Jump to content

[OnePlus 3] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σ' εμένα τις περισσότερες φορές που ελέγχω είναι πρώτο στην λίστα, αλλά το περίεργο είναι ότι δεν μου δημιουργεί draining.

Αν δε χρησιμοποιήσω το κινητό βλέπω ίσια γραμμή στο σχεδιάγραμμα, και το BetterBatteryStats δείχνει 0.1-0.2%/h.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και σ' εμένα τις περισσότερες φορές που ελέγχω είναι πρώτο στην λίστα, αλλά το περίεργο είναι ότι δεν μου δημιουργεί draining.

Αν δε χρησιμοποιήσω το κινητό βλέπω ίσια γραμμή στο σχεδιάγραμμα, και το BetterBatteryStats δείχνει 0.1-0.2%/h.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

 

μία από τα ίδια και σε εμένα .........

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι αν ξεχάσω τα location ανοιχτά, το GSM measurement κρατάει το cpu ψηλά και πίνει μπαταρία..

Πριν λίγες μέρες προέκυψε αυτό και μου την έχει σπάσει

WiFi scanning, sync, backup κλειστά

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα σήμερα και έμειναν κάποιες ώρες μέχρι να εκπνεύσει η διορία που μας υποσχεθήκαν ότι θα μας δώσουν την σταθερή έκδοση,κάτι που δεν βλέπω να γίνετε όπως προείπα και σε προηγούμενο ποστ μου το βλέπω δύσκολο να γίνεται πραγματικότητα... :X:X
Link to comment
Share on other sites

Αφού διέγραψα τα δεδομένα του Google Play Services φαίνεται πως λύθηκε το θέμα... Επίσης του απαγόρευσα να συλλέγει δεδομένα από τοποθεσίες κτλ οπότε ελπίζω να μην εμφανιστεί πάλι το πρόβλημα...

 

 

ΥΓ. Μην τρελαίνεστε με τα updates ρε σεις... Το λέω σε κάθε συσκευή που έχω... Απολαύστε το κινητό που έχετε και μην τρώγεστε με τον ευατό σας χωρίς λογο...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αφού διέγραψα τα δεδομένα του Google Play Services φαίνεται πως λύθηκε το θέμα... Επίσης του απαγόρευσα να συλλέγει δεδομένα από τοποθεσίες κτλ οπότε ελπίζω να μην εμφανιστεί πάλι το πρόβλημα...

 

 

ΥΓ. Μην τρελαίνεστε με τα updates ρε σεις... Το λέω σε κάθε συσκευή που έχω... Απολαύστε το κινητό που έχετε και μην τρώγεστε με τον ευατό σας χωρίς λογο...

 

Δεν τρώγομε με τον εαυτό μου να φανταστείς είμαι με την 3.2.8 και χωρίς ροοτ σκέψου πόσο ικανοποιημένος είμαι και δεν την αλλάζω.

Απλά συζητάω την υπόσχεση που μας έδωσε σαν εταιρία,δεν μου αρέσει να μου υποσχόντανε πράγματα που δεν θα γίνουν,ψέματα δηλαδή.

Καλύτερα να μας πουν από την αρχή ότι θα την πάρετε Φεβρουάριο - Μάρτιο πάρα να μας λένε ψέματα.

Link to comment
Share on other sites

Στην ανάπτυξη λογισμικού μπορείς να συναντήσεις πολλά προβλήματα εκτός προγράμματος για αυτό συνήθως και οι περισσότερες εταιρείες πέφτουν έξω στο χρονοδιάγραμμα για updates... Τεσπα, απλά το αναφέρω...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν θα δώσουν επίσημη nougat Φεβρουάριο-Μαρτιο μέσα στον Ιανουάριο σίγουρα κάποια bags των beta διωρθωνουν για την επίσημη και μάλιστα το κάνουν πολύ γρήγορα άψογη υποστήριξη εγώ βλέπω από beta σε beta μεγάλη βελτίωση

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα σήμερα και έμειναν κάποιες ώρες μέχρι να εκπνεύσει η διορία που μας υποσχεθήκαν ότι θα μας δώσουν την σταθερή έκδοση,κάτι που δεν βλέπω να γίνετε όπως προείπα και σε προηγούμενο ποστ μου το βλέπω δύσκολο να γίνεται πραγματικότητα... :X:X

 

Δηλαδη αν στην εδιναν μετα απο μια βδομαδα (που θα την δωσουν σημερα), θα γινοταν κατι;

 

Αμαν πια με τη γκρινια.

 

 

-----

 

 

Ειχα το Νexus 5x, κανοντας συμβιβασμους σε αρκετα πραγματα, για μια all around καλη συσκευη με κορυφαια καμερα.

 

Πηρα το 1+3 για να το δοκιμασω και ειναι απλα κορυφαια συσκευη σε ολα, με συμβιβασμο στις βραδινες φωτο.

Θα το κρατησω το ατιμο.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν στην εδιναν μετα απο μια βδομαδα (που θα την δωσουν σημερα), θα γινοταν κατι;

 

Αμαν πια με τη γκρινια.

 

Κρίμα που δεν έχει Like ή +1 το myphone.

 

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην την βγάλουν όπως όπως και να χει bugs.

 

Καλή Χρονιά σε όλους...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@nickchris Αν και έχω κατακρίνει όσο κανείς εδώ μέσα την κάμερα, οφείλω να πω ότι με το HQ το βράδυ παίζει μεγάλη μπάλα. Αλλού το χάνει η κάμερα και ελπίζω με την νουγκατ να την διορθώσουν

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το χάνει ακόμα και στο hq στην επεξεργασία πρέπει να αυξήσει την ταχύτητα κλείστρου λίγο και να ανεβάσει το iso μετά θα μπορούμε να βγάζουμε και κινούμενα παιδιά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω μέχρι τις 12:00, stable Nougat. Αν όχι, 12:01 το βγάζω αγγελία. Δεν θα περάσει έτσι Carl.. :p :p

 

εγώ θα το πετάξω από το μπαλκόνι 12:01:p

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε Γερμανία!!!

 

«7 min αριστερά» !!!!!!!!!!

 

Και μετά με ρωτάνε ΟΛΟΙ οι γνωστοί μου, γιατί σε όλες μου τις συσκευές όχι μόνο στα τηλέφωνα) έχω αγγλικό μενού!

 

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι? Τι sot βγάζεις? Antutu? Βραδινές βγάζει πλέον?

Χα χα χα, Θεός!!!!!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

@nickchris Αν και έχω κατακρίνει όσο κανείς εδώ μέσα την κάμερα, οφείλω να πω ότι με το HQ το βράδυ παίζει μεγάλη μπάλα. Αλλού το χάνει η κάμερα και ελπίζω με την νουγκατ να την διορθώσουν

 

Oχι, το 5χ που ειχα απλα ειναι ενα επιπεδο πανω στις βραδυνες. Τι HQ, τι HDR, τι μαγια και βουντου, το HDR+ ειναι Θεικο.

 

 

«7 min αριστερά» !!!!!!!!!!

 

Και μετά με ρωτάνε ΟΛΟΙ οι γνωστοί μου, γιατί σε όλες μου τις συσκευές όχι μόνο στα τηλέφωνα) έχω αγγλικό μενού!

 

Ανταποδιδω το like.

Το καλο ηταν παλαιοτερα, που το "Free Space" το μετεφραζαν "Δωρεαν χωρο" :lol::lol:

 

Αγγλικα και εγω παντα.

 

 

Ευχαριστουμε.

 

Απο latest beta, πως παμε stable; Απλα flash απο default recovery?

 

Δεν με ενδιαφερει dirty flash, θα κανω ολα τα wipes.

Link to comment
Share on other sites

Απο latest beta, πως παμε stable; Απλα flash απο default recovery?

 

Δεν με ενδιαφερει dirty flash, θα κανω ολα τα wipes.

 

όπως έβαλες και την τελευταία beta

Link to comment
Share on other sites

όπως έβαλες και την τελευταία beta

 

Την τελευταια beta τηνεβαλα με πολυ κοπο, επρεπε να κανω μετατροπη απο TWRP κλπ

 

ΝΑ δοκιμασω απο default recovery να κανω clean install?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...