Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να καταναλώσω τα mb της φοιτητικής προσφοράς που αθροίζονται κάθε μήνα όταν πηγαίνω με roaming στο εξωτερικό;

 

 

ΥΓ. Για Ρώμη (Ιταλία) ποιο δίκτυο προτείνετε, για καλύτερη κάλυψη; :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να καταναλώσω τα mb της φοιτητικής προσφοράς που αθροίζονται κάθε μήνα όταν πηγαίνω με roaming στο εξωτερικό;

 

 

ΥΓ. Για Ρώμη (Ιταλία) ποιο δίκτυο προτείνετε, για καλύτερη κάλυψη; :p

 

Φίλε, επειδή θα πάω κι εγώ Ιταλία σύντομα, αν μάθεις κάτι ενημέρωσε :p

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να καταναλώσω τα mb της φοιτητικής προσφοράς που αθροίζονται κάθε μήνα όταν πηγαίνω με roaming στο εξωτερικό;

 

 

ΥΓ. Για Ρώμη (Ιταλία) ποιο δίκτυο προτείνετε, για καλύτερη κάλυψη; :p

 

100% O X I I I I

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κάποιον προσφορά 5gb με 1 ευρώ για 10 ημέρες? Ξέρετε μέχρι πότε είναι η ενεργοποίηση?
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κάποιον προσφορά 5gb με 1 ευρώ για 10 ημέρες? Ξέρετε μέχρι πότε είναι η ενεργοποίηση?
Το είδα τώρα στις ειδοποιήσεις στην εφαρμογή. Απ ότι βλέπω δεν αναφέρει σε καμία προσφορά που έχω στις ειδοποιήσεις ημερομηνία λήξης.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα με κάλεσαν από το 2182181557 , έχει σχέση με κόψιμο φοιτητικού; Δεν τον σήκωσα, αλλά δεν επέμειναν κιόλας.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χλωμό. Αν το κάνεις Google φαίνεται πως προωθούν πάροχο ρεύματος από αυτόν τον αριθμό.

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

ΠAPE TΩPA 5GB MONO ME 1€ ΓIA 10 HMEPEΣ ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ MEΣA KAI EΞΩ AΠO TO AMΦIΘEATPO. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH MΠEΣ ΣTO https://www.whatsup.gr/c/store/student_offer_5gb. IΣXYEI ΓIA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ EΩΣ 15/2.
Link to comment
Share on other sites

ΠAPE TΩPA 5GB MONO ME 1€ ΓIA 10 HMEPEΣ ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ MEΣA KAI EΞΩ AΠO TO AMΦIΘEATPO. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH MΠEΣ ΣTO https://www.whatsup.gr/c/store/student_offer_5gb. IΣXYEI ΓIA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ EΩΣ 15/2.

 

δεν ανοιγει το λινκ που εχεις βαλει.

 

Ενεργοποίησε ΤΩΡΑ το πακέτο COMBO CALL THEM ALL PLUSi ή COMBO CALL THEM ALL EXTRAi και πάρε για 5 ημέρες δωρεάν 500MB για εσένα και άλλα 500MB για να τα χαρίσεις σε έναν WHAT’S UP φίλο σου! Θα είστε φίλοι για πάντα; Θα είστε.

 

Ισχύει έως 31/03/2019.

Η προσφορά ισχύει εντός 24 ωρών από την ενεργοποίηση ενός πακέτου COMBO CALL THEM ALL PLUSi ή COMBO CALL THEM ALL EXTRAi.

Το δώρο αποδίδεται μια φορά σε κάθε ενεργοποίηση πακέτου.

Και επειδή είναι ωραίο να τα μοιράζεσαι όλα με τους φίλους σου, το ήξερες ότι υπάρχει και το #pare_moirase για να μοιράζεστε MB; Μάθε περισσότερα, στο whatsup.gr/pare_moirase.

πηγη : https://www.whatsup.gr/combo/offer?&store

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, μπορεί να μου πεις κάποιος συνοπτικά τί καλύτερο έχεις από παροχές στο φοιτητικό what's up σε σχέση με το απλό- αυτό που έχουν οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί;; :P

επίσης, με φοιτητικό πάσο άλλου μπορώ να κάνω το νούμερό μου- στο δικό μου όνομα- φοιτητικό;

ευχαριστώ για το χρόνο σας ;)

Link to comment
Share on other sites

ΠAPE TΩPA 5GB MONO ME 1€ ΓIA 10 HMEPEΣ ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ MEΣA KAI EΞΩ AΠO TO AMΦIΘEATPO. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH MΠEΣ ΣTO https://www.whatsup.gr/c/store/student_offer_5gb. IΣXYEI ΓIA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ EΩΣ 15/2.

 

Αυτό το πακέτο πρόσθεταν με τα υπάρχοντα mb και λήγουν μαζί με τα άλλα;

Link to comment
Share on other sites

ΠAPE TΩPA 5GB MONO ME 1€ ΓIA 10 HMEPEΣ ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ MEΣA KAI EΞΩ AΠO TO AMΦIΘEATPO. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH MΠEΣ ΣTO https://www.whatsup.gr/c/store/student_offer_5gb. IΣXYEI ΓIA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ EΩΣ 15/2.

 

Το έχω βάλει κι εγώ! Καλή προσφορουλα! :)

Link to comment
Share on other sites

Ποια υπόλοιπα μβ εννοείται? Είναι ξεχωριστή προσφορά δεν έχει καμία σχέση με υπόλοιπα πακέτα, είναι μόνα τους δηλαδή και με στάνταρ χρονική περίοδο.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια υπόλοιπα μβ εννοείται? Είναι ξεχωριστή προσφορά δεν έχει καμία σχέση με υπόλοιπα πακέτα, είναι μόνα τους δηλαδή και με στάνταρ χρονική περίοδο.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επιβεβαιώνω.

51b47af4fb8d912329dace2b8f8f2f52.jpg

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Προσθέτονται στα υπόλοιπα mb του φοιτητικού;

 

Όχι δεν προστίθενται! Άλλο το ένα άλλο το άλλο!

Link to comment
Share on other sites

λειτουργούν μόνο

α) Τα μηνύματα

β) τα ΜΒ από πάρε μοίρασε, και από τα αγορασμένα πακέτα.

Θα αναγκαστείς να αγοράσεις ένα κοινό πακέτο whats up για ομλία

Βάλε και το εβδομαδιαίο πακέτο internet 3GB με 4 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ενεργοποιώντας το πακέτο ίντερνετ με 3,02€ για 120mb για ένα μήνα μεταφέρονται τα φοιτητικά mb από προηγούμενα υπόλοιπα ένα μήνα μετά και λήγουν εντός όλα μαζί η όχι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έκανα τον αριθμό wats up καρτοκινιτο σε wats up φοιτητικό και βλέπω κατευθείαν έχω 1000 λεπτά προς όλους και 600mb, για πόσους μήνες θα έχω δωρεάν ανανέωση χωρίς να βάλω χρήματα;

 

Στάλθηκε από το P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.cosmote.gr/announcements/mobile/180219-anakoinwsh.pdf

αλλαγες σε φοιτητικα καρτοσυμβολαια και καρτοκινητα...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

https://www.cosmote.gr/announcements/mobile/180219-anakoinwsh.pdf

αλλαγες σε φοιτητικα καρτοσυμβολαια και καρτοκινητα...

 

Ώρα να κοπεί το φοιτητικό...θα έχουμε καταστασεις όπως στη Vodafone.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ώρα να κοπεί το φοιτητικό...θα έχουμε καταστασεις όπως στη Vodafone.

 

αφου το εκανε η vodafone θα το κανει και η κοσμοτε , εχουμε κανενα που του κοπηκε το φοιτητικο επειδη εχει το πασο στην κοσμοτε;

τουλαχιστον στην vodafone σε παει στο special και οχι στο κλασικο cu πακετο.

στην κοσμοτε βλεπω να μην γινεται.. σε κανονικο whats up.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι τραγικό να σε πηγαίνει σε συμβόλαιο 30Ε όταν το είχα πρωτοκανει χωρίς να είναι φοιτητικό το 2012 πλήρωνα πολύ λιγότερα από 30

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...