Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και ευχαριστούμε πολύ και γι αυτή τη ρομ.

Μια ερώτηση μονο, την περάσαμε πριν από λίγο σε ένα τηλ, όλα καλά πολύ απλή και εύκολη και η διαδικασία, απλά στο κεντρικό κουμπάκι της homescreen αυτό με το σηματάκι της Google όταν το πατάς βγάζει "Η εφαρμογή δεν έχει εγκατασταθεί", και δεν βρίσκω και κάποιο τρόπο να το ξυλώσω.

 

Παίζει να είναι χαζή η ερώτηση αλλά είμαι noob :O

 

ευχαριστώ πολύ! :)

 

Χαζή ερώτηση δεν υπάρχει...Χαζές απαντήσεις ναι!:lol:

Λοιπόν, η εφαρμογή που ψάχνει η letvLive που είναι όλο κινεζιές... Αν δεν θές να το έχεις βάλε Nova ή AsusLauncer που τους έχω ενσωματώσει. Πηγαίνεις ρυθμίσεις/εφαρμογές/κατω προεπιλογές/ πατας επάνω-επάνω που λέει Launcher και επιλέγεις όποιον θες ως προεπιλογή. Αν και ο επίσημος είναι μία χαρά αλλά ότι θες κάνεις.;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Στην εφαρμογή File Manager όταν πάω να δώ τα περιεχόμενα του Phone Storage μου βγάζει Error Detected, Internal Error Occured, Insufficient Permissions.

 

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Στην εφαρμογή File Manager όταν πάω να δώ τα περιεχόμενα του Phone Storage μου βγάζει Error Detected, Internal Error Occured, Insufficient Permissions.

 

Καμιά ιδέα?

Bάλε Ελληνική ρομ να ξέρουμε τι κάνουμε...:lol::lol::lol: (πλάκα κάνω)..

Λοιπόν θα πας στις εφαρμογές, θα την επιλέξεις (FileManager), θα πάς στις άδειες και θα της δώσεις δικαιώματα στον εσωτερικό χώρο...Βασικά τικάρισε τα όλα γιατί όλο και κάπου θα σου ξαναβγάλει κάτι..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Bάλε Ελληνική ρομ να ξέρουμε τι κάνουμε...:lol::lol::lol: (πλάκα κάνω)..

Λοιπόν θα πας στις εφαρμογές, θα την επιλέξεις (FileManager), θα πάς στις άδειες και θα της δώσεις δικαιώματα στον εσωτερικό χώρο...Βασικά τικάρισε τα όλα γιατί όλο και κάπου θα σου ξαναβγάλει κάτι..;)

 

Πάω File Manager, Permissions, και το Storage είναι ενεργό. Κάτι άλλο δεν υπάρχει (ποιά εννοείς?).....

Link to comment
Share on other sites

Πάω File Manager, Permissions, και το Storage είναι ενεργό. Κάτι άλλο δεν υπάρχει (ποιά εννοείς?).....

Για να σου βγάζει Error Detected, Internal Error Occured, Insufficient Permissions (μετάφραση) -Σφάλμα Εντοπίστηκε, εσωτερικό σφάλμα, ανεπαρκή Δικαιώματα-κάποια στιγμή σε ρώτησε να επιτρέψεις κάτι και πάτησες deny. Κάνε ένα restart και ξαναπήγαινε να δεις τις άδειες και αν δεν στρώσει, θα σου ανεβάσω αύριο fix!;)

Ποια ρομ είπαμε ότι έχεις?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Για να σου βγάζει Error Detected, Internal Error Occured, Insufficient Permissions (μετάφραση) -Σφάλμα Εντοπίστηκε, εσωτερικό σφάλμα, ανεπαρκή Δικαιώματα-κάποια στιγμή σε ρώτησε να επιτρέψεις κάτι και πάτησες deny. Κάνε ένα restart και ξαναπήγαινε να δεις τις άδειες και αν δεν στρώσει, θα σου ανεβάσω αύριο fix!;)

Ποια ρομ είπαμε ότι έχεις?

 

Δεν έστρωσε...Έχω την: LeECO_Le2_X820_MAX_5.9.020S_V65_CUOCO92. Δεν κατάλαβα πως έγινε....

Edited by gfaf
Link to comment
Share on other sites

Λιγο που πρόλαβα να ασχοληθώ,συγχρονισμός google,επαφες,αποτύπωμα όλα οκ.Με 5.9.020s_12151 stable release είμαι,κ antutu 142236.Θα διαβάσω μεχρι να λυσω το θεμα του καλωδίου,και λεω να διαλέξω ανάμεσα LeMax2_5.9.020S_CrisBalGreece_Stable_Reloaded και LeMax2_21s_Remixed_Stable_CrisBalGreece

Ποια προτείνει ο μαστερ για άπειρο?

Και κατι για τη μνήμη.Λέει 128GB formatted to 119,used 11,40 available 108.Κλέβει λίγο ο Κινέζος ή ειναι τοσο βαριά η επισημη rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν έστρωσε...Έχω την: LeECO_Le2_X820_MAX_5.9.020S_V65_CUOCO92. Δεν κατάλαβα πως έγινε....

 

Πήγαινε πάλι εφαρμογές βρεστην και κάνε clear data & cache.

Αν δεν Βγες TWRP και κάνε Wipe Dalvik art cache & cache μονο. Ξαναμπες και δες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λιγο που πρόλαβα να ασχοληθώ,συγχρονισμός google,επαφες,αποτύπωμα όλα οκ.Με 5.9.020s_12151 stable release είμαι,κ antutu 142236.Θα διαβάσω μεχρι να λυσω το θεμα του καλωδίου,και λεω να διαλέξω ανάμεσα 1. LeMax2_5.9.020S_CrisBalGreece_Stable_Reloaded και 2. LeMax2_21s_Remixed_Stable_CrisBalGreece

Ποια προτείνει ο μαστερ για άπειρο?

3. Και κατι για τη μνήμη.Λέει 128GB formatted to 119,used 11,40 available 108.Κλέβει λίγο ο Κινέζος ή ειναι τοσο βαριά η επισημη rom

1-2 με την σειρά που τις αναφέρεις. ;)

3. Είναι περίπου 6gb system image 4gb system Και τα υπόλοιπα 1gb τα άλλα partitions. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ CrisBal κι αν κάνω καμια πατάτα,εδω γυρω θα σαι :lol:

 

Διάβασε στην αρχική σελίδα με τη σειρά. Bootloader, TWRP, ROM και όλα θα γίνουν εύκολα. Ότι θες εδώ είμαστε όλοι για βοήθεια. ;)

EDIT - EDIT

Τώρα που το θυμήθηκα.. Δοκίμασε κάποιος με προβλήματα στο Fingerprint το firmware που ανέβασα ή τσάμπα καθόμουν και το έφτιαχνα?

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση δεν υπάρχει...Χαζές απαντήσεις ναι!:lol:

Λοιπόν, η εφαρμογή που ψάχνει η letvLive που είναι όλο κινεζιές... Αν δεν θές να το έχεις βάλε Nova ή AsusLauncer που τους έχω ενσωματώσει. Πηγαίνεις ρυθμίσεις/εφαρμογές/κατω προεπιλογές/ πατας επάνω-επάνω που λέει Launcher και επιλέγεις όποιον θες ως προεπιλογή. Αν και ο επίσημος είναι μία χαρά αλλά ότι θες κάνεις.;)

 

Προτιμώ το pre-6 look με το ξεχωριστό application drawer οπότε ο ZenUI έκατσε τέλεια απλά δεν ήξερα πως να τον κάνω μόνιμο και να μην με επαναφέρει κάθε φορά που πάταγα home στοο default. Όλα ΟΚ τώρα, ευχαριστώ πάρα πολύ!!! :up::up:

 

καταπληκτική δουλειά με τη ΡΟΜ γενικώς, το τηλέφωνο μεταμορφώθηκε! :clap: το fingerprint δουλεύει πολύ γρηγορότερα από πριν πχ.

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ το pre-6 look με το ξεχωριστό application drawer οπότε ο ZenUI έκατσε τέλεια απλά δεν ήξερα πως να τον κάνω μόνιμο και να μην με επαναφέρει κάθε φορά που πάταγα home στοο default. Όλα ΟΚ τώρα, ευχαριστώ πάρα πολύ!!! :up::up:

 

καταπληκτική δουλειά με τη ΡΟΜ γενικώς, το τηλέφωνο μεταμορφώθηκε! :clap: το fingerprint δουλεύει πολύ γρηγορότερα από πριν πχ.

 

Χαίρομαι που είσαι πια χαρούμενος με το υπέροχο καταπληκτικό μοναδικό κινητό μας :lol:

Γενικότερα η 19s Indian σαν ρομ και με τα Settings του Kernel από την 21s και φυσικά τα Tweaks που έχω για γρήγορο ίντερνετ 4G dns Google κλπ είναι ότι καλύτερο και δοκιμασμένο από την 20GRs. Απλά αυτή είναι μια βελτιωμένη έκδοση. ;) Μην ξεχάσεις να τικάρεις και τα 0,5 στην καρτέλα προγραμματιστες για να πηγαίνει σφαίρα!

Βέβαια και οι δύο νέες 20αρες είναι ότι καλύτερο έχω φτιάξει μέχρι σήμερα.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που είσαι πια χαρούμενος με το υπέροχο καταπληκτικό μοναδικό κινητό μας :lol:

Γενικότερα η 19s Indian σαν ρομ και με τα Settings του Kernel από την 21s και φυσικά τα Tweaks που έχω για γρήγορο ίντερνετ 4G dns Google κλπ είναι ότι καλύτερο και δοκιμασμένο από την 20GRs. Απλά αυτή είναι μια βελτιωμένη έκδοση. ;) Μην ξεχάσεις να τικάρεις και τα 0,5 στην καρτέλα προγραμματιστες για να πηγαίνει σφαίρα!

Βέβαια και οι δύο νέες 20αρες είναι ότι καλύτερο έχω φτιάξει μέχρι σήμερα.

Cris στην 20s stable την δικια σου τικαρω τα 0.5 και μετα απο επανεκκίνηση το μονο που μένει 0.5 είναι το μεσαίο. Τα άλλα 2 γυρνανε στο 1.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cris στην 20s stable την δικια σου τικαρω τα 0.5 και μετα απο επανεκκίνηση το μονο που μένει 0.5 είναι το μεσαίο. Τα άλλα 2 γυρνανε στο 1.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί ΔΕΝ διαβάζετε τα ποστ σε κάθε ρομ? :wacko:

Νο 9!

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Στα ψιλά γράμματα ηταν. ☺️

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε όλες τις ρομ από την 20s και μετά το γυρνάει το σύστημα όταν θεωρεί ότι έχει πόρους να διαθέσει για καλύτερα γραφικά και κινήσεις. Όλες 21s 466D κλπ

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχετε κανένα μαγαζί που μπορεί να αλλάζει οθόνη σε καλή τιμή και να κάνει καλή δουλειά;

την έχω πάρει την οθόνη αλλά φοβάμαι να το κάνω μόνος μου.

 

όλοι αλλάζουν λένε αλλά αν δεν είναι iPhone ή samsung galaxy δεν ασχολούνται.

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχετε κανένα μαγαζί που μπορεί να αλλάζει οθόνη σε καλή τιμή και να κάνει καλή δουλειά;

την έχω πάρει την οθόνη αλλά φοβάμαι να το κάνω μόνος μου.

όλοι αλλάζουν λένε αλλά αν δεν είναι iPhone ή samsung galaxy δεν ασχολούνται.

Καλημέρα.:) Δεν θα βρεις μαγαζί αποκλειστικά για LeEco. Εγώ σύμφωνα με αυτό >> https://www.youtube.com/watch?v=Pd8OUF4D07Y αλλά και αυτό >> http://www.chinamobiles.org/threads/tutorial-display-wechseln-letv-le-max2-le-x820.51274/ έχω αλλάξει δύο και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Να πάρεις όμως και την ειδική ταινία της 3Μ (μαύρο καουτσούκ) για στεγανοποίηση που μπαίνει περιμετρικά σαν κλωστή >> http://www.ebay.com/itm/3M-Sticker-Tape-3MM-Double-Side-Adhesive-for-Repair-Cellphone-Touch-Screen-LCD/181769667748?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20131003132420%26meid%3Df1d63e384dc94d278f7d8d4bc91a82a3%26pid%3D100005%26rk%3D3%26rkt%3D6%26sd%3D321478622004

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν το ΑΤΚ 1.2.2 ΖΙP μέσα από το σύστημα βάλε. ΔΕΝ θέλει πια από το TWRP. Το έχουμε μοντάρει και παίζει στο σύστημα απευθείας! ;)

Με το xtreme battery έχει τις 10ωρες αλλά λογικά κόβει και το μικρό κ το μεγάλο cluster του CPU γι αυτό έχει και τα lag. Burnout στο performance profile έχει 6 περίπου με καμία περικοπή σε επιδόσεις .Η στο FairPark για παραπάνω ώρες.

1) Cris εννοεις απλη εγκατασταση APK, επιλογη προφιλ και επανεκκινηση, σωστα;;

2) Αυτα που ειναι στην καρτελα Performance κανουν Overclock το CPU;

3) Εχεις εικονα ποσες περιπου φορτισεις απαιτουνται για να εφαρμοστει σωστα;

4) Εσυ τελικα ποιο προτεινεις;;

========================================

5) Σχετικα με το Scanner fix, απο οσο ειδα ειναι για τη 19s. Λειτουργει και για την 20GRs; Εγκαθισταται με τον ιδιο τροπο;

6) Οσο αφορα το DNS και καποιo fix που ελεγες, υπαρχει σχετικο zip; Γιατι δε βρηκα κατι στην αναζητηση.

Off topic: δε προλαβαινω να μπαινω καθημερινα τελευταια και καθε φορα που κανω catch up προκυπτουν και 1-2-35 αποριες! :lol::lol:

Ασε που απο τις ρομ που φτιαχνεις κοντευει να γεμισει η πρωτη σελιδα ΜΟΝΟ απο το πρωτο post που απλα εχει τα links! :lol::D:clap::up:

Όταν βρέχεται το κινητό πρώτο βήμα είναι να βγει η μπαταρία. Δεύτερο βήμα είναι το ρύζι ή ειδικό σακουλάκι που απορροφά την υγρασία. Όχι φόρτιση. Μπορεί να βραχυκυκλώσει και να χαλάσει και τον φορτιστή και το κινητό. Χώρια που το ρεύμα με το νερό δημιουργούν πουρί που πάλι χαλάει τις επαφές.

Λογικο ειναι να να μην το βαλεις στην πριζα κατευθειαν, δεν προτεινα αυτο εγω, αλλα να κανεις ολα αυτα που λες, απλως καποια στιγμη θα ερθει η ωρα να το φορτισεις. Εκεινη την ωρα λοιπον, καλο τρικ ειναι να ενεργοποιησεις το Fast Charge για αυξηση θερμοκρασιας και εξτρα απομακρυνση της υγρασιας. ;)

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πολλοί με προβληματικό fingerprint μου ζητήσατε να ανεβάσω το δικό μου firmware ώστε να το περάστε μέσω TWRP.;)

 

1.) Κατεβάζουμε το ζιπ > https://mega.nz/#!dE1jVA7L!x48_kI26rnk71zhXWF_5THJxET3gpRZTZAfIwHTj40Y και το αποσυμπιέζουμε στο pc μας.

2.) Περνάμε τον φάκελο με τα αρχεία που αποσυμπιέσαμε, στον αποθηκευτικό χώρο του κινητού χύμα, όχι σε φάκελο.

3.) Πάμε στο TWRP και πατάμε mount και τι κάρουμε το Firmware

4.) Γυρνάμε στην αρχική και επιλέγουμε backup τικάροντας μόνο το δικό μας firmware.

5.) Aφού τελειώσει, κάνουμε ένα reboot to TWRP.

6.) Πατάμε restore και επιλέγουμε τον φάκελο που σας έδωσα και slide δεξιά να γίνει.

7.) Κάνουμε το σταυρό μας και reboot to system.

8.) Αν δουλεύει τώρα συγχαρητήρια, αν πάλι όχι, μάλλον φταίει ο αισθητήρας και όχι το λογισμικό.

9.) Aν δεν δουλεύει, ξαναπερνάμε με restore το δικό μας από το backup.

10._ Τέλος μαθήματος.....:lol::p:lol:

 

CrisBal καλημερα

Στο mount οι επιλογες είναι

cache

data

System

USB_OTG

 

firmware δεν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.:) Δεν θα βρεις μαγαζί αποκλειστικά για LeEco. Εγώ σύμφωνα με αυτό >> https://www.youtube.com/watch?v=Pd8OUF4D07Y αλλά και αυτό >> http://www.chinamobiles.org/threads/tutorial-display-wechseln-letv-le-max2-le-x820.51274/ έχω αλλάξει δύο και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Να πάρεις όμως και την ειδική ταινία της 3Μ (μαύρο καουτσούκ) για στεγανοποίηση που μπαίνει περιμετρικά σαν κλωστή >> http://www.ebay.com/itm/3M-Sticker-Tape-3MM-Double-Side-Adhesive-for-Repair-Cellphone-Touch-Screen-LCD/181769667748?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D20131003132420%26meid%3Df1d63e384dc94d278f7d8d4bc91a82a3%26pid%3D100005%26rk%3D3%26rkt%3D6%26sd%3D321478622004

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. θα το ψάξω οπως μου είπες.

 

Δεν ψάχνω μαγαζί για αποκλειστικα΄LeEco ψαχνω κάποιον τεχνικό ή καταστημα που να το αναλαμβάνει και ας μην είναι iphone ή samsung.

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

1) Cris εννοεις απλη εγκατασταση APK, επιλογη προφιλ και επανεκκινηση, σωστα;;

2) Αυτα που ειναι στην καρτελα Performance κανουν Overclock το CPU;

3) Εχεις εικονα ποσες περιπου φορτισεις απαιτουνται για να εφαρμοστει σωστα;

4) Εσυ τελικα ποιο προτεινεις;;

5) Σχετικα με το Scanner fix, απο οσο ειδα ειναι για τη 19s. Λειτουργει και για την 20GRs; Εγκαθισταται με τον ιδιο τροπο;

6) Οσο αφορα το DNS και καποιo fix που ελεγες, υπαρχει σχετικο zip; Γιατι δε βρηκα κατι στην αναζητηση.

1. Nαι σωστά

2. Ναι και το καλύτερο είναι το burnout

3. Περίπου 3 κύκλους

4. burnout

5. Ναι σωστά >>> https://mega.nz/#!lE12FKZK!Vnr3QXgPfL9_jWwcisSO-udzJ2coX26DjNiWQPMiGIo

6. Δεν είναι φιξ τα περνάς χειροκίνητα με buil.prop editor

CrisBal καλημερα

Στο mount οι επιλογες είναι

cache

data

System

USB_OTG

firmware δεν υπάρχει

Κάτω-κάτω προτελευταίο (πριν το OTG), σύρε λίγο να το δεις.;)

Αν δεν το βλέπεις άλλαξε TWRP >> https://dl.twrp.me/x2/twrp-3.0.2-1-x2.img

 

ATK PROFILE UPDATE 1.3

https://mega.nz/#!BFNBXKhD!ZZyHnSPDz-fPJvCHX8Txxcu0HFVNHJXPxliLNQgHjn0

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Κάτω-κάτω προτελευταίο (πριν το OTG), σύρε λίγο να το δεις.;)

Αν δεν το βλέπεις άλλαξε TWRP >> https://dl.twrp.me/x2/twrp-3.0.2-1-x2.img

 

αυτο έχω αλλα δεν το βλεπω

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Κάτω-κάτω προτελευταίο (πριν το OTG), σύρε λίγο να το δεις.;)

Αν δεν το βλέπεις άλλαξε TWRP >> https://dl.twrp.me/x2/twrp-3.0.2-1-x2.img

 

αυτο έχω αλλα δεν το βλεπω

 

Αν εχεις το επίσημο TWRP και δεν στο εμφανίζει πατώντας το mount έχεις άλλο κινητό.... Σίγουρα! Δοκιμάσει να το περάσεις πάλι. Σίγουρα αυτό είναι? Μου ήρθε φλασάρισμα.. Μήπως έχεις indian rom με encryption? :lol::p

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και επειδη ολο για ρομς λεμε ,παρτε 2 screenshots απο τη miui του chris]

Καλά... Με έφτιαξες τώρα! Είχα ξεχάσει πόσο ωραία γίνεται με την ποικιλία θεμάτων που έχει η miui! ;)

EDIT Πάντως στους XDA-Developers βρήκαν κι άλλο Bug. Δεν δουλεύει το VoLTE στην sim 2.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...