Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@mol Ναι από Κίνα. Λες να έχουμε τρεξίματα με τελωνεία; Το δικό σου μήπως είναι αυτό που βλέπω σε coolicool; https://www.coolicool.com/stock-in-europe-leeco-letv-le-max-2-6gb-ram-128gb-rom-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-quad-core-57-g-45102?currency=EUR

Είναι αξιόπιστο το μαγαζί;

Edited by tsoureki4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μήπως υπάρχει κάποιο twrp νεότερο απο του cris που να λειτουργεί σωστά? Μέχρι τωρα οτι δοκίμασα ειτε official είτε cuoco μου κολλάει στην πρώτη σελίδα.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εχεις θέμα βάλε το f2fs το δικό μου αν θέλεις το τελευταίο 3.1.0-0 το έχω και αυτό στην αρχική αν όχι εδώ >> https://mega.nz/#!dc8jFAyL!-nJaYgLfSJDK4J5XT8LMMWwV9qKX8N3B7e1jP3vvhs4 με το exe se fastboot κανονικά ως διαχειριστής.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα από banggood το χ829 με 6gb ram και 128gb. Με ένα κουπόνι που τρέχει μου βγήκε 229 ευρώ. Νομίζω είναι πολυ καλή η τιμή για τέτοια χαρακτηριστικά. Να ανησυχώ για τελωνεία; Επέλεξα απλή αποστολή. Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν η Letv έχει δώσει (επιτέλους) τα kernel sources και αν υπάρχουν custom kernels γαι τη συσκευή. Ευχαριστώ.

 

Πολύ καλή τιμή αλλά να φοβασε σε μεγάλο ποσοστό για τελωνείο αν δεν είναι από Ευρώπη. Αν δεν είναι και προλαβαίνεις ακύρωσε το...

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα παιδιά,

Υπάρχει τρόπος να δω αν θα υποστηρίζει 4G(vodafone,cosmote) το Χ829 στην επαρχία που είμαι? Γιατί μου φαίνεται πως άδικα περιμένω για το Χ820.

 

Από πού είσαι;

LeEco Le Max 2 6/128

- CrisBal_CN28s-V12a (25/03/2018 - till 20/05/2018)

- Lineage Oreo 8.1 (20/05/2018 till 28/07/2018)

- Linage 15.1 Rev5 by Crisbal and the The_MarD (28/07/2018 - till 19/09/2018)

- Aosp Extended 9.0 Treble Build for x2 Build No: 5 (19/09/2018 - till now)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έκανα...Εννοείς να ξαναπεράσω με full wipe (και internal η δεν έχει σημασία?? ) την 16s, μετά ξανά wipe μόνο τα data και flashαρισμα την Τελε;

 

Επίσης χαλιά πάλι το fp, μετά από κάποιο update αλλά δεν ξέρω πιο....

 

Ναι. Βάλε την επίσημη ρομ με όλα τα Wipe να μπουν όλα σωστά από την αρχή. Κράτησε την κάνα 7ημερο να δεις ότι όλα δουλεύουν σωστά και είσαι οκ. Μετά μόνο με Wipe Advanced Wipe Κάνε τα data system cache art Dalvik cache Και βάλε tele 23s.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δοκίμασες να περάσεις Official καθαρά να δεις? Κάτι σου έχει μείνει και χτυπάει. Έκανες πρώτα Wipe data πριν ξεκινήσεις τα Flash να φύγει το αρχικό encryption στα data. Βάλε από την αρχή με ηρεμία καθαρή επίσημη να δεις χωρίς encryption. Και συνεχίζεις.. ;)

 

Χρηστο μπαινω twrp ,κανω wipe τα παντα εκτος internal . Μετα restart μπαινω σε φαστμπουτ, εγκαθιστω official recovery ,εχω ηδη πριν μεταφερει την official sστην sd update.zip και περναω την official. Η αληθεια βεβαια ειναι οτι η τελευταια που διερευσε την εβαλα απο fastboot. Μπαινει με καποιον αλλο τροπο?

 

Σε ευχαριστω πολυ

CN 5.9.419D developer
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή αλλά να φοβασε σε μεγάλο ποσοστό για τελωνείο αν δεν είναι από Ευρώπη. Αν δεν είναι και προλαβαίνεις ακύρωσε το...

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Από πού είσαι;

 

Από Κομοτηνή.

LeEco Le Max 2 CrisBal_Rom GreekEdition - LeMax2-Miui8 v.6 7.4.24
Link to comment
Share on other sites

Χρηστο μπαινω twrp ,κανω wipe τα παντα εκτος internal . Μετα restart μπαινω σε φαστμπουτ, εγκαθιστω official recovery ,εχω ηδη πριν μεταφερει την official sστην sd update.zip και περναω την official. Η αληθεια βεβαια ειναι οτι η τελευταια που διερευσε την εβαλα απο fastboot. Μπαινει με καποιον αλλο τροπο?

 

Σε ευχαριστω πολυ

 

Και internal κάνε...

Μόνο fastboot από όσο ξέρω

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από Κομοτηνή.

 

Δεν νομίζω ότι θα έχεις θέμα...Κάνε αναζήτηση στο Google...Θα το ψάξω και εγώ το απόγευμα και θα σου πω...

LeEco Le Max 2 6/128

- CrisBal_CN28s-V12a (25/03/2018 - till 20/05/2018)

- Lineage Oreo 8.1 (20/05/2018 till 28/07/2018)

- Linage 15.1 Rev5 by Crisbal and the The_MarD (28/07/2018 - till 19/09/2018)

- Aosp Extended 9.0 Treble Build for x2 Build No: 5 (19/09/2018 - till now)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο εμενα.Να ρωτησω κατι γιατι εχω μεγαλο προβλημα και θελω την βοηθεια σας τωρα που εχετε αρκετοι το χ829 με μαμα 16s.Σας παραπονιουνται οτι δεν ερχονται sms?Π.χ απο τραπεζες η απο αλλα νουμερα?Εδω και πολυ καιρο χανω sms που δεν ερχονται ποτε.1 στα 3 και ηδη μιλαω με vodafone να το τσεκαρουν.Εχετε παρατηρησει κατι τετοιο?Επισης σας δινει την δυνατοτητα να επιλεξετε ποιες απο τις 2 σιμ θελετε για Data γιατι εμενα ειναι γκριζαρισμένο και ειναι παντα επιλεγμενη η sim1.Ενω στις κλησεις με αφηνει ποια σιμ θελω.Ευχαριστω

Join Playstation 3 underground :cool:

Wifi SDIO για mio A701 και Windows mobile 5

Πρωτα χαθηκε το happy hardcore-Υστερα ο life fm

Μετα η AMIGA-Tωρα η Siemens Mobile

Eνταξει το επομενο θα ειναι το τελος του κοσμου!

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Le Max 2 εδώ και περίπου 1 εβδομάδα. X829 4RAM/64ROM ασημί.

Εγκατέστησα την Resurrection Remix, την τελευταία έκδοση από τις ROM στο Drive που linkάρει ο CrisBal για το LeMax2 εδώ και 3-4 μέρες.

Είμαι λάτρης του stock android και η EUI με αρρώσταινε λίγο. Χρησιμοποιώ το Google Pixel Launcher που είχανε μέσα τα τελευταία gapps.

Όλα δουλεύουν άψογα με μόνο 2 θεματάκια. Το ένα είναι το γνωστό με το fingerprint sensor. Αν το κινητό έχει μείνει κλειδωμένο αρκετή ώρα, αρνείται να ξεκλειδώσει ή να αναγνωρίσει το αποτύπωμα. Αν μπώ με κωδικό, κλειδώσω και βάλω το αποτύπωμα κατευθείαν τότε λειτουργεί άψογα 9/10 φορές. Αν το αφήσω κλειδωμένο λίγα λεπτά απλά αρνείται. Ξέρουμε τι μπορεί να είναι; Είχα βρει ένα fix σε αυτό το thread αλλά μάλλον λειτουργεί μόνο με το EUI.

 

Επίσης, για όσους πάνε στην Resurrection Remix έκδοση, σε κάποια φάση ενεργοποίησα την Google Colors lock screen. Μετά από λίγες ώρες, το τηλέφωνο ξεκινούσε να πηγαίνει αργά και με πολλά κλειδώματα/ξεκλειδώματα το κατάφερα να γίνει unresponsive εντελώς. Μυρίζομαι κάποιο memory leak σε αυτό. Δεν ξέρω αν έτυχε μόνο σε εμένα και αν συνδιάζεται με κάτι άλλο που έχω στο τηλέφωνο. Την αφαίρεσα και είμαι δεύτερη μέρα χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά το αναφέρω μήπως κάποιος το έπαθε.

 

Μπαταρία με RR: Μέτρια. Κάνω βαριά χρήση του κινητού, 3 google accounts ένα εκ των οποίων μεγαλούτσικο youtube κανάλι με πάνω από 100k+ subs και έχω όλες τις ενημερώσεις ανοιχτές, πολλά push notifications το λεπτό, έχω μόνιμα ανοιχτο το GPS/Bluetooth, ακούω δυνατά μουσική με ακουστικά κάθε πρωί 1-2 ώρες στο γυμναστήριο και το κινητό παίζει τουλάχιστον 30-40 λεπτά youtube videos την ημέρα. Συνήθως πηγαίνω για ύπνο με 10-20% μπαταρία. Για τα specs και το μέγεθος μου φαίνεται ΟΚ.

 

tl;dr: CrisBal τα σπάς. Ευχαριστώ :)

 

Screenshot_20170410-123130.png

Edited by Grimitris
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες! Στην telegram στα settings υπαρχει μια ενοτητα που λεει 'Ρυθμιδεις επιδοσεων CPU ' που δεν μου ανοιγει σε κανενα update...χρειαζεται προσθετο application;
26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Χρηστο μπαινω twrp ,κανω wipe τα παντα εκτος internal . Μετα restart μπαινω σε φαστμπουτ, εγκαθιστω official recovery ,εχω ηδη πριν μεταφερει την official sστην sd update.zip και περναω την official. Η αληθεια βεβαια ειναι οτι η τελευταια που διερευσε την εβαλα απο fastboot. Μπαινει με καποιον αλλο τροπο?

 

Σε ευχαριστω πολυ

 

Αν πας για fastboot rom http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7144833#post7144833 θα τικάρεις- δώσεις τις σωστές εντολές http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7048821#post7048821 και εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7145404#post7145404 θα τα κάνει όλα μόνο του. Αν πας για κανονικό φλασάρισμα με TWRP θα κάνεις και Internal για να γίνει καθαρή εγκατάσταση http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6979316#post6979316 . ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερες! Στην telegram στα settings υπαρχει μια ενοτητα που λεει 'Ρυθμιδεις επιδοσεων CPU ' που δεν μου ανοιγει σε κανενα update...χρειαζεται προσθετο application;

Θέλει το Kernel audiotor playstore αλλά δεν είναι σεταρισμενο σωστά και το αλλάζουμε ακόμα. Δοκίμασε όμως αν θες.. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντιμετωπίζει άλλος θέμα με τις ειδοποιήσεις του gmail;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ποια ρομ? Σε όλες εκτός tele_23 βάλε tesla unread.

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω το Le Max 2 εδώ και περίπου 1 εβδομάδα. X829 4RAM/64ROM ασημί.

Εγκατέστησα την Resurrection Remix, την τελευταία έκδοση από τις ROM στο Drive που linkάρει ο CrisBal για το LeMax2 εδώ και 3-4 μέρες.

Είμαι λάτρης του stock android και η EUI με αρρώσταινε λίγο. Χρησιμοποιώ το Google Pixel Launcher που είχανε μέσα τα τελευταία gapps.

Όλα δουλεύουν άψογα με μόνο 2 θεματάκια. Το ένα είναι το γνωστό με το fingerprint sensor. Αν το κινητό έχει μείνει κλειδωμένο αρκετή ώρα, αρνείται να ξεκλειδώσει ή να αναγνωρίσει το αποτύπωμα. Αν μπώ με κωδικό, κλειδώσω και βάλω το αποτύπωμα κατευθείαν τότε λειτουργεί άψογα 9/10 φορές. Αν το αφήσω κλειδωμένο λίγα λεπτά απλά αρνείται. Ξέρουμε τι μπορεί να είναι; Είχα βρει ένα fix σε αυτό το thread αλλά μάλλον λειτουργεί μόνο με το EUI.

 

Επίσης, για όσους πάνε στην Resurrection Remix έκδοση, σε κάποια φάση ενεργοποίησα την Google Colors lock screen. Μετά από λίγες ώρες, το τηλέφωνο ξεκινούσε να πηγαίνει αργά και με πολλά κλειδώματα/ξεκλειδώματα το κατάφερα να γίνει unresponsive εντελώς. Μυρίζομαι κάποιο memory leak σε αυτό. Δεν ξέρω αν έτυχε μόνο σε εμένα και αν συνδιάζεται με κάτι άλλο που έχω στο τηλέφωνο. Την αφαίρεσα και είμαι δεύτερη μέρα χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά το αναφέρω μήπως κάποιος το έπαθε]

 

Ναι όλα αυτά καθώς και θέματα με Video d& photo & μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας είναι τα bugs της RR κατά τα άλλα είναι πολύ καλή ρομ εκτός από αυτά που αναφέρεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια καλησπερα και απο εμενα.Να ρωτησω κατι γιατι εχω μεγαλο προβλημα και θελω την βοηθεια σας τωρα που εχετε αρκετοι το χ829 με μαμα 16s.Σας παραπονιουνται οτι δεν ερχονται sms?Π.χ απο τραπεζες η απο αλλα νουμερα?Εδω και πολυ καιρο χανω sms που δεν ερχονται ποτε.1 στα 3 και ηδη μιλαω με vodafone να το τσεκαρουν.Εχετε παρατηρησει κατι τετοιο?Επισης σας δινει την δυνατοτητα να επιλεξετε ποιες απο τις 2 σιμ θελετε για Data γιατι εμενα ειναι γκριζαρισμένο και ειναι παντα επιλεγμενη η sim1.Ενω στις κλησεις με αφηνει ποια σιμ θελω.Ευχαριστω

 

Ναι τα push notifications & lePermissions ειναι σεταρισμενα μόνο για στοκ εφαρμογές και λίγες Play ενώ στα mail υπάρχει block. Δοκίμασε κατ αρχήν το *#*#46360000# *#* από dialer μήπως σε βοηθήσει αλλιώς μετά πας σε άλλη ρομ δική μας ή και άλλη αν σου αρέσει AOKP, RR, Lineage κλπ.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο το ' kernel audiutor ' δουλεψε κανονικα στη telegram 37 που ειμαι, ωστοσο οι ειδιποιησεις δε φαινονται στο Nova χωρις το tesla γι αυτο και βαζω τη prime εκδοση του

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο μενου *#*#46360000# *#* απενεργοποιουμε κατι για τις ειδοποιησεις;

26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Χρηστο το ' kernel audiutor ' δουλεψε κανονικα στη telegram 37 που ειμαι, ωστοσο οι ειδιποιησεις δε φαινονται στο Nova χωρις το tesla γι αυτο και βαζω τη prime εκδοση του

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο μενου *#*#46360000# *#* απενεργοποιουμε κατι για τις ειδοποιησεις;

 

Ναι μπορείς με NOVA prime & tesla να τα έχεις όλα γρήγορα. Βέβαια δεν πάει να πει ότι και με άλλους free Launchers δεν κάνεις την δουλειά σου Asus ZenUI, Google pixel κλπ.

 

OFFICIAL X829 ROM WITH STOCK RECOVERY & TWRP

 

https://mega.nz/#!SNRnVYrI!9TcaGHMj27XFCH161i4-yrjccfymer3cJMd8au2PS40

 

ΌΛΑ ΤΑ MODEM X820 X822 X829

 

https://yadi.sk/d/woKdrlRrv8yhr

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα από banggood το χ829 με 6gb ram και 128gb. Με ένα κουπόνι που τρέχει μου βγήκε 229 ευρώ. Νομίζω είναι πολυ καλή η τιμή για τέτοια χαρακτηριστικά. Να ανησυχώ για τελωνεία; Επέλεξα απλή αποστολή. Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν η Letv έχει δώσει (επιτέλους) τα kernel sources και αν υπάρχουν custom kernels γαι τη συσκευή. Ευχαριστώ.

Παρήγγειλα και εγώ το 4gb απο εκεί και σε 16 μέρες ήρθε χωρίς τελωνείο, μεσω PostNL. Μπορείς να στείλεις το κουπόνι που έβαλες;

Letv LeMax2 x829 RevengeOS 2.2 - Letv LeMax2 x820 EUI-6.030S GoggleEdition - Letv LeMax2 x821 AOSiP 9.0 treble - Letv Le2Pro x620 5.9.028S CUOCO92

Apple iPhone 5 16GB iOS 10

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και εγώ το 4gb απο εκεί και σε 16 μέρες ήρθε χωρίς τελωνείο, μεσω PostNL. Μπορείς να στείλεις το κουπόνι που έβαλες;

 

Το κουπόνι είναι "x829pro". Σου αφαιρεί 38 ευρώ. 229 ευρώ τελική τιμή. Μεγάλη ευκαιρία κατά τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω το εξής πρόβλημα με το call recording. Έχοντας την Google ROM με το update 37, dialer της EUI -από το zip με τους 4 dialers- και region China Mainland δεν μου εμφανίζει καθόλου το κουμπάκι της εγγραφής στο τηλεφώνημα. Σε αυτή τη rom υπάρχει αυτή η δυνατότητα να το έχω ή πρέπει να γυρίσω σε CN της leeco όπως την τελευταία που είχε φτιάξει ο chris?

Δυστυχώς όσα προγραμματάκια έψαξα στο playstore δωρεάν εγγραφής είχαν μόνο για μόνιμη εγγραφή κλήσεων και όχι όσα ήθελα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από τέσσερις πέντε σελίδες είχα το ίδιο πρόβλημα και ο Κρις μου έδωσε τη λύση πηγαίνεις στις ρυθμίσεις των εφαρμογών και ενεργοποίησης του Call recording
Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Τα εκανα ολα βημα βημα και απο fastboot.

fastboot format userdata

erase modem

erase modem st1

erase modem st2

flash modem non-hlos.bin

flash boot boot.img

flash system system.img

reboot

Εχει και πολλα αλλα bin αρχεια μεσα το zip αλλα δεν γνωριζω πιο κανει τι. Κατι εχει κατσει σε καποιο partition που δεν γινεται erase.

 

Ακομη η Β20 μαλλον ενεργοποιειται και στο 829 με flash adspso.bin (δεν το εκανα σε ενα ψαξιμο το βρηκα)

# bluetooth # # flash bluetooth BTFM.bin

 

Χρηστο να στο στειλω με ενα κουριερ να παιξεις? :lol:

 

Θα το σπασω με το σφυρι

Edited by hunters1977
CN 5.9.419D developer
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το Gmail δε μου έρχονται τα mail με ειδοποίηση. Πρέπει να μπω εγώ στην εφαρμογή και να το κάνω χειροκίνητα. Σαν να μη λειτουργεί το push σωστά αν και τα έχω όλα ενεργοποιημένα. Καμιά ιδέα;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν από τέσσερις πέντε σελίδες είχα το ίδιο πρόβλημα και ο Κρις μου έδωσε τη λύση πηγαίνεις στις ρυθμίσεις των εφαρμογών και ενεργοποίησης του Call recording

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Εσύ ποιον dialer έχεις από τους 4? και έχεις μόνιμο recording ή επιλεκτικό όποτε θες εσυ?

Γιατί αν είναι επιλεκτικό θέλω να μου πεις τις ρυθμίσεις να μου βγάζει το κλασικό κουμπάκι για να επιλέξω τι να ηχογραφώ.

Σε ευχαριστώ και πάλι για τη γρήγορη απάντηση :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Έχω το εξής πρόβλημα με το call recording. Έχοντας την Google ROM με το update 37, dialer της EUI -από το zip με τους 4 dialers- και region China Mainland δεν μου εμφανίζει καθόλου το κουμπάκι της εγγραφής στο τηλεφώνημα. Σε αυτή τη rom υπάρχει αυτή η δυνατότητα να το έχω ή πρέπει να γυρίσω σε CN της leeco όπως την τελευταία που είχε φτιάξει ο chris?

Δυστυχώς όσα προγραμματάκια έψαξα στο playstore δωρεάν εγγραφής είχαν μόνο για μόνιμη εγγραφή κλήσεων και όχι όσα ήθελα εγώ.

 

Δεν θα βάλεις China Region αλλά Ευρώπη - Ελλάδα και θα τα έχεις όλα. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά με το Gmail δε μου έρχονται τα mail με ειδοποίηση. Πρέπει να μπω εγώ στην εφαρμογή και να το κάνω χειροκίνητα. Σαν να μη λειτουργεί το push σωστά αν και τα έχω όλα ενεργοποιημένα. Καμιά ιδέα;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έβαλες Nova prime? Έβαλες tesla unread? Στον prime settings προς το τέλος ενεργοποιησες τις ειδοποιησεις από εφαρμογές?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος που εχει αγορασει απο coolicool ευρωπαικη αποθηκη να μας πει τι παιζει με τις αποστολες τους;

 

Μου εχουν στειλει ενα tracking number υποτιθεται της DHL και σε κανενα site της DHL δεν εμφανιζει τιποτα

 

Πηρα τηλεφωνο στην DHL και μου λενε το tracking number δεν ειναι υπαρχει και δεν εμφανιζει τιποτα, ουτε στο γερμανικο ταχυδρομειο.

 

Εχει τυχει σε καποιον αλλο κατι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα βάλεις China Region αλλά Ευρώπη - Ελλάδα και θα τα έχεις όλα. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Έβαλες Nova prime? Έβαλες tesla unread? Στον prime settings προς το τέλος ενεργοποιησες τις ειδοποιησεις από εφαρμογές?

 

Τα έχω βάλει και τα δύο αλλά δε βρίσκω ακριβώς τη ρύθμιση που λες. 08d921969cfe636830d984997894976d.jpgc21224fd55a8d79cccd16093dcd7169d.jpg

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...