Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετοιμο το πακετακι... πως σας φαινεται?... εδω

πω πω φωτια μου αναψες τωρα,φερτε και σε μας κανενα τετοιο πακετακι :p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και ενα βιντεακι για να γουσταρουμε.. εδω

 

Η να πατε στην συγκεκριμενη σελιδα ενος φορουμ να τα δειτε ολα γιατι ενας τυπος το εχει παρει(δεν ξερω αν θα σας λειτουργησει) εδω

Link to comment
Share on other sites

Άντε μάγκες!Ο καιρός ήρθε,το προσεχώς έπεσε και το κινητό σύντομα φτάνει στο ελλαδιστάν!!!

 

Να δούμε όμως πως θα το τιμολογήσουν τα κοράκια εδωπέρα (επιφυλάσομαι ακόμα) που ξέρουν ότι κάνουμε κρα γι' αυτό το κινητάκι!Έχω δύο μήνες που πούλησα το 7610 και το περιμένω!!!Άντε δεν μπορώ άλλο!!!Έχω βαρεθέι το θεόπαλιο 6510!!!

 

Υ.Γ:Πολύ ωραίο μου φάνηκε το πακετάκι με αυτά που περιέχει!!!

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=K750I_BLACK

 

705 euro!!!!!!! :cry: :cry:

θα μας τρελανουν οι ανθρωποι!!!!!!

 

LoL! και στο Αγγλικό site τόσο το έχουν (£474.95, http://www.expansys.com/product.asp?code=K750I_BLACK&asource=SERIC), κάποιο λάθος πρέπει να έχουν κάνει - με τέτοια τιμή είναι σαν να μην θέλουν να το πουλήσουν... :blink:

 

edit: μόλις παρατήτησα το εξής θεϊκό στο αγγλικό site του expasys... λεεί: "Low price promise if you have found this product at a lower price elsewhere, please let us know." :w00t: :X :!:

 

Μάλλον πρέπει να τους βομβαρδίσουμε με e-mail για να καταλάβουν την βλακεία τους!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μικρούλι ενοχλητικούλι που βρήκα, δεν ξέρω αν το έχουν άλλα έρικσον.

 

Στο μητρώο κλήσεων, (στη λίστα που δειχνει εισερχόμενες, αναπάντητες κλπ) δεν χωράει όλος ο αριθμός αν περιλαμβάνει το +3069κλπ και αφήνει έξω ενα ψηφίο.

 

Δηλαδή είχα μία αναπάντητη από μη καταχωρημενο στις επαφές αριθμό (πχ 6944345678 και μου τον εμφάνισε ως +30694434567 με το 8 να εμφανίζεται μόνο του μετά από ένα αυτόματο σκρολ δεξιά.

 

Γενικά μιλώντας οι εντυπώσεις μου ειναι οι καλύτερες, αντέγραψα και mp3 τα οποία ακούγονται συγκλονιστικά καλά, το ραδιόφωνο επίσης.

 

Αύριο το μεσημέρι το αποχωρίζομαι, έχω ανεβάσει όμως φωτογραφίες στο my gallery για να πάρετε μια ιδέα της ποιότητας στο φως της μέρας, της νύχτας, με φλας, χωρίς φλας, κοντινό κλπ.

 

edit: Δείτε τη φάτσα μου στο http://www.myphone.gr/gallery/showphoto.php/photo/10574/sort/2/cat/500/page/1

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

@OveLix:

 

Δυστηχώς, το έχει τουλάχιστον και το t68i. Πάντως, δεν είναι ιδιαίτερα ενοχλητικό. Αλλά από τη στιγμή που δεν χωράει το νούμερο, οι επιλογές στο UI δεν είναι πολλές, ίσως καλύτερο θα ήταν ένα συνεχές soft-scroll, αντί για πάγωμα και κλίκ...

 

Anyway, ανυπομονώ και γώ, το t68i μου πλέον θέλει αντικατάσταση. Άραγε, λέτε να δώ μεγάλη διαφορά ανάμεσα στα 2 κινητά? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Στο mobile-review ασχολουντε με την ποιοτητα των φωτο..το ποτε θα ερθει ειναι πιο σημαντικο..μετα βλεπουμε τα αλλα :)
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Στο ελληνικό site της sony ericsson έφυγε από κάτω το 'Σύντομα κοντά σας'.Τι έγινε ετοιμάζεται για άμεση κυκλοφορία; :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Στο mobile-review ασχολουντε με την ποιοτητα των φωτο..το ποτε θα ερθει ειναι πιο σημαντικο..μετα βλεπουμε τα αλλα :)

 

 

Στο mobile-review έχουνε χάσει τα αυγά και τα πασχάλιια! Έχουν μπερδέψει την !@#$!@# με την βούρτσα! Αξιολογούν την κάμερα του κινητού με κρητήρια κανονικής φωτογραφικής! Έχει και καλά πολύ θόρυβο στε υψηλές τιμέ ISO και δεν συμαζέυεται!Για να βρείς χαμηλό θόρυβο σε digital camera πρέπει να πας σε slr!!! Εχθές που έκατσα και διάβασα καμια 25 ποστ φρίκαρα και αρχικά είπα να τους κράξω λίγο αλλα τί νόημα έχει! Εγώ είμαι superευχαρησρημένος και δεν μου αλλάζει κανείς την γνώμη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι δικιο εχεις..δεν μιλανε για τιποτε αλλο..αυτοι περιμεναν να παρουν ψηφιακη...

Παντως εμενα η ΣΕ μου ειπε σημερα οτι ξερουν για ιουνιο..ρωταο μπορει να παει και πιο αργα?λεει οχι πιο αργα αν ειναι νωριτερα μπορει να βγει..

Link to comment
Share on other sites

Και ποιος μας λεει οτι δεν θα εχει και στα αλλα καταστηματα τοσο??? (700ευρω!)... μηπως τελικα δεν ειναι λαθος αλλα πολιτικη της ΣΕ για να ψαρωσει κοσμο?
υπογραφες και βλακειες...
Link to comment
Share on other sites

@anitus

den iparxei periptwsi na kostizei 700 euro to tilefwno. Se agglia, souidia, germania, ollandia kai velgio o mesos oros einai sta 360 euro kai oi xamiloteres times einai sta 310

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι σοβαροί;700€!!!Για τόσο μ%^$&ς μας έχουν κόψει;Αλλά δεν φταίνε αυτοί, εμείς φταίμε που πριν καν βγει το κινητό έχουμε φτάσει στις 40 σελίδες.Τα παρακολουθύν αυτά και λένε βγάλτε το τόσο, θα τσιμπήσουν τα καψούρια, κι αν δεν τσιμπήσουν σε κανά δυο μήνες το ρίχνουμε(βλέπε S700,V800 κλπ).

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μην τρελενεστε..δηλαδη ο αλλος που το εχει 309 ευρω ειναι χαζος?υπομονη θα δουμε ποσο περιπου θα εχει..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει ξανα συζητηθει αλλα θα μπορεις να γραψεις απο το ραδιο;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι αγχώνεστε?

 

Αν το έχουν 700 Ευρώ ή 600 ή 500 εδώ, θα πάρουν τα @@ μας και θα το αγοράσουμε απο Γερμανία.

309 + 50 = 359 Ευρώ.

Μετά το τραβάμε ένα flash στην Ελληνική SE να βάλουμε Ελληνικά (αν δεν έχει το γερμανικό firmware) και τέλος.

Η Εγγυήσεις είναι πανευρωπαϊκές. Αρα άν το κινητό είναι απο Γερμανία, είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν και δωρεάν αναβάθμιση ;)

 

Πάντως η κάμερα όντως δεν λέει πολλά απότι είδα από τις φώτο του Οβελίξ.

Πολύ θολούρα είδα και κόκκο στις σκοτεινότερες λήψεις.

Μάλλον η επόμενη γενιά θα έχει πιο υποφερτές κάμερες :worry:

Link to comment
Share on other sites

mpa d pisteyo na ginete kai fligtmode den exei ap'oti ematha tha yparxei mono sto walkman pohne ayta.

 

Πάντως δεν αποκλείεται μερικούς μήνες αφού κυκλοφορήσουν τα κινητά να βγεί και κανά firmware στο δίκτυο που θα είναι το firmware toy W800 ώστε να περνιέται στο Κ750.

Αφού τα κινητά στο Hardware είναι ολόϊδια. Οι διαφορές είναι μόνο στην κάρτα μνήμης, στην εμφάνιση και στο λογισμικό!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν αποκλείεται μερικούς μήνες αφού κυκλοφορήσουν τα κινητά να βγεί και κανά firmware στο δίκτυο που θα είναι το firmware toy W800 ώστε να περνιέται στο Κ750.

Αφού τα κινητά στο Hardware είναι ολόϊδια. Οι διαφορές είναι μόνο στην κάρτα μνήμης, στην εμφάνιση και στο λογισμικό!

Δεν θα έχει ελληνικά όμως. :(

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η κάμερα όντως δεν λέει πολλά απότι είδα από τις φώτο του Οβελίξ.

Πολύ θολούρα είδα και κόκκο στις σκοτεινότερες λήψεις.

Μάλλον η επόμενη γενιά θα έχει πιο υποφερτές κάμερες :worry:

Εντάξει, στα 2ΜΡ είναι, μην περιμένεις και θαύματα.

 

Πάντως σε όποιον τις έστειλα με e-mail έπαθε πλάκα όταν του είπα ότι είναι από κινητό. Κανείς δεν περιμένει (ακόμα) από ένα κινητό να βγάζει φωτό επιπέδου κανονικής ψηφιακής κάμερας.

 

Σήμερα το επέστρεψα :cry:

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...