Jump to content

LG K10


gsserv10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα..γιατι ποια εκδοση φοραει το δικαρτο;νομιζω οτι κ τα δυο εχουν android 6.0.εχω λαθος;

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ισχυει οτι δεν εχει αθορυβο η συσκευη κ εχει μονο δονηση;καπου ετσι διαβασα σε κατι σχολια.αν εχει μονο δονηση εχει ρυθμιση να χαμηλωνει η ενταση ωστε να μην ακουγεται;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Android 6 είναι, αλλά το μονοκαρτο με το δικαρτο είναι διαφορετικές εκδόσεις.

Φυσικά και έχει αθόρυβη λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Προσπαθώ να κάνω login στο myphone από τον chrome του κινητού (κ 10 dual) και ενώ φαίνεται να συνδέομαι κανονικά αφού γράφει το "καλώς ήρθατε......κ.λ.π." αμέσως μετά φαίνεται να είμαι εκτός, κάτι που δεν συμβαίνει π.χ με τον Firefox ή με τον Chrome σε άλλη συσκευή;

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος;

Τι μπορεί να συμβαινει;

Link to comment
Share on other sites

Κάνω λήψη την νέα έκδοση λογισμικού V10h-FEB-11-2017 427.98 MB. :rolleyes:

Για το single ή το dual;

 

G5. -

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

K430 Dual Sim :)

Οκέϊκ, να τσεκάρω της κόρης αν της ήρθε...

 

Την έκανες, βλέπεις κάποια σημαντική αλλαγή προς το καλύτερο; (δεν φαντάζομαι προς το χειρότερο...)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα. 400+ MB θα είναι βαρβατη ενημέρωση. Λέτε να είναι nougat?

Μπα δεν το βλέπω για 7....εδω στο V10 δεν την έδωσε.....

 

Ας μας πει κάποιος διαφορές αν την κάνει!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου το έκανε σήμερα, αλλά το σταμάτησα.

 

https://www.mylgphones.com/lg-k10-dual-lte-lg-k430dse-received-software-update-stock-kdz-firmware-availalbe-for-download.html

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου το έκανε σήμερα, αλλά το σταμάτησα.

 

https://www.mylgphones.com/lg-k10-dual-lte-lg-k430dse-received-software-update-stock-kdz-firmware-availalbe-for-download.html

Ο λόγος;;;;;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος;;;;;;

 

Γιατί είμαι τόσο ευχαριστημένος 4 μήνες τώρα με το τηλέφωνο αυτό (lg k10 dual... ούτε ένα κόλλημα ποτέ..) που φοβάμαι μήπως αλλάξει κάτι προς το χειρότερο.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά αλλαγή προς το χειρότερο δεν είδα, όλα καλά μέχρι στιγμής. :)

 

Γενικώς δεν υπάρχει αλλαγή, τουλάχιστον εξωτερικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα παιδια. Χθες το Κ10 της κοπελας μου εκλεισε ξαφνικα και οποτε το ανοιγει κολλαει για αρκετη ωρα δειχνοντας το logo της lg και μετα μπαινει δειχνει για λιγα δευτερολεπτα την αρχικη και μετα απο δευτερολεπτα δειχνει παλι το logo και συνεχιζει να κανει αυτο μεχρι να βγαλεις τη μπαταρια καθως απο το power button δεν δεχεται εντολες. Καμοια βοηθεια;

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα παιδια. Χθες το Κ10 της κοπελας μου εκλεισε ξαφνικα και οποτε το ανοιγει κολλαει για αρκετη ωρα δειχνοντας το logo της lg και μετα μπαινει δειχνει για λιγα δευτερολεπτα την αρχικη και μετα απο δευτερολεπτα δειχνει παλι το logo και συνεχιζει να κανει αυτο μεχρι να βγαλεις τη μπαταρια καθως απο το power button δεν δεχεται εντολες. Καμοια βοηθεια;

 

Ευχαριστω.

 

Bootloop και το Κ10;

 

Δοκίμασε αυτό τον οδηγό μήπως μπορέσεις να το επαναφέρεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά... Δν είναι και πολύ της φωτογραφίας... Αλλά ήξερα ότι το κιν και λειτουργείς πανοραμικής λήψεις και hdr. Τώρα αυτά τα 2 (μπορεί και αλλά) δεν υπάρχουν στο μενού της κάμερας.. Παίζει κάτι που δεν γνωρίζω;

 

Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Βρε παιδιά οποίος έχει τη συσκευή το lg k10 μονοκαρτο μπορεί να τσεκαρει κάτι γιατί θα τρελαθώ!Όταν το φορτίζω κλειστό το βραδυ κ το πρωί το βγάζω από το φορτιστη χάνει περίπου 20mb από την εσωτερική μνήμη.χωρις να τρέχει τίποτα από εφαρμογή.ουτε αναβαθμίσεις.τιποτα..2 πρωινά τώρα το βγάζω από φόρτιση κ χάνει από 15-20 mb τη φορά!Όταν το φορτίζω ανοικτό δεν το κάνει.το χει πάθει κάποιος άλλος?το κάνει κ σε εσάς?Είναι λειτουργία?Δεν μ εχει ξανατυχει αυτό..Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Βρε παιδιά οποίος έχει τη συσκευή το lg k10 μονοκαρτο μπορεί να τσεκαρει κάτι γιατί θα τρελαθώ!Όταν το φορτίζω κλειστό το βραδυ κ το πρωί το βγάζω από το φορτιστη χάνει περίπου 20mb από την εσωτερική μνήμη.χωρις να τρέχει τίποτα από εφαρμογή.ουτε αναβαθμίσεις.τιποτα..2 πρωινά τώρα το βγάζω από φόρτιση κ χάνει από 15-20 mb τη φορά!Όταν το φορτίζω ανοικτό δεν το κάνει.το χει πάθει κάποιος άλλος?το κάνει κ σε εσάς?Είναι λειτουργία?Δεν μ εχει ξανατυχει αυτό..Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Εννοεις το βαζεις στη φορτιση ανοιχτο και το κλεινεις αμεσως μετα? Γιατι απ ότι ξερω τα lg δεν φορτιζουν κλειστα, δηλ το βαζεις στη φορτιση κλειστο το κινητο και ανοιγει αμεσως μονο του.
Link to comment
Share on other sites

Ναι.ακριβως.το βαζω ανοιχτο για φορτιση κ μετα το κλεινω.κ το πρωι που το βγαζω απο τη φορτιση κ το ανοιγω πεφτει 15-20mb η εσωτερικη μνηνη του κινητου.τι ειναι αυτο κ γιατι γινεται θα τρελαθω.δεν το χω ξαναδει..
Link to comment
Share on other sites

Ναι.ακριβως.το βαζω ανοιχτο για φορτιση κ μετα το κλεινω.κ το πρωι που το βγαζω απο τη φορτιση κ το ανοιγω πεφτει 15-20mb η εσωτερικη μνηνη του κινητου.τι ειναι αυτο κ γιατι γινεται θα τρελαθω.δεν το χω ξαναδει..
Χωρις να είμαι απολυτα σιγουρος, νομιζω εχει να κανει με τη προσωρινη μνημη που κραταει οσο είναι ανοιχτο, αν το αφηνες ανοιχτο στη φορτιση χωρις να το κλεινεις, λογικα δεν θα το εκανε.
Link to comment
Share on other sites

Οταν ομωσ κοιταω την προσωρινη μνημη εχει σταθερο νουμερο.δεν εχει ανεβει.κ αν το διαγραψω δεν επανερχεται εκει που ηταν το προηγουμενο βραδυ.μυστηριο πραγμα..ναι αν το αφηνω ανοιχτο κ το φορτιζω δεν πεφτει η μνημη καθολου..αλλα αυτο δεν ειναι λογικο γιατι πρεπει να φορτιζεται κ κλειστο το κιν.αν το δοκιμασει καποιος κ συμβαινει το ιδιο ας ενημερωσει εδω μεσα να ξερουμε..γιατι ειναι τρελο..δεν το χω ξανακουσει ουτε ξαναπαθει με κινητο της lg!!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, αφού χάνει 15-20mb την κάθε φορά, κάποια στιγμή θα μηδενίσει? Ένα screenshot θα βοηθούσε με το πριν και το μετά

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...