Jump to content

Xiaomi Mi Note 2


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι η global εκδοση (6/128).374 είναι η αρχικη του,με την προμηθεια paypal κτλ φτανει σχεδόν 400 αλλα κ παλι είναι καλη τιμη.Καναν τελωνη ξερουμε???:lol::lol::p

 

https://www.ibuygou.com/p-official-global-version-xiaomi-mi-note-2-qualcomm-snapdragon-821-2-35ghz-6gb-ram-128-rom-global-frequency-band-8864.html

Το banggood το ειχε τοσο πριν λιγο καιρο και θα το ξανα παει τοσο, γιαυτο περιμενε γιατι αρκετοι λενε οτι αξιζει το priority απο εκει.

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστω παρα πολύ για τις πληροφοριες.Βεβαια φιλος μου ψωνισε από ibuygou πριν κατι μηνες με DHL (σιγουρα πριν το 2017)και δεν πληρωσε απολυτως τιποτα περαν μιας μικρης επιβαρυνσης περιπου 20ε στην αρχικη τιμη!Να σταθηκε τυχερος?δεν ξερω..

 

Παντως λεω να μην το ρισκάρω....τουλάχιστον με DHL.

 

Μπορεί να το πήρε από την ευρωπαική αποθήκη τους που εξίσου στέλνουν με DHL.

Το συγκεκριμένο είναι απ'την αποθήκη της Κίνας απ'ότι είδα όμως.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δινω εγω αψογο mi note 2 αν θελει κάποιος σε καλή τιμή , 6/128 μαζι με πολλα εξτρα, οποιος θελει ας στειλει μήνυμα:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα νέος σε xiaomi κ με το mi note 2 αγορά από Ελλάδα αλλά όχι το κλομπαλ θα ήθελα να μάθω αναβάθμιση θα δεχτώ η μου προτείνεται να βάλω άλλη ρομ για να παίρνω αναβάθμιση άσχετος από αυτά πάντα μαθημενος σε κινητά που έπαιρναν μόνα τους όπως samsung k πριν ;πο αυτό huawei
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα νέος σε xiaomi κ με το mi note 2 αγορά από Ελλάδα αλλά όχι το κλομπαλ θα ήθελα να μάθω αναβάθμιση θα δεχτώ η μου προτείνεται να βάλω άλλη ρομ για να παίρνω αναβάθμιση άσχετος από αυτά πάντα μαθημενος σε κινητά που έπαιρναν μόνα τους όπως samsung k πριν ;πο αυτό huawei

Για την Xiaomi, υπάρχει ελληνική ομάδα που ασχολείται με την μετάφραση, ελληνοποίηση και τον έλεγχο των ROM για όλα τα μοντέλα της εταιρείας.

Αφού κανείς εγγραφή στο site πήγαινε σε αυτόν τον σύνδεσμο για να δεις την τελευταία stable ROM για το Mi Note 2.

 

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/23633-Ενημέρωση-30-5-2017-H-νέα-λίστα-με-τις-STABLE-V8-2-ROMs-είναι-διαθέσιμη-για-λήψη/?d1c744cd

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα έξοδα διαχείρισης της DHL είναι 54 και μετά δασμοί και φόροι είναι κοντά στο 50 % .

Πρόσφατη εμπειρία σε παραγγελία 150 ευρώ μου έστειλαν λογαριασμό άλλα ... 124 ευρώ...

Και είχα αποστολή με απλό ταχυδρομείο , δεν ξέρω πως έγινε αυτό.

Η παραγγελία αφορούσε τα παπούτσια E90 της Xiaomi και δύο ζευγάρια TS γυαλιά ηλίου πάλι της Xiaomi.

Αποφάσισα να τα παραλάβω μόνον και μόνο για να δω τι χρεώνει αναλυτικά .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα έξοδα διαχείρισης της DHL είναι 54 και μετά δασμοί και φόροι είναι κοντά στο 50 % .

Πρόσφατη εμπειρία σε παραγγελία 150 ευρώ μου έστειλαν λογαριασμό άλλα ... 124 ευρώ...

Και είχα αποστολή με απλό ταχυδρομείο , δεν ξέρω πως έγινε αυτό.

Η παραγγελία αφορούσε τα παπούτσια E90 της Xiaomi και δύο ζευγάρια TS γυαλιά ηλίου πάλι της Xiaomi.

Αποφάσισα να τα παραλάβω μόνον και μόνο για να δω τι χρεώνει αναλυτικά .

 

Μπορείς σε παρακαλώ να μας πεις από ποιο κατάστημα παρηγγειλες? Προσπαθώ να βγάλω άκρη μήπως κάποια καταστήματα είναι πιο ασφαλή, αν και μάλλον είναι θέμα τύχης τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ να μας πεις από ποιο κατάστημα παρηγγειλες? Προσπαθώ να βγάλω άκρη μήπως κάποια καταστήματα είναι πιο ασφαλή, αν και μάλλον είναι θέμα τύχης τελικά.

 

Δες αυτά που κανουν 'τριγωνικη' αποστολή,αν κ δυστυχως εχουν ακομα ψηλα την τιμη του.

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτά που κανουν 'τριγωνικη' αποστολή,αν κ δυστυχως εχουν ακομα ψηλα την τιμη του.

 

Μόνο το vickmall και το bangood έχουν τριγωνική αποστολή, σωστά? Η υπάρχει και κάποιο άλλο που μου ξεφεύγει?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το vickmall και το bangood έχουν τριγωνική αποστολή, σωστά? Η υπάρχει και κάποιο άλλο που μου ξεφεύγει?

 

Αυτό γνωρίζω κ εγω.Απο την άλλη το gearbest στελνει με Ολλανδικο ταχυδρομειο (αν δεν κανω λαθος) αρα αυτό σημαινει ότι δεν περναει τελωνειο?Και σημερα εβγαλε σε προσφορα το global στα 400ε.

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

MIUI 8 Android 7.0 Developer ROM: διαθέσιμη για τα Xiaomi Mi MIX, Mi Note 2!

https://gr.gizchina.com/2017/06/18/miui-8-android-7-0-developer-rom-mi-mix-mi-note-2/

Link to comment
Share on other sites

MIUI 8 Android 7.0 Developer ROM: διαθέσιμη για τα Xiaomi Mi MIX, Mi Note 2!

https://gr.gizchina.com/2017/06/18/miui-8-android-7-0-developer-rom-mi-mix-mi-note-2/

 

Περάσαμε την xtrv 7.6.15 7.0 nougat. Ρουκέτα πραγματική. Δεν έχω λογια

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Στα 325 παιζει το global 4/64 σε ασημι που ειναι πανεμορφο απο geek. τροπο αποφυγης τελωνειου απο geek εχουμε?
Link to comment
Share on other sites

Στα 325 παιζει το global 4/64 σε ασημι που ειναι πανεμορφο απο geek. τροπο αποφυγης τελωνειου απο geek εχουμε?

 

global (δηλ εχει την 800αρα μπαντα) είναι μονο το 6/128 φιλε μου.

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Την 7 σε stable πότε να την περιμένουμε?

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

global (δηλ εχει την 800αρα μπαντα) είναι μονο το 6/128 φιλε μου.

 

 

global rom εννοω ναι το γνωριζω αλλα δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα η 800αρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς θέματα με το ακουστικό του mi note 2 έχω εδώ ενα και το ακουστικό είναι σαν να ακούς από το πηγάδι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Υπάρχει στο ibuygou το international σε καλή τιμή. Έχει κανείς εμπειρία με το συγκεκριμένο μαγαζί; Έχετε κάποια άλλη πρόταση;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Υπάρχει στο ibuygou το international σε καλή τιμή. Έχει κανείς εμπειρία με το συγκεκριμένο μαγαζί; Έχετε κάποια άλλη πρόταση;

 

Το ibuygou είναι ισως το καλυτερο μαγαζι,το πρόβλημα είναι ότι στελνει μονο με DHL που σημαινει 99.9% τελωνειο.

 

 

Σημερα στο gearbest 373 ευρω και στο bangood 379 ευρω με τα αντιστοιχα εκπτωτικα κουπόνια.

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-xiaomi-mi-note-2-6gb-128gb

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές αποστολης έχει διάφορα, ανάμεσά τους και postnl. Δεν ισχύουν;

 

(400 είναι στο gearbest, με το κουπόνι ανεβαίνει η τιμή!)

Edited by KostasSTi
Link to comment
Share on other sites

328,69€ στο eglobalcentral.eu και με τριγωνικη αποστολη (χωρις τελωνειο) και σε 9-14 μερες στο σπιτι σας με DPD και μετα ACS !!!!!! Δοκιμασμενο ..... πολλακις !!!! Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...