Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τοσο εχει και Ελλαδα. https://www.skroutz.gr/s/9956199/Huawei-Honor-8-32GB.html

Πιθανον εννοει σε μπλε χρωμα.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι για το μπλε εννοούσα
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Απλά μερικοί δεσμευόμαστε λόγω δόσεων...

 

Καλά άμα θέλεις με δόσεις πάω πάσο απλώς έδωσα κάποιες χαμηλές τιμές για ν ξέρουν και οι άλλοι τι γίνεται έξω

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά μπαίνω και εγώ στο club αύριο!

 

πες μας εντυπώσεις :D.

 

 

Παιδιά χρησιμοποιείτε θήκη; Με βάση πολλά youtube video γρατζουνιέται υπερβολικά εύκολα, σε φάση το ανοίγουν για review και στο τελος εχει ηδη γρατζουνιά και αναρωτιούνται πότε την έκαναν.

Edited by Giannis0
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει gorilla;

 

όχι από όσο ξέρω

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Έχει gorila glass 3. Πιο κάτω σας παραθέτω το site της corning.

https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla/huawei/honor-8.html

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν βάλεις πάνω tempered δεν θα πάθει και τίποτα. Και να μην βάλεις δεν θα πάθει αν το προσέχεις. Πιο πολύ με απασχολεί το πίσω γυαλί που τρίβεται σε πολλά αντικείμενα. Πες μας εντυπώσεις :D
Link to comment
Share on other sites

Το tempered glass πως μπορει να κατσει σε οθονη 2.5D ? Μηπως ειναι προτιμοτερο screen protection?

 

Δεν πιάνει όλα την οθόνη

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Κάτοχος του κινητού και γω από σήμερα!

Μια ερώτηση όποιος μπορεί να απαντήσει, υπάρχει καμία ρύθμιση που δεν βλέπω για αναζήτηση στα ελληνικά t9 στον stock dialer; Ή με βλέπω με exdialer πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Αντε να πεσει στα 300 να το χτυπησουμε και εμεις!

Ειχε σε κανεναν ακουστικα μεσα η συσκευασια? Μιλωντας για το Ευρωπαικο παντα

Link to comment
Share on other sites

Αντε να πεσει στα 300 να το χτυπησουμε και εμεις!

Ειχε σε κανεναν ακουστικα μεσα η συσκευασια? Μιλωντας για το Ευρωπαικο παντα

 

Είχε σε μένα. Από kaizerstore

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Κάτοχος του κινητού και γω από σήμερα!

Μια ερώτηση όποιος μπορεί να απαντήσει, υπάρχει καμία ρύθμιση που δεν βλέπω για αναζήτηση στα ελληνικά t9 στον stock dialer; Ή με βλέπω με exdialer πάλι;

 

Δύστυχος δεν υποστηρίζει Ελληνικά στην αναζήτηση. Εγώ τελευταία χρησιμοποιώ το Pixelphone. Είναι πιο καλό από τον exdialer. Έχω πάρει το pro. Υποστηρίζει άψογα τα δίκαρτα.

Edited by ioterl
Link to comment
Share on other sites

Δύστυχος δεν υποστηρίζει Ελληνικά στην αναζήτηση. Εγώ τελευταία χρησιμοποιώ το Pixelphone. Είναι πιο καλό από τον exdialer. Έχω πάρει το pro. Υποστηρίζει άψογα τα δίκαρτα.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Βασικά λάθος έκανα τον exdialer τον χρησιμοποιούσα προ lollipop εποχής. Το true phone θα έβαζα που το είχα δοκιμασμένο στο s6. Απλά αν δεν ήταν ρουταρισμένο σου άνοιγε τον dialer για να σβήσει το notification. Με το pixelphone συμβαίνει το ίδιο ή δουλεύει καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Βασικά λάθος έκανα τον exdialer τον χρησιμοποιούσα προ lollipop εποχής. Το true phone θα έβαζα που το είχα δοκιμασμένο στο s6. Απλά αν δεν ήταν ρουταρισμένο σου άνοιγε τον dialer για να σβήσει το notification. Με το pixelphone συμβαίνει το ίδιο ή δουλεύει καλύτερα;

 

Δουλεύει καλύτερα. Σβήνει το notification στις αναπάντητες, και μπορώ να επιλέξω ποιον αριθμό θέλω να καλεί αυτόματα από συγκεκριμένη sim, και σε πους να με ρωτάει κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει καλύτερα. Σβήνει το notification στις αναπάντητες, και μπορώ να επιλέξω ποιον αριθμό θέλω να καλεί αυτόματα από συγκεκριμένη sim, και σε πους να με ρωτάει κάθε φορά.

 

Πολύ καλό ακούγεται, θα το δοκιμάσω σ'ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες.κάτοχος μιας μερας του honor 8 απο σκρουτζομαγαζο και έχουμε τα εξής:1)Πολύ μεγαλα.πλαισια πανω και κατω,ειδικα το κάτω είναι τελείως άχρηστο.2)ποιότητα κύλισης πολυ καλη εβαλα τζαμακι μπροστα και δεν άλλαξε κάτι τελεια αφη.3)κατευθείαν θέλει θήκη την οποία και έβαλα και είναι τέλεια.4)απο την κάμερα δεν ενθουσιαστηκα αναλογως τι ειχε ο καθενας πριν.5)φορτιζει αρκετα γρηγορα.6)δακτυλικό αποτύπωμα Πολύ γρήγορο και βολεύει πολυ εκεί που είναι.6)με το ηχείο εγώ εμεινα πολυ ευχαριστημενος λίγο στα αρκετά μπασα μπουκωνει.7)το λογισμικο του πολυ καλο δείχνει να είναι ελαφρύ.8)gps δεν δοκιμασα ακομη.9)ακουστικά είχε μεσα αλλά δεν τα δοκιμασα.Γενικά δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιαζεσαι απο την αρχη μοιάζει πολυ με Sony αλλα στην συνέχεια οταν βλεπεις οτι ολα κυλανε τοσο ομαλα σου αρέσει και αλλαζεις γνωμη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...