Jump to content

LeEco Le 2 Pro (X25 / X20)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 672
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά εγω παράγγειλα το silver και μεσα σε 4 μερες μου ήρθε tracking number.
απο ποιο μαγαζί. Το αγόρασες ;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω παράγγειλα το silver και μεσα σε 4 μερες μου ήρθε tracking number.

 

να υποθέσω μιλάς για το απλό κι όχι για το PRO. Το απλό υπάρχει σε silver και στο vickmall.

http://www.vickmall.com/letv-leeco-le-2-x620-mtk-helio-x20-deca-core-3gb-ram-32gb-rom-16mp-8mp-cameras-fhd-screen-fingerprint-sensor-5-5-inch-silver.html

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες παρήγγειλα το Letv Le2 pro σε χρυσό.

Μετά από κουβέντα στο chat που είχα με την Selina, μου είπε ότι θα μου δωρεάν μία δερμάτινη θήκη MOFI, 2 τζάμια και θα μου περάσουν την ROM του Cuoco (μάλιστα μου είπε ότι το κάνανε και παλαιότερα στην προηγούμενη γενιά των Letv γιατί το ζητούσαν πολλοί χρήστες από Ελλάδα).

Συνολικό κόστος στα 226 ευρώ.

 

Οπότε όσοι θέλετε την ROM του Cuoco (Ιταλός) απλά την ζητάτε από την Selina στο chat ή τους γράφετε μύνημα.

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω μιλάς για το απλό κι όχι για το PRO. Το απλό υπάρχει σε silver και στο vickmall.

http://www.vickmall.com/letv-leeco-le-2-x620-mtk-helio-x20-deca-core-3gb-ram-32gb-rom-16mp-8mp-cameras-fhd-screen-fingerprint-sensor-5-5-inch-silver.html

Ναι, με συγχωρείτε. Για το απλο μιλούσα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες παρήγγειλα το Letv Le2 pro σε χρυσό.

Μετά από κουβέντα στο chat που είχα με την Selina, μου είπε ότι θα μου δωρεάν μία δερμάτινη θήκη MOFI, 2 τζάμια και θα μου περάσουν την ROM του Cuoco (μάλιστα μου είπε ότι το κάνανε και παλαιότερα στην προηγούμενη γενιά των Letv γιατί το ζητούσαν πολλοί χρήστες από Ελλάδα).

Συνολικό κόστος στα 226 ευρώ.

 

Οπότε όσοι θέλετε την ROM του Cuoco (Ιταλός) απλά την ζητάτε από την Selina στο chat ή τους γράφετε μύνημα.

 

Θα αναμένω το rewiew σου μόλις το πάρεις στα χέρια σου να το παραγγείλω. Απλά μου βγάζει 243 Ευρω΄συνολο και δεν μ αρέσει

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 μέρες θα φύγει γιατί είναι σε παραγγελία λόγω χρώματος.

Πάντα σε χρεώνει χαμηλότερα από την τιμή που σου βγάζει. Χθες πάντως είχε 250 δολλάρια και σήμερα πήγε στα 255.

Οπότε γύρω στα 230 να περιμένεις χρέωση (βάλε και κανέναν πόντο να γλυτώσεις κανένα δολλάριο ακόμα).

Για την θήκη πρέπει να στείλεις μύνημα.

Link to comment
Share on other sites

Θα αναμένω το rewiew σου μόλις το πάρεις στα χέρια σου να το παραγγείλω. Απλά μου βγάζει 243 Ευρω΄συνολο και δεν μ αρέσει

 

αν πληρωνεις μεσω paypal οταν φτανεις ενα βημα πριν την πληρωμη πηγαινε εκει που λεει κατι για αλλες μεθοδους,αριστερα,εκει εχει πληρωμη με την ισοτιμια του paypal και απο κατω bill me at the sellers currency,διαλεγεις αυτο το δευτερο,η ισοτιμια του paypal προσθετει πανω απο 10 ευρω στο τελικο ποσο

Link to comment
Share on other sites

αν πληρωνεις μεσω paypal οταν φτανεις ενα βημα πριν την πληρωμη πηγαινε εκει που λεει κατι για αλλες μεθοδους,αριστερα,εκει εχει πληρωμη με την ισοτιμια του paypal και απο κατω bill me at the sellers currency,διαλεγεις αυτο το δευτερο,η ισοτιμια του paypal προσθετει πανω απο 10 ευρω στο τελικο ποσο

 

Το λιγότερο 4% καπέλο στην ισοτιμία που σου βγάζει κανονικά η τράπεζα χρεώνει το paypal.

Εν προκειμένω κοντά στα 10 ευρώ όπως λέει ο φίλος.

Link to comment
Share on other sites

Το λιγότερο 4% καπέλο στην ισοτιμία που σου βγάζει κανονικά η τράπεζα χρεώνει το paypal.

Εν προκειμένω κοντά στα 10 ευρώ όπως λέει ο φίλος.

 

3.5% νομίζω είναι το paypal και η τράπεζα γύρω στο 2%

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

3.5% νομίζω είναι το paypal και η τράπεζα γύρω στο 2%

 

αγορασα κι εγω το κινητο,στην ισοτιμια της τραπεζας με την αντιστοιχη του paypal η διαφορα ηταν 10 ευρω΄'

Link to comment
Share on other sites

Θα μου πει κάποιος αν είναι εύκολο να περάσουμε ρομ?? Και εάν έχει ελληνικά μέσα??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα μου πει κάποιος αν είναι εύκολο να περάσουμε ρομ?? Και εάν έχει ελληνικά μέσα??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν το πάρεις από Vickmall θα έχουν περασμένη την ROM που θα τους πεις, οπότε εσύ δεν χρειάζεται να μπλέξεις...

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρεις από Vickmall θα έχουν περασμένη την ROM που θα τους πεις, οπότε εσύ δεν χρειάζεται να μπλέξεις...

Και μετά έρχονται αναβαθμίσεις κανονικά?? Έχει ελληνικά??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Redmi Note 3 pro το μόνο που με φοβίζει στην letv είναι η υποστήριξη ενώ στην xaomi τα παιδιά κάνουν παπάδες.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα παραγγελία από vickmall το απλό le2 Αφού το pro δεν το βρήκα πουθενά σε ασημί χρώμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα παραγγελία από vickmall το απλό le2 Αφού το pro δεν το βρήκα πουθενά σε ασημί χρώμα.

 

Να τους πεις να σου βάλουν την ROM του Cuoco (Ιταλός).

Μου στείλανε μήνυμα ότι την εγκατέστησαν επιτυχώς σε άλλο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Να τους πεις να σου βάλουν την ROM του Cuoco (Ιταλός).

Μου στείλανε μήνυμα ότι την εγκατέστησαν επιτυχώς σε άλλο τηλέφωνο.

Θα τους στείλω μήνυμα να βάλλουν του ιταλού.αν είναι ρουταρισμενο την βάζω και εγώ, Αλλά καλύτερα να έρθει έτοιμο.

Την cuoco την έχω στο lenovo k3 note, είναι πολύ καλή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στα 243 από vickmaill σε χρώμα χρυσοκιτρηνο η να πάρω το άλλο το χρυσό ροζ?? Η μήπως είναι γυναικείο??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στα 243 από vickmaill σε χρώμα χρυσοκιτρηνο η να πάρω το άλλο το χρυσό ροζ?? Η μήπως είναι γυναικείο??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ σε χρυσό το παρήγγειλα αλλά μου είπαν ότι θα το έχουν εντός 1-2 εβδομάδων και δεν ήθελα να περιμένω οπότε πήγα κατευθείαν στο ροζ χρυσό.

Πιο πολύ προς χρώμα χαλκού πάει οπότε δεν το λες και γυναικείο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σε χρυσό το παρήγγειλα αλλά μου είπαν ότι θα το έχουν εντός 1-2 εβδομάδων και δεν ήθελα να περιμένω οπότε πήγα κατευθείαν στο ροζ χρυσό.

Πιο πολύ προς χρώμα χαλκού πάει οπότε δεν το λες και γυναικείο.

Θέλω να το παραγγηλω είμαι στο τσακ αλλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι είναι καλητερο από το Redmi Note 3 pro γιατί από υποστήριξη από ότι βλέπω δεν υπάρχει σχεδόν τίποτα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στα 243 από vickmaill σε χρώμα χρυσοκιτρηνο η να πάρω το άλλο το χρυσό ροζ?? Η μήπως είναι γυναικείο??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ηθελα να παρω την version pro σε ασημι αλλα δεν υπηρχε πουθενα...και προτιμησα 3 gb ram και 16 mp camera σε ασημι ,παρα να δω ξαφνικα μπροστα μου το ροζ και να παθω κανενα μικροεγκεφαλικο,η να φορεσω γόβα για να ειμαι ασορτί...:lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να παρω την version pro σε ασημι αλλα δεν υπηρχε πουθενα...και προτιμησα 3 gb ram και 16 mp camera σε ασημι ,παρα να δω ξαφνικα μπροστα μου το ροζ και να παθω κανενα μικροεγκεφαλικο,η να φορεσω γόβα για να ειμαι ασορτί...:lol:

Το θέμα με την υποστήριξη δεν σε φοβηζη?? Όσο για χρώμα το έχει και το vickmaill σε χρυσοκιτρηνο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την υποστήριξη δεν σε φοβηζη?? Όσο για χρώμα το έχει και το vickmaill σε χρυσοκιτρηνο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εχω μαθει οταν αγοραζω κινεζικο να μην υπολογιζω σε υποστηριξη.εχω ενα μαγαζακι βρει που τα επισκευαζει ολα με λιγα χρηματα...χρειαζεται λιγο τυχη και προσοχη οταν παιρνεις απο κινα...εχω αγορασει 7-8 κινεζικα στο παρελθον και δεν ειχα προβλημα.απλα αποφευγω κατι μάρκες οπως umi,elephone και κατι τετοιες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω μαθει οταν αγοραζω κινεζικο να μην υπολογιζω σε υποστηριξη.εχω ενα μαγαζακι βρει που τα επισκευαζει ολα με λιγα χρηματα...χρειαζεται λιγο τυχη και προσοχη οταν παιρνεις απο κινα...εχω αγορασει 7-8 κινεζικα στο παρελθον και δεν ειχα προβλημα.απλα αποφευγω κατι μάρκες οπως umi,elephone και κατι τετοιες.

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο redmi note 3 pro δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμη, πιο ειναι καλητερο. Όσο για υποστήριξη μηλαω σε σχέση με την rom η xaomi ας πούμε έχει ελληνικη κοινότητα που τα παιδιά κάνουν παπάδες με της rom και με ότι πρόβλημα έχει ο καθένας με το κινητό του

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο redmi note 3 pro δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμη, πιο ειναι καλητερο. Όσο για υποστήριξη μηλαω σε σχέση με την rom η xaomi ας πούμε έχει ελληνικη κοινότητα που τα παιδιά κάνουν παπάδες με της rom και με ότι πρόβλημα έχει ο καθένας με το κινητό του

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

έχω xiaomi redmi one.ξέρω,η ελληνική κοινότητα στηρίζει mui και τα ελληνικά .Εγώ διάλεξα το letv γιατί εκτός από τα χαρακτηριστικά έχει και πολύ ωραία εμφάνιση.το xiaomi είναι σαν κορνίζα, δεν θέλω νν να έχω κινητό που δεν μου αρέσει.Αλλά αυτό είναι προσωπικό γούστο, εσένα μπορεί να μην σε επηρεάζει,

.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...