Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ομολογώ ότι δεν το ήξερα και δεν το είχα πρόσεξει παρά τα review που διάβασα

Δηλαδή δεν μπορείς να αποθηκεύσεις μουσική στο ρολόι και να ακους μέσω by. Κρίμα.

Παιδιά μπορείς να ακούσεις μουσική την οποία έχεις αποθηκεύσει στο ρολόι και να την ακούς από bt ακουστικά τα οποία είναι συνδεδεμένα με το ρολόι. Το κάνω κάθε φορά στο γυμναστήριο γιατί αφήνω το κινητό στο σπίτι.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείς να ακούσεις μουσική την οποία έχεις αποθηκεύσει στο ρολόι και να την ακούς από bt ακουστικά τα οποία είναι συνδεδεμένα με το ρολόι. Το κάνω κάθε φορά στο γυμναστήριο γιατί αφήνω το κινητό στο σπίτι.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Είπα και εγώ, ανακουφίστηκα τώρα. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε παιδιά. Αλλιώς δεν είχε νόημα το να σώσεις τραγούδια στο ρολόι. Και βολεύει πολύ σε φάση γυμναστήριο

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία βοήθεια. Δεν μπορώ να μεταφέρω τα βήματα που έχω κάνει στο τηλέφωνο μέσω της εφαρμογής της samsung, στο ρολόι.Για να γίνω πιο συγκεκριμένος έχω πραγματοποιήσει έναν αριθμό βημάτων μόνο κρατώντας το τηλέφωνο χωρίς να φοράω το ρολόι και δεν μπορώ να τα συγχωρήσω να εμφανίζονται και στο ρολόι. Καμία βοήθεια; Έχω δοκιμάσει reset unpair, τα πάντα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ντροπή σου! Μας βάζεις τα λινκ εδώ και αναγκαζόμαστε να αγοράζουμε. Με το μαύρο δέρμα παρήγγειλα εγώ, και ήταν ένα από τα πέντε λουράκια που έχω παραγγείλει. Αν συνεχίσω έτσι, τα λουράκια στο τέλος θα κοστίσουν περισσότερο από το ρολόι! :):lol::p:D

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ντροπή σου! Μας βάζεις τα λινκ εδώ και αναγκαζόμαστε να αγοράζουμε. Με το μαύρο δέρμα παρήγγειλα εγώ, και ήταν ένα από τα πέντε λουράκια που έχω παραγγείλει. Αν συνεχίσω έτσι, τα λουράκια στο τέλος θα κοστίσουν περισσότερο από το ρολόι! :):lol::p:D

 

χαχχαχαχα,μου εκατσε στο ματι πολυ ωραιο,και σπορτιφ....δεν ξερω στην ασυρματη φορτιση αν καθετε σωστα....αλλα θα λυθει και αυτο:happy:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

επειδή είμαι πολύ νέος και οι γνώσεις σου περιορισμένες πάνω στα smartwatches

ήθελα να ρωτήσω το εξής.

Μπορώ να δέχομαι και να κάνω κλήσεις με και από το ρολόι έχοντας το συνδεδεμένο με το τηλέφωνο ή πρέπει να βάλω και κάρτα sim?

Επίσης μπορώ να το χρησιμοποιώ για κολύμβηση?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

επειδή είμαι πολύ νέος και οι γνώσεις σου περιορισμένες πάνω στα smartwatches

ήθελα να ρωτήσω το εξής.

Μπορώ να δέχομαι και να κάνω κλήσεις με και από το ρολόι έχοντας το συνδεδεμένο με το τηλέφωνο ή πρέπει να βάλω και κάρτα sim?

Επίσης μπορώ να το χρησιμοποιώ για κολύμβηση?

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Μπορεις να κανεις κλησεις απο το ρολοι και να απαντας σε κλησεις αρκει να ειναι συνδεδεμενο με το τηλ...esim δεν παιρνει....

Κολυμβηση μονο σε γλυκο νερο....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

χαχχαχαχα,μου εκατσε στο ματι πολυ ωραιο,και σπορτιφ....δεν ξερω στην ασυρματη φορτιση αν καθετε σωστα....αλλα θα λυθει και αυτο:happy:

Λες να έχει πρόβλημα με την ασύρματη φόρτιση; Αυτό δεν το σκέφτηκα καθόλου πάντως. Και πώς εννοείς ότι μπορεί να λυθεί;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Λες να έχει πρόβλημα με την ασύρματη φόρτιση; Αυτό δεν το σκέφτηκα καθόλου πάντως. Και πώς εννοείς ότι μπορεί να λυθεί;

 

Με την ασυρματη φορτιση εννοω οτι επειδη το δερματινο λουρι προεξεχει 1 χιλιοστο απο το ρολοι,αν υπαρξει παντως θα σας πω,δεν νομιζω,διοτι απλα η πλατη πρεπει να ακουμπαει...που εχει αυτο το περιθωριο λογω οτι το λουρακι εχει κενο απο πισω

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Με την ασυρματη φορτιση εννοω οτι επειδη το δερματινο λουρι προεξεχει 1 χιλιοστο απο το ρολοι,αν υπαρξει παντως θα σας πω,δεν νομιζω,διοτι απλα η πλατη πρεπει να ακουμπαει...που εχει αυτο το περιθωριο λογω οτι το λουρακι εχει κενο απο πισω

Ναι, το πρόσεξα ότι έχει κενό από πίσω, γιατί αν δεν είχε, και στους καρδιακούς παλμούς θα είχε πρόβλημα. Εγώ εχτές το βράδυ το παρήγγειλα οπότε εσύ θα το παραλάβεις πρώτος και άρα θα δούμε τι γίνεται με τη φόρτιση.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω τρελαθεί. Προσπαθώ απεγνωσμένα να συγχρονίσω το ρολόι με το s health αλλά δεν γίνεται με τίποτα. Έχω κάνει βήματα στο ρολόι αλλά δεν συγχρονιζονται με τίποτα με την εφαρμογή. Καμία ιδέα;

 

Edit: Με συνεχόμενα pair unpair διαγραφή όλων των σχετικών με το ρολόι εφαρμογών και επανεγκατάστασή τους φαίνεται να λύθηκε το πρόβλημα

Edited by stapd_21
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχει δοκιμάσει κανείς; Λέτε να έχει τελωνείο;

https://www.amazon.com/TIMEWALKER-GearS3-Bezel-ring-Black/dp/B07DNRVR64

 

Κολλητό είναι?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Από εμπειρία ξέρει κανείς αν στις γιορτές ή σε περίοδο εκπτώσεων πιθανόν να κατέβει η τιμή του

ή να το πάρω από κάποιο σκρουτζομάγαζο τώρα?

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρώτη φορά μετά από 5 μήνες μου κόλλησε τελείως και δεν ανταποκρίνονταν παρά μόνο με reboot.ελπίζω να ήταν τυχαίο.

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, για την μέτρηση των βημάτων, θερμίδων κλπ, χρειάζεται και το S Health στο κινητό ή δουλεύει stand alone;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, για την μέτρηση των βημάτων, θερμίδων κλπ, χρειάζεται και το S Health στο κινητό ή δουλεύει stand alone;

 

Δουλεύει και μόνο του, αλλά κρατάει στοιχεία για μια βδομάδα μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει και μόνο του, αλλά κρατάει στοιχεία για μια βδομάδα μόνο.

 

Eυχαριστώ!

 

Για το Samsung Pay ούτε λόγος για Ελλάδα ε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...