Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να τελειώσει μία και καλή το θέμα και για να μεταφερθούν αλλού κλειδωμένα τα offtopic για να μην πιάνουμε τον χώρο του forum, εγώ κόβω κάθε post που έχει σχέση με την σειρά και με τα spoilers, απο την στιγμή που υπάρχει πρόβλημα απο μέλη που διαβάζουν το Lost thread.

.-

 

Δηλαδή δεν μπορεί να υπάρξει μέτρο; Δεν μπορούν να μπαίνουν links ή να γίνεται ένα φιλτράρισμα στο τί γράφεται στο thread?

Αν οι μόνες επιλογές που δέχεσαι είναι καθημερινά πολλαπλά μαύρα σεντόνια ή τίποτα, καλύτερα τίποτα. Αλλά είναι κρίμα για αυτούς που ενδιαφέρονται.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κατι που σκεφτηκα ειναι οτι ισως η ξανθια να ειπε στον Jack την ιστορια για την Dharma και οτι δεν ειναι και πολυ "καλοι" ανθρωποι και οτι πολυ πιθανων να στειλουν καποιον μετα την καταστροφη του σταθμου επικοινωνιας, ισως αυτο δεν ηθελε να πει στην Kate, γι'αυτο δεν ενθουσιαστηκε και πολυ οταν ακουσε πως ηρθε καποιος με ελικοπτερο.
Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο σκεφτηκα και εγω,και συμφωνω οτι η Κεητ επρεπε να του ριξει μια ετσι οπως τον ειχε.Βεβαια να δουμε και τι θα κανει ο Σωγιερ,που θα την δωσει κτλ.

ο Λοκ πηγαινει παλι στους Others οποτε παιζει να ηταν φτιαχτη η ολη κατασταση,εκτος αν οντως ο Λοκ εκλεψε την κασετα..να δουμε πως θα αντιδρασουν και αν θα τον δεχτουν!Παντως φαινεται σαν να εχει *****σει απο τα:"you are special,you are the one" κτλ κτλ:lol:

 

stroggoff

η ολη σκηνη με την Ρουσω ηταν καπως...

απο το πουθενα..

-Ρουσω

-Λοκ

οτι να ναι

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοιο σκεφτηκα και εγω,και συμφωνω οτι η Κεητ επρεπε να του ριξει μια ετσι οπως τον ειχε.Βεβαια να δουμε και τι θα κανει ο Σωγιερ,που θα την δωσει κτλ.

ο Λοκ πηγαινει παλι στους Others οποτε παιζει να ηταν φτιαχτη η ολη κατασταση,εκτος αν οντως ο Λοκ εκλεψε την κασετα..να δουμε πως θα αντιδρασουν και αν θα τον δεχτουν!Παντως φαινεται σαν να εχει *****σει απο τα:"you are special,you are the one" κτλ κτλ:lol:

 

 

Μα προφανώς την έκλεψε την κασσέτα ο Locke. Εγώ τουλάχιστον αυτό κατάλαβα. Όταν oi Others έφευγαν, ο Ben του είπε να έρθει μόνο με το πτώμα του πατέρα του. Δεν είπε κάτι για την κασσέτα, ούτε για ενδεχόμενη επαφή του με τους Losties κι ας ήξερε (υποθέτουμε) ότι θα ζητήσει βοήθεια από αυτούς.

 

Link to comment
Share on other sites

θα στο πει στο επομενο επεισοδιο!

αφου παντα ετσι γινεται!θυμησου με την Τζουλιετ που ηρθε στην παραλια,αλλα ακομα δουλευει για τον Μπεν!

αυτο μας το εδειξε στο επομενο επεισοδιο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

θα στο πει στο επομενο επεισοδιο!

αφου παντα ετσι γινεται!θυμησου με την Τζουλιετ που ηρθε στην παραλια,αλλα ακομα δουλευει για τον Μπεν!

αυτο μας το εδειξε στο επομενο επεισοδιο!!

 

Δεν αμφιβάλω οτι μπορεί να το πει, απλώς μου κάνει εντύπωση

να τον αφήνει "μόνο του" να σκοτώσει τον πατέρα του και πριν να έχει κάνει κουβέντα για την κασσέτα και τους Losties και την Juliet. Άσε που έχει βάλει την Juliet (και τον Jack; ) να το παίξουν "ασχέτοι" με τους Others, γιατί να τους αποκαλύψει από τώρα; πέτυχε τόσο γρήγορα το σκοπό για τον οποίο τους έστειλε στους Losties;;;

:wacko: :wacko: :wacko: Άβυσσος η ψυχή των σεναριογράφων!!!!

Link to comment
Share on other sites

stroggoff

η ολη σκηνη με την Ρουσω ηταν καπως...

απο το πουθενα..

-Ρουσω

-Λοκ

οτι να ναι

Πιστεύω ότι το LOST θα τελειώσει κάπως έτσι...

Ενώ συμβαίνουν διάφορα -με τακτικές διακοπές από flashback του Τζακ να πλαντάζει στο κλάμμα επειδή και η Julliete αποδεικνύεται συγγενής του, και ενώ είμαστε στο τσακ να γίνει η αποκάλυψη για το "κλειδί" πίσω από τις μυστήριες δυνάμεις του νησιού....

...Από το πουθενά εμφανίζεται

η Ρουσώ σε έξαλλη κατάσταση ζωσμένη με δυναμίτη και τρέχει προς τον κοινό πλέον καταυλισμό των others+Losties.

Φωνάζει σα μανιακή:

"You have three choices, run, hide or DIE!!! "

*CABOOOOM*

Μακρινό πλάνο νησιού με ένα τεράστιο σύννεφο μαύρου καπνού να αναβλύζει απο αυτό.

Ακόμα πιο μακρινό πλάνο -ένα υπερωκεάνιο εντοπίζει επιτέλους το νησί.

 

 

LOST

The End.

:lol:

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

τα φλασμπακ του Τζακ αφου θα εχουν εξαντλησει καθε σημειο και στιγμη απο την ζωη του,προς το τελος θα δειχνουν σκηνες με την Τζουλιετ και αυτον,θα τις θυμαται και θα μυξοκλαιει αφου τον παρατησε ΚΑΙ αυτη!!!

τα υπολοιπα του stroggoff!:lol:

ο Λοκ στο τελος τι κανει;

μαζι με Ρουσο,με τους αλλους ή τελειως alone;;:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ο Λοκ επιζει απο την εκρηξη της Ρουσω και ενω τρεχει να σωθει σκονταφτει και πεφτει απο τον γκρεμο στην θαλασσα αλλα και παλι επιζει αυτη την φορα ομως μενει παραλυτος μια και καλη και τελειος μονος του στο νησι!:p
Link to comment
Share on other sites

Ο Λοκ επιζει απο την εκρηξη της Ρουσω και ενω τρεχει να σωθει σκονταφτει και πεφτει απο τον γκρεμο στην θαλασσα αλλα και παλι επιζει αυτη την φορα ομως μενει παραλυτος μια και καλη και τελειος μονος του στο νησι!:p

 

:lol: καλο

 

Εγω νομιζω οτι αυτο το "do you think we should tell her" της Τζουλιετ ειχε να κανει με το οτι

η Κειτ ειναι εγκυος και θα πεθανει

. Ψιλοξενερωτο....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι πολύ fishy με αυτό το βίντεο... Μη πω Hoaxy... :P
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι πολύ fishy με αυτό το βίντεο... Μη πω Hoaxy... :P

 

Υπάρχει και επισήμως εδώ. Άλλωστε ήταν γνωστό ότι ήθελαν να το πάνε μέχρι πέμπτη σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

lol, εγώ κατάλαβα ότι έλεγε ότι παρά το ότι λέγανε για 5η season, η σειρά θα τελειώσει φέτος ..

Ναι αυτό για 5 season ακούγεται πιο πιστευτό.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

5 season τελικα..

απο την μια γουσταρω,απο την αλλη φοβαμαι πως θα παει η δουλεια...!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αισιοδοξος εγω... Νομιζω οτι θα συνεχισουν τη καλη δουλεια, φυσικα με αρκετα filler επεισοδια ακομα... τι να κανουμε

 

Α παρεπιπτοντως, να πω οτι το trailer του επεισοδιου 20 το βρηκα ψιλο ανατριχιαστικο :p

ο τροπος που γινοταν η παρουσιαση και η καποιες σκηνες ηταν...disturbing.

 

Οποιος θελει να διαβασει για καποιες λεπτομερειες που φανερωθηκαν απο το τρειλερ και να δει τις αντιστοιχες photos:

[εχει SPOILERS]

http://spoilerslost.blogspot.com/2007/05/questions-and-speculation-based-on.html

http://lostforum.blogspot.com/2007/05/4-faces.html

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ο Ben

ξερει σιγουρα για το κασετοφωνακι.ΕΙτε του το εδωσε χυμα να το δωσει στους Losties ως μερος απο τα γνωστα σχεδια του, ειτε το "εκρυψε" στο ντουλαπι με απωτερο σκοπο να το δει-παρει ο john κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αισιοδοξος εγω... Νομιζω οτι θα συνεχισουν τη καλη δουλεια, φυσικα με αρκετα filler επεισοδια ακομα... τι να κανουμε

 

Α παρεπιπτοντως, να πω οτι το trailer του επεισοδιου 20 το βρηκα ψιλο ανατριχιαστικο :p

ο τροπος που γινοταν η παρουσιαση και η καποιες σκηνες ηταν...disturbing.

 

Οποιος θελει να διαβασει για καποιες λεπτομερειες που φανερωθηκαν απο το τρειλερ και να δει τις αντιστοιχες photos:

http://spoilerslost.blogspot.com/2007/05/questions-and-speculation-based-on.html

http://lostforum.blogspot.com/2007/05/4-faces.html

 

Τουλάχιστον προειδοποίησε οτι τα links που δίνεις περιέχουν SPOILERS

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ο Ben

ξερει σιγουρα για το κασετοφωνακι.ΕΙτε του το εδωσε χυμα να το δωσει στους Losties ως μερος απο τα γνωστα σχεδια του, ειτε το "εκρυψε" στο ντουλαπι με απωτερο σκοπο να το δει-παρει ο john κτλ κτλ.

 

αυτο ειναι ψιλο-στανταρτ!:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αισιοδοξος εγω... Νομιζω οτι θα συνεχισουν τη καλη δουλεια, φυσικα με αρκετα filler επεισοδια ακομα... τι να κανουμε

 

Α παρεπιπτοντως, να πω οτι το trailer του επεισοδιου 20 το βρηκα ψιλο ανατριχιαστικο :p

ο τροπος που γινοταν η παρουσιαση και η καποιες σκηνες ηταν...disturbing.

 

Οποιος θελει να διαβασει για καποιες λεπτομερειες που φανερωθηκαν απο το τρειλερ και να δει τις αντιστοιχες photos:

http://spoilerslost.blogspot.com/2007/05/questions-and-speculation-based-on.html

http://lostforum.blogspot.com/2007/05/4-faces.html

 

Αν αυτά που διαβάζουμε στις σελίδες αυτές έχουν και μια μικρή δόση έστω αλήθειας, τότε έπονται πάρα πολλές απαντήσεις...Μακάρι.....:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον προειδοποίησε οτι τα links που δίνεις περιέχουν SPOILERS

 

το εκανα, sorry που το ξεχασα :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...