Jump to content

Moto G4 Plus


jotz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά με το android 7 nougat πως πάει το τηλέφωνο? Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?Να την κάνω την αναβάθμιση ή όχι? Είναι πιο ελαφρύ σαν λειτουργικό? Μπορείτε να αναφέρεται τι ακριβώς βελτιώσεις γίνονται?Με την μπαταρία αλλάζει κάτι?Τέλος ξέρει κανείς πως αλλάζουμε ήχο κλήσεις πέρα από αυτά που έχει το κινητό?Με το mx player που έχω δεν τα κατάφερα.Και πως αλλάζει το εικονίδιο της μπαταρίας επάνω δεξιά να δείχνει το ποσοστό? Άκυρο το βρήκα,πως βγάζω όμως την μπάρα αναζήτησης google από πάνω,δεν μπορώ να την σύρω...

 

Όσον αφορά την αναβάθμιση προχώρα άφοβα! Την έχω εδω κ κανα μήνα χωρίς κανένα wipe κ δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Ούτε drains που γράφονται ούτε τίποτα. Διάρκεια μπαταρίας ίδια, περίπου 4 ώρες sot με data κ 5+ με Wi-Fi. Επίσης πέρασα κ το security patch Μαρτίου κ όλα κομπλέ !

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ.Η μπάρα αναζήτησης google ξέρει κανείς πως φεύγει?

 

Μάλλον δεν φεύγει. Είναι από τα "features" του σκέτου Android!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

όπως θα δείτε στην υπογραφή μου το έχω πάρει και εγώ

Lenovo / Motorola Moto G4 Plus 2GB/16GB από τα Lenovo Exclusive (http://www.e-lenovo.gr) μου το έφεραν στο σπίτι

ήρθε με Android 6.x πλέον τώρα έχει Android 7.x με όλα τα Security Updates

κανένα πρόβλημα σε 4G/3G είναι Dual Sim (Cosmote WhatsUp 4G Micro Sim/Wind F2g 4G Micro Sim)

 

θα μου πείτε γιατί προτίμησα αυτό αντί για το 3GB/32GB για τον απλό λόγο ότι έχει θέμα με το ελληνικό 4G.

 

βέβαια και το επόμενο τηλέφωνο για μένα θα είναι Lenovo / Motorola Moto G5 Plus αυτό βέβαια ίσως πάρω την τούμπανο έκδοση.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Κλεινω 4 μηνες με το plus και μονο τα καλυτερα εχω να πω! Οι πρωτες εντυπωσεις μου ισχυουν και τωρα!

Απροβληματιστο εως τωρα και ποιοτητα κατασκευης που φανηκε σε μια πολυ καλη πτωση απο 1,5 μετρο υψος σε πετρωδη εδαφος και φυσικα δεν επαθε τιποτα!

"Σκυλι" θα το χαρακτηριζα.

Αψογος ηχος κλησεων, μηδαμινα κολληματα, φωτογραφικη πολυ καλη.

Στα 180 ευρω νομιζω οτι ακομα αξιζει η αγορα του..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με το bluetooth έχει αντιμετωπίσει άλλος πρόβλημα? Δε συνδέεται με τπτ

 

Στάλθηκε από το Moto G (4) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ποιά θεωρείται την καλύτερη ROM για την μπαταρία;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Στα 175 ευρω δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερη καμερα κινητου παρα την ηλικια του! :rolleyes:http://www.e-shop.gr/kinito-motorola-moto-g4-plus-dual-sim-black-gr-p-TEL.007888?utm_campaign=newsletter180202&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=10-kinito+tilefono&utm_content=10.6-kinito+motorola+moto+g4+plus+dual+sim+black+gr&offer=OFFER1805&d=180225
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

1,5 χρονο με το πλας, η μπαταρια δειχνει σημαδια κοπωσης...αξιζει να την αλλαξω αραγε?

Εχοντας περασει απο τα χερια μου xiaomi, meizu, huawei, το πλας της μοτορολα ηταν το καλυτερο και δεν θελω να το αποχωριστω..:D

Αψογη συνεργασια με τις 2 wind, καταπληκτος ηχος κλησης και ακουστικου, καθαροτατο android, φωτογραφικη που και σημερινα μοντελα απλα ζηλευουν...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως με το Lenovo/Motorola Moto G4 Plus , Lenovo/Motorola Moto G5S Plus είμαι ευχαριστημένος

έτσι θα προτιμήσω ξανά τα Lenovo/Motorola Moto G6 και Lenovo/Motorola Moto G7 όπως και το Lenovo/Motorola One Power

δεν νομίζω να με απογοητεύσουν

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Μονο και μονο που το νημα εχει 10 σελιδες απο το 2016, τα λεει ολα!

0 προβληματα.

 

δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με όσα αναγράφονται στην υπογραφή μου

 

σε ότι αφορά την Lenovo (έχω φορητό και tablet) τα οποία δουλεύουν άψογα

 

σε ότι αφορά την Lenovo/Motorola είναι η μάρκα που εμπιστεύομαι απόλυτα για κινητό τηλέφωνο (για αυτό ανάφερα ότι καθώς έχω το

Lenovo/Motorola Moto G2 , G4 Plus , G5S Plus σκοπεύω να πάρω το G6 Plus , G7 Plus και φυσικά το One Power.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όλα την ίδια επιτυχία .Για το G5S Plus και το νέο G6 plus διαβάζω προβλήματα σε ξένα forum ,ενώ το G5S Plus έχει καλύτερη κατασκευή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όλα την ίδια επιτυχία .Για το G5S Plus και το νέο G6 plus διαβάζω προβλήματα σε ξένα forum ,ενώ το G5S Plus έχει καλύτερη κατασκευή.

 

το G5S Plus όπως βλέπεις στην υπογραφή μου το έχω σε έκδοση 4GB/64GB είναι απλά άψογο

 

όταν με το καλό αγοράσω το G6 Plus και G7 Plus και One Power στις ανάλογες εκδόσεις με μέγιστη μνήμη και εσωτερικό χώρο αποθήκευσης θα εκφέρω άποψη και σχόλια για τα + και -

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Από Ελλάδα αγόρασες το 4/64GB ; Γενικά δεν κυκλοφορούν πολλά Μotorola,πόσο μάλλον να τα δείς κάπου .Διαβασα κάπου και για G7 στα σκαριά...
Link to comment
Share on other sites

Από Ελλάδα αγόρασες το 4/64GB ; Γενικά δεν κυκλοφορούν πολλά Μotorola,πόσο μάλλον να τα δείς κάπου .Διαβασα κάπου και για G7 στα σκαριά...

 

ναι από ελλάδα

από το επίσημο μαγαζί της Lenovo ψωνίζω

από εκεί πήρα το G4 Plus 4GB/64GB και το G5S Plus 4GB/64GB

από εκεί θα πάρω το G6 Plus , G7 Plus και ελπίζω το One Power αλλιώς το τελευταίο από το εξωτερικό.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι. Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που αναφέρεις σε κάθε μήνυμά σου εδώ ότι θα αγοράσεις αυτά τα 2 μοντέλα;

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι. Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που αναφέρεις σε κάθε μήνυμά σου εδώ ότι θα αγοράσεις αυτά τα 2 μοντέλα;

 

Sent from my XT1580

 

αν και δεν καταλαβαίνω το σχόλιο σου

 

όχι δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος

 

απλά υποστηρίζω την συγκεκριμένη μάρκα κινητών τηλεφώνων και τα συγκεκριμένα μοντέλα κινητών τηλεφώνων

 

τα οποία κατά την προσωπική μου γνώμη/άποψη αξίζουν τα χρήματα που θα δώσει κάποιος τα οποία χρήματα είναι μέσα στο λογικό όριο χρημάτων που δίνω για αγορά κινητού τηλεφώνου καθώς παραπάνω χρήματα δεν αξίζει κατά την προσωπική μου γνώμη/άποψη να δώσει κανείς για κινητό τηλέφωνο.

 

ελπίζω να σε κάλυψα

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...