Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό το βρίσκεις 350 στο skroutz. Θα πάρω κινητό τον Δεκέμβρη και είναι η πρώτη μου επιλογή αν παραμείνει αυτή η τιμή όμως. Λέτε να ανέβει στο επόμενο διάστημα; Το ρωτάω αυτό επειδή το ίδιο είχε γίνει με το p9 lite. Όταν πρωτοξεκίνησε είχε γύρω στα 200 ενώ τώρα έχει πάει 50 ευρώ ακριβότερο... Φυσικά αν αγγίξει 400 ευρώ νομίζω καλύτερη επιλογή το 1+ One.

 

Στα 300 νομίζω καλύτερη πρόταση είναι το letv Le pro 3. Αλλά το honor 8 το έχω εδώ και μια βδομάδα και είναι από τις καλύτερες συσκευές που έχω πιάσει, και σίγουρα η ομορφότερη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στα 300 νομίζω καλύτερη πρόταση είναι το letv Le pro 3. Αλλά το honor 8 το έχω εδώ και μια βδομάδα και είναι από τις καλύτερες συσκευές που έχω πιάσει, και σίγουρα η ομορφότερη.

Καλησπερα. Μιας και το εχεις μπορεις να μου πεις αν εχει ραδιοφωνο FM;

Γιατι σε αλλα site λεει οτι δεν εχει και σε αλλα οτι εχει.

 

Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μιας και το εχεις μπορεις να μου πεις αν εχει ραδιοφωνο FM;

Γιατι σε αλλα site λεει οτι δεν εχει και σε αλλα οτι εχει.

 

Σε ευχαριστω

Το πήρε φίλος και στο επιβεβαιώνω ότι δεν έχει δυστυχώς!!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε φίλος και στο επιβεβαιώνω ότι δεν έχει δυστυχώς!!!!

Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση ενημερωση.

Ρε μανια να το κοβουν συνεχεια το ραδιοφωνο.....Δεν θα βρισκουμε συσκευη με καλα χαρακτηριστικα σε λιγο......

Link to comment
Share on other sites

Αν παρατηρήσατε,στο skroutz άφαντο σε χαμηλή τιμή.

Η ξεπούλησε,η είχαν φέρει λίγα κομμάτια.

 

Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν παρατηρήσατε,στο skroutz άφαντο σε χαμηλή τιμή.

Η ξεπούλησε,η είχαν φέρει λίγα κομμάτια.

 

Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ή καθόλου ακόμα...

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ή καθόλου ακόμα...

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Το είδε χτες στα mediamarkt. Απίστευτη συσκευή. Ποιτικοτατη με εξαιρετική οθόνη. Αν είχε ραδιόφωνο την είχα πάρει χτες στην τιμή που παίζει

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν παρατηρήσατε,στο skroutz άφαντο σε χαμηλή τιμή.

Η ξεπούλησε,η είχαν φέρει λίγα κομμάτια.

 

Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ειχαν ξεπουλησει τα μαυρα και ειχανε μεινει μονο λευκα. Προφανως περιμενανε να τα δωσουν και αυτα πριν φερουν νεα κομματια.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα,πάντως η συσκευή μάλλον πως πουλάει.

Ωστόσο το εχει δει κανείς σε ασημί?

Ακουσα από φίλο οτι το χρώμα είναι σαν του note 5 titanium,αν είναι ίδια η απόχρωση,θα τα σπάει.

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στα 300 νομίζω καλύτερη πρόταση είναι το letv Le pro 3. Αλλά το honor 8 το έχω εδώ και μια βδομάδα και είναι από τις καλύτερες συσκευές που έχω πιάσει, και σίγουρα η ομορφότερη.

 

Για ποιον λόγο το letv le pro 3? Προσφέρει τόσο καλύτερες επιδόσεις ώστε αξίζει να προσπεράσεις την εγγύηση της huawei?

Link to comment
Share on other sites

από 20 μαγαζιά που το ειχαν περιπου μονο 4 τώρα λογικό να ανέβει
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

από 20 μαγαζιά που το ειχαν περιπου μονο 4 τώρα λογικό να ανέβει

Ένα σκρουτζομαγαζο το χε κολλητός μου και πήρα να μάθω και λέει ξεπούλησε είχε 40 κομμάτια αυτός και φύγαν σε μια βδομάδα

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161106/e2cb906d9cdfd3b2b0f267b610185dd1.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161106/9f14ecf9dc93e2a34d824ed0d1b1b14c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161106/f226d832522ae9fa5684c08516bffb62.jpg και με χρήση 4G WiFi μόνιμα ανοιχτά στην αυτόματη φωτεινότητα Και πάρα πολλά τηλέφωνα λόγο εργασίας

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, επειδή με ενδιαφέρει το κινητό, αλλά θα το αγοράσω αναγκαστικά με δόσεις, αξίζει σε αυτη την τιμή ή να κοιτάξω για το Redmi Note 3 Pro? Το βρήκα στα Public 400€ και μου κάνουν μέχρι και 24 άτοκες.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, επειδή με ενδιαφέρει το κινητό, αλλά θα το αγοράσω αναγκαστικά με δόσεις, αξίζει σε αυτη την τιμή ή να κοιτάξω για το Redmi Note 3 Pro? Το βρήκα στα Public 400€ και μου κάνουν μέχρι και 24 άτοκες.

 

Όταν βλέπω τέτοια μηνύματα με μπερδεύουν πάρα πολύ. Πως από το ένα πηδάς στο άλλο; Το Redmi note 3 Pro δεν κάνει ούτε 200 ευρώ, δηλαδή ανάμεσα στα 200 (πόσα κάνει) και στα 400 ευρώ δεν σε ενδιαφέρει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπω τέτοια μηνύματα με μπερδεύουν πάρα πολύ. Πως από το ένα πηδάς στο άλλο; Το Redmi note 3 Pro δεν κάνει ούτε 200 ευρώ, δηλαδή ανάμεσα στα 200 (πόσα κάνει) και στα 400 ευρώ δεν σε ενδιαφέρει κάτι;

 

Δεν βλέπω λόγο μπερδέματος. Προφανώς για να αναφέρω αυτά τα δύο, είναι και τα μόνα που με ενδιαφέρουν σε αυτές τις τιμές. Έχω ψάξει όλες τις συσκευές από 150 έως 400 και δεν βρίσκω κάτι ( με βάση αυτα που ζητάω).

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω λόγο μπερδέματος. Προφανώς για να αναφέρω αυτά τα δύο, είναι και τα μόνα που με ενδιαφέρουν σε αυτές τις τιμές. Έχω ψάξει όλες τις συσκευές από 150 έως 400 και δεν βρίσκω κάτι ( με βάση αυτα που ζητάω).

 

Οκ τότε απλά μου φάνηκε παράξενο γιατί αυτές οι 2 συσκευές είναι μη συγκρίσιμες προφανώς το honor 8 ειναι χιλιόμετρα καλύτερο.

 

Στο ενδιάμεσο των τιμών υπάρχουν καινούρια xiaomi (redmi note 4, redmi pro) που είναι λίγο πιο ακριβά από το redmi note 3 pro αλλά πιο καινούρια. Ανάμεσα σε αυτά τα 2 βρίσκεται πλέον και το Mi5. Επίσης υπάρχει και το LG G5 στα 300+.

 

Και εγώ σε παρόμοια κατάσταση με σένα είμαι μην νομίζεις. Σκέφτομαι αν αξίζει να δώσω λίγο παραπάνω για κανά oneplus 3 ή το honor 8 ή να προτιμήσω κάποιο από τα χιαομι που ανέφερα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά είμαι αναγκασμένος να το πάρω με δόσεις, οπότε το εξωτερικό αποκλείεται σαν επιλογή. Θάλω δίκαρτο, άρα το LG δε μου κάνει. Και τις υπόλοιπες συσκευές ανέφερες τις έχω δει, αλλά δεν μπορώ να τις βρω με δόσεις.
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161111/32b2a8c94c40717015a051fe24ea794c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161111/f70f0298440837488f196a7feda1385f.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20161111/f82f4c30791075567e9130a8971fbd5c.jpg

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το lg g2 με άφησε ξαφνικά... αγόρασα και εγω το honor 8 .

Μιας και βιαζόμουν ήθελα και άτοκες δόσεις το πήρα απο public.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...