Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή την εποχή σίγουρα είναι λίγο πιο ζεστά όλα. Εμένα με miui 9.5.2 στο 20 λεπτο θα πιάσει 38-39 η μπαταρία. Προς το παρόν είμαι με το kryo προφίλ του Crisbal. Συμπεράσματα τις επόμενες μέρες. Που και που έχει ψιλολαγκαρίσματα. Σπάνια όμως. Έχω βγάλει και το miui optimisation και πάει καλύτερα. Ώρες ώρες πετάει σε όλα του. Από μπαταρία η πρώτη φόρτιση κράτησε καλούτσικα. Η δεύτερη θα δείξει άυριο...
Miui optimisation δλδ ??

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Miui optimisation δλδ ??

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρυθμίσεις - - πρόσθετες ρυθμίσεις - - επιλογές προγραμματιστων - - πας τέρμα κάτω.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!! Τηλεφωναρα ρε παιδιά αλλά Μ αυτή την οθόνη...

Μύγα να κάτσει επάνω έσπασε...

Πάω για την τρίτη οθόνη και το φορούσα και θήκη με πορτακι που ασφαλίζει με μαγνητακ αλλα... Προτείνετε μου οθόνη και θήκη που πιστεύετε ότι κάνει πιο καλή δουλειά....

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους ,

μια μικρη βοηθεια , εσπασε το τζαμακι της καμερας. Το ανταλλακτικο που χρειαζομαι ειναι αυτο ; https://www.aliexpress.com/item/For-Letv-Leeco-Le-Max-2-Pro-1s-1-X820-Camera-Glass-Lens-Replacement-Tempered-Glass/32776254532.html

Αν εχει καποιος να προτεινει κατι αλλο ευχαριστως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους

Ετσι απο απορια τι εχετε δηλωσει για preferred network type. Ειμαι MIUI 9.5.2, 30s, σε voda και Cosmote με LTE/TD-SCDMA/UMTS. Απο Network Signal guru βλεπω μονο στην Β03(1800 αν δεν κανω λαθος) να συνδεεται και γνωριζω οτι παιζουν 800 και 1800 στην περιοχη (Πατρα). Για να συνδεθει και με τις 2 μπαντες ειναι θεμα εταιριας η κινητου?

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - - πρόσθετες ρυθμίσεις - - επιλογές προγραμματιστων - - πας τέρμα κάτω.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατι δεν εχω επιλογες προγραμματιστων μεσα στις προσθετες ρυθμισεις??

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Πατας 7 φορές γρήγορα πάνω στον αριθμό έκδοσης και θα σου τις εμφανισει

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει αυτή η επιλογή φίλε ? Το απενεργοποιησα..

Ρυθμίσεις - - πρόσθετες ρυθμίσεις - - επιλογές προγραμματιστων - - πας τέρμα κάτω.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kwstassrp
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε GUZGUN... Και μενα η μπαταρια εκει παιζει μετα απο λιγη χρηση..απλα το νιωθεις και στα χερια ρε συ...ιδιως εκει που ειναι το κεντρικο κουμπι (χωρις να ξερω τι εχει εκει απο κατω)..αμα μπορεις δες καποια στιγμη και τη θερμοκρασια cpu μετα απο σερφαρισμα..επαιξα λιγο με τις συχνοτητες πυρηνων...χαμηλωνοντας τις μεγιστες τιμες η θερμοκρασια cpu επεσε κατα 10 βαθμους και της μπαταριας κανα 4 βαθμους...νομιζω οτι αυτο που χρειαζεται ειναι ενα καλο προφιλ να χαμηλωνει η συχνοτητα απο καποια θερμοκρασια και πανω..αλλα δεν εχω ιδεα αν και πως γινεται...αμα ξερει ο cris ας μας βοηθησει λιγο να μη το ψησουμε :-)

 

Η cpu παίζει εκεί γύρω με σένα. 45-49C.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γιορτή του σχολείου σήμερα. Είμαι με την 9.5.2 του Kris. Έρχεται η ώρα να τραβήξουμε φωτό. Τραβάμε με την αναβαθμισμενη εκδοση (μου προταθηκε χτες) του toylan. Μαύρη μαυρίλα. Τραβάμε με τη miui. Μαύρη μαυρίλα. Γυρνάμε στην μαμά κάμερα της Λεκο. Με τα πολλά μπορέσαμε να τραβήξουμε μερικές....... Έρχεται η ώρα του βίντεο. Οι δύο προηγούμενες κλασικά μαυρίλα. Πάμε άνετοι και χαλαροί στη Λεκο κάμερα. Μια θολούρα και μισή. Μείναμε με τη χαρά, και τη μαγκιά ότι έχουμε τηλεφωναρα. Τσίρ τσιρ τσίρ αλλα τηγανίτες γιοκ που λέει κι ο γέρος μου. Μείναμε με τη μαγκιά. Αποτέλεσμα 0. Θα πά να πάρω ένα samsung A5. Δε θα καμαρώνω, αλλά θα κάνω τη τη δουλειά μου αξιοπρεπώς. Η..θα ξαναγυρίσω στην κινεζιά τη μαμά 19s που δουλεύουν όλα σωστά και θα αφήσω τους πειραματισμους με νουγκατινες και ορεο. Μου την έχει σπάσει. Πολύ όμως. Edited by nikose704
Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Γιορτή του σχολείου σήμερα. Είμαι με την 9.5.2 του Kris. Έρχεται η ώρα να τραβήξουμε φωτό. Τραβάμε με του toylan. Μαύρη μαυρίλα. Τραβάμε με τη miui. Μαύρη μαυρίλα. Γυρνάμε στην μαμά κάμερα της Λεκο. Με τα πολλά μπορέσαμε να τραβήξουμε μερικές....... Έρχεται η ώρα του βίντεο. Οι δύο προηγούμενες κλασικά μαυρίλα. Πάμε άνετοι και χαλαροί στη Λεκο κάμερα. Μια θολούρα και μισή. Μείναμε με τη χαρά, και τη μαγκιά ότι έχουμε τηλέφωνα. Τσίρ τσίρκο και τηγανιτές γιοκ που λέει κι ο γέρος μου. Μείναμε με τη μαγκιά. Αποτέλεσμα 0. Θα πά να πάρω ένα samsung A5. Δε θα καμαρώνω, αλλά θα κάνω τη τη δουλειά μου αξιοπρεπώς. Η..θα ξαναγυρίσω στην κινεζια τη μαμά 19s που δουλεύουν όλα σωστά και θα αφήσω τις gadgetιες. Μου την έχει σπάσει. Πολύ όμως.

 

28s του Chris με την μαμά camera όλα δουλεύουν άψογα.

 

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ήμουνα στην LeMax2_CN23s_CrisBalGreece και είπα να δοκιμάσω την LeITA V6.3b3 android 7.1.2. Την έβαλα και μου άρεσε πολύ αλλά υπάρχει πρόβλημα με το focus στην camera. Αν ξαναγυρίσω στην 23s δουλεύει κανονικά η κάμερα. Υπάρχει καποιος τρόπος να λυθεί αυτό και να έχω την EUI6-Nougat 7.1.2 Stable Full ROM Cleaned (LeITA V6.3b3 android 7.1.2) ?

Link to comment
Share on other sites

Γιορτή του σχολείου σήμερα. Είμαι με την 9.5.2 του Kris. Έρχεται η ώρα να τραβήξουμε φωτό. Τραβάμε με του toylan. Μαύρη μαυρίλα. Τραβάμε με τη miui. Μαύρη μαυρίλα. Γυρνάμε στην μαμά κάμερα της Λεκο. Με τα πολλά μπορέσαμε να τραβήξουμε μερικές....... Έρχεται η ώρα του βίντεο. Οι δύο προηγούμενες κλασικά μαυρίλα. Πάμε άνετοι και χαλαροί στη Λεκο κάμερα. Μια θολούρα και μισή. Μείναμε με τη χαρά, και τη μαγκιά ότι έχουμε τηλέφωνα. Τσίρ τσίρκο και τηγανιτές γιοκ που λέει κι ο γέρος μου. Μείναμε με τη μαγκιά. Αποτέλεσμα 0. Θα πά να πάρω ένα samsung A5. Δε θα καμαρώνω, αλλά θα κάνω τη τη δουλειά μου αξιοπρεπώς. Η..θα ξαναγυρίσω στην κινεζια τη μαμά 19s που δουλεύουν όλα σωστά και θα αφήσω τις gadgetιες. Μου την έχει σπάσει. Πολύ όμως.

 

MIUI 9.5.2 και leeco camera και βίντεο δουλεύουν μια χαρά. Και σε χαμηλό φωτισμό gcam για φώτο και όλα καλά.

 

Για όποιον θέλει να παίξει με ρυθμίσεις στην miui.

http://en.miui.com/thread-1151137-1-1.html

Edited by GUZGUN

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

MIUI 9.5.2 και leeco camera και βίντεο δουλεύουν μια χαρά. Και σε χαμηλό φωτισμό gcam για φώτο και όλα καλά.

 

Για όποιον θέλει να παίξει με ρυθμίσεις στην miui.

http://en.miui.com/thread-1151137-1-1.html

Δεν παιζει μια χαρα το βιντεο. Παιζει μια χαρα αμα το εχεις στο normal. Μολις αλλαξεις το focus γεια χαρα. Μια θολουρα και μιση.

Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ηρθε η ωρα να βαλετε oreo?

Εχει μικροτερη αυτονομια, αλλα ειναι λειτουργικο του σημερα. Κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ωριμο πια και δεν υπαρχει λογος να αποφευγει καποιος την αναβαθμιση. Ισως το IR να μην λειτουργει, που δεν το χρησιμοποιω προσωπικα.

 

Και ενα bug που εχω βρει σε ολες τις oreo, ειναι οτι το panorama στην gcam ειναι παντα φλου. Το ιδιο συμβαινει και με το X722. Εβαλα HD Camera και λυθηκε το προβλημα.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ηρθε η ωρα να βαλετε oreo?

Εχει μικροτερη αυτονομια, αλλα ειναι λειτουργικο του σημερα. Κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ωριμο πια και δεν υπαρχει λογος να αποφευγει καποιος την αναβαθμιση. Ισως το IR να μην λειτουργει, που δεν το χρησιμοποιω προσωπικα.

 

Και ενα bug που εχω βρει σε ολες τις oreo, ειναι οτι το panorama στην gcam ειναι παντα φλου. Το ιδιο συμβαινει και με το X722. Εβαλα HD Camera και λυθηκε το προβλημα.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Το οτι το παιρνεις φουλ φορτισμενο το πρωι και στις 5 το απογευμα θελει φορτιση δεν σε προβληματισε?? Απο Oreo προερχομαι. Απο AICP κυριως αλλα και την f2fs RR. Τη γονατιζουν την μπαταρια.

Edited by nikose704
Mi Note 10 .
Link to comment
Share on other sites

Το οτι το παιρνεις φουλ φορτισμενο το πρωι και στις 5 το απογευμα θελει φορτιση δεν σε προβληματισε?? Απο Oreo προερχομαι. Απο AICP κυριως αλλα και την f2fs NN. Τη γονατιζουν την μπαταρια.
Προσωπικα οχι, γιατι χρησιμοποιω παραλληλα 3 συσκευες με oreo, οποτε δεν τελειωνουν το βραδυ. Ομως μια συσκευη που φορτιζει στην μια ωρα δεν νομιζω οτι αποτελει προβλημα η διαρκεια της μπαταριας. Αν χρειαστει μια Κυριακη να κανω δουλεια σε μια παραλια, θα παρω μαζι μου κι ενα power bank. Ισως να συμβει 2-3 φορες τον χρονο. Μεγαλη δουλεια....

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ηρθε η ωρα να βαλετε oreo?

Εχει μικροτερη αυτονομια, αλλα ειναι λειτουργικο του σημερα. Κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ωριμο πια και δεν υπαρχει λογος να αποφευγει καποιος την αναβαθμιση. Ισως το IR να μην λειτουργει, που δεν το χρησιμοποιω προσωπικα.

 

Και ενα bug που εχω βρει σε ολες τις oreo, ειναι οτι το panorama στην gcam ειναι παντα φλου. Το ιδιο συμβαινει και με το X722. Εβαλα HD Camera και λυθηκε το προβλημα.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

 

Ποια oreo και ποια GCam έχεις βάλεις? Για βίντεο χρησιμοποιείς την GCam ή κάποια άλλη εφαρμογή?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Βρε boys.....σας το έχω πει πάρα πολλές φορές...Μπορεί να έχουμε όλοι το ίδιο κινητό αλλά δυστυχώς ίδιο δεν είναι!! Μετά τα οικονομικά προβλήματα η LeEco έδωσε σε β' εργοστάσια παραγωγής κινητών στην Κίνα την συναρμολόγηση με φτήνα υλικά μπας και σωθεί και γι αυτό υπάρχουν όλα τα προβλήματα...Άλλο κινητό δεν εστιάζει,άλλο θολώνει,άλλο τραβάει μόνο του φωτογραφίες,άλλο σταματάει το fingerprint,άλλο χαλάει το wifi..κλπ.

Εγώ προσωπικά είμαι από τους τυχερούς γιατί τα αγόρασα νωρίς και δεν έχω κανένα πρόβλημα κι ας φλασάρω 10 ρομ τη μέρα όλα δουλεύουν όπως την 1η μέρα άψογα...Βέβαια αγορά 230 το 4/32...τεσ.πα..

Σίγουρα όλοι θα πρέπει να κάνετε την κίνηση να πάτε σε OREO κι ας έχει μικροθεματάκια...Νέα security patches και ποιο ασφαλές τηλέφωνο με τρομερές επιλογές..Για την μαμά ρομ ότι μπορουμε θα κάνουμε καθαρίζοντας την από κινεζιές και βλέπουμε...;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Νέα EUI6 LeITA 14/06/2018

New FULL ROM 6.3b4: (F2)

 

CHANGELOG

https://t.me/LeitaEUI6/1070

 

Google Drive:

https://drive.google.com/open?id=1kMH2uAvK1k5KzOMIWA1Om_BWrbTE_c_N

AndroidFileHost:

https://www.androidfilehost.com/?fid=962339331458998681

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Βρε boys.....σας το έχω πει πάρα πολλές φορές...Μπορεί να έχουμε όλοι το ίδιο κινητό αλλά δυστυχώς ίδιο δεν είναι!! Μετά τα οικονομικά προβλήματα η LeEco έδωσε σε β' εργοστάσια παραγωγής κινητών στην Κίνα την συναρμολόγηση με φτήνα υλικά μπας και σωθεί και γι αυτό υπάρχουν όλα τα προβλήματα...Άλλο κινητό δεν εστιάζει,άλλο θολώνει,άλλο τραβάει μόνο του φωτογραφίες,άλλο σταματάει το fingerprint,άλλο χαλάει το wifi..κλπ.

Εγώ προσωπικά είμαι από τους τυχερούς γιατί τα αγόρασα νωρίς και δεν έχω κανένα πρόβλημα κι ας φλασάρω 10 ρομ τη μέρα όλα δουλεύουν όπως την 1η μέρα άψογα...Βέβαια αγορά 230 το 4/32...τεσ.πα..

Σίγουρα όλοι θα πρέπει να κάνετε την κίνηση να πάτε σε OREO κι ας έχει μικροθεματάκια...Νέα security patches και ποιο ασφαλές τηλέφωνο με τρομερές επιλογές..Για την μαμά ρομ ότι μπορουμε θα κάνουμε καθαρίζοντας την από κινεζιές και βλέπουμε...;)

 

Άντε ρε Cris βγάλε μια oreo να τρέξουμε όλοι. όλο ψήνομαι να βάλω και όλο σταματάω γιατί η miui σου δουλεύει μια χαρά.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε Cris βγάλε μια oreo να τρέξουμε όλοι. όλο ψήνομαι να βάλω και όλο σταματάω γιατί η miui σου δουλεύει μια χαρά.

btw...κι άλλο report για το Kryo profile στην MIUI9 ... by user:TonyStark

 

Kryo is the best.. smooth but with battery ok.. work like a charm.. 2/2 X2 getting 6.5h and 5.5h sot with MiBand2/Y2Plus always connected.. 4G, dual sim for both active, gps, auto brightness, Whatsapp-Facebook-Messenger-Telegram always active and on background.. as Cris said SOT depends by X2 itself, mine one got more than other.. everyone must try different rom and config till know what is the best, but remind always that a 3000mah battery can't do miracles.. if you play games for example the drain cost too much and after 2.5h the phone is at 10%.. so I don't play games but everywhere I go I have with me a powestation QC3 in my pocket or in the car

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Βρε boys.....σας το έχω πει πάρα πολλές φορές...Μπορεί να έχουμε όλοι το ίδιο κινητό αλλά δυστυχώς ίδιο δεν είναι!! Μετά τα οικονομικά προβλήματα η LeEco έδωσε σε β' εργοστάσια παραγωγής κινητών στην Κίνα την συναρμολόγηση με φτήνα υλικά μπας και σωθεί και γι αυτό υπάρχουν όλα τα προβλήματα...Άλλο κινητό δεν εστιάζει,άλλο θολώνει,άλλο τραβάει μόνο του φωτογραφίες,άλλο σταματάει το fingerprint,άλλο χαλάει το wifi..κλπ.

Εγώ προσωπικά είμαι από τους τυχερούς γιατί τα αγόρασα νωρίς και δεν έχω κανένα πρόβλημα κι ας φλασάρω 10 ρομ τη μέρα όλα δουλεύουν όπως την 1η μέρα άψογα...Βέβαια αγορά 230 το 4/32...τεσ.πα..

Σίγουρα όλοι θα πρέπει να κάνετε την κίνηση να πάτε σε OREO κι ας έχει μικροθεματάκια...Νέα security patches και ποιο ασφαλές τηλέφωνο με τρομερές επιλογές..Για την μαμά ρομ ότι μπορουμε θα κάνουμε καθαρίζοντας την από κινεζιές και βλέπουμε...;)

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Ζυγίζει ο καθένας τις προτεραιότητες του , αφού τέλεια ρομ δεν υπάρχει, και ανάλογα ποια ρομ του κάθεται καλύτερα στο κινητό αυτήν κρατάει. Για εμένα πχ είναι σημαντικότερη η Oreo με τις δυνατότητες και την ασφάλεια που προσφέρει πάρα οι προηγούμενες με καλύτερη μπαταρία ας πουμε. Εγώ προσωπικά έχω κουραστεί να φλασαρω συνέχεια και αφού δεν έχω σοβαρά θέματα με την δική μου κάθομαι στα αυγά μου μέχρι νεωτέρας.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα σε όλους!!! Τηλεφωναρα ρε παιδιά αλλά Μ αυτή την οθόνη...

Μύγα να κάτσει επάνω έσπασε...

Πάω για την τρίτη οθόνη και το φορούσα και θήκη με πορτακι που ασφαλίζει με μαγνητακ αλλα... Προτείνετε μου οθόνη και θήκη που πιστεύετε ότι κάνει πιο καλή δουλειά....

Ευχαριστώ πολύ!!!

Δες αυτήν https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XCXJ8T8/ref=ya_aw_oh_bia_dp?ie=UTF8&psc=1 .

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Ζυγίζει ο καθένας τις προτεραιότητες του , αφού τέλεια ρομ δεν υπάρχει, και ανάλογα ποια ρομ του κάθεται καλύτερα στο κινητό αυτήν κρατάει. Για εμένα πχ είναι σημαντικότερη η Oreo με τις δυνατότητες και την ασφάλεια που προσφέρει πάρα οι προηγούμενες με καλύτερη μπαταρία ας πουμε. Εγώ προσωπικά έχω κουραστεί να φλασαρω συνέχεια και αφού δεν έχω σοβαρά θέματα με την δική μου κάθομαι στα αυγά μου μέχρι νεωτέρας.

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποια oreo έχεις παρεπιπτόντως?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Ζυγίζει ο καθένας τις προτεραιότητες του , αφού τέλεια ρομ δεν υπάρχει, και ανάλογα ποια ρομ του κάθεται καλύτερα στο κινητό αυτήν κρατάει. Για εμένα πχ είναι σημαντικότερη η Oreo με τις δυνατότητες και την ασφάλεια που προσφέρει πάρα οι προηγούμενες με καλύτερη μπαταρία ας πουμε. Εγώ προσωπικά έχω κουραστεί να φλασαρω συνέχεια και αφού δεν έχω σοβαρά θέματα με την δική μου κάθομαι στα αυγά μου μέχρι νεωτέρας.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες αυτήν https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XCXJ8T8/ref=ya_aw_oh_bia_dp?ie=UTF8&psc=1 .

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

so expensive

this is cheaper

high quality case , no fingerprints, no schratches

https://www.aliexpress.com/item/Luxury-Dragon-Phone-Case-For-LeEco-Le-TV-1S-2-2pro-S3-Max-2-Pro-3/32826305988.html?spm=2114.search0604.3.26.120745f6sBF2Wu&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10152_10151_10065_10344_5723115_10068_5722815_10342_10343_10340_5722915_10341_5722615_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10820_10821_10302_5722715_10059_100031_10103_10624_10623_10622_5722515_10621_10620,searchweb201603_25,ppcSwitch_3&algo_expid=0f610ece-59d3-4c37-bafa-2f421f31dd1d-3&algo_pvid=0f610ece-59d3-4c37-bafa-2f421f31dd1d&transAbTest=ae803_1&priceBeautifyAB=0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...