Jump to content

LG K10


gsserv10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε κι από μένα τέτοιο θέμα με την οθόνη.Καλό θα είναι να το πάει στο σέρβις τώρα που έχει εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ούτε κι από μένα τέτοιο θέμα με την οθόνη.Καλό θα είναι να το πάει στο σέρβις τώρα που έχει εγγύηση.

Δεν νομίζω να είναι θέμα οθόνης...

Ας μας απαντήσει και μετά πριν αποφασίσει για σέρβις ας του κάνει μια επαναφορά ρυθμίσεων...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπεις το ξυπνητήρι (Ρύθμιση ώρας κλπ) συρε προς τα επάνω την οθόνη και θα δεις και το υπόλοιπο μενού με τις ρυθμίσεις ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απίστευτο. Το μόνο πράγμα που δεν σκέφτηκα να σκρολάρω προς τα κάτω. :O Ευχαριστώ. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο. Το μόνο πράγμα που δεν σκέφτηκα να σκρολάρω προς τα κάτω. :O Ευχαριστώ. :D

Πάνω κάτω τι ίδιο είναι :D

Να είσαι καλά!!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι θέμα οθόνης...

Ας μας απαντήσει και μετά πριν αποφασίσει για σέρβις ας του κάνει μια επαναφορά ρυθμίσεων...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το κινητό είναι φίλου, όχι δικό μου. Του έχω κάνει επαναφορά αλλά μου είπε ότι του κάνει τα ίδια. Το θέμα είναι ότι δε το κάνει συνέχεια και αν δε το δούνε στο service θα του το γυρίσουν όπως είναι πίσω.

Η lg την έχει ακόμη η arvato;

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι φίλου, όχι δικό μου. Του έχω κάνει επαναφορά αλλά μου είπε ότι του κάνει τα ίδια. Το θέμα είναι ότι δε το κάνει συνέχεια και αν δε το δούνε στο service θα του το γυρίσουν όπως είναι πίσω.

Η lg την έχει ακόμη η arvato;

Μακρυά από κηφισό... Μην το πιάνεις καν στο στόμα σου!!

Ανέβα ελληνορωσσων να το δουν ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κ10 ds όταν είναι κλειστό και το βάζω για φόρτιση ενεργοποιείται μόνο του. Αν τώρα που φορτίζει το κλείσω δεν ενεργοποιείται ξανά, παραμένει κλειστό. Έτσι γίνεται σε όλα ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

στην κοπέλα μου που το αγόρασα εγώ είναι πραγματικά σκύλος . παίζει ακούει μουσική το λιώνει και η μπαταρία είναι βράχος . το μόνο αρνητικό είναι ακόμα στη 5.1 αλλά είναι και Branded Tim ιταλικο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στην κοπέλα μου που το αγόρασα εγώ είναι πραγματικά σκύλος . παίζει ακούει μουσική το λιώνει και η μπαταρία είναι βράχος . το μόνο αρνητικό είναι ακόμα στη 5.1 αλλά είναι και Branded Tim ιταλικο

 

Έχει πάρει κανείς έκδοση 6? Κ εγω το ίδιο εχω και είμαι ακομα στην 5.1

 

Καλησπέρα!

Κ10 ds όταν είναι κλειστό και το βάζω για φόρτιση ενεργοποιείται μόνο του. Αν τώρα που φορτίζει το κλείσω δεν ενεργοποιείται ξανά, παραμένει κλειστό. Έτσι γίνεται σε όλα ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

 

Δεν πρέπει να ειναι κάποιο πρόβλημα κ έμενα έτσι κάνει

:)
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς έκδοση 6? Κ εγω το ίδιο εχω και είμαι ακομα στην 5.1

 

 

 

Δεν πρέπει να ειναι κάποιο πρόβλημα κ έμενα έτσι κάνει

 

Και σε μένα το ίδιο κάνει.

K10 430DS και είχε περασμένη την 6.0 όταν το αγόρασα

Και το δικό μου είχε την 6.0 όταν το αγόρασα και είχε και άμεση ενημέρωση, με το που το άνοιξα, 235mb, αν θυμάμαι καλά, που όμως δεν κατάλαβα τι άλλαξε-βελτίωσε.

Η συσκευή είναι προδιαγραφών EU (Espana)

Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Από τη στιγμή που είναι από ευρωπαϊκή χώρα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Από gps πως πάει γιατί είχα ακούσει ότι έχει πρόβλημα

Που το άκουσες και τι πρόβλημα να έχει;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

K 10 παιδια η samsung j5?

Εγώ θα σου πρότεινα το 3ο που σου δείχνω στο λινκ...

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7849&&idPhone2=7869&idPhone3=7575

 

Όμως καλύτερα να ρωτήσεις στο νήμα για επιλογή κινητού ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πηρα το εν λογο κινητο πολυ χρηστικο κ λειτουργικο για μενα που ειμαι απλως χρηατης κ θελω ενα τηλ και βιμπερ.σε σχεση με το c4 αν εξαιρεσω την οθονη που χανει κατα κρατος με εξυπηρετει καλυτερα εμενα που ειμαι απλως χρηστης.εχω ομως καποιες απορειες

επειεη εχω προβλημα με την ακοη μου κ δεν εχει ledειδοποιησεων υπαρχει καποιος τροπος να αναβει ο φακος ΚΑΙ στις αναπαντητες και στις ειδοποιησεις viber και στα μυνηματα μεχρι να τα δω?η υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανω την δουλεια μου?οταν με καλουν αναβει ο φακος αλλα το θελω και στα αλλα,που προειπα.

επισης υπαρχει καποιος τροπος τα εικονιδια ατην ΑΡΧΙΚΗοθονη να γινουν ποιο μεγαλα?χωρις να αλλαξω την αρχικη οθονη με το easy home?

και κατι ακομα μπορει να βγει η ωρα μονο στην αρχικη οθονη χωρις το windget του καιρου?θελω να φαινεται στην αρχικη οπως στα xperia αν καποιοι γνωριζουν.αυτα κ ευχαριστω για τον χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ανάβει το φλας την ώρα της κλήσης ή των ειδοποιήσεων γίνεται μόνο μια φορά κι όχι συνέχεια. Και μια εφαρμογή που έχω δοκιμάσει δεν το κάνει δεν ξέρω αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Εξάλλου συνέχεια θα σου τελειώσει την μπαταρία.

Για τα κουμπιά της αρχικης οθόνης δεν ξέρω αλλά για το ρολόι υπαρχει εφαρμογή στο play store : γράψε ρολόι xperia και θα το δεις.

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι έχει μια νέα ενημέρωση την V10d-MAY-18-2016 , μέγεθος 297,59ΜΒ. εγώ έχω την V10c-EUR-XX. Αλλάζει κάτι, την έχει κάνει κάποιος ;

Γνωρίζει κανείς ; :what:

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα την εγκατέστησα. Δεν φαίνεται κάποια αλλαγή, αλλά για κάποιο λόγο θα βγήκε η ενημέρωση.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κ10 ds όταν είναι κλειστό και το βάζω για φόρτιση ενεργοποιείται μόνο του. Αν τώρα που φορτίζει το κλείσω δεν ενεργοποιείται ξανά, παραμένει κλειστό. Έτσι γίνεται σε όλα ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

 

το έχω παρατηρήσει και σε άλλες συσκευές όπως το G4c

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...