Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παντως απ το να παρεις 3 skin πλάτης dbrand καλυτερα να εδινες κατι παραπανω και να επαιρνες ενα carbon ολοκληρωμενο σετ καθως το κόκκινο και το ασπρο εκτος οτι δεν ταιριάζουν σε αυτο το τηλέφωνο δεν εχεις πληρη καλυψη αν ήθελες κατι για την πλατη sandstone η carbon επίσημη. Σε dbrand παιρνουμε σετ καλύτερα

 

1) η τιμη ηταν πατος(στο ⅓ απο το να επαιρνες 3 ξεχωριστά)

2) τα πανω κατω κομμάτια που ειναι κουρμπαριστα ειναι εξαιρετικά δυσκολα να εφαρμοστούν τέλεια κ το αποτέλεσμα δεν θα ειναι 100% εμφανισιακά καλο(απο εμπειριες προηγούμενων κινητων παντα)

 

Οπότε στα 10$ που τα πηρα μια χαρα είμαι ...θα παρω κ μια δυι θηκουλες διαφανες σιλικόνης με κανα 2€ κ θα ειμαι άρχοντας

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

12/7 παραλαβή στην dhl αποθήκη και 13/7 ξεκίνησε το ταξίδι του

 

Εμένα 14 ξεκίνησε το ταξίδι.Προφανως τα μαζεύουν όλα μαζί και Δευτέρα θα φανούν Αθήνα.Ετσι είχα δει να γράφουν σε πιο προηγούμενα ποστ.Τριτη Τετάρτη θα το έχουμε αδερφέ.:D:D:D

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά τώρα βρε παιδιά έχουν νόημα στην καθημερινή χρήση και εμπειρία αυτές οι μετρήσεις που παρατίθενται;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την carbon original θήκη και είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Οι καλές θήκες σιλικόνης βέβαια θεωρώ ότι παρέχουν μεγαλύτερη ασφάλεια, αν αγοράσει κανείς ας βάλει καμιά φωτογραφία. Γιατί καμιά φορά είτε είναι "πλαστικούρες" είτε χάνει πολύ το κινητό σε όψη.

 

Οι μετρήσεις και οι υπερβολές δίνουν και παίρνουν. Για καθημερινή χρήση το κινητό τα σπάει.

Edited by Davout
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει dbrand και όταν πηγαίνω δουλειά βάζω από πάνω τη sandstone θήκη. Μέχρι στιγμής μπαίνει/βγαίνει χωρίς καμία αλλοίωση στο dbrand.
Link to comment
Share on other sites

Εσείς παραγγείλετε προχθές, εγώ από Κυριακή και είναι το ίδιο, άρα μια χαρά είστε

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Την τρίτη το έστειλαν απο Πολωνία..

Link to comment
Share on other sites

3.2.1 έχω με την τελευταία έκδοση του Skype από το play store. Bluetooth Plantronics M50. Δεν έχω περίεργες ρυθμίσεις ούτε root.

 

Δοκίμασα και με το BT του αυτοκινήτου... γιοκ πάλι. Το μικρόφωνο δεν ανοίγει και δεν μεταφέρει ήχο. Ελπίζω να το φτιάξουν σε μελλοντικό OTA;

Πάντως σαν συσκευή είναι πολύ δυνατή σχεδόν σε όλα της!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει dbrand και όταν πηγαίνω δουλειά βάζω από πάνω τη sandstone θήκη. Μέχρι στιγμής μπαίνει/βγαίνει χωρίς καμία αλλοίωση στο dbrand.

 

Πόσο εύκολη είναι η τοποθέτηση της dbrand? Παρήγγειλα και εγώ σε carbon και περιμένω να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολη.. Έχει και βιντεάκι στο site. Επίσης άμα σου κολλήσει στραβά, ξεκολλάς και κολλάς εύκολα.. Σεσουάρ καλό να έχεις για τις άκρες..
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω από χθες το νέο μου Op3. Πολύ καθαρό αντροιντ, εξαιρετικά γρήγορο και ποιοτική συσκευή σε θέμα κατασκευής. Ακόμα δεν έχω μάθει τα τερτιπια αλλά φαίνεται να αξίζει τον κόπο η μετάβαση από zenfone 2. Αγοράστηκε και η sandstone που θυμίζει γυαλοχαρτο στην υφή.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε και από μένα παραγγελία.ειπα να περιμένω λίγο ακόμα για γνώμες αλλά νομίζω πως είναι περιττό πια.το εργαλείο πετάει!

Μου το βγάζει για 31 ιουλιου παράδοση.θα με φάει ή αναμονή...

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε και από μένα παραγγελία.ειπα να περιμένω λίγο ακόμα για γνώμες αλλά νομίζω πως είναι περιττό πια.το εργαλείο πετάει!

Μου το βγάζει για 31 ιουλιου παράδοση.θα με φάει ή αναμονή...

.

Καλά έκανες. Άντε με το καλό.

Μπα, νωρίτερα θα έρθει νομίζω.

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω από χθες το νέο μου Op3. Πολύ καθαρό αντροιντ, εξαιρετικά γρήγορο και ποιοτική συσκευή σε θέμα κατασκευής. Ακόμα δεν έχω μάθει τα τερτιπια αλλά φαίνεται να αξίζει τον κόπο η μετάβαση από zenfone 2. Αγοράστηκε και η sandstone που θυμίζει γυαλοχαρτο στην υφή.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Έχει ελλείψεις σε προφίλ ήχων, διαχωρισμό ήχου κλήσης και ειδοποιήσεων και άλλων παραμετροποίησεων. Ελπίζω να φτιάξουν με τον καιρό. Όποιος ανακαλύπτει κάτι το λέει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο οσους το αγορασαν,το πληρωσατε μεσω paypal η μπορεις να πληρωσεις και με χρεωστικη καρτα;γιατι βλεπω οτι υπαρχει η επιλογη αλλα δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι με τα capital controls,εαν οχι τι προμηθεια τσιμπαει το paypal;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο οσους το αγορασαν,το πληρωσατε μεσω paypal η μπορεις να πληρωσεις και με χρεωστικη καρτα;γιατι βλεπω οτι υπαρχει η επιλογη αλλα δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι με τα capital controls,εαν οχι τι προμηθεια τσιμπαει το paypal;

 

Με paypal κανινικα πληρωσα εγώ με συνδεδεμένη κάρτα alpha bank. Δεν κρατάει καμια προμήθεια απο εσένα το paypal. Κανονικά 399€ θα πληρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο οσους το αγορασαν,το πληρωσατε μεσω paypal η μπορεις να πληρωσεις και με χρεωστικη καρτα;γιατι βλεπω οτι υπαρχει η επιλογη αλλα δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι με τα capital controls,εαν οχι τι προμηθεια τσιμπαει το paypal;

.

Κι εγώ Paypal

Καμμία προμήθεια.

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω διάβασε κανεις πουθενά για την χρυσή έκδοση του κινητού και ποτε θα είναι διαθέσιμη ? Είχα διαβάσει προς τέλη ιουλιου αλλα ακόμα τίποτα !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω διάβασε κανεις πουθενά για την χρυσή έκδοση του κινητού και ποτε θα είναι διαθέσιμη ? Είχα διαβάσει προς τέλη ιουλιου αλλα ακόμα τίποτα !

 

Επίσημα ισχύει για τέλη Ιουλίου. Στο Facebook οι Ιταλοί το δείχνουν σε event.

https://m.facebook.com/officialoneplusitalia/photos/a.861402223963705.1073741828.548420145261916/895572687213325/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

 

Αναρωτιέμαι, υπάρχει κόσμος που για 20-30-40€ θα μπει στην διαδικασία να το παρει από Κινεζο-μάγαζο, όταν αγοράζοντας το από το EU store, εχει

 

  • 2ετη εγγύηση
  • μηδενικη πιθανότητα Τελωνείου
  • τις Ευρωπαικές "μπάντες Κινητής"!

 

Να θυμίσω

China model

WCDMA: Bands 1/2/5/8

FDD-LTE : Bands 1/3/7

TDD-LTE: Bands 38/39/40/41

TD-SCDMA : Bands 34/39

CDMA EVDO: BC0

 

Europe / Asia model

WCDMA: Bands 1/2/5/8

FDD-LTE: Bands 1/3/5/7/8/20

TDD-LTE: Bands 38/40

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα ισχύει για τέλη Ιουλίου. Στο Facebook οι Ιταλοί το δείχνουν σε event.

https://m.facebook.com/officialoneplusitalia/photos/a.861402223963705.1073741828.548420145261916/895572687213325/?type=3&theater

 

Τι εννοείς το δείχνουν σε event ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι, υπάρχει κόσμος που για 20-30-40€ θα μπει στην διαδικασία να το παρει από Κινεζο-μάγαζο, όταν αγοράζοντας το από το EU store, εχει

 

  • 2ετη εγγύηση
  • μηδενικη πιθανότητα Τελωνείου
  • τις Ευρωπαικές "μπάντες Κινητής"!

 

Να θυμίσω

China model

WCDMA: Bands 1/2/5/8

FDD-LTE : Bands 1/3/7

TDD-LTE: Bands 38/39/40/41

TD-SCDMA : Bands 34/39

CDMA EVDO: BC0

 

Europe / Asia model

WCDMA: Bands 1/2/5/8

FDD-LTE: Bands 1/3/5/7/8/20

TDD-LTE: Bands 38/40

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Παιδιά μην κάνει κάνεις το λάθος αν θέλει το κιν να το πάρει από εκεί.οποιος το θέλει πρέπει να το πάρει από Ευρώπη για να μην μπλέξει με τις bands των εταιρειών.Εγώ το OP3 που έχω έχει σε πολλές περιπτώσεις πολύ καλύτερο σήμα από το lg g4 το δικαρτο που είχα πριν.

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είναι αστεία η διαφορά τιμής... Άσε που με τις μετατροπές από δολάρια θα χάσεις κι άλλο.

 

Στη φωτογραφική μηχανή τι διαφορά έχει το HDR από το HQ που βγάζει στις επιλογές;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...