Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ηθελα να παρω την version pro σε ασημι αλλα δεν υπηρχε πουθενα...και προτιμησα 3 gb ram και 16 mp camera σε ασημι ,παρα να δω ξαφνικα μπροστα μου το ροζ και να παθω κανενα μικροεγκεφαλικο,η να φορεσω γόβα για να ειμαι ασορτί...:lol:

 

Έκανες μέγαλο λάθος τότε, καλύτερα να πήγαινες σε XRN 3 pro για μένα αφου πήρες το απλό και 2ον δεν είναι καθόλου γυναικείο, ίσα ίσα είναι προς χάλκινο και λένε πολλοί reviewers ότι το χρώμα είναι απο τα πιο ωραία που έχουν δει σε smartphone.

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχω xiaomi redmi one.ξέρω,η ελληνική κοινότητα στηρίζει mui και τα ελληνικά .Εγώ διάλεξα το letv γιατί εκτός από τα χαρακτηριστικά έχει και πολύ ωραία εμφάνιση.το xiaomi είναι σαν κορνίζα, δεν θέλω νν να έχω κινητό που δεν μου αρέσει.Αλλά αυτό είναι προσωπικό γούστο, εσένα μπορεί να μην σε επηρεάζει,

.

Δηλαδή σαν τηλέφωνο είναι καλητερο από το Redmi Note 3 pro?? Αξηζη τα λεφτά του?? Η θα τα κλαίω??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σαν τηλέφωνο είναι καλητερο από το Redmi Note 3 pro?? Αξηζη τα λεφτά του?? Η θα τα κλαίω??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

έτσι πιστεύω είναι καλύτερο το letv 2 pro.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σαν τηλέφωνο είναι καλητερο από το Redmi Note 3 pro?? Αξηζη τα λεφτά του?? Η θα τα κλαίω??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χωρις να θελω να προσβαλω υπαρχουν το ι και το υ οχι μονο το η,επισης το ει και το οι

Link to comment
Share on other sites

Έκανες μέγαλο λάθος τότε, καλύτερα να πήγαινες σε XRN 3 pro για μένα αφου πήρες το απλό και 2ον δεν είναι καθόλου γυναικείο, ίσα ίσα είναι προς χάλκινο και λένε πολλοί reviewers ότι το χρώμα είναι απο τα πιο ωραία που έχουν δει σε smartphone.
το pro ήθελα Αλλά μόνο σε ασημί.ότι και να λένε οι developers ,, εμένα Ούτε το χρυσό Ούτε το ροζ μου αρέσει σαν χρώμα για κινητό.εξ άλλου το έχω δει σε αρκετά βίντεο.το xrv3 pro δεν μου αρέσει καθόλου, το mi5 είναι μεγάλο αστέρι Αλλά σε άλλη κατηγορία τιμής.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χωρις να θελω να προσβαλω υπαρχουν το ι και το υ οχι μονο το η,επισης το ει και το οι

Πες τα χρυσόστομε...χωρίς παρεξήγηση επίσης...

Link to comment
Share on other sites

το pro ήθελα Αλλά μόνο σε ασημί.ότι και να λένε οι developers ,, εμένα Ούτε το χρυσό Ούτε το ροζ μου αρέσει σαν χρώμα για κινητό.εξ άλλου το έχω δει σε αρκετά βίντεο.το xrv3 pro δεν μου αρέσει καθόλου, το mi5 είναι μεγάλο αστέρι Αλλά σε άλλη κατηγορία τιμής.

 

ο καθένας την επιλογή του! ευχομαι να το χαρεις.

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

εκτός από τα 21mp camera και τα 4gb ram υπάρχει κάποια άλλη σημαντική διαφορά μεταξύ τουLE2 pro και του απλού LE2?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εκτός από τα 21mp camera και τα 4gb ram υπάρχει κάποια άλλη σημαντική διαφορά μεταξύ τουLE2 pro και του απλού LE2?

 

Δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

εκτός από τα 21mp camera και τα 4gb ram υπάρχει κάποια άλλη σημαντική διαφορά μεταξύ τουLE2 pro και του απλού LE2?

http://www.kimovil.com/en/compare/leeco-letv-le-2,leeco-letv-le-2-pro-x20-32gb

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ! μήπως υπάρχει συγκριτικό τέστ στις φωτογραφίες που βγάζουν η πίσω και μπροστά κάμερα μεταξύ απλού LE2 και PRO?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ! μήπως υπάρχει συγκριτικό τέστ στις φωτογραφίες που βγάζουν η πίσω και μπροστά κάμερα μεταξύ απλού LE2 και PRO?

 

 

το le 2 pro σίγουρα βγάζει καλύτερες απλά ίσως να χρειάζεται να αλλάξεις και ρομ γιατί η δικιά του ίσως να μην δίνει και το καλύτερο αποτέλεσμα, μπορεί του ιταλού να είναι πιο καλή.

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

 

το le 2 pro σίγουρα βγάζει καλύτερες απλά ίσως να χρειάζεται να αλλάξεις και ρομ γιατί η δικιά του ίσως να μην δίνει και το καλύτερο αποτέλεσμα, μπορεί του ιταλού να είναι πιο καλή.

 

Σίγουρα είναι πολύ καλύτερη όχι κυρίως για την ανάλυση αλλά για την ποιότητα του αισθητήρα (Omnivision - Sony Exmor IMX230).

Το προηγούμενο μου κινητό (Meizu MX4 pro - IMX 210) κυριολεκτικά σε ορισμένες φωτογραφίες έπιανε την ποιότητα μίας βασικής DSLR.

Φαντάζομαι ότι ο IMX 230 θα είναι και κάτι τις καλύτερος.:)

Link to comment
Share on other sites

για δωσε στοιχεια για το φτηνο μαγαζακι που τα επισκευαζει σε παρακαλω.ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εχω μαθει οταν αγοραζω κινεζικο να μην υπολογιζω σε υποστηριξη.εχω ενα μαγαζακι βρει που τα επισκευαζει ολα με λιγα χρηματα...χρειαζεται λιγο τυχη και προσοχη οταν παιρνεις απο κινα...εχω αγορασει 7-8 κινεζικα στο παρελθον και δεν ειχα προβλημα.απλα αποφευγω κατι μάρκες οπως umi,elephone και κατι τετοιες.

 

για δωσε στοιχεια για το φτηνο μαγαζακι που τα επισκευαζει σε παρακαλω.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

για δωσε στοιχεια για το φτηνο μαγαζακι που τα επισκευαζει σε παρακαλω.ευχαριστω[
είναι επί της 3 ης Σεπτεμβρίου και σατωβριανδου γωνία.το έχουν δύο αλλοδαποί.Μου είχε πάρει 25 ευρώ και έφτιαξε ένα htc Εκτός εγγύησης που το επίσημο service μου ζητούσε 90 ευρώ.Και ένα iocean κινέζικο που τους είχα πάει , πάλι πολύ λίγα μου είχαν πάρει.20 ευρώ αν θυμάμαι καλά.Και τα δύο μου τα έφτιαξε και τα πήρα σε δύο ώρες, την ίδια μέρα που τα είχα πάει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια χρωματα βγαινει το LETV LE2?

 

Το βρηκα στο αλιεξπρες σε πολυ καλη τιμη. Να προχωρησω σε αγορα;

Πιο χαμηλα απο vickmall και το σκεφτομαι.

 

Παντως ολοι λενε πως το εχουν σε γκολντ αλλα εγω θελω το ροζουλι.

Ειναι για κοριτσι, δωρο..

Εχετε να προτεινετε κανενα καλο μαγαζι απο aliexpress σε ροζ αποχρωση;

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια χρωματα βγαινει το LETV LE2?

 

Το βρηκα στο αλιεξπρες σε πολυ καλη τιμη. Να προχωρησω σε αγορα;

Πιο χαμηλα απο vickmall και το σκεφτομαι.

 

Παντως ολοι λενε πως το εχουν σε γκολντ αλλα εγω θελω το ροζουλι.

Ειναι για κοριτσι, δωρο..

Εχετε να προτεινετε κανενα καλο μαγαζι απο aliexpress σε ροζ αποχρωση;

Ευχαριστω!

 

δεν θα ρισκαρα για αγορα κινητου απο αλλου παρα απο Vickmall.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει απο εκει, δεν θα σωθουμε απο 11ε διαφορα.

Ποια ρομ να τους ζητησω να μου εχουν περασμενη;

BB72 ειναι η πιο δημοφιλης;

 

Ναι. Μου είπαν σε μύνημα ότι την έχουν περάσει επιτυχώς σε Letv le2.

Πες τους να σου κάνουν δώρο και μία θήκη Mofi και 2ο τζάμι (σε μύνημα).

Link to comment
Share on other sites

Εφαγα ακυρο στο vickmall με συνδιασμο paypal-visa πειραιως,

απο οτι φαινεται, τα καπιταλ κοντρολ οσο περναει ο καιρος γινονται και πιο σκληρα.

Εκανα κανονικα αγορες απο κινεζομαγαζα Ιουλιο/Σεπτ/Γεναρη. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εφαγα ακυρο στο vickmall με συνδιασμο paypal-visa πειραιως,

απο οτι φαινεται, τα καπιταλ κοντρολ οσο περναει ο καιρος γινονται και πιο σκληρα.

Εκανα κανονικα αγορες απο κινεζομαγαζα Ιουλιο/Σεπτ/Γεναρη. :mad:

 

Περίεργο.

Εγώ ποτέ δεν έφαγα άκυρο από Vickmall παρόλο που έχω πάρει πάνω από 10 κινητά μέσα σε 4-5 μήνες.

 

Δοκίμασε με Revolut που είναι σίγουρη λύση!

Link to comment
Share on other sites

Εφαγα ακυρο στο vickmall με συνδιασμο paypal-visa πειραιως,

απο οτι φαινεται, τα καπιταλ κοντρολ οσο περναει ο καιρος γινονται και πιο σκληρα.

Εκανα κανονικα αγορες απο κινεζομαγαζα Ιουλιο/Σεπτ/Γεναρη. :mad:

στις 7 ιουλιου αγορασα απο vickmall με paypal mastercard..πειραιως και δεν ειχα προβλημα.

Μερικες φορες η visa εχω πατατηρησει οτι δεν περναει και εντος ελλαδος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Σκεφτομαι καιρο να το χτυπήσω αλλά δεν έχω διαβάσει καποιο κατατοπιστικό review και εδω οι γνώμες διίστανται. Στα χαρακτηριστικα που αναγραφονται στο kimovil λεει οτι η καμερα του κινητου εχει ois. Ισχυει αυτο;

Επίσης εαν καποιος ειχε το παλιο letv χ800 pro 1 η καμερα του le2 pro συγκριτικα ειναι καλυτερη, ίδια ή χειρότερη;

Τέλος τωρα που σιγα σιγα στρώνει η μπαταρία σας με δύο κάρτες σιμ πόσες ώρες sot σας βγάζει;

Άντε να το παραγγελνουμε σιγά σιγά!!!

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Σκεφτομαι καιρο να το χτυπήσω αλλά δεν έχω διαβάσει καποιο κατατοπιστικό review και εδω οι γνώμες διίστανται. Στα χαρακτηριστικα που αναγραφονται στο kimovil λεει οτι η καμερα του κινητου εχει ois. Ισχυει αυτο;

Επίσης εαν καποιος ειχε το παλιο letv χ800 pro 1 η καμερα του le2 pro συγκριτικα ειναι καλυτερη, ίδια ή χειρότερη;

Τέλος τωρα που σιγα σιγα στρώνει η μπαταρία σας με δύο κάρτες σιμ πόσες ώρες sot σας βγάζει;

Άντε να το παραγγελνουμε σιγά σιγά!!!

 

το περιμενουμε αρκετοι,το δικο μου μαλλον αυριο η Τεταρτη θα μου ερθει,ειναι αεροδρομιο

Link to comment
Share on other sites

απο gearbest εχει παραγγειλει ποτέ καποιος??βρηκα το le 2 pro(21mp camera) στα 202 ευρω.

ειναι αξιοπιστο κινεζομαγαζο?? και τι χρονους παραδωσης εχει???

αν ξερει καποιος ασ απαντνσει παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...