Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναβάθμισα σε V44 και δεν μπορώ να πω settings "settings has stopped". Το ίδιο μήνυμα παίρνω σε κάθε επανεκίννηση.

Κάτι δεν έκατσε σωστά ξανακαντο και βλέπεις. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7233033#post7233033

Αν δεν παίζει κάτι άλλο φταίει ίσως να θέλει να την βάλεις dirty.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Περίεργα πράγματα σημερα.

Ανεβασμένη θερμοκρασια. Σοτ κατω απο 2 ωρες. Υπολοιπο μπαταρίας 19% και κατεβαίνει

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Cris είναι εύκολο να ανεβάσεις κάπου το patch fix της τελευταίας Miui; Το link στο mega δεν λειτουργεί. Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω και γω την παρεα :bow: ,σας παρακολουθω πολυ καιρο αλλα γραφω πρωτη φορα ,ειμαι και γω κατοχος ενος χ820 4/32 εδω και 3 μηνες ,μου ηρθε με την Multi 18s με την οποια δεν ειχα κανενα προβλημα δουλευαν ολα αψογα και προσφατα εβαλα την 23s remixed του cris.

 

Πριν μια βδομαδα μου ηρθε και το δευτερο x820 6/64 που παρηγγειλα , μου ηρθε με την multi 19s που βαζουν τα κινεζομαγαζα, με το οποιο εχω καποια θεματακια

οπως το οτι λαγκαρει λιγο πχ παταω να μπω ρυθμισεις και αργει καπως βλεπω λευκη οθονη μεχρι ν ανοιξουν ,μια φορα πηγα ν ανοιξω ενα παιχνιδι και μου εκανε επανεκκινηση το κινητο ,και το κυριοτερο μου λαγκαρει το mortal kombat x καποιες φορες ειναι σαν να τρεχει καρε-καρε ενω το αλλο κινητο το επαιζε παντα τελεια.

 

Κι ετσι λοιπον αποφασισα ν αλλαξω rom να δω μηπως φταιει αυτο ,πριν απο λιγο περασα την tele23 ,απο usb γιατι ενω την περασα χυμα στο κινητο δεν την εβλεπα στο twrp για να την φλασαρω (ισως επειδη μετα εκανα wipe σε ολα εκτος internal? :lol:).

 

Οταν τελειωσε η εγκατασταση και ανοιξε το κινητο εκαιγε ζεματαγε πρωτη φορα εχω δει τετοια θερμοκρασια σε κινητο τοσο πολυ που νομιζα οτι το εκαψα ,ειναι φυσιολογικο αυτο? Οταν ειχα περασει την 23 remixed στο 4/32 δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο.

X820 4/32 CN-23S REMIXED by CBG

X820 6/64 tele_23

Link to comment
Share on other sites

Cris είναι εύκολο να ανεβάσεις κάπου το patch fix της τελευταίας Miui; Το link στο mega δεν λειτουργεί. Ευχαριστώ.

Καλημέρα. Μια χαρά δουλεύουν και τα δύο...Ξαναδοκίμασε..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω και γω την παρεα :bow: ,σας παρακολουθω πολυ καιρο αλλα γραφω πρωτη φορα ,ειμαι και γω κατοχος ενος χ820 4/32 εδω και 3 μηνες ,μου ηρθε με την Multi 18s με την οποια δεν ειχα κανενα προβλημα δουλευαν ολα αψογα και προσφατα εβαλα την 23s remixed του cris.

 

Πριν μια βδομαδα μου ηρθε και το δευτερο x820 6/64 που παρηγγειλα , μου ηρθε με την multi 19s που βαζουν τα κινεζομαγαζα, με το οποιο εχω καποια θεματακια

οπως το οτι λαγκαρει λιγο πχ παταω να μπω ρυθμισεις και αργει καπως βλεπω λευκη οθονη μεχρι ν ανοιξουν ,μια φορα πηγα ν ανοιξω ενα παιχνιδι και μου εκανε επανεκκινηση το κινητο ,και το κυριοτερο μου λαγκαρει το mortal kombat x καποιες φορες ειναι σαν να τρεχει καρε-καρε ενω το αλλο κινητο το επαιζε παντα τελεια.

 

Κι ετσι λοιπον αποφασισα ν αλλαξω rom να δω μηπως φταιει αυτο ,πριν απο λιγο περασα την tele23 ,απο usb γιατι ενω την περασα χυμα στο κινητο δεν την εβλεπα στο twrp για να την φλασαρω (ισως επειδη μετα εκανα wipe σε ολα εκτος internal? :lol:).

 

Οταν τελειωσε η εγκατασταση και ανοιξε το κινητο εκαιγε ζεματαγε πρωτη φορα εχω δει τετοια θερμοκρασια σε κινητο τοσο πολυ που νομιζα οτι το εκαψα ,ειναι φυσιολογικο αυτο? Οταν ειχα περασει την 23 remixed στο 4/32 δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο.

 

Καλημέρα καταρχάς καλορίζικο το τηλέφωνο σου, θα ήθελα να μου πεις τις εντυπώσεις σου από τις δύο ρομ και με την θερμοκρασία στην τελε πως πάει τώρα το τηλέφωνο; γιατί έχω και εγώ το ίδιο 6/64 από Banggood και σκέφτομαι ανάμεσα στις δύο ρομ αυτές τώρα είμαι με 19s, ένα τελευταίο το δακτυλικό αποτύπωμα σου δουλεύει,ευχαριστώ!!!

X820 6/64 Indian από bangood!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω και γω την παρεα :bow: ,σας παρακολουθω πολυ καιρο αλλα γραφω πρωτη φορα ,ειμαι και γω κατοχος ενος χ820 4/32 εδω και 3 μηνες ,μου ηρθε με την Multi 18s με την οποια δεν ειχα κανενα προβλημα δουλευαν ολα αψογα και προσφατα εβαλα την 23s remixed του cris.

 

Πριν μια βδομαδα μου ηρθε και το δευτερο x820 6/64 που παρηγγειλα , μου ηρθε με την multi 19s που βαζουν τα κινεζομαγαζα, με το οποιο εχω καποια θεματακια

οπως το οτι λαγκαρει λιγο πχ παταω να μπω ρυθμισεις και αργει καπως βλεπω λευκη οθονη μεχρι ν ανοιξουν ,μια φορα πηγα ν ανοιξω ενα παιχνιδι και μου εκανε επανεκκινηση το κινητο ,και το κυριοτερο μου λαγκαρει το mortal kombat x καποιες φορες ειναι σαν να τρεχει καρε-καρε ενω το αλλο κινητο το επαιζε παντα τελεια.

 

Κι ετσι λοιπον αποφασισα ν αλλαξω rom να δω μηπως φταιει αυτο ,πριν απο λιγο περασα την tele23 ,απο usb γιατι ενω την περασα χυμα στο κινητο δεν την εβλεπα στο twrp για να την φλασαρω (ισως επειδη μετα εκανα wipe σε ολα εκτος internal? :lol:).

 

Οταν τελειωσε η εγκατασταση και ανοιξε το κινητο εκαιγε ζεματαγε πρωτη φορα εχω δει τετοια θερμοκρασια σε κινητο τοσο πολυ που νομιζα οτι το εκαψα ,ειναι φυσιολογικο αυτο? Οταν ειχα περασει την 23 remixed στο 4/32 δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο.

καλημερα

εμενα να σου πω την αληθεια μου φαινεται φυσιολογικο

το ενα το ειχες και το δουλευες σε μηνες πιο δροσερους , τωρα επιασε καλοκαιρακι για τα καλα :)

αν βαλεις οτι το κινητο μας ειναι μεταλικο οποτε ειναι καλος αγωγος της θερμοτητας τοτε ολα καλα,αυτο απο την αλλη δεν το κανει μονο να ειναι πιο ζεστο στο χερι αλλα βοηθαει στο να αποβαλει την εσωτερικη θερμοκρασια στο περιβαλλον πιο ευκολα,αλλα ναι το μεταλικο σε σχεση με αλλα τηλεφωνα με πλαστικο περιβλημα το κανει να νιωθεις πιο εντονα την θερμοητα

επισης εγω το βλεπω φυσιολογικο και απο αλλη αποψη οτι δες την θερμοκρασια του επεξεργαστη του υπολογιστη σου η της καρτας γραφικων που εχεις και 30 ανεμιστηρακια και σκεψου εναν εξίσου ισχυρό επεξεργαστη χωρις ανεμιστήρα

αν κατα την εγκατασταση μεσα στο καλοκαιρι εφτασε στους 55 βαθμους εμενα μου φαινεται νορμαλ,τωρα αν ειχες πανω απο τοσο θελεις ψαξιμο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μπορειτε να επαναλαβετε λιγο πως βαζουμε την εικονα που θελουμε στο lockscreen μετα το update v.44; Πρεπει να εχουμε το LeEco Gallery για να δουλεψει απο τις 3 τελειες κανονικα;

 

edit: άκυρο, το βρήκα.

Edited by Christian27
~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Χρησιμοποιησα το Parallel space που ηταν εγκατεστημενο μετα απο την εγκατάσταση της 26s v.3 Aroma Moded Final Edition . Επειδή μου ετρωγε πολυ μνημη και κολουσε το τηλεφωνο αποφασισα να απεγκαταστησω το parallel space επευτε η μνημη στο 500 mb . Μετα αρχισαν να κρασαρουν εφαρμογες που πριν μου δουλευαν μια χαρα. Πχ e banking πειραιως , το facebook κολαει και δεν μπαινει μεσα. Τι να φταιει?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.αλλα ακουστικά τύπου type c εκτός από τα γνήσια leeco υπάρχουν και να είναι συμβατά με το lemax 2?

 

υπάρχουν αυτά σε preorder, αν σε ενδιαφέρουν:

 

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Active-Noise-Canceling-USB-Type-C-Hybrid-Driver-Earphone-Headphone-With-Mic-p-1154019.html?rmmds=buy

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπέρασα τελικά clean install τη ρομ και ξαναβάζω λίγες-λίγες καθε μερα τις εφαρμογές μου.

H υπόθεση είναι ότι είτε κάποιες εφαρμογές κάνανε conflict μεταξύ τους ή το ίδιο το AKT με κάποιες εφαρμογές.

Η ιστορία πάντως άρχισε όταν έκανα εναλλαγές σε προφίλ στο ΑΚΤ, ειδικά δε σε Hawkpepper (balanced). Το παράτησα

σε Fusion (balanced ) τώρα, όπου το είχα πάντα και συνήθως δεν έχω κανένα πρόβλημα.

 

Επίσης, έχω παρατηρήσει στη μπαταρία, όταν φτάνει στο 77%, να μεταπηδαέι απευθείας στο 75% αντί να πηγαίνει στο 76%. Το έχει παρατηρήσει άλλος μήπως?

Πολύ μυστήρια μας τα λέει ώρες ώρες το χ829

---------------

 

Για audio adapter, όσοι ψάχνετε αυθεντικό, εγώ πήρα και από τους 2 πωλητές από εδώ και ευτυχώς φαίνεται να μου έστειλαν τον ίδιο, τον αυθεντικό. Tον δοκίμασα

και ο ήχος είναι ο ίδιος με εκείνον που είχε στον κουτί.

 

https://www.aliexpress.com/item/Original-LETV-Earphone-AUX-adapter-usb-type-c-to-3-5mm-Headphone-Audio-Cable-converter-for/32793787391.html?shortkey=IJVZBj6F&addresstype=600

 

https://www.aliexpress.com/item/LEECO-LETV-Original-3-5MM-Audio-to-Type-C-Converter-HD-Music-cable-Adapter-for-LETV/32808731858.html?shortkey=M3y2Inum&addresstype=600

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

 

Εχω το τηλεφωνο με ετοιμη περασμενη τη ρομ του crisball απ οτι εχω καταλαβει,επισυναπτω και μια φωτογραφια

 

https://goo.gl/photos/5kKwqVuyP72r4cUK7

 

 

λειτουργουν ολα οκ,εκτος του fingerprint..εχετε καμια ιδεα?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά..και κάτι τελευταίο.προς αυτούς που έχουν ακουστικά.στο δικό μου έχοντας ενεργοποίηση το tab cdla κάτω από το tab atmos και σύνδεσω τα ακουστικά και αφήσω το κινητό κλειστό (σε κατάσταση αναμονής) μετά από 10 λεπτά μου το κλείνει αυτόματα..(σβήνουν και τα λαμπάκια των ακουστικών)..με αποτέλεσμα αν κάποιος με πάρει τηλ να μην λειτουργούν τα ακουστικά.δεν ακούω,δεν ακούγομαι..αν το απενεργοποιησω το cdla δεν υπάρχει πρόβλημα..έχετε μήπως κάποιο αντίστοιχο πρόβλημα?

 

Καλησπέρα φίλε μου εγώ έχω ένα θέμα με την ένταση του μικροφώνου του ακουστικού με ακούν από μακριά, υπάρχει κάποια ρύθμιση ή έχουν θέμα τα ακουστικά;

X820 6/64 Indian από bangood!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

Εχω το τηλεφωνο με ετοιμη περασμενη τη ρομ του crisball απ οτι εχω καταλαβει,επισυναπτω και μια φωτογραφια

λειτουργουν ολα οκ,εκτος του fingerprint..εχετε καμια ιδεα?

 

Ναι έχεις την tele_23. Δοκίμασε να παίξεις με διάφορα Firmware μπας και επανέλθει αν και από ότι βλέπω φοράς ήδη το 419D. Ξεκίνησε με το 23s στην αρχική σελίδα είναι όλα.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καταρχάς καλορίζικο το τηλέφωνο σου, θα ήθελα να μου πεις τις εντυπώσεις σου από τις δύο ρομ και με την θερμοκρασία στην τελε πως πάει τώρα το τηλέφωνο; γιατί έχω και εγώ το ίδιο 6/64 από Banggood και σκέφτομαι ανάμεσα στις δύο ρομ αυτές τώρα είμαι με 19s, ένα τελευταίο το δακτυλικό αποτύπωμα σου δουλεύει,ευχαριστώ!!!

 

Καλησπερα ευχαριστω, δεν ειμαι και ο πιο καταλληλος για να σου πω εντυπωσεις μιας και ειμαι εντελως αρχαριος στα android στις ρομ κτλ ειναι η πρωτη μου επαφη ,αλλα απ αυτα που ειδα η 23s remixed ειναι πιο κοντα σ αυτην που εχεις ,ειναι πιο απλη στην χρηση ,δουλευει αψογα μεχρι στιγμης ειδα καπως καλυτερη μπαταρια αλλα εχει αρκετα κινεζικα οπως yellow pages στον dialer κινεζικο browser, leeco live κτλ

οσο για την tele23 την εβαλα το πρωι που εγραψα το πρωτο ποστ οποτε δεν προλαβα να δω και πολλα αλλα σιγουρα ειναι πιο συνθετη με πολλα περισσοτερα features και ειναι αυτο που λενε prerooted απ οτι καταλαβα ,ηδη ομως εχω το 1ο προβλημα μου τερματιζει το play store στα καλα καθουμενα και δεν μπορω να κατεβασω μια μεγαλη (1,4gb) εφαρμογη κολλαει στο 43%.Κατα την γνωμη μου αν εισαι αρχαριος και απλα θες μια απροβληματιστη συσκευη για καθημερινη χρηση πας σε cn 23s , αν εχεις καποιες γνωσεις η θελεις ν ασχοληθεις γενικα με root κτλ τοτε tele23 που ειναι τουμπανο.Απο θερμοκρασια τωρα ειναι ενταξει μονο κατα την εγκατασταση ειχα θεμα.

Οσο για το δακτυλικο δεν ειχα ποτε θεμα με καμια συσκευη και καμια ρομ δουλευε παντα ακαριαια.

 

καλημερα

εμενα να σου πω την αληθεια μου φαινεται φυσιολογικο

το ενα το ειχες και το δουλευες σε μηνες πιο δροσερους , τωρα επιασε καλοκαιρακι για τα καλα :)

αν βαλεις οτι το κινητο μας ειναι μεταλικο οποτε ειναι καλος αγωγος της θερμοτητας τοτε ολα καλα,αυτο απο την αλλη δεν το κανει μονο να ειναι πιο ζεστο στο χερι αλλα βοηθαει στο να αποβαλει την εσωτερικη θερμοκρασια στο περιβαλλον πιο ευκολα,αλλα ναι το μεταλικο σε σχεση με αλλα τηλεφωνα με πλαστικο περιβλημα το κανει να νιωθεις πιο εντονα την θερμοητα

επισης εγω το βλεπω φυσιολογικο και απο αλλη αποψη οτι δες την θερμοκρασια του επεξεργαστη του υπολογιστη σου η της καρτας γραφικων που εχεις και 30 ανεμιστηρακια και σκεψου εναν εξίσου ισχυρό επεξεργαστη χωρις ανεμιστήρα

αν κατα την εγκατασταση μεσα στο καλοκαιρι εφτασε στους 55 βαθμους εμενα μου φαινεται νορμαλ,τωρα αν ειχες πανω απο τοσο θελεις ψαξιμο

 

Και γω αυτο σκεφτηκα στην αρχη αλλα και παλι δεν νομιζω να δικαιολογειται τετοια θερμοκρασια ουτε στο χερι μου δεν μπορουσα να το κρατησω,τεσπα θα δειξει τουλαχιστον δεν εγινε ζημια την επομενη φορα θα το βαλω στην καταψυξη να κανει install :lol:

X820 4/32 CN-23S REMIXED by CBG

X820 6/64 tele_23

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις παιδια ,OTA update στην tele23 για να περασω v43 κανω χωρις wipe? Και πριν το install τις επιλογες ''zip file signature verification'' και ''reboot after installation is complete'' τις τικαρω η οχι?

X820 4/32 CN-23S REMIXED by CBG

X820 6/64 tele_23

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/360-Shockproof-Slim-Soft-Silicone-Rubber-Back-Case-Cover-For-Letv-LeEco-Phones-/232271949816?var=&hash=item36147caff8:m:mo4VSeigF0IAKBDkgEotDTQ Φίλε μου, εδώ είσαι, από όσο ξέρω είναι στα επίπεδα της κάμερας + παίρνεις και ένα τζαμάκι, είσαι άριστα. Αυτή η θήκη κυκλοφορεί για πάρα πολλά μοντέλα και είναι τοπ.

 

 

Εδώ είναι μια καλή:http://m.ebay.com/itm/For-LeTV-LeEco-Le-2-Pro-Max-2-X820-Rugged-Hybrid-Armor-PC-TPU-Stand-Case-Cover-/272691615106?_trkparms=aid%253D222007%2526algo%253DSIC.MBE%2526ao%253D1%2526asc%253D20150519202348%2526meid%253Dfcdea9ff0dcd486888c6c7fdff7e9d78%2526pid%253D100408%2526rk%253D2%2526rkt%253D25%2526sd%253D272691615106&_trksid=p2056116.c100408.m2460&varId=571825938370

X820 6/64 Indian από bangood!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις την tele_23. Δοκίμασε να παίξεις με διάφορα Firmware μπας και επανέλθει αν και από ότι βλέπω φοράς ήδη το 419D. Ξεκίνησε με το 23s στην αρχική σελίδα είναι όλα.

 

μου βγαζει σε ΟΤΑ την 23s.44

 

Την περασα,δε βλεπω καποια αλλαγη,το προβλημα παραμενει

Edited by blade_
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εμενα να σου πω την αληθεια μου φαινεται φυσιολογικο

το ενα το ειχες και το δουλευες σε μηνες πιο δροσερους , τωρα επιασε καλοκαιρακι για τα καλα :)

αν βαλεις οτι το κινητο μας ειναι μεταλικο οποτε ειναι καλος αγωγος της θερμοτητας τοτε ολα καλα,αυτο απο την αλλη δεν το κανει μονο να ειναι πιο ζεστο στο χερι αλλα βοηθαει στο να αποβαλει την εσωτερικη θερμοκρασια στο περιβαλλον πιο ευκολα,αλλα ναι το μεταλικο σε σχεση με αλλα τηλεφωνα με πλαστικο περιβλημα το κανει να νιωθεις πιο εντονα την θερμοητα

επισης εγω το βλεπω φυσιολογικο και απο αλλη αποψη οτι δες την θερμοκρασια του επεξεργαστη του υπολογιστη σου η της καρτας γραφικων που εχεις και 30 ανεμιστηρακια και σκεψου εναν εξίσου ισχυρό επεξεργαστη χωρις ανεμιστήρα

αν κατα την εγκατασταση μεσα στο καλοκαιρι εφτασε στους 55 βαθμους εμενα μου φαινεται νορμαλ,τωρα αν ειχες πανω απο τοσο θελεις ψαξιμο

 

το εχω 1 χρόνο και κάτι και δεν έχω πρόβλημα με την θερμοκρασία του κινητού ούτε του καλοκαιρινους μήνες. Δεν ζεσταίνετε. Μόνο όταν το φορτίζω με το φορτιστή λίγο το νιώθω ζεστό αλλά μέχρι εκεί.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις παιδια ,OTA update στην tele23 για να περασω v43 κανω χωρις wipe? Και πριν το install τις επιλογες ''zip file signature verification'' και ''reboot after installation is complete'' τις τικαρω η οχι?

 

Χωρίς Wipe πριν και μετά και δεν τικάρεις τίποτα. Ξεκινάει μόνο του στο σύστημα. ;)

Κάνε την 43 Για να σου έρθει αυτόματα η 44.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Έχει στείλει κάποιος για επισκευή στην http://easyservice.gr/; Έχω πρόβλημα με το ear speaker στο Le 2 X620. Δεν ακούω και πρέπει να το βάζω σε ανοικτή ακρόαση. Διάβασα ότι αυτοί αναλαμβάνουν service κινέζικων κινητών ακόμα μπορείς και να τους πας το ανταλλακτικό!!
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει σε ΟΤΑ την 23s.44

 

Την περασα,δε βλεπω καποια αλλαγη,το προβλημα παραμενει

Αν δεν μάλλον ένας από τους πολλούς και εσύ... Αλλαγή. 7 ευρώ έχει...

 

https://m.aliexpress.com/s/item/32800084980.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32800084980&productSubject=32800084980&shortkey=QbYvmEfI&addresstype=600#autostay

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Έχει στείλει κάποιος για επισκευή στην http://easyservice.gr/; Έχω πρόβλημα με το ear speaker στο Le 2 X620. Δεν ακούω και πρέπει να το βάζω σε ανοικτή ακρόαση. Διάβασα ότι αυτοί αναλαμβάνουν service κινέζικων κινητών ακόμα μπορείς και να τους πας το ανταλλακτικό!!

 

Δοκίμασε μήπως είναι rom bug? Έβαλες το backup απο την εργοστασιακή?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...