Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, στο iTunes στην εφαρμογή πατάω εκει που βρίσκει το κινητό, βγάζει έλεγχος για ενημέρωση και γράφει « αυτή η έκδοση είναι η τρέχουσα έκδοση». Στο google δεν μου βγάζει κάτι, δεν μπορώ να βρω

 

 

Εύκολο είναι

 

https://support.apple.com/el-gr/HT201252

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, στο iTunes στην εφαρμογή πατάω εκει που βρίσκει το κινητό, βγάζει έλεγχος για ενημέρωση και γράφει « αυτή η έκδοση είναι η τρέχουσα έκδοση». Στο google δεν μου βγάζει κάτι, δεν μπορώ να βρω

 

Κατεβάζεις itunes

Το κάνεις εγκατάσταση

Συνδέεις το iphone με το καλώδιο

Πηγαίνεις στο itunes στο εικονίδιο με ένα τηλέφωνο που είναι για το iphone

Πατάς επαναφορά

Τα άλλο όλα γίνονται μόνα τους

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα παιδιά, σας ευχαριστώ, αναμένω τος επόμενες μέρες να δω αν θα φτιάξει

Άποψη μου δουλέψω το όσο μπορείς με λιγότερες εφαρμογές

Να αποκλείσεις το ενδεχόμενο ότι κάποια σου δημιουργεί το πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Αφού έκανα clean install το λογισμικό από iTunes, μετά από μια μέρα άρχισε τα ίδια. Εκει που το δούλευα στο μεσεντζερ ξαφνικά κλείνει η εφαρμογή και μετά κολλούσε όπου και μα έμπαινα. Στη συνέχεια έκανε μόνο του επανεκκίνηση. Χτες το βράδυ το βγάζω από φόρτιση 100% και τώρα που ξύπνησα ήταν κλειστο. Πατάω να ανοίξει και μου βγάζει το εικονίδιο φόρτισης. Το ανοίγει και είχε 1% μπαταρία (υγεία μπαταρίας 88%). Μάλλον κάτι σοβαρό συμβαίνει και φοβάμαι μήπως δεν αξίζει το service αν περί αυτού πρόκειται, αλλά να πάω σε αγορά άλλης συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από τη στιγμή που δεν έχεις παραστατικό αγοράς και είσαι εκτός εγγύησης, πιθανότατα όντως να μην αξίζει το κόστος της επισκευής, αν και εγώ θα το πήγαινα στην εταιρία που σου πρότεινα πιο πάνω να το ελέγξει πρώτα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Αφού έκανα clean install το λογισμικό από iTunes, μετά από μια μέρα άρχισε τα ίδια. Εκει που το δούλευα στο μεσεντζερ ξαφνικά κλείνει η εφαρμογή και μετά κολλούσε όπου και μα έμπαινα. Στη συνέχεια έκανε μόνο του επανεκκίνηση. Χτες το βράδυ το βγάζω από φόρτιση 100% και τώρα που ξύπνησα ήταν κλειστο. Πατάω να ανοίξει και μου βγάζει το εικονίδιο φόρτισης. Το ανοίγει και είχε 1% μπαταρία (υγεία μπαταρίας 88%). Μάλλον κάτι σοβαρό συμβαίνει και φοβάμαι μήπως δεν αξίζει το service αν περί αυτού πρόκειται, αλλά να πάω σε αγορά άλλης συσκευής.

 

Κάποιο πρόβλημα υπάρχει στην συσκευή σου

Το τι τα κάνεις βέβαια είναι δικό σου θέμα μόνο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Αφού έκανα clean install το λογισμικό από iTunes, μετά από μια μέρα άρχισε τα ίδια. Εκει που το δούλευα στο μεσεντζερ ξαφνικά κλείνει η εφαρμογή και μετά κολλούσε όπου και μα έμπαινα. Στη συνέχεια έκανε μόνο του επανεκκίνηση. Χτες το βράδυ το βγάζω από φόρτιση 100% και τώρα που ξύπνησα ήταν κλειστο. Πατάω να ανοίξει και μου βγάζει το εικονίδιο φόρτισης. Το ανοίγει και είχε 1% μπαταρία (υγεία μπαταρίας 88%). Μάλλον κάτι σοβαρό συμβαίνει και φοβάμαι μήπως δεν αξίζει το service αν περί αυτού πρόκειται, αλλά να πάω σε αγορά άλλης συσκευής.

Άλλαξες μπαταρία πουθενά;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
βρήκα ένα iPhone 7.ειναι κλειστό από μπαταρία. μπορώ να βρω τον ιδιοκτήτη του με κάποιο τρόπο. θα το φορτίσω βέβαια μπας και πάρει κανείς τηλέφωνο και ρωτήσω αλλά υπάρχει άλλος τρόπος;
adok13
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Προσπαθώ να κοινοποιήσω ένα βίντεο από το YouTube μέσω του messenger σε πολλούς παραλήπτες αλλά ενώ γίνεται κανονικά η διαδικασία αποστολής οι παραλήπτες δεν λαμβάνουν την κοινοποίηση.Μήπως γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει λύση; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Προσπαθώ να κοινοποιήσω ένα βίντεο από το YouTube μέσω του messenger σε πολλούς παραλήπτες αλλά ενώ γίνεται κανονικά η διαδικασία αποστολής οι παραλήπτες δεν λαμβάνουν την κοινοποίηση.Μήπως γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει λύση; Ευχαριστώ.

 

 

Σε όλους μας γίνεται. Δεν ξέρω αν είναι bug του iOS η του messenger.

Προς το παρόν κανε αντιγραφή και επικόλληση του συνδέσμου

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα της εφαρμογής. Περιμένουμε να διορθωθούν όλα τα προβλήματα από το Facebook..
Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα της εφαρμογής. Περιμένουμε να διορθωθούν όλα τα προβλήματα από το Facebook..

 

Θα περιμένετε για πολύ

Διορθώνουν αυτό χαλάει κάτι άλλο

Έτσι γίνεται για χρόνια τώρα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας, εχω το 7 και η μπαταρια απο το απογευμα της Παρασκευης ως το απογευμα του Σαββατου ελεγε 1% και φυσικα εσβησε και το φορτησα....η μπαταρια λεει οτι ειναι για σερβισ 79% υγεια, θελω να παρω μηλο ξανα αλλα δε μπορω να αποφασισω για 11 προ ή 11 προ μαχ ή 12 προ....με χαλαει οτι το 12 δεν εχει φορτιστη και πρεπει να αγορασω αλλον και οτι η μπαταρια δεν ειναι οσο καλη οσο του 11 προ....επισης οι φωτο ειναι ωραιες του 12 προ για νυχτα αλλα δε τραβαω και απειρες τη νυχτα...και καπως ετσι εχω μπλεξει...καμμια βοηθεια;γνωμη; ασχετο με το χρημα...ας πουμε οτι δεν ειναι παραγοντας...ετσι για να κανουμε πιο ευκολη τη κουβεντα...τι λετε ;ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Πάντα είναι ανάλογα τί θέλεις.

Μπαταρία :11 pro max 1339€ 64GB

Επεξεργαστή και 5G : 12 pro 1229€ 128GB

Καλύτερο form factor (για εμένα) : 11 pro 1099€ 64GB

Γράφω τιμές από αλυσίδες όχι σκρουτζ.

Δεν αναφέρω τις κάμερες γιατί όπως λες δεν πολύ ασχολήσε.

Προσωπικά εχω το 11 pro 64GB και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα είναι ανάλογα τί θέλεις.

Μπαταρία :11 pro max 1339€ 64GB

Επεξεργαστή και 5G : 12 pro 1229€ 128GB

Καλύτερο form factor (για εμένα) : 11 pro 1099€ 64GB

Γράφω τιμές από αλυσίδες όχι σκρουτζ.

Δεν αναφέρω τις κάμερες γιατί όπως λες δεν πολύ ασχολήσε.

Προσωπικά εχω το 11 pro 64GB και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς.

Καλα λες και εγω ετσι καταληγω αλλα κατι με τρωει οτι ειναι λαθος να παρω το προηγουμενο μοντελο και αυτο λογω επεξεργαστη και υποστηριξης που θα τελειωσει πιο γρηγορα....δε ξερω...απειρα χρηματα λες και ειναι της μονοπολης.χαχαχα

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε για 11 pro ή απλό 12, να ξέρεις κανένα iPhone δε πωλείται πλέον με φορτιστή

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχει κανείς γνώμη για

Irepair?

Θέλω

Να αλλάξω

Μπαταρία

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Προσωπική εμπειρία δεν έχω, αλλά έχω διαβάσει τα χειρότερα για τους συγκεκριμένους.

Γιατί όμως να μην την αλλάξεις σε έναν εξουσιοδοτημένο να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με την γνησιότητα της μπαταρίας και με την αδιαβροχοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το στείλω document αλλά δεν έχω το χρόνο να μείνω για κινητο τόσες μέρες!

Αλλά έχεις δίκαιο . Τι άλλη επιλογή έχω Θεσσαλονίκη εννοώ για άμεσα

 

Έμαθα επίσης και ο Κωτσόβολος βάζει αυθεντικές , ισχύει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλω να το στείλω document αλλά δεν έχω το χρόνο να μείνω για κινητο τόσες μέρες!

 

Επικοινώνησε μαζί τους, συνήθως το στέλνεις τη μία ημέρα και την επόμενη στο επιστρέφουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το στείλω document αλλά δεν έχω το χρόνο να μείνω για κινητο τόσες μέρες!

Αλλά έχεις δίκαιο . Τι άλλη επιλογή έχω Θεσσαλονίκη εννοώ για άμεσα

 

Έμαθα επίσης και ο Κωτσόβολος βάζει αυθεντικές , ισχύει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Στη Θεσσαλονίκη, η istorm στην Τσιμισκη είναι το επίσημο σέρβις της Apple, πήγαινε το εκεί, αν θέλεις αυθεντική μπαταρία. Αν συνεννοηθείς πρώτα τηλεφωνικά μαζί τους, το παίρνεις έτοιμο μετά από μια ώρα περίπου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...