Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:w00t: :w00t: :w00t:

ενα επεισοδιο στα τελευταια 45 δευτερα!!!

 

δεν νομιζω να εχουν πεθανει κτλ κτλ,πλου προφανες και ηλιθιο!

κατι αλλο παιζει πιο συνταρακτικο!

γουσταρω που σιγα σιγα,αυτοι που δεν παω πεθαινουν...

Τσαρλι και τωρα η Κινεζοκορεατισσα...πολυ γουσταρω!!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε τι στο καλο ειναι

αυτη η Ναομι και γιατι τους ειπε οτι ειπε( με τι κινητρο δηλαδη - ειναι απο τον εξω κοσμο οπου ετσι κυκλοφορησε στις ειδησεις..η ειναι οther??)

Επισης λεγεται οτι εκει που ανεστημενος μονοφθαλμος 'μετεφρασε' ευχαριστω η Ναομι ειπε "Δεν ειμαι μονη μου"

 

Link to comment
Share on other sites

 

ναι τον αναστημενο τον ξεχασα!αυτος απο που σηκωθηκε;!

εκει που λεει στον Τσαρλι "εδω οι κανονες ειναι διαφορετικοι,σε μια μερα θα ειναι οκ" ηταν σποντα οτι και αυτος ηταν ψοφιος και σηκωθηκε;;τι να πω..

 

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

για να δουμε τι θα λεει το επεισοδιο...παω να το δω σε λιγο!!
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ....για δείτε και αυτό το spoiler:

 

Νέα πληροφορία κατευθείαν απο τον Damon Lindeloff ο οποίος δεν δέχεται αμφισβήτηση:

Source: Ask Ausiello and Kristin E!

 

I took the purgatory Q to the one and only Damon Lindelof (who is still da bomb in my book, in case you were wondering), and he shot back the following:

The following two facts are true. I swear it.

A. They're not in purgatory.

B. They're not dead.

If we did such a thing after repeatedly stating otherwise, we'd be tarred and feathered!

 

Oπότε:

1. Δεν είναι νεκροί

2. Δεν είναι στο purgatory

 

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=HTHaN_t_7jM

 

αντε να γελάσουμε και λίγο :D :D :D

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαι το πρώτο sneak peek απο το επεισόδιο 3x19 The Brig

 

Soyer is back!!! Καλο φαινεται εκ πρωτης οψεως...Αν και δεν θα μαθουμε τπτ νεο σχετικα με την πτηση μου φαινεται..:confused:

Link to comment
Share on other sites

 

Επισης λεγεται οτι εκει που ανεστημενος μονοφθαλμος 'μετεφρασε' ευχαριστω η Ναομι ειπε "Δεν ειμαι μονη μου"

 

Ναι αυτο ισχυει, ειναι πορτογαλικα με βραζιλιανικη προφορα. Δεν το βαζω σε σποιλερ μιας και ειναι επεισοδιο που προβληθηκε (Αν κανω λαθος πειτε μου :p):

While still apparently dazed, she spoke to him in a foreign language and he claimed she thanked him for saving her. She actually said: "Eu não estou só" which is Portuguese (with a Brazilian accent). It means: "I am not alone".

 

Επισης,

Αν και δεν θα μαθουμε τπτ νεο σχετικα με την πτηση μου φαινεται..

 

Απο την επισημη ανακοινωση του ABC: "Meanwhile, a new island inhabitant (Ναομι; ) discloses some shocking information about Oceanic Flight 815." Επομενως κατι θα μαθουμε :D

Link to comment
Share on other sites

 

νεκροί δεν είναι γιατί αν ήταν τότε λογικά είναι κ η naomi (αλλιώς πως τους βλέπει ) ο patchy δεν αναστήθηκε γιατί πολύ απλά δεν πέθανε ποτέ, στο επεισόδιο που κ καλά πεθαίνει όταν πήγε η kate από πάνω του το στήθος του ακόμα κουνιόταν. (έπαιρνε ανάσες). αν το νησί έχει την δυνατότητα να ανασταίνει νεκρούς που είναι όλοι αυτοί που έχουν πεθάνει ως τώρα ?

κ όπως είπε κ η GC ποιο πάνω η θεωρία purgatory κ τα ρέστα έχει ακυρωθεί από την πρώτη στιγμή από τους δημιουργούς....

 

τότε τι γίνεται θα μου πείτε.. πολύ απλά στο σημείο που ήμαστε μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε. αμέσως αμέσως μου έρχονται μερικές όπως:

1) το να βρέθηκε η πτήση μπορεί αν είναι στημένο από τον Jacob (ικανό τον εχω)

2) παρα πολύ απλά η naomi μπορεί να τους δουλεύει. την ξέρουμε κ από χτες κ την εμπιστευόμαστε?

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Xotic και στα δυο points του.

 

Απλα να προσθεσω οτι

το οτι βρεθηκε το αεροπλανο μπορει να ηταν και μεγαλυτερη συνομωσια, οχι μονο με τον Jacob, αλλα ακομα και κυβερνητικα στελεχη που καλυψαν ετσι την υπαρξη του νησιου. Περα απο αυτο πολλοι υποστηριζουν οτι καποια συνδεση πρεπει να υπαρχει της Oceanic με τη Dharma (θυμαστε τα αεροπλανακια στο δωματιο της Claire, στο κρεβατι του μωρου; Με το σημα της Oceanic δεν ηταν; ). Ισως η Dharma (η καλυτερα Hanso foundation) να μην περιοριζεται μονο στο νησι...

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Xotic και στα δυο points του.

 

Απλα να προσθεσω οτι

το οτι βρεθηκε το αεροπλανο μπορει να ηταν και μεγαλυτερη συνομωσια, οχι μονο με τον Jacob, αλλα ακομα και κυβερνητικα στελεχη που καλυψαν ετσι την υπαρξη του νησιου.

 

Αυτη ειναι μια λογικη εξηγηση που δεν ειχα σκεφτει...:X

 

Ισως τελικα να βρεθει και η κοπελια του Ντεσμοντ καπου πεταμενη μεσα στο νησι... διοτι που βρηκε η αλλη τη φωτο του Ντες με την κοπελα;;

Link to comment
Share on other sites

Ισως τελικα να βρεθει και η κοπελια του Ντεσμοντ καπου πεταμενη μεσα στο νησι... διοτι που βρηκε η αλλη τη φωτο του Ντες με την κοπελα;;

 

 

Ηταν εξαρχης απεσταλμενη της Penny (κοπελα του Ντες) για να βρει τον Ντεσμοντ; Για αυτο και τον ηξερε με το που τον ειδε. Υποθεση ειναι και μονο αυτο βεβαια

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Xotic και στα δυο points του.

 

Απλα να προσθεσω οτι

το οτι βρεθηκε το αεροπλανο μπορει να ηταν και μεγαλυτερη συνομωσια, οχι μονο με τον Jacob, αλλα ακομα και κυβερνητικα στελεχη που καλυψαν ετσι την υπαρξη του νησιου. Περα απο αυτο πολλοι υποστηριζουν οτι καποια συνδεση πρεπει να υπαρχει της Oceanic με τη Dharma (θυμαστε τα αεροπλανακια στο δωματιο της Claire, στο κρεβατι του μωρου; Με το σημα της Oceanic δεν ηταν; ). Ισως η Dharma (η καλυτερα Hanso foundation) να μην περιοριζεται μονο στο νησι...

 

even better :)

Link to comment
Share on other sites

Περα απο αυτο πολλοι υποστηριζουν οτι καποια συνδεση πρεπει να υπαρχει της Oceanic με τη Dharma (θυμαστε τα αεροπλανακια στο δωματιο της Claire, στο κρεβατι του μωρου; Με το σημα της Oceanic δεν ηταν; ). Ισως η Dharma (η καλυτερα Hanso foundation) να μην περιοριζεται μονο στο νησι...

 

 

συμφωνα με αυτο,η πτωση του αεροπλανου ηταν προδιαγεγραμμενη..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω

οτι μαλλον προκειται για συνομωσια(η πρωτη σκεψη που μου ηρθε στο μυαλο)...Καποιοι δλδ(πολυ ισχυροι,αμερικανικη κυβερνηση ισως?) δεν θελουν με τιποτα να φανερωθει το νησι

Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με αυτο,η πτωση του αεροπλανου ηταν προδιαγεγραμμενη..

 

Πολυ πιθανο το βρισκω.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...