Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"TΩPA ΓIA ΣENA ΠOY EIΣAI ΦOITHTHΣ, TA MB ΣE KAΘE ANANEΩΣH TPIΠΛAΣIAZONTAI. ANANEΩΣE TΩPA KAI ΠAPE 1.5GB ΓIA 1 MHNA! IΣXYEI MEXPI 15/12."

Μου ήρθε σε μήνυμα πριν 10 λεπτά

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

"TΩPA ΓIA ΣENA ΠOY EIΣAI ΦOITHTHΣ, TA MB ΣE KAΘE ANANEΩΣH TPIΠΛAΣIAZONTAI. ANANEΩΣE TΩPA KAI ΠAPE 1.5GB ΓIA 1 MHNA! IΣXYEI MEXPI 15/12."

Μου ήρθε σε μήνυμα πριν 10 λεπτά

 

 

Ομοίως και σε εμένα

 

<<TΩPA ΓIA ΣENA ΠOY EIΣAI ΦOITHTHΣ, TA MB ΣE KAΘE ANANEΩΣH TPIΠΛAΣIAZONTAI. ANANEΩΣE TΩPA KAI ΠAPE 1.5GB ΓIA 1 MHNA! IΣXYEI MEXPI 15/12.>>

 

Ομολογουμένως καλή προσφορά!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους!

 

Για επερχόμενο ταξίδι στο Λονδίνο γνωρίζει κάποιος τι ισχύει με τα δεδομένα του φοιτητικού w up κ τι πακέτο πρέπει να ενεργοποιήσω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

 

 

Για επερχόμενο ταξίδι στο Λονδίνο γνωρίζει κάποιος τι ισχύει με τα δεδομένα του φοιτητικού w up κ τι πακέτο πρέπει να ενεργοποιήσω;

Τα δεδομένα των φοιτητικών πακέτων και τα πάρε μοίρασε παίζουν κανονικά σε περιαγωγή. Αντίθετα τα λεπτά προς όλους του φοιτητικού Όχι. Αν θες παραπάνω mb μπορείς να βάλεις το giga week με 4 ευρώ (κοίτα στα ψηλά γράμματα πόσα mb είναι διαθέσιμα σε περιαγωγή) και για λεπτά ομιλίας ένα από τα combo πακέτα.
Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομένα των φοιτητικών πακέτων και τα πάρε μοίρασε παίζουν κανονικά σε περιαγωγή. Αντίθετα τα λεπτά προς όλους του φοιτητικού Όχι. Αν θες παραπάνω mb μπορείς να βάλεις το giga week με 4 ευρώ (κοίτα στα ψηλά γράμματα πόσα mb είναι διαθέσιμα σε περιαγωγή) και για λεπτά ομιλίας ένα από τα combo πακέτα.

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

 

 

Για επερχόμενο ταξίδι στο Λονδίνο γνωρίζει κάποιος τι ισχύει με τα δεδομένα του φοιτητικού w up κ τι πακέτο πρέπει να ενεργοποιήσω;

Μια και είναι για 15 μέρες Λονδίνο. Αγόρασα με 10 ευρώ το combo call them all για να έχω 300 προς όλους για ένα μήνα. Είναι αρκετός χρόνος για να μιλάς τα βασικά. Επιπλέον μπορείς να χρησιμοποιείς το viber αν δεν υπάρχει ανάγκη για κανονική κλήση. Επίσης μη ξεχάσεις να ενεργοποιήσεις την περιαγωγή δεδομένων.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Το what's up φοιτητικό από τη στιγμή που θα το ενεργοποιήσεις σου δίνει για κάποιο διάστημα δωρεάν χρόνο-mb? Όπως το cu που δίνει για 3 μήνες? Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Το what's up φοιτητικό από τη στιγμή που θα το ενεργοποιήσεις σου δίνει για κάποιο διάστημα δωρεάν χρόνο-mb? Όπως το cu που δίνει για 3 μήνες? Ευχαριστώ πολύ!

Σου δίνει κάθε μήνα δωρεάν το πακέτο με τα 7 ευρώ. 1200 λεπτά προς όλους και 600mb. Επίσης σε καινούργια νούμερα μέχρι πρόσφατα έδινε και το after dark για τρεις μήνες δωρεάν
Link to comment
Share on other sites

Σου δίνει κάθε μήνα δωρεάν το πακέτο με τα 7 ευρώ. 1200 λεπτά προς όλους και 600mb. Επίσης σε καινούργια νούμερα μέχρι πρόσφατα έδινε και το after dark για τρεις μήνες δωρεάν

Εννοείς μαλλον 1000 λεπτα. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα,σε πόσες ημέρες ενεργοποιείται η αίτηση που κάνουμε για το φοιτητικό;Εχω κάνει την αίτηση την Τετάρτη και ακόμα δεν ενεργοποιήθηκε.Μήπως πρέπει να ξαναστείλω την αίτηση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,σε πόσες ημέρες ενεργοποιείται η αίτηση που κάνουμε για το φοιτητικό;Εχω κάνει την αίτηση την Τετάρτη και ακόμα δεν ενεργοποιήθηκε.Μήπως πρέπει να ξαναστείλω την αίτηση?

 

Υπομονη. Θελει 1-2 βδομαδες.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη διαδικασία προσφατα για τη σύζυγό. Δεν θέλει τόσο πολύ. Μίλα μαζί τους στο Facebook.
Link to comment
Share on other sites

To φοιτητικό της cosmote ενεργοποιείται για πρώτη φορά σου δίνει για τους τρείς πρωτους μήνες δωρεάν λεπτα και mb? Επίσης αν δεν βάλεις κάρτα το πρώτο τρίμηνο χάνεις το υπόλοιπο και μπαίνει σε φραγή εισερχομένων και εξερχομένων?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

To φοιτητικό της cosmote ενεργοποιείται για πρώτη φορά σου δίνει για τους τρείς πρωτους μήνες δωρεάν λεπτα και mb? Επίσης αν δεν βάλεις κάρτα το πρώτο τρίμηνο χάνεις το υπόλοιπο και μπαίνει σε φραγή εισερχομένων και εξερχομένων?

 

Απ'όσο ξέρω τους τρεις πρώτους μήνες σου δίνει 1000 λεπτά προς όλους και 600 mb. Στα φοιτητικά ισχύει ότι και στα υπόλοιπα. Στο δίμηνο χάνεις το υπόλοιπο και στο τρίμηνο μπαίνει φραγή.

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο ξέρω τους τρεις πρώτους μήνες σου δίνει 1000 λεπτά προς όλους και 600 mb. Στα φοιτητικά ισχύει ότι και στα υπόλοιπα. Στο δίμηνο χάνεις το υπόλοιπο και στο τρίμηνο μπαίνει φραγή.
Στο δίμηνο θα σου έρθει μήνυμα ότι θα χαθεί το υπόλοιπο των χρημάτων σου αν δεν βάλεις κάρτα, βάζεις κάρτα & απλά δεν την χρησιμοποιείς για πακέτο. Τον επόμενο μήνα που λήγει το τρίμηνο δεν χρειάζεται να βάλεις κάρτα γιατί θα έχεις υπόλοιπο για να ενεργοποιηθεί το πακέτο.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει και παλαιότερα και το ξαναλέω. Οι παλαιότεροι χρήστες φοιτητικού αν καλέσουν φίλους τους και γίνουν φοιτητικά (εννοείται να το δικαιούνται), κερδίζουν από 6 gb. Αν υπάρχει κάποιος που θα κάνει έτσι και αλλιώς αίτηση για φοιτητικό, και αν θέλει, ας δώσει το νούμερο του σε pm ώστε και καλά να του κάνω προτάσει και μετά να στειλει τα "χαρτιά". Έτσι θα κερδίσουμε και οι δύο από 6 gb.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω δύο φοιτητικά στα οποία η λήξη υπολοίπου πήγε 30/4. Στο ένα από τα δύο η λήξη υπολοίπου ήταν 26/2 μέχρι πριν από λίγες μέρες. Ανανέωση δεν έγινε σε κανένα από τα δύο , απλώς παρατάθηκε η ημερομηνία λήξης του υπόλοιπου . Μπορεί να ελέγξει κάποιος το δικό του ;
Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο φοιτητικά στα οποία η λήξη υπολοίπου πήγε 30/4. Στο ένα από τα δύο η λήξη υπολοίπου ήταν 26/2 μέχρι πριν από λίγες μέρες. Ανανέωση δεν έγινε σε κανένα από τα δύο , απλώς παρατάθηκε η ημερομηνία λήξης του υπόλοιπου . Μπορεί να ελέγξει κάποιος το δικό του ;

 

Επιβεβαιωνω, συμβαινει αυτο στα φοιτητικα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως η λήξη του υπόλοιπου μεταφέρθηκε στις 30/04 και στο δικό μου.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...