Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια modules αξίζει να βάλουμε στο xposed για καλύτερη μπαταρία? Γενικά κάνουν δουλειά? Το amplify κάνει δουλειά στο αυτόματο?

 

Κατεβάζεις αυτό το ζιπ και το βάζεις από TWRP https://mega.nz/#!xYdjiZIS!iFIFNKIUzIxhZnZNkc9ybZnZbIYCMQn18QfY-V0Ll20

Και αυτό το apk για το σύστημα https://mega.nz/#!8QcGALTJ!NgmuPLp6NPtmeYfcSjZURaGEmHoNtB4en8uUohyu6pI

Μπαίνεις δίνεις δικαιώματα επιλέγεις battery επιλέγεις το burnout profile και έχεις 10+ SOT.

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο μας τον TASOS από το Telegram_Gruppe_Germany Developers team. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Αποτι βλεπω εχουμε ολοιι προβλημα στο messenger με τις καμερες και το βιντεο στην 20Grs?Cris δε δδιορθώνεταιμε τιποτα οπως ειμαστε με κανα ζιπακι?? Γιατιι δε θελω να την αλλαξω την ατιμη ειναι τουμπανο :P
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Αποτι βλεπω εχουμε ολοιι προβλημα στο messenger με τις καμερες και το βιντεο στην 20Grs?Cris δε δδιορθώνεταιμε τιποτα οπως ειμαστε με κανα ζιπακι?? Γιατιι δε θελω να την αλλαξω την ατιμη ειναι τουμπανο :P

 

Βρες από Internet και κατέβασε παλιά έκδοση

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις αυτό το ζιπ και το βάζεις από TWRP https://mega.nz/#!xYdjiZIS!iFIFNKIUzIxhZnZNkc9ybZnZbIYCMQn18QfY-V0Ll20

Και αυτό το apk για το σύστημα https://mega.nz/#!8QcGALTJ!NgmuPLp6NPtmeYfcSjZURaGEmHoNtB4en8uUohyu6pI

Μπαίνεις δίνεις δικαιώματα επιλέγεις battery επιλέγεις το burnout profile και έχεις 10+ SOT.

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο μας τον TASOS από το Telegram_Gruppe_Germany Developers team. ;)

 

Cris μονο στην xposed edition ισχυουν αυτα, στην stable δεν κανουν δουλεια;

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Cris μονο στην xposed edition ισχυουν αυτα, στην stable δεν κανουν δουλεια;

Λογικά σε ΌΛΕΣ τις ρομ! ;)

Με το XANA προφίλ έχεις 12+ ώρες sot και φουλ GPU rendering.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Chris έβαλα την 20s cn xposed και στην εγκατάσταση του xposed μου βγαζει αυτό. Εκανα reboot πάλι τίποτα

Screenshot_20170123_194237.jpg

Edited by P_papadis
Link to comment
Share on other sites

Chris έβαλα την 20s cn xposed και στην εγκατάσταση του xposed μου βγαζει αυτό. Εκανα reboot πάλι τίποτα

Screenshot_20170123_194237.jpg

 

Δεν έχει δικαιώματα root..κλείσε την εφαρμογή άνοιγε την εφαρμογή σούπερ συ , και μετά άνοιξε πάλι το xposed installer pata install recovery θα σου ζητήσει δικαιώματα δώσε σε όλα και θα μπει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σε όλους!!!

Ο φίλος που έχει το μαγαζί είχε κάμερες και είδαμε τον λεβέντη που άπλωσε τα βρωμοχερα του στην τσέπη μου και άρπαξε το κινητό μου,για καλή μου τύχη ήταν ένας πιτσιρικάς της γειτονιάς(πρεζακι) ελαφροχερης ομως!!!Τον βρήκαμε και για το καλό του μας το έδωσε!!!!Ευτυχώς δεν πείραξε τίποτα στο κινητο!!!

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και από σήμερα αλισοδεμενο το κινητό!!!

Leeco le max2 x820 32gb 4gb ram
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το ζιπ της μπαταρίας εγκατέστησα την εφαρμογή αλλά ούτε ανοίγει ούτε την βγάζει στα module στο xposed, το έβαλε κανείς κ του δούλεψε?
Link to comment
Share on other sites

Chris έβαλα την 20s cn xposed και στην εγκατάσταση του xposed μου βγαζει αυτό. Εκανα reboot πάλι τίποτα

Απαντήθηκε πιο πάνω. Δώσε δικαιώματα να σου βγάλει τον διάλογο ο SUPERSU. Αλλιώς κάνε ένα Wipe dalvik cache and cache ξαναμπες Και προσπάθησε πάλι. Σωστά δικαιώματα.. Πρέπει να διαβάσει το αίτημα ο supersu πρώτα...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δικαιώματα root..κλείσε την εφαρμογή άνοιγε την εφαρμογή σούπερ συ , και μετά άνοιξε πάλι το xposed installer pata install recovery θα σου ζητήσει δικαιώματα δώσε σε όλα και θα μπει

 

Δικαιώματα ρουτ έχει πάρει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σε όλους!!!

Ο φίλος που έχει το μαγαζί είχε κάμερες και είδαμε τον λεβέντη που άπλωσε τα βρωμοχερα του στην τσέπη μου και άρπαξε το κινητό μου,για καλή μου τύχη ήταν ένας πιτσιρικάς της γειτονιάς(πρεζακι) ελαφροχερης ομως!!!Τον βρήκαμε και για το καλό του μας το έδωσε!!!!Ευτυχώς δεν πείραξε τίποτα στο κινητο!!!

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και από σήμερα αλισοδεμενο το κινητό!!!

 

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά. Να το προσέχεις τώρα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβαλα το ζιπ της μπαταρίας εγκατέστησα την εφαρμογή αλλά ούτε ανοίγει ούτε την βγάζει στα module στο xposed, το έβαλε κανείς κ του δούλεψε?

 

Δεν είναι για το xposed αυτό. Δουλεύει ανεξάρτητα.. Δεν το δοκίμασα ακόμα μόλις μου το έστειλε σας το έδωσα κατευθείαν.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Βρες από Internet και κατέβασε παλιά έκδοση

Κατέβασε το up&down και βάλε ποιο παλιά version και θα είσαι οκ

 

Sent from my Vodafone Smart 4 max using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δικαιώματα ρουτ έχει πάρει κανονικά

Αν δεν παίξει με τα παραπάνω ίσως να είχες πριν έκδοση xposed και να μην έκανες όλα τα Wipe εκτός Internal.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μετά από όσα διάβασα εδώ και η δουλειά του Chris με ψησατε και το παράγγειλα, αχ πώς θα περάσει ο μήνας να μου έρθει. Θέλω να δω τις rom.

 

Sent from my Vodafone Smart 4 max using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι για το xposed αυτό. Δουλεύει ανεξάρτητα.. Δεν το δοκίμασα ακόμα μόλις μου το έστειλε σας το έδωσα κατευθείαν.

 

Το έκανα εγκατάσταση, πήρε root και ανοίγει κανονικά. Αλλά από το battery στα profiles έχει μόνο πέντε: Project Zhana Battery, Nameless Battery, FairPark, Project X.A.N.A. Battery και Project X.A.N.A. Extreme Battery. Burnout δεν υπάρχει. Εκτός κι αν υπάρχει πιο κάτω αλλά δεν κάνει scroll η οθόνη.

 

---------

Μετά από λίγο διάβασμα στο επίσημο thread, νομίζω ότι αυτό που ζητάμε είναι το Project X.A.N.A. Battery μέσα από την επιλογή Battery.

Edited by zombie_wireless
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα εγκατάσταση, πήρε root και ανοίγει κανονικά. Αλλά από το battery στα profiles έχει μόνο πέντε: Project Zhana Battery, Nameless Battery, FairPark, Project X.A.N.A. Battery και Project X.A.N.A. Extreme Battery. Burnout δεν υπάρχει. Εκτός κι αν υπάρχει πιο κάτω αλλά δεν κάνει scroll η οθόνη.

 

Κουμπωσε Τελικά κ σε μένα..αλλά νομίζω αυτό είναι για κερνελ one plus απ το λίγο που πρόλαβα να δω στο apply που έκανε

Link to comment
Share on other sites

Κουμπωσε Τελικά κ σε μένα..αλλά νομίζω αυτό είναι για κερνελ one plus απ το λίγο που πρόλαβα να δω στο apply που έκανε

 

Θεωρητικά μπορεί να εφαρμοστεί σε όλες τις συσκευές με Snapdragon 820.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά μπορεί να εφαρμοστεί σε όλες τις συσκευές με Snapdragon 820.

 

Θα είναι τέλειο αν δουλέψει..αναμένω ..πες μου κ εσύ συμπεράσματα

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα εγκατάσταση, πήρε root και ανοίγει κανονικά. Αλλά από το battery στα profiles έχει μόνο πέντε: Project Zhana Battery, Nameless Battery, FairPark, Project X.A.N.A. Battery και Project X.A.N.A. Extreme Battery. Burnout δεν υπάρχει. Εκτός κι αν υπάρχει πιο κάτω αλλά δεν κάνει scroll η οθόνη.

 

---------

Μετά από λίγο διάβασμα στο επίσημο thread, νομίζω ότι αυτό που ζητάμε είναι το Project X.A.N.A. Battery μέσα από την επιλογή Battery.

Ναι εκεί είναι... Παίξε μπάλα και πες μας εντυπώσεις...

Τώρα ρώτησα με το ΧΑΝΑ νο (4) και μέσα έχει το burnout

Παραθέτω την απάντηση.

Ich nutze entweder x.a.n.a (4) wenn ich Akkuzeit benötige oder Burnout

Και ελληνικά πρόσθετη απάντηση

Το Burnout σου δίνει ταχύτητα και απόκριση και λίγο παραπάνω DOT από stock. Απλά δοκιμάστε και ο καθένας θα διαλέξει αυτό που του αρέσει

Κουμπωσε Τελικά κ σε μένα..αλλά νομίζω αυτό είναι για κερνελ one plus απ το λίγο που πρόλαβα να δω στο apply που έκανε

 

Είναι patch αρισμενο για το LeMax2 από τους Telegram_Gruppe Developers. Παίξτε μπάλα άφοβα! ;)

EDIT ΔΕΝ πιστεύω να έχετε παράπονο έτσι?

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εγκατάσταση ξανά την ρομ με όλα τα wipe εκτός internal και μου βγάζει το xposed τώρα αυτό

Screenshot_20170123_204832.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εγκατάσταση ξανά την ρομ με όλα τα wipe εκτός internal και μου βγάζει το xposed τώρα αυτό

Έχει κάνει mount από το TWRP το system ως read only. Βγες τικάρεις στο mount data cache και κάνε και όλα τα Wipe εκτός internal. Κάτι πατήσες λάθος στο TWRP.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Την 20 την έκανα clean install όμως πάλι μόλις πάει σε sleep κατάσταση η συσκευή δεν ξεκλειδώνει με το finger..Πρέπει να πατησω to power πρώτα ...cris τι πιστεύεις , τι μπορεί να κάνει kill το service tou finger print Edited by chrisss1
Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη για την ενοχληση.Ξέρει κανεις αν το δεμα 8α περασει τελωνειο.Ειναι το λε 3 προ. Edited by panpap1995
Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη για την ενοχληση.Ξέρει κανεις αν το δεμα 8α περασει τελωνειο.Ειναι το λε 3 προ.RB144961384SG

Σβησε το tracking απο δημοσιο post. Κανεις δεν ξερει αν θα περασει , αν ομως διαβαζει καποιος το post τυχαια, θα περασει σιγουρα :)

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...