Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το περιμενω κι εγω,η σελινα ειπε οτι με την πολυγλωσσικη ρομ δεν θα εχω updates,εσυ ποια εχεις?Η καμερα τι λεει?

 

Την πολυγλωσσική εχω και την εχω επιλέξει τα αγγλικά US γιατί στις αλλες γλώσσες εχει bugs. Αν θελω updates θα βαλω του ιταλου (bb72) αλλα προς το παρόν λειτουργεί πολύ καλα. Ενδιαφέρον θα είναι να μας πεις τι Bug θα έχει εαν έχει το δικό σου κινητό. Η καμερα είναι σουπερ πολυ ωραίες φωτό με τελεια αναλυση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαζή μάλλον ερώτηση ....δεν έχει ελληνικά το τηλέφωνο??? Ή μήπως μιλάτε για να περάσετε άλλες rom

 

H Official εχει αγγλικα και Κινεζικα,δεν εχει playstore αυτη που βαζει το Vickmall εχει ελληνικα και play store

Link to comment
Share on other sites

Χαζή μάλλον ερώτηση ....δεν έχει ελληνικά το τηλέφωνο??? Ή μήπως μιλάτε για να περάσετε άλλες rom

 

Έχει και ελληνικα αλλα είναι μισα ελληνικα μισα αγγλικα και σε εμενα παρουσιαζει προβλημα με τις επαφες (οταν εχω κανει κλιση σε μια επαφή και θελω να δω τις λεπτομερειες τις κλισης ή της επαφής μου βγαζει σφαλμα) το ιδιο γινεται με Αγγλικα UK, με αγγλικα US λειτουργεί οκ :blink::blink::blink:

Οι αλλες rom παιζει να εχουν καλυτερα ελληνικά απο την rom που μου περασαν στο κινεζο-eshop

Link to comment
Share on other sites

Την πολυγλωσσική εχω και την εχω επιλέξει τα αγγλικά US γιατί στις αλλες γλώσσες εχει bugs. Αν θελω updates θα βαλω του ιταλου (bb72) αλλα προς το παρόν λειτουργεί πολύ καλα. Ενδιαφέρον θα είναι να μας πεις τι Bug θα έχει εαν έχει το δικό σου κινητό. Η καμερα είναι σουπερ πολυ ωραίες φωτό με τελεια αναλυση.

 

Τι εννοεις bugs>?Tι σου παρουσιαζει?Εχει βγαλει δικη του ο Ιταλος?Θα την εγκαθιστουμε οπως στο Χ600?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις bugs>?Tι σου παρουσιαζει?Εχει βγαλει δικη του ο Ιταλος?Θα την εγκαθιστουμε οπως στο Χ600?

To εργαψα παραπανω το bug και στην αρχη του συγκεκριμενου θεματος. Δεν την αλλαζω ακομα με αγγλικα US λειτουργεί οκ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Δηλαδή μόνο από το vicimall μπορώ να το πάρω με περασμένα ελληνικά? Δεν ξέρω να πειράζω τις rom οπότε με ενδιαφέρει να είναι σεταρισμένο με ελληνικά και με playstore χωρίς κινεζιές από πριν
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Δηλαδή μόνο από το vicimall μπορώ να το πάρω με περασμένα ελληνικά? Δεν ξέρω να πειράζω τις rom οπότε με ενδιαφέρει να είναι σεταρισμένο με ελληνικά και με playstore χωρίς κινεζιές από πριν

 

Λογικα και αλλα καταστηματα περνανε πολυγλωσσικη ρομ,εγω μονο απο Vickmall αγοραζω μονο,χθες μιλησα και ζητησα καλυτερη τιμη,αμεσως απο 259 την πηγαν 249.99

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Δηλαδή μόνο από το vicimall μπορώ να το πάρω με περασμένα ελληνικά? Δεν ξέρω να πειράζω τις rom οπότε με ενδιαφέρει να είναι σεταρισμένο με ελληνικά και με playstore χωρίς κινεζιές από πριν

 

Μπορείς να παρεις με την multilanguage Rom και με το που το ανοιξεις θα μπορεις να αλλαξεις την γλώσσα, μην φοβασαι δεν θα δεις κινεζιες απλα αγγλικα στην αρχη και μπαινεις και το αλλαζεις ευκολα. Επειδη ουτε εγω ήξερα συμβιβασου με την ιδεα οτι μπορεί να χρειαστεί να περάσεις άλλη ρομ αν αυτη που θα εχει βγάζει προβλήματα, εγω το πηρα απο geekbuying και στα ελληνικα εχω τα θεματακια μου, για αυτό δες ενα παλιο ποστ (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434839#) να παρεις μια ιδέα. Σελιδα 9 εχει γραψει καποιος και ελληνικες οδηγίες για το πως να περασεις την ρομ του ιταλου

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παρεις με την multilanguage Rom και με το που το ανοιξεις θα μπορεις να αλλαξεις την γλώσσα, μην φοβασαι δεν θα δεις κινεζιες απλα αγγλικα στην αρχη και μπαινεις και το αλλαζεις ευκολα. Επειδη ουτε εγω ήξερα συμβιβασου με την ιδεα οτι μπορεί να χρειαστεί να περάσεις άλλη ρομ αν αυτη που θα εχει βγάζει προβλήματα, εγω το πηρα απο geekbuying και στα ελληνικα εχω τα θεματακια μου, για αυτό δες ενα παλιο ποστ (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434839#) να παρεις μια ιδέα. Σελιδα 9 εχει γραψει καποιος και ελληνικες οδηγίες για το πως να περασεις την ρομ του ιταλου

 

Μάλλον θα αναβάλλω για λίγο την αγορά. Θέλω να είμαι σίγουρος ότι θα έχω ελληνικά λειτουργικά

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα αναβάλλω για λίγο την αγορά. Θέλω να είμαι σίγουρος ότι θα έχω ελληνικά λειτουργικά

 

Ισως του Vickmall ειναι καλυτερη,θα γραψω οταν το παραλαβω εκτος αν το παραλαβει αλλος νωριτερα και το κανει αυτος-αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παρεις με την multilanguage Rom και με το που το ανοιξεις θα μπορεις να αλλαξεις την γλώσσα, μην φοβασαι δεν θα δεις κινεζιες απλα αγγλικα στην αρχη και μπαινεις και το αλλαζεις ευκολα. Επειδη ουτε εγω ήξερα συμβιβασου με την ιδεα οτι μπορεί να χρειαστεί να περάσεις άλλη ρομ αν αυτη που θα εχει βγάζει προβλήματα, εγω το πηρα απο geekbuying και στα ελληνικα εχω τα θεματακια μου, για αυτό δες ενα παλιο ποστ (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434839#) να παρεις μια ιδέα. Σελιδα 9 εχει γραψει καποιος και ελληνικες οδηγίες για το πως να περασεις την ρομ του ιταλου

 

Ελπιζω αργοτερα καποιος με περισσοτερες γνωσεις να απλοποιησει την διαδικασια αλλαγης ρομ,οπως ειναι μου φαινεται δυσκολη

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω αργοτερα καποιος με περισσοτερες γνωσεις να απλοποιησει την διαδικασια αλλαγης ρομ,οπως ειναι μου φαινεται δυσκολη

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω...είναι απο τις ευκολότερες...

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω...είναι απο τις ευκολότερες...

 

με την διαδικασια που ειδα γιατι η μεταφραση δεν βοηθα δεν ηταν,ισως τοτε καποιος να την εξηγησει πιο απλα,εχω αλλαξει ρομ στο X600 δεν ξερω αν ειναι ιδια η παραπλησια η διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

λέω να παραγγείλω το pro αύριο, εσείς τι λέτε? να προχωρήσω? μπορεί να ανεβάσει κάποιος πο το έχει δείγματα φωτογραφίας? Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εντάξει είναι τα μαγαζιά.αν δεν ήταν out of stock το silver θα το είχα ήδη κάνει παραγγελία.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρήγγειλα απο Vickmall στα 226$ με κουπονι που είχα. Αναμένω παράδοση τώρα. 20 ήμερο υποθέτω.
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρήγγειλα απο Vickmall στα 226$ με κουπονι που είχα. Αναμένω παράδοση τώρα. 20 ήμερο υποθέτω.

 

Κουπόνι απο προηγούμενες αγορές ,δλδ πόντους ή κουπόνι γενικό?

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα διαβασα καποια reviews στα οποια αναφεροταν οτι αν πιέσεις την οθονη του τηλεφωνου ακουγετε ενας ηχος crak..

Το εχει κανεις υποψιν του? Το εχει διαπιστωσει καποιος κατοχος?

 

http://forum.le.com/in/index.php?threads/quality-control-issues-on-leeco-le-2-smartphone.11863/page-2

Link to comment
Share on other sites

είχα κουπόνι γιατί είχα κάνει μία εξυπηρέτηση γι αυτούς

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρόσφατα διαβασα καποια reviews στα οποια αναφεροταν οτι αν πιέσεις την οθονη του τηλεφωνου ακουγετε ενας ηχος crak..

Το εχει κανεις υποψιν του? Το εχει διαπιστωσει καποιος κατοχος?

 

http://forum.le.com/in/index.php?threads/quality-control-issues-on-leeco-le-2-smartphone.11863/page-2

 

μακάρι στο pro να μην είναι έτι, αν και λένε ότι παίζει να γίνεται αυτό λόγω της αφαίρεσης των ακουστικών... δεν ξέρω... εγω όταν το πάρω στ χέρι μου θα σου πω...

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...