Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από χθες το απόγευμα το δέμα έχει «κολλήσει» στην Ουγγαρία :angry:

 

Και δεν θα φανεί να κινείται μέχρι Δεύτερα πρωί, όπου θα εμφανιστεί Αθήνα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε με τις παραγγελίες. Όταν λέει η DHL ότι θα έρθει κατά 90% τότε έρχεται...

 

Και εγώ δεν ξέρω τι γίνεται με τις ρυθμίσεις ήχου. Εδώ δεν μπορείς να ξεχωρίσεις άλλη ένταση ήχου για τις ειδοποιήσεις και άλλη για κλήσεις. Ούτε custom led χρώμα βλέπω ενώ υπάρχει η δυνατότητα. Θέλει αναβάθμιση στο λογισμικό που να τα φτιάχνει αυτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ.Η θήκη σαν αισθηση ειναι ωραια οταν εχεις το κινητο στο χέρι?

Μια χαρα! ;)

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε με τις παραγγελίες. Όταν λέει η DHL ότι θα έρθει κατά 90% τότε έρχεται...

 

Και εγώ δεν ξέρω τι γίνεται με τις ρυθμίσεις ήχου. Εδώ δεν μπορείς να ξεχωρίσεις άλλη ένταση ήχου για τις ειδοποιήσεις και άλλη για κλήσεις. Ούτε custom led χρώμα βλέπω ενώ υπάρχει η δυνατότητα. Θέλει αναβάθμιση στο λογισμικό που να τα φτιάχνει αυτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπάρχει κάποιο bug από ότι φαίνεται και διαβάζω...

Μία ερώτηση. Υπάρχει τρόπος να είναι το κινητό στο silent για ήχο αλλά με δόνηση για τις κλήσεις? Επιλέγω τη silent θέση του κουμπιού στο πλάι και στο μενού "Sound & notification" έχω ενεργοποιημένη την επιλογή "Also vibrate for calls" αλλά δόνηση δεν υπάρχει σε κλήση.

 

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει κλήση με Skype και BT παρακαλώ? Στη δική μου περίπτωση δεν με ακούει ο συνομιλητής.

 

Έκανε μία αναβάθμιση χθές η εφαρμογή αλλά δεν την είχα ακόμα δοκιμάσει.

Θέλω να καταλάβω εάν είναι θέμα εφαρμογής ή κινητού (ασυμβατότητα με τα BT headset μου).

 

Χμ... https://forums.oneplus.net/threads/mic-not-working-over-bluetooth-with-skype.453647/

 

Sent from my OnePlus 3

Μου δουλεύει οκ Skype με Bluetooth.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον.. είσαι στην 3.2.1 να υποθέσω, έτσι? Skype σε ποια έκδοση είσαι? Ποιο BT μοντέλο έχεις? Έχεις κάνει κάποια ρύθμιση που δεν ειναι default?

 

Συγνώμη για όλες αυτές τις ερωτήσεις απλά προσπαθώ να καταλαβω γιατί δεν συμβαίνει σε όλους.

Πάντως το συγκεκριμένο πρόβλημα έχει αναφερθεί και στα bugs στο φόρουμ του OnePlus.

 

Sent from my OnePlus 3

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εμένα το ίδιο είναι εκεί κολλημένο, Ουγγαρία...

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εμένα το ίδιο είναι εκεί κολλημένο, Ουγγαρία...

 

Απο ποτέ? Εμένα τωρα το βραδάκι εφτασε

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις φύγει από Βουδαπέστη υπολογίστε 2 εργάσιμες.

Καλοριζικα θα τα ευχαριστηθείτε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφτασε Βουδαπέστη (Ουγγαρία).Ποτε λέτε να το έχω στα χέρια μου?:wacko:

 

 

Κ εμενα τωρα πριν λιγο το ειδα !

Αμην

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

https://dbrand.com/shop/oneplus-3-skins

για δειτε και εδω

 

Έχω παραγγείλει και έχει ξεκινήσει ήδη η αποστολή για ένα carbon skin. Βέβαια ακόμα δεν έχω πιάσει καν το κινητό στα χέρια μου. Οπότε κάνω υπομονή... :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει και έχει ξεκινήσει ήδη η αποστολή για ένα carbon skin. Βέβαια ακόμα δεν έχω πιάσει καν το κινητό στα χέρια μου. Οπότε κάνω υπομονή... :)

 

Κ εγω δεν το πηρα στα χέρια μου αλλα παραγγελνω αξεσουάρ...αν κ εγω παραγγειλα ενα σετακι απο 3 carbon (λευκο-κοκκινο-μαυρο) που έχει για λιγες ωρες προσφορά στα 9.95$

https://dbrand.com/mkbhd/oneplus-3

oneplus-3.jpg

Edited by hs2000corolla
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι ή μπαταρία τι βράδυ κου κοιμήθηκε έπεσε από το 64% στα 50%, μεταξύ 00.45 - 09.45.

Πολύ δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον.. είσαι στην 3.2.1 να υποθέσω, έτσι? Skype σε ποια έκδοση είσαι? Ποιο BT μοντέλο έχεις? Έχεις κάνει κάποια ρύθμιση που δεν ειναι default?

 

Συγνώμη για όλες αυτές τις ερωτήσεις απλά προσπαθώ να καταλαβω γιατί δεν συμβαίνει σε όλους.

Πάντως το συγκεκριμένο πρόβλημα έχει αναφερθεί και στα bugs στο φόρουμ του OnePlus.

 

Sent from my OnePlus 3

 

3.2.1 έχω με την τελευταία έκδοση του Skype από το play store. Bluetooth Plantronics M50. Δεν έχω περίεργες ρυθμίσεις ούτε root.

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κ εγω δεν το πηρα στα χέρια μου αλλα παραγγελνω αξεσουάρ...αν κ εγω παραγγειλα ενα σετακι απο 3 carbon (λευκο-κοκκινο-μαυρο) που έχει για λιγες ωρες προσφορά στα 9.95$

https://dbrand.com/mkbhd/oneplus-3

oneplus-3.jpg

Αυτά που παρήγγειλες πάντως δεν είναι θήκες, είναι back skin που θέλει ολόκληρη διαδικασία εγκατάστασης. Εγώ δε θα το πείραζα έτσι το κινητό μου.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω δεν το πηρα στα χέρια μου αλλα παραγγελνω αξεσουάρ...αν κ εγω παραγγειλα ενα σετακι απο 3 carbon (λευκο-κοκκινο-μαυρο) που έχει για λιγες ωρες προσφορά στα 9.95$

https://dbrand.com/mkbhd/oneplus-3

oneplus-3.jpg

Ναι και εμένα δεν μου αρέσει αυτή η ιδέα το να βάλω δηλαδή αυτοκόλλητο εξωτερικά του κινητού μου και να το καλύψω περιμετρικά

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

[/color]

Αυτά που παρήγγειλες πάντως δεν είναι θήκες, είναι back skin που θέλει ολόκληρη διαδικασία εγκατάστασης. Εγώ δε θα το πείραζα έτσι το κινητό μου.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ξέρω ακριβώς τι είναι και δεν ειναι τοσο δύσκολο να το βάλεις αλλα ουτε κ να το βγαλεις εφόσον δεν αφηνει κολλες .Επιπλεον γλυτώνεις απιστευτες γρατσουνιές σε κινητα μς αλουμινενια πλατη ή ευαίσθητο πλαστικο αν δςν έχεις θήκη...κ έχει απίστευτη εμφανιση το carbon...ειχα κ στα 3 τελευταία κινητα μού

Edited by hs2000corolla
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Ξέρω ακριβώς τι είναι και δεν ειναι τοσο δύσκολο να το βάλεις αλλα ουτε κ να το βγαλεις εφόσον δεν αφηνει κολλες .Επιπλεον γλυτώνεις απιστευτες γρατσουνιές σε κινητα μς αλουμινενια πλατη ή ευαίσθητο πλαστικο αν δςν έχεις θήκη...κ έχει απίστευτη εμφανιση το carbon...ειχα κ στα 3 τελευταία κινητα μού

Ωραία τα συγκεκριμένα αλλά προσωπικά σαν της Θήκες δεν είναι, απλά γλιτώνεις τις γρατζουνιες πίσω τπτ άλλο, εάν πέσει το κινητο αντε γειά δυστυχώς

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εμένα το ίδιο είναι εκεί κολλημένο, Ουγγαρία...

Εσείς παραγγείλετε προχθές, εγώ από Κυριακή και είναι το ίδιο, άρα μια χαρά είστε

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιστεύω μια θήκη σιλικόνης είναι η καλύτερη επιλογή.

 

Εγώ διάφανο Ultra slim σιλικόνη παρειγγειλα, θέλω να βλέπω την ομορφιά του κινητού

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Ε καλα αυτο εννοείται...απλα οταν δεν το εχεις σε θήκη ή το έχεις σε διάφανη θηκη δείχνει ωραια... βέβαια ειναι καθαρά θεμα γουστο κ αισθητικης του καθενός...παντως ξεχωρίζει απτην μαζα και το εξατομικευει ο καθενας οπως το θελει το κινητο του
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εσείς παραγγείλετε προχθές, εγώ από Κυριακή και είναι το ίδιο, άρα μια χαρά είστε

 

Ποτέ σου ξεκίνησε εσένα η αποστολή απο Πολωνία?

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Παντως απ το να παρεις 3 skin πλάτης dbrand καλυτερα να εδινες κατι παραπανω και να επαιρνες ενα carbon ολοκληρωμενο σετ καθως το κόκκινο και το ασπρο εκτος οτι δεν ταιριάζουν σε αυτο το τηλέφωνο δεν εχεις πληρη καλυψη αν ήθελες κατι για την πλατη sandstone η carbon επίσημη. Σε dbrand παιρνουμε σετ καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Στο διπλανό θέμα συζήτησης (HTC 10) τους έχει κάνει μεγάλη εντύπωση το αποτέλεσμα απο το

http://www.phonearena.com/news/Best-smartphone-cameras-compared-OnePlus-3-Xperia-X-Performance-Galaxy-S7-iPhone-6s-Plus-LG-G5-HTC-10_id83011/page/3.

 

Όσοι μιλούσαν για κάμερα του 2010 'ισως πρέπει να αναθεωρήσουν.....

Link to comment
Share on other sites

Εσείς παραγγείλετε προχθές, εγώ από Κυριακή και είναι το ίδιο, άρα μια χαρά είστε

 

Ποτέ σου ξεκίνησε εσένα η αποστολή απο Πολωνία?

 

12/7 παραλαβή στην dhl αποθήκη και 13/7 ξεκίνησε το ταξίδι του

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...