Jump to content

LG G5 SE


Asdf_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι... αλλάζει όμως αυτό που προσπαθείς να αποδείξεις.

 

(Σε forum του εξωτερικού αναφέρονται παρόμοια προβλήματα από τους λιγοστούς κατόχους)

 

Mπορεις να μου πεις το link;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Το είχα διαβάσει στο reddit, δεν έχω το link άμεσα διαθέσιμο. Η συσκευή είναι καινούργια και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι έχει πουλήσει ελάχιστα παγκοσμίως δεν έχουν αναδυθεί (ακόμα) τα όποια προβλήματα. Πιστεύεις ότι έχει διαφορετικό panel από το H850 που έχει επιλύσει το πρόβλημα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το είχα διαβάσει στο reddit, δεν έχω το link άμεσα διαθέσιμο. Η συσκευή είναι καινούργια και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι έχει πουλήσει ελάχιστα παγκοσμίως δεν έχουν αναδυθεί (ακόμα) τα όποια προβλήματα. Πιστεύεις ότι έχει διαφορετικό panel από το H850 που έχει επιλύσει το πρόβλημα;

 

Oχι το ιδιο panel ειναι απλως εγω οσο και να εψαξα δεν βρηκα καποιο προβλημα σε ξενα forum γιαυτο σε ρωτησα για το link.Φυσικα και ειναι ακομα νωρις και αυτος ειναι ακομα ενας λογος να μην λεμε ακομα οτι θα βγαλει προβλημα η οθονη του.

Link to comment
Share on other sites

Από τα γραφόμενα μου κατάλαβες ότι προσπαθώ να αποδείξω το αντίθετο;;;; Εγώ απλά ανέφερα ότι στο παρων νήμα δεν έχει αναφερθεί κρούσμα I.R..Ξέρω τη συσκευή πήρα και τα ρίσκα που έχει η αγορά της. Δεν ζω στον κόσμο μου Edited by kok1980
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από τα γραφόμενα μου κατάλαβες ότι προσπαθώ να αποδείξω το αντίθετο;;;; Εγώ απλά ανέφερα ότι στο παρων νήμα δεν έχει αναφερθεί κρούσμα I.R..Ξέρω τι συσκευή πήρα και τα ρίσκα που έχει η αγορά της. Δεν ζω στον κόσμο μου

 

Καμία διαφωνία τότε... :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Oχι το ιδιο panel ειναι απλως εγω οσο και να εψαξα δεν βρηκα καποιο προβλημα σε ξενα forum γιαυτο σε ρωτησα για το link.Φυσικα και ειναι ακομα νωρις και αυτος ειναι ακομα ενας λογος να μην λεμε ακομα οτι θα βγαλει προβλημα η οθονη του.

 

Από τα γραφόμενα μου κατάλαβες ότι προσπαθώ να αποδείξω το αντίθετο;;;; Εγώ απλά ανέφερα ότι στο παρων νήμα δεν έχει αναφερθεί κρούσμα I.R..Ξέρω τη συσκευή πήρα και τα ρίσκα που έχει η αγορά της. Δεν ζω στον κόσμο μου

 

Το λέμε ότι ΜΠΟΡΕΙ/ΠΙΘΑΝΟΝ να βγάλει πρόβλημα για να το ξέρουν οι υποψήφιοι αγοραστές και να μην είναι και αυτοί στον κόσμο τους.

 

Σκέψου έναν που το πήρε και του έβγαλε IR να έρθει μετά εδώ και να του πεις: ναι, είχε μεγαλύτερες πιθανότητες να βγάλει αυτό το πρόβλημα σε σχέση με μια άλλη συσκευή που θα μπορούσες να είχες πάρει, αλλά δεν στο είπαμε γιατί δεν είχε ακουστεί να έχει συμβεί σε κάποιον στο forum. Τώρα που την πάτησες μπορούμε επιτέλους να προειδοποιήσουμε και τους επόμενους, thanks! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Την περιβόητη αναβάθμιση που κ καλά λύνει το I.R. τελικά το se την πήρε??

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Βασικα περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να βρεις απαντηση σε διεθνες forum παρα εδω. 11 σελιδες ειναι ολο και ολο το thread. Θελω να πω οτι δεν νομιζω οτι υπαρχουν και πολλοι που εχουν το κινητο για να σου απαντησουν.
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ακριβώς λέγοντας adss on; Η μία σίγουρη διαφορά είναι ότι το se δεν κάνει εξαγωγή της φωτογραφίας σε raw αρχείο
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα lg friends νομίζω τα ελεγαν.

Επέκταση μπαταρίας, φωτογραφικής, dac κλπ.

 

Τα LG Friends δουλεύουν κανονικά και στο SE.

 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το είδα προχθές στο πλαίσιο κ μου φάνηκε πολύ σκοτεινή η οθόνη. Υποχρεωτικά το είχα στο 100% φωτεινότητα για να βλέπω όταν στα άλλα κινητά δε τη βάζω πάνω απο 40%. Ειλικρινα, γιατί με ενοχλεί το φως στα μάτια.

Πραγματικά απογοητεύτηκα..........

Εσάς σας φαίνεται οκ??

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το είδα προχθές στο πλαίσιο κ μου φάνηκε πολύ σκοτεινή η οθόνη. Υποχρεωτικά το είχα στο 100% φωτεινότητα για να βλέπω όταν στα άλλα κινητά δε τη βάζω πάνω απο 40%. Ειλικρινα, γιατί με ενοχλεί το φως στα μάτια.

Πραγματικά απογοητεύτηκα..........

Εσάς σας φαίνεται οκ??

Οχι, δεν είναι σκοτεινή. Εξαρτάται βέβαια με τι τη συγκρίνεις, αλλά σε καμμία περίπτωση δεν ισχύει η διαφορά 100% - 40% που γράφεις. Σε σχέση μάλιστα με το G3 που είχα προηγουμένως είναι σαφώς φωτεινότερη. Τσεκαριισμένο κάτω από ήλιο, ντάλα μεσημέρι.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το είδα προχθές στο πλαίσιο κ μου φάνηκε πολύ σκοτεινή η οθόνη. Υποχρεωτικά το είχα στο 100% φωτεινότητα για να βλέπω όταν στα άλλα κινητά δε τη βάζω πάνω απο 40%. Ειλικρινα, γιατί με ενοχλεί το φως στα μάτια.

Πραγματικά απογοητεύτηκα..........

Εσάς σας φαίνεται οκ??

 

Μηπως ηταν ενεργοποημενο το auto?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε σημασία κ το αυτόματο στο 100% το πήγαινε. Οταν το κατέβαζα, δεν έβλεπα την τύφλα μου.

Εσάς σας φαίνεται φωτεινή η οθόνη του??

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε σημασία κ το αυτόματο στο 100% το πήγαινε. Οταν το κατέβαζα, δεν έβλεπα την τύφλα μου.

Εσάς σας φαίνεται φωτεινή η οθόνη του??

 

Ναι μια χαρά είναι η οθόνη του. Από το g4 που είχα σαφώς πιο φωτεινή και στην παραλία που ήμουν εχτές δεν κατάλαβα να επεμβαίνει κάποιος κόφτης στην φωτεινότητα

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε σημασία κ το αυτόματο στο 100% το πήγαινε. Οταν το κατέβαζα, δεν έβλεπα την τύφλα μου.

Εσάς σας φαίνεται φωτεινή η οθόνη του??

 

Πώς δεν έχει σημασία; Όταν είσαι auto ξέρεις ότι αν βάλεις κάτω από 100% θα είναι χαμηλότερος ο φωτισμός . Αν θες να κρίνεις όντως μια οθόνη απενεργοποιεις το auto (που μπορεί να διαφέρει από συσκευή σε συσκευή) και τότε συγκρίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι για αγορά, θα ήθελα κάποιος κάτοχος να μου γράψει τα θετικά και τα αρνητικά της συσκευής καθώς και το sot που συνήθως πιάνει. Δεν αναφέρομαι προφανώς στο IR, το οποίο απλώς αποτελεί μια πιθανότητα του κινητού. Ευχαριστώ.

 

Sent from my Lumia 950XL through mTalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Πώς δεν έχει σημασία; Όταν είσαι auto ξέρεις ότι αν βάλεις κάτω από 100% θα είναι χαμηλότερος ο φωτισμός . Αν θες να κρίνεις όντως μια οθόνη απενεργοποιεις το auto (που μπορεί να διαφέρει από συσκευή σε συσκευή) και τότε συγκρίνεις.

 

ρΕ φιλαράκο, εννοείται ότι το έχω κλειστό. Άλλωστε κ στα δικά μου το έχω κλειστό γιατί οπως είπα τα μάτια μου έχουν θέμα με το φωτισμό.

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

ρΕ φιλαράκο, εννοείται ότι το έχω κλειστό.

 

Νταξει ρε φιλαρακο :p

 

Απλα το ανεφερα γιατι καμια φορα το ξεχναμε. Κλασσικο ανθρωπινο λαθος ειναι. Δεν το πα για να σε μειωσω :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα το εχω παρει και εγω παιδια επειδη μ αρεσει η οθονη του που ναι μικρουλικη να το θεσω ετσι. Το πηρα 20/6/2017 απο την Cyta 450Ευρω. Απο θεματα μπαταριας πως τα παω:

 

19390555_1346424495479303_4210444301806594860_o.jpg

 

19396901_1346424832145936_6664878570361434575_n.jpg

 

Eιμαι με την Marshmallow (6.0.1).

Επιπεδο επιδιορθωσης ασφαλειας: (01/9/2016)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι οι χρόνοι σου, ισα ίσα είναι πολύ καλοί κιόλας ... Έχεις καιρό που το πήρες;; πολύ καλή τιμή.. Αλλά βλέπω με τις Αναβαθμίσεις δεν τα πας και τόσο καλά..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...