Jump to content

LG G5 SE


Asdf_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλικάρια έχει βάλει κανένας Google κάμερα στο κινητό μας;; Αν Ναι δουλεύει κανονικά το portrait mode και η ευρυγώνια κάμερα;;
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια έχει βάλει κανένας Google κάμερα στο κινητό μας;; Αν Ναι δουλεύει κανονικά το portrait mode και η ευρυγώνια κάμερα;;

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75675455&postcount=209

Νομίζω κάνει για όλα τα lg με ευρυγώνιο φακό. Εμένα στο κανονικό g5 δουλεύουν άψογα.

Link to comment
Share on other sites

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75675455&postcount=209

Νομίζω κάνει για όλα τα lg με ευρυγώνιο φακό. Εμένα στο κανονικό g5 δουλεύουν άψογα.

 

Φίλοι μου στο se είναι διαφορετικά τα πράγματα. Δεν είναι ενεργοποιημένο το API 2 και θέλει ξεκλείδωμα bootloader root πέρασμα Custom Recovery για να περάσεις δύο γραμμές κώδικα έτσι ώστε να ενεργοποιηθεί το api2.. Για αυτό ρωτάω αν παίζουν όλα σίγουρα.. μακρά διαδικασία και χάνεις και την εγγύηση.. μόνο σε περίπτωση που παίζουν όλα τα mode αξίζει να το κάνω

Edited by kok1980
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Φίλοι μου στο se είναι διαφορετικά τα πράγματα. Δεν είναι ενεργοποιημένο το API 2 και θέλει ξεκλείδωμα bootloader root πέρασμα Custom Recovery για να περάσεις δύο γραμμές κώδικα έτσι ώστε να ενεργοποιηθεί το api2.. Για αυτό ρωτάω αν παίζουν όλα σίγουρα.. μακρά διαδικασία και χάνεις και την εγγύηση.. μόνο σε περίπτωση που παίζουν όλα τα mode αξίζει να το κάνω

 

Εχω ξεκλειδωσει bootloader, περασα recovery/root και ενεργοποιησα api2.

Τρεχουν καποιες εκδοσεις ...βασικα η 3.2.

Αλλες οχι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω ξεκλειδωσει bootloader, περασα recovery/root και ενεργοποιησα api2.

Τρεχουν καποιες εκδοσεις ...βασικα η 3.2.

Αλλες οχι

 

Φίλε μου στην έκδοση 3.2 δουλεύει η ευρυγώνια κάμερα και το portrait mode;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα το κινητο περνει 2 σιμ σωστα? Γιατι δεν μπορω να τις βαλω τοτε

 

Γιατί πολύ απλά δεν παίρνει επειδή η συσκευή που έχεις δεν είναι Dual SIM.. οι υποδοχές που βλέπεις Η μία είναι για Sim και η άλλη είναι για

micro SD card

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Παιδια μια ερωτηση περι μπαταριες φοραω την κιτρινη μπαταρια της lg!το κινητο ειναι lg g5 se h840 (made in korea αντικατασταση απο lg g flex 2)!σε 2 μαγαζια που ρωτησα για αυτην μου λενε οτι ειναι για το h850!και στο σκρουτζ ηδα μια γκρι που λεει οτι ειναι για το se απλως τα παιδια που την πηραν αλλος ελεγε οτι δεν κουμπωνε αλλως οτι του φουσκωσε!αλλαξε κανεις μπαταρια?συγνωμη για την πρωινη ζαλη:wacko::lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια μια ερωτηση περι μπαταριες φοραω την κιτρινη μπαταρια της lg!το κινητο ειναι lg g5 se h840 (made in korea αντικατασταση απο lg g flex 2)!σε 2 μαγαζια που ρωτησα για αυτην μου λενε οτι ειναι για το h850!και στο σκρουτζ ηδα μια γκρι που λεει οτι ειναι για το se απλως τα παιδια που την πηραν αλλος ελεγε οτι δεν κουμπωνε αλλως οτι του φουσκωσε!αλλαξε κανεις μπαταρια?συγνωμη για την πρωινη ζαλη:wacko::lol:

 

Την ίδια μπαταρία παίρνουν... https://www.ebay.co.uk/itm/ORIGINAL-BATTERY-BL-42D1F-2800mAh-FOR-LG-G5-H820-H830-H840-H850-/122597416799

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!μολις της συνδεσα στν πριζα!κατι ιδιαιτερο κανουμε τωρα που ειναι καινουργια? η μολις φορτισει την βγαζουμε?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...