Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α, οκ λοιπόν...εν αναμονή...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

προσωπικη αποψη θα μου αρεσε καλυτερα να ειχαν βαψει το πισω μερος ενα ματ υλικο ή πιο σκουρο σαν το ΗΤC 10 ομως συσκευες σαν το One+3 σε κανουν να αναρωτιεσαι γιατι υπαρχει κοσμος που δινει 750Ε για συσκευη και βαζω και μένα μεσα.

 

Οθονη οκ εγω καταλαβαινω οτι δεν ειναi 2k ομως δεν ειναι το θεμα αυτο,εχει ποιοτητα κατασκευης λες και προκειται για HTC 10 Max ,ασε που μοιαζουν κι ολας απο μπροστα και γενικα.

 

Η ποιοτητα δεν παιζεται.

επισης η ταχυτητα ειναι κορυφαια και ειχε και καλο σημα 4g σε δυσκολο χωρο.

Ειλικρινα best buy 2016 και αν δεν ειχα το 10 μαλλον αυτο θα αγοραζα.

 

θελω καποια στιγμη να το δοκιμασω περισσοτερο γιατι η κοινοτητα θα το απογειωσει,ειναι κινητο για 3 χρονια ανετα.

Επενδυση,οσο και αν ακουγεται αστειο στον τομεα της τεχνολογιας.

 

ΥΓ. ηδη εβγαλαν Paranoid Android :lol:

 

Ετσι ακριβως είναι τα πραγματα Δημητρη, κι εγω ακριβως το ιδιο απορω με τον εαυτο μου, που εσκασα 700+ με αξεσουάρ για το s7 edge. Κινητα σαν το oneplus 3 δειχνουν ότι δε χρειαζεται να δινεις μια περιουσια για να εχεις κατι κορυφαιο στα χερια σου.

Ασε που τελικα, ελεω κοινοτητας θα είναι πιο παιχνιδιαρικο από οποιοδήποτε τηλεφωνο στην αγορα (πλην νεξους)...

Link to comment
Share on other sites

Από μια μικρή έρευνα που έκανα διαπίστωσα ότι το oneplus 2 υπερέχει στο θέμα της κάμερας. ¨Εχει ένα βίντεο το fonearena στο youtube. Άρα παραμένω στο oneplus 2 και βλέπουμε. Συγκριτικά στο kimovil.

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oneplus-2

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oneplus-36gb-64gb

Link to comment
Share on other sites

Από μια μικρή έρευνα που έκανα διαπίστωσα ότι το oneplus 2 υπερέχει στο θέμα της κάμερας. ¨Εχει ένα βίντεο το fonearena στο youtube. Άρα παραμένω στο oneplus 2 και βλέπουμε. Συγκριτικά στο kimovil.

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oneplus-2

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-oneplus-36gb-64gb

Σαφώς είναι ανώτερη η κάμερα του 3, θα ήταν πισωγύρισμα αυτό, χωρίς να σημαίνει ότι του 2 δεν είναι καλή η κάμερα.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβε κανεις μεχρι στιγμης?

 

Όσοι παρηγγειλαν day 1 κι έβαλαν εξπρες παράδοση παρέλαβαν. Κανα 2 άτομα από εδώ μέσα. Οι υπόλοιποι (συμπεριλαμβανομενου εμου) από Τρίτη...

Link to comment
Share on other sites

Guest philliako
Εχω βαλει και γω express delivery και παρηγγειλα απο τις 14 Ιουνιου αλλα ακομα δεν εχω λαβει τη συσκευη δεν ειναι περιεργο? Ενω μου ελεγε σε 1-3 εργασιμες θα το ειχα στα χερια μου
Link to comment
Share on other sites

Άραγε η περασμένη μεμβράνη θα έχει την ίδια αίσθηση όπως η γυμνή οθόνη ή ένα καλό tempered glass?

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άραγε η περασμένη μεμβράνη θα έχει την ίδια αίσθηση όπως η γυμνή οθόνη ή ένα καλό tempered glass?

 

Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καμία σχέση χάλια είναι...του One plus 2 την έβγαλα αμέσως

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παρηγγειλαν day 1 κι έβαλαν εξπρες παράδοση παρέλαβαν. Κανα 2 άτομα από εδώ μέσα. Οι υπόλοιποι (συμπεριλαμβανομενου εμου) από Τρίτη...

 

Αυτοι που παρελαβαν γιατι δεν μας κάνουν ένα μίνι review? Είμαι Στα 2 τι να παραγγείλω; S7 edge duos ή αυτο; Σκεφτομαι εκτος των αλλων και μπαταρία και κάμερα

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλο καποιος να εκανε ενα μινι review ειδικα για καμερα.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που παρελαβαν γιατι δεν μας κάνουν ένα μίνι review? Είμαι Στα 2 τι να παραγγείλω; S7 edge duos ή αυτο; Σκεφτομαι εκτος των αλλων και μπαταρία και κάμερα

 

Αν δεν έχεις πρόβλημα να έχεις μόνο 32 γιγα διαθέσιμα και μπορεις να διαθέσεις 250 παραπάνω μινιμουμ και με ελλιπη η ανύπαρκτη εγγυηση πας για edge. Είναι ανώτερο και στους 2 τομείς που αναφέρεσαι

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που παρελαβαν γιατι δεν μας κάνουν ένα μίνι review? Είμαι Στα 2 τι να παραγγείλω; S7 edge duos ή αυτο; Σκεφτομαι εκτος των αλλων και μπαταρία και κάμερα

 

Θα ήταν καλο καποιος να εκανε ενα μινι review ειδικα για καμερα.

Παιδιά υπάρχει κι άλλο νήμα για το κινητό.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6769355

 

Η οθόνη σήμερα που την είδα έξω με ντάλα ήλιο ήταν αρκετά φωτεινή. Επίσης επιβεβαιώνω ότι χωρίς τη μεμβράνη είναι πολύ καλύτερη.

 

Η κάμερα αρκετά καλή στο φως, πάσχει λίγο σε χαμηλό φωτισμό. Τη δουλειά σου τη κάνεις όμως. Το κινητό είναι must.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κι άλλο νήμα για το κινητό.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6769355

 

Η οθόνη σήμερα που την είδα έξω με ντάλα ήλιο ήταν αρκετά φωτεινή. Επίσης επιβεβαιώνω ότι χωρίς τη μεμβράνη είναι πολύ καλύτερη.

 

Η κάμερα αρκετά καλή στο φως, πάσχει λίγο σε χαμηλό φωτισμό. Τη δουλειά σου τη κάνεις όμως. Το κινητό είναι must.

 

απο κατανάλωση η μπαταρία πως παέι;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κατανάλωση όμως πως προκύπτει ;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

απο κατανάλωση η μπαταρία πως παέι;

 

Πέτρο πως τα βλέπεις ρε φίλε ;όλα καλά θα πάνε αγόρασε το να πάρουμε σειρά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κι άλλο νήμα για το κινητό.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6769355

 

Η οθόνη σήμερα που την είδα έξω με ντάλα ήλιο ήταν αρκετά φωτεινή. Επίσης επιβεβαιώνω ότι χωρίς τη μεμβράνη είναι πολύ καλύτερη.

 

Η κάμερα αρκετά καλή στο φως, πάσχει λίγο σε χαμηλό φωτισμό. Τη δουλειά σου τη κάνεις όμως. Το κινητό είναι must.

 

Το άλλο νήμα είναι για να σφαζονται. Γράφε εδώ φίλε, που είναι όσοι πραγματικά ενδιαφέρονται για αυτή την εξαιρετική συσκευή

Link to comment
Share on other sites

οντως στο αλλο γινεται μαχη!Παιδια σε εσας δειχνει ποτε θα το στειλουν?εχουν εξαφανιστει οι ημερομηνιες ενω στην αρχη εγραφε πιθανη ημερομηνια αποστολης 23 ιουνη.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα περιμένω λιγάκι, μην γίνω και beta tester

Κάτα τα άλλα το τηλέφωνο φαίνεται διαμάντι

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κατανάλωση όμως πως προκύπτει ;

Κοίτα γενικά όπως όλοι ξέρετε οι πρώτες ώρες που παίρνεις ένα κινητό, όλο το πειράζεις. Περνάς αππς, φώτος απ'το άλλο, ρυθμίσεις και τέτοια. Οπότε, για τέτοιου είδους χρήση μιλάμε, με φωτεινότητα στη μέση και κάποιες ώρες φουλ.

 

Οι μάχες αυτές παιδιά υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Κανένα κινητό δεν είναι τέλειο για ΚΑΝΈΝΑΝ. Τα ξέρω και από το "iforum" που ήμουν τόσο καιρό. Απλά παίρνεις ποπ κορν και παρακολουθείς σε αυτά.

Edited by agpol07
Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Μια χαρά φαίνεται! Και από το xda που κοίταξα λένε ότι πάει καλά με τη στοκ ρομ. Μένει να δούμε με το ram mangement fix πως συμπεριφέρεται... Όχι ότι πρόκειται να φουλάρει σύντομα τόση ραμ, αλλά λέμε !

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

οντως στο αλλο γινεται μαχη!Παιδια σε εσας δειχνει ποτε θα το στειλουν?εχουν εξαφανιστει οι ημερομηνιες ενω στην αρχη εγραφε πιθανη ημερομηνια αποστολης 23 ιουνη.

 

Δώσε αριθμό παραγγελίας να σου πω μην έφυγε κιόλας;)

Link to comment
Share on other sites

Εάν το φέρω από αμερική δεν πρόκειται να δω 4g με cosmote? Η ίδια ερώτηση ισχύει και για τις υπόλοιπες χώρες της Ευρώπη. Κυρίως για Ελλάδα βέβαια αν μπορείτε να βοηθήσετε. Παραθέτω παρακάτω τις μπαντες που δίνει το gsm:

 

LTE band 1(2100), 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 17(700) - North America

 

LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300), 41(2500) - Global model

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...