Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε εμένα έχουν έρθει.

Καμία φορά αργούν λιγάκι.

 

Sent from my SM-G970F

Τα mb καμμία φορά αργούν. Τα λεπτά ποτέ όμως. Σήμερα τίποτα από τα δύο ήρθε. Ενημέρωσε τι έγινε με σένα αν μπορείς.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε το μήνυμα για τα λεπτά ομιλίας, που ως συνήθως αναφέρει "για τα mb θα ενημερωθείς με ξεχωριστό μήνυμα".

 

 

Edit: 5 λεπτά μετά ήρθαν και τα mb.

 

 

Sent from my SM-G970F

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε το μήνυμα για τα λεπτά ομιλίας, που ως συνήθως αναφέρει "για τα mb θα ενημερωθείς με ξεχωριστό μήνυμα".

 

 

Edit: 5 λεπτά μετά ήρθαν και τα mb.

 

 

Sent from my SM-G970F

Όλα καλά. Και μένα το ίδιο. Καλημέρα
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που είναι μέσω Πανελληνίων,έρχονται κανονικά.Ηρθαν στις 9 το πρωί ταυτοχρονα

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντα μου ερχόντουσαν μετά τις 12 το πρωί κάθε 1 του μήνα. Οπότε εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ,πάω Γερμανία σε 3 μέρες και έχω φοιτητικό ,θα μπορώ να χρησιμοποιήσω τα mb και τα λεπτά ομιλίας που έχω ,ή πρέπει να κάνω καποια διαδικασία ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Βρίσκομαι εδώ και 10 μέρες εκτός Ελλάδας(Βέλγιο, Γερμανία, Ολλανδία, Γαλλία) και ενώ έχω Ίντερνετ κανονικά, όταν καλώ μου τρώει τα λεφτά. Δεν χρησιμοποιεί από τα "προς όλους" που έχω αγοράσει. Γνωρίζει κάνεις τι ισχύει με το roaming και τα φοιτητικά?
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να αγοράσεις πακέτο 400 what's up και 200/300 προς όλους. Το προς όλους το φοιτητικό δεν δουλεύει έξω
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενεργοποίησα ένα φοιτητικό νούμερο που θα είχα και τρεις μήνες δωρεάν κάθε μήνα ανανέωση κάρτας. Πώς θα γίνει αυτό αφού έχει μέσα 0.25 λεπτά του ευρώ ο λογαριασμός. Μήπως πρέπει να πάω να ρωτήσω η θα γίνει αυτόματα ανανέωση στο τέλος του μήνα.

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτοματα καθε 1η του μηνα
Σε ευχαριστώ πολύ. Αλλά πχ άμα θέλω μπορώ να βάλω κάρτα μέσω PayPal για περισσότερα έξτρα η θα χαθεί η αυτόματη ανανέωση

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ρωτήσω κάτι θα ήθελα.

Μπορώ να ζητήσω κάποια προσφορά από cosmote στο φοιτητικό που έχω μόνο για ίντερνετ.

Δεν θέλω ούτε λεπτό ομιλίας θέλω μόνο mb . Και να πληρώνω ένα Α ποσό κάθε μήνα. ?

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι θα ήθελα.

Μπορώ να ζητήσω κάποια προσφορά από cosmote στο φοιτητικό που έχω μόνο για ίντερνετ.

Δεν θέλω ούτε λεπτό ομιλίας θέλω μόνο mb . Και να πληρώνω ένα Α ποσό κάθε μήνα. ?

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα,

 

Για να θα διαπραγματευθείς παροχές, θα πρέπει να το μετατρέψεις σε Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πόσα ΜΒ θέλεις ; Με 4 ευρώ την εβδομάδα ή 16 τον μήνα έχεις 3 GB την εβδομάδα ή 12 GB τον μήνα πέρα από τα άλλα πακέτα απλώς ενεργοποιόντας το εβδομαδιαίο πακέτο,
Link to comment
Share on other sites

Πόσα ΜΒ θέλεις ; Με 4 ευρώ την εβδομάδα ή 16 τον μήνα έχεις 3 GB την εβδομάδα ή 12 GB τον μήνα πέρα από τα άλλα πακέτα απλώς ενεργοποιόντας το εβδομαδιαίο πακέτο,

Αυτό χρησιμοποιώ και εγώ . Αλλά ακούω κάτι προσφορές για 20 GB + με 11 ευρώ κτλπ . για αυτό ρωτάω .

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικό WhatsUp δεν πιστεύω να δώσουν ειδική προσφορά . Χρησιμοποιείς ότι υπάρχει.

Για προσφορα δες στο φοιτητικό mobile internet 15 euro για 20 GB,

https://www.whatsup.gr/student/foitites/mobile-internet

Link to comment
Share on other sites

Καλή προσφορά.

Για συμβόλαιο είναι αυτό. ?

Σε φοιτητικό WhatsUp δεν πιστεύω να δώσουν ειδική προσφορά . Χρησιμοποιείς ότι υπάρχει.

Για προσφορα δες στο φοιτητικό mobile internet 15 euro για 20 GB,

https://www.whatsup.gr/student/foitites/mobile-internet

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι σαφές από την σελίδα που παραπέμπω .

Η λέξη "συμβόλαιο" αναφέρεται 3 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι θα ήθελα.

Μπορώ να ζητήσω κάποια προσφορά από cosmote στο φοιτητικό που έχω μόνο για ίντερνετ.

Δεν θέλω ούτε λεπτό ομιλίας θέλω μόνο mb . Και να πληρώνω ένα Α ποσό κάθε μήνα. ?

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ενδιαφέρει να επεκτείνεις τα mb στο φοιτητικό σου ή ψάχνεις για ξεχωριστό πακέτο μόνο mb?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Μου λέει στο 1330 7GB για 7 ημέρες με 2,90. Είμαι φοιτητικό.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...