Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια οσοι εχετε κανει την αναβαθμιση απο το davinciteam εχετε δει διαφορα στη μπαταρια?ρωταω γιατι εγω εχω δει,σημαρα μπηκε στη τερταρτη μερα και η μπαταρια εχει ακομα δυναμεις για να βγαλει ολη την μερα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια οσοι εχετε κανει την αναβαθμιση απο το davinciteam εχετε δει διαφορα στη μπαταρια?ρωταω γιατι εγω εχω δει,σημαρα μπηκε στη τερταρτη μερα και η μπαταρια εχει ακομα δυναμεις για να βγαλει ολη την μερα.

 

WOW! TETARTI MERA??? JESUS...kinitara telika, re gamo.... afti h tim mou evgale tin psixi mexri na to vgali!..pantou kiklofori ektos tim? Aman, elpizo aurio 8a iparxi eleos pia... " Mporo na exo to Kinito se Mauro pou legete k750i aurio me tin anava8misi mou kai na min pliroso TIPOTA!" HELL YES!

Link to comment
Share on other sites

Για να σας λυθει η απορια!

Οταν το τηλεφωνο ειναι συνδεδεμενο με USB στο PC, και επειδη το PC το βλεπει σαν δισκο, το τηλεφωνο ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ MEMORY STICK !!!! :lol:

Βλετε οτι Themes, ringtones, κλπ κλπ θελετε και μετα αποσυνδεστε το USB!

Ολα φαινονται τωρα! :cool:

 

 

εμενα παλι τωρα δεν βλεπει τπτ,

με οποια σειρα κ να συνδεσω το usb, κ απο device manager μεμορυ στικ δεν εχω,

δεν πειραζει, θα το κανω το πιο ακριβο ραδιοφωνακι που εχω αγορασει :D

ουτως ή αλλως ακομα το παλιο εχω φορτωμενο με ατζεντες κλπ

Link to comment
Share on other sites

Για να σας λυθει η απορια!

Οταν το τηλεφωνο ειναι συνδεδεμενο με USB στο PC, και επειδη το PC το βλεπει σαν δισκο, το τηλεφωνο ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ MEMORY STICK !!!! :lol:

Βλετε οτι Themes, ringtones, κλπ κλπ θελετε και μετα αποσυνδεστε το USB!

Ολα φαινονται τωρα! :cool:

Μάλλον κουφό...κάτι από WindowsXP πριν το Service Pack 2 μου θυμίζει...

BTW, σήμερα θα κάνω και εγώ αφαίρεση VFL menu στο 9Volto. Για ότι προκύψει (αν προκύψει) θα σας ενημερώσω...

Καλό απόγευμα

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Για να σας λυθει η απορια!

Οταν το τηλεφωνο ειναι συνδεδεμενο με USB στο PC, και επειδη το PC το βλεπει σαν δισκο, το τηλεφωνο ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ MEMORY STICK !!!! :lol:

Βλετε οτι Themes, ringtones, κλπ κλπ θελετε και μετα αποσυνδεστε το USB!

Ολα φαινονται τωρα! :cool:

Και δηλαδή για να καταλάβω, όσο το κινητό είναι συνδεδεμένο στον Η/Υ με USB δεν έχει πρόσβαση στην Memory Stick; Μήπως αυτό ισχύει μόνο στην Vodafone live έκδοση ή και σε ξεκλείδωτη έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε εδώ: Sony Ericsson K750i :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...