Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο V10 εχει καλυτερη,αλλα δεν νομιζω να ειναι καλυτερη απο του G6.Βεβαια υπερτερει σε ολα τα άλλα εναντι του G6 σαν συσκευη,εκτος της αδιαβροχοπιησης και του SOT του G6,που ειναι σαφως καλυτερο...

 

Από V10 μακράν καλύτερη, με G6 στα ίδια. Τσέκαρε και μόνος σου, αν και αυτά είναι σε ελεγχόμενο φωτισμό στούντιο, έξω είναι διαφορετικά. https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=4&idPhone1=8238&idPhone2=8466&idPhone3=7606

 

Δες και αυτό το συγκριτικό http://tinyurl.com/ybhzy24q

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο V10 εχει καλυτερη,αλλα δεν νομιζω να ειναι καλυτερη απο του G6.Βεβαια υπερτερει σε ολα τα άλλα εναντι του G6 σαν συσκευη,εκτος της αδιαβροχοπιησης και του SOT του G6,που ειναι σαφως καλυτερο...

 

 

Ευχαριστω ειλικρινα... :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από V10 μακράν καλύτερη, με G6 στα ίδια. Τσέκαρε και μόνος σου, αν και αυτά είναι σε ελεγχόμενο φωτισμό στούντιο, έξω είναι διαφορετικά. https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=4&idPhone1=8238&idPhone2=8466&idPhone3=7606

 

Δες και αυτό το συγκριτικό http://tinyurl.com/ybhzy24q

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου, μπαινω να τσεκαρω...να εισαι καλα..:)

Link to comment
Share on other sites

τι λετε συμφερει η αγορα της συσκευης απο εδω στα 370? την εχει ενα καταστημα μεσω bestprice στην κυπρο...
Link to comment
Share on other sites

τι λετε συμφερει η αγορα της συσκευης απο εδω στα 370? την εχει ενα καταστημα μεσω bestprice στην κυπρο...

 

Επειδή και εγώ εντός 10ημερου θα την αγοράσω, λέω ή από eglobalcentral ή ebay. Έτσι κι αλλιώς εγγύηση έχουμε μόνο καταστήματος οπότε προσωπικά λέω να την πάρω από πωλητή δοκιμασμένο.

Link to comment
Share on other sites

αν τη παρεις απο ebay παρτην απο αυτον τον πωλητη...

 

https://m.ebay.com/itm/LG-V20-H990-DS-5-7-4GB-RAM-64GB-Dual-Sim-Android-3200mAh-black-/122344856490?epid=18003294057&hash=item1c7c525baa%3Ag%3AkDsAAOSwbAZZ5GCC&_trkparms=pageci%253A5ca0cee8-b7dc-11e7-9208-74dbd18059b7%257Cparentrq%253A48c333d915f0ab6749837bd8fffe80d0%257Ciid%253A17

 

 

δοκιμασμενο απο αλλο παιδι απο εδω μεσα...κατι γλυτωνουμε αλλα φοβαμαι μη κατσει καμια στραβη...

Link to comment
Share on other sites

αν τη παρεις απο ebay παρτην απο αυτον τον πωλητη...

 

https://m.ebay.com/itm/LG-V20-H990-DS-5-7-4GB-RAM-64GB-Dual-Sim-Android-3200mAh-black-/122344856490?epid=18003294057&hash=item1c7c525baa%3Ag%3AkDsAAOSwbAZZ5GCC&_trkparms=pageci%253A5ca0cee8-b7dc-11e7-9208-74dbd18059b7%257Cparentrq%253A48c333d915f0ab6749837bd8fffe80d0%257Ciid%253A17

 

 

δοκιμασμενο απο αλλο παιδι απο εδω μεσα...κατι γλυτωνουμε αλλα φοβαμαι μη κατσει καμια στραβη...

 

Ευχαριστώ πολύ, από κριτικές φαίνεται μια χαρά πωλητής οπότε λογικά θα τον τιμήσω από εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

χωρις τελωνεια χωρις τιποτα....αν παργγειλεις πες μας ποσες μερες σου εκανε και αν πηγαν ολα καλα :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο εγγυηση εδω procordia δε καλυπτεται καθολου να υποθεσω...ανεξαρτητα απο ποια χωρα (ευρωπαικη) το εχουμε αγορασει ??
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι απο τη στιγμη που η συσκευη δεν κυκλοφορησε επισημα ευρωπη οτι εγγυηση δεν υπαρχει...κανετε το σταυρο σας απλα ελπιζοντας οτι τιποτα δε θα παει στραβα... xd
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Είμαι άσχετος για αγορά από εξωτερικό, και δεν θέλω μπλεξίματα με τελωνεία, για τον παρακάτω πωλητή τι λέτε? (Από Γαλλία στέλνει απότι κατάλαβα?)

https://www.ebay.com/i/252620271822?rt=nc

Έλεγα να αγοράσω το G5, αλλά νομίζω το v20 είναι καλύτερο, αν και είναι λίγο οφτόπικ, καμιά γνώμη ότι είμαι στη σωστή κατεύθυνση?

Μάλλον θα ανοίξω καινούργιο θέμα στην επιλογή συσκευής, γιατί υπάρχει και άλλο υποψήφιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Είμαι άσχετος για αγορά από εξωτερικό, και δεν θέλω μπλεξίματα με τελωνεία, για τον παρακάτω πωλητή τι λέτε? (Από Γαλλία στέλνει απότι κατάλαβα?)

https://www.ebay.com/i/252620271822?rt=nc

Έλεγα να αγοράσω το G5, αλλά νομίζω το v20 είναι καλύτερο, αν και είναι λίγο οφτόπικ, καμιά γνώμη ότι είμαι στη σωστή κατεύθυνση?

Μάλλον θα ανοίξω καινούργιο θέμα στην επιλογή συσκευής, γιατί υπάρχει και άλλο υποψήφιο.

Μακρια απο G5,το V20 ειναι καλυτερο σε ολα και με διαφορά...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο G5,το V20 ειναι καλυτερο σε ολα και με διαφορά...

Ευχαριστώ πολύ, αν τελικά το αποφασίσω και δεν πάρω κάποιο άλλο από Ελλάδα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το συγκεκριμένο.

1) Όταν έχω δύο νούμερα-κάρτες Κοσμοτέ στο τηλέφωνο και μιλάω στην μία γραμμή, όταν με καλέσει κάποιος στην άλλη γραμμή τότε τι γίνεται? Δείχνει κλειστό, δείχνει κατειλημμένο η έχω αναμονή? Έχω επιλογές παραμετροποίησης η είναι στάνταρντ?

2) Επίσης αν με καλέσουν στην ίδια γραμμή που μιλάω εκείνη τη στιγμή φαντάζομαι θα είναι όπως στα μονόκαρτα και θα μου χτυπάει η κλήση, ώστε να μπορώ να βάλω σε αναμονή την πρώτη κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακια θελω τη γνωμη σας...αξιζει να το παραγγειλω στα 330 ευρω απο εξωτερικο (ebay) ...?? η να ψαχτω για v10 μεταχειρισμενο ?? Πιστευω το v20 ειναι πιο ολοκληρωμενο...
Link to comment
Share on other sites

χωρις να εχω δοκιμασει καμια συσκευη νομιζω δεν αξιζει το ν10....το ν20 ειναι ενα πιο ολοκληρωμενο ν10...βαλε και τα bootloop του 10 οποτε...η επιλογη ειναι ευκολη..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, αν τελικά το αποφασίσω και δεν πάρω κάποιο άλλο από Ελλάδα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το συγκεκριμένο.

1) Όταν έχω δύο νούμερα-κάρτες Κοσμοτέ στο τηλέφωνο και μιλάω στην μία γραμμή, όταν με καλέσει κάποιος στην άλλη γραμμή τότε τι γίνεται? Δείχνει κλειστό, δείχνει κατειλημμένο η έχω αναμονή? Έχω επιλογές παραμετροποίησης η είναι στάνταρντ?

2) Επίσης αν με καλέσουν στην ίδια γραμμή που μιλάω εκείνη τη στιγμή φαντάζομαι θα είναι όπως στα μονόκαρτα και θα μου χτυπάει η κλήση, ώστε να μπορώ να βάλω σε αναμονή την πρώτη κλήση.

Δυστυχως δεν γνωριζω να σου απαντησω..Δεν εχω χρησιμοπιησει ποτε δικαρτο κινητο...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Μωρε καραενδιαφερει !!! Να σαι καλα φιλε...εχει παρει κανενας αλλος απο την ομαδα ? Ειναι αξιοπιστος ? Λιγο που τσεκαρα τα στελνει απο Ιρλανδια...λογικα δε θα εχουμε τελωνειο...

Link to comment
Share on other sites

@alexclone

 

ναι ενα παιδι μερικες σελιδες πιο πισω πηρε απο τον ιδιο πωλητη..χωρις τελωνειο χωρις τιποτα...απευθειας σπιτι του το πακετο..ολα κομπλε

 

 

εγω σημερα αποφασισα να κανω επιτελους την παραγγελια...μου κανει κατι κολπα με τη καρτα βεβαια..θα ενημερωσω οταν τελικα τη κανω και οταν ερθει με το καλο...

 

μου στειλανε μερικα λεφτα μεσω web bank για να συμπληρωσω το ποσο...δε τη δεχεται ακομα το ebay..Ισως κανει καποια ωρα να φανει για αγορες μεσω εξωτερικου..δε ξερω..θα δοκιμαζω καθε μιση ωρα να δω τι γινεται..

Edited by Guest 26
Link to comment
Share on other sites

@alexclone

 

ναι ενα παιδι μερικες σελιδες πιο πισω πηρε απο τον ιδιο πωλητη..χωρις τελωνειο χωρις τιποτα...απευθειας σπιτι του το πακετο..ολα κομπλε

 

 

εγω σημερα αποφασισα να κανω επιτελους την παραγγελια...μου κανει κατι κολπα με τη καρτα βεβαια..θα ενημερωσω οταν τελικα τη κανω και οταν ερθει με το καλο...

 

μου στειλανε μερικα λεφτα μεσω web bank για να συμπληρωσω το ποσο...δε τη δεχεται ακομα το ebay..Ισως κανει καποια ωρα να φανει για αγορες μεσω εξωτερικου..δε ξερω..θα δοκιμαζω καθε μιση ωρα να δω τι γινεται..

 

φιλε μου χιλια ευχαριστω ειλικρινα για την αμμεση και αναλυτικη απαντηση...οποτε λες να το κανω και γω το βημα, τα λεφτα ειναι καλα πιστευω ειχα v10 και ημουν πολυ ευχαριστημενος για εναμιση χρονο ποσο μαλλον το v20...μια ερωτηση μονο...αν μας τυχει στραβη, το στελνουμε πισω στον πωλητη ?? επειδη δε μου εχει ξανατυχει να αγορασω συσκευη απο ebay...

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου δυστηχως..εγγυηση δεν παιζει...εγω δεν ειχα ποτε lg..φαντασου τωρα εχω htc u11...ξερω οτι θα χασω στα παντα εκτος του ηχου..αλλα ο ηχος ειναι που με καιει...αυτο το dac...απο θεμα ηχου δε ξερω κατα ποσο μεγαλη διαφορα θα δεις απο το 10 στο 20...αλλα σε ολα τα αλλα πιστευω θα δεις...
Link to comment
Share on other sites

Αν κ δεν είναι το κατάλληλο σημείο εδώ αλλά σε σχέση με το g6?

Υπέρ-κατά;

Ευχαριστώ πολύ

ναι φιλε μου δυστηχως..εγγυηση δεν παιζει...εγω δεν ειχα ποτε lg..φαντασου τωρα εχω htc u11...ξερω οτι θα χασω στα παντα εκτος του ηχου..αλλα ο ηχος ειναι που με καιει...αυτο το dac...απο θεμα ηχου δε ξερω κατα ποσο μεγαλη διαφορα θα δεις απο το 10 στο 20...αλλα σε ολα τα αλλα πιστευω θα δεις...
Link to comment
Share on other sites

παιδες ειλικρινα δε τα εχω πιασει στα χερια μου...οτι λεω ειναι επειδη εχω ριξει καψιμο το τελευταιο καιρο να διαβαζω..οποτε απλα υποθετω καποια πραματα εχοντας διαβασει...και το g6 σκεφτομουν(το κορεατικο) και ειλικρινα θα επαιρνα αυτο λογω μεγεθους κυριως αλλα ειναι ακομα λιγο ακριβο..θελω με τα λεφτα που θα δωσω μετα το htc να βγαλω το v20 και καποια ακριβα ακουστικα που σκοπευω να παρω..οποτε θα δοκιμασω για αρχη το v20(δεν εχιε τεραστια διαφορα παντως απο θεμα ηχου,ισα ισα πολλοι λενε καλυτερο το v20) και αν μεινω ευχαριστημενος το επομενο μου κινητο θα ναι το v30(μετα απο κανα χρονο που θα εχει πεσει πολυ) η το g7..αναλογως...ελπιζω μονο να μην παει και η lg προς αφαιρεση θυρας ακουστικων...που λογικα καποια στιγμη θα παει...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Arislp, ειδικα σε αυτο το θεμα θα μεινεις κατευχαριστημενος.....και απο οσο εχω ακουσει και απο το v10 που ειχα...δε πιστευω πως θα χασεις τοσα πολλα σε σχεση με το u11, επειδη ειχα g4, g5, v10, g6...πιστευω σε καμερα σε ημερησιες θα εισαι στα ιδια και σε μερικες με καλυτερη λεπτομερεια....αυτονομια δεν ειναι τοσο τραγικη στο v20 και το λυνεις με μια 2η μπαταρια...σχεδιασμος σιγουρα υπερ του u11, ποιοτικα ισοπαλια σχεδον...προσωπικη γνωμη παντα...το u11 το εψηνα πολυ ασχημα αλλα ειναι ψηλα ρε ****το...αλλα κατεληξα σε g6 με 340 και ψαχνομαι για το v20...σε αυτα τα χρηματα εκανες πολυ καλα αδερφε...με το καλο να σου ερθει... :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...