Jump to content

Σχέση εξ' αποστάσεως!


johner
 Κοινοποίηση

Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;  

268 members have voted

  1. 1. Μπορεί να υπάρξει σχέση εξ'αποστάσεως;

    • Ναί
      130
    • Όχι
      138


Recommended Posts

Η απόσταση και το αποτέλεσμα που φέρνει (χωρισμός) δεν είναι κάτι που γίνεται επειδή δεν αγαπά ο ένας τον άλλον, κατά έναν μεγάλο βαθμό, αλλά γιατί, άνθρωποι είμαστε, δεχόμαστε καθημερινά διάφορα ερεθίσματα από τους άλλους γύρω μας (κάπως έτσι ξεκινά η σχέση) και όταν δεν υπάρχει αυτό που κάνει την καρδιά μας να καρδιοχτυπά όταν το βλέπουμε δίπλα μας, σιγά σιγά με τον χρόνο (όπως είπα παραπάνω... άνθρωποι είμαστε), αρχίζουμε να αλλάζουμε διάθεση (με την καλή την έννοια), τα συναισθήματα αποδυναμώνονται και με το πέρασμα του χρόνου, δεν ισχύει αυτό που νιώθαμε πριν λίγο ή πολύ καιρό για κάποιον. Είναι ανθρώπινο αυτό και η απόσταση απλά, το κάνει βασικό κανόνα και το σιγουρεύει ως αποτέλεσμα.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 261
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χμμμ.....εγω Ξανθη εκεινη Εδεσσα....τα εχουμε 2 μηνες...για μενα ειναι ο ερωτας της ζωης μου,η γυναικα με την οποια θα περναγα ανετα την υπολοιπη ζωη μου μαζι της..(μην σας ακουγεται περιεργο).....η αποσταση στη αρχη πιστεψα οτι θα ειναι το μεγαλο μας προβλημα...επειδη ομως ειμαστε σε μια ηλικια (27-24) που ξερουμε τι θελουμε απο τη ζωη μας ειπαμε να μην μας σταθει εμποδιο και σε ενα 6μηνο να κοιταξουμε να μεινουμε μαζι εδω στη Ξανθη......τελικα αυτη τη στιγμη μας προεκυψαν αλλα προβληματα τα οποια προσπαθουμε να λυσουμε :( ....ελπιζω οτι θα τα καταφερουμε.......αρα εγω λεω ναι με τις καταλληλες προυποθεσεις.....

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

 

Η απόσταση και το αποτέλεσμα που φέρνει (χωρισμός) δεν είναι κάτι που γίνεται επειδή δεν αγαπά ο ένας τον άλλον, κατά έναν μεγάλο βαθμό, αλλά γιατί, άνθρωποι είμαστε, δεχόμαστε καθημερινά διάφορα ερεθίσματα από τους άλλους γύρω μας (κάπως έτσι ξεκινά η σχέση) και όταν δεν υπάρχει αυτό που κάνει την καρδιά μας να καρδιοχτυπά όταν το βλέπουμε δίπλα μας, σιγά σιγά με τον χρόνο (όπως είπα παραπάνω... άνθρωποι είμαστε), αρχίζουμε να αλλάζουμε διάθεση (με την καλή την έννοια), τα συναισθήματα αποδυναμώνονται και με το πέρασμα του χρόνου, δεν ισχύει αυτό που νιώθαμε πριν λίγο ή πολύ καιρό για κάποιον. Είναι ανθρώπινο αυτό και η απόσταση απλά, το κάνει βασικό κανόνα και το σιγουρεύει ως αποτέλεσμα.

 

Εγω πιστευω οτι δεν ειναι τοσο τα ερεθισματα αλλα η ελλειψη του προσωπου που αγαπας σε στιγμες που πραγματικα το χρειαζεσαι...αυτο ειναι το μεγαλυτερο προβλημα γιατι το να κερατωσεις μπορεις να το κανεις και οταν ειστε στην ιδια πολη....

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον exmanos

 

Εγω πιστευω οτι δεν ειναι τοσο τα ερεθισματα αλλα η ελλειψη του προσωπου που αγαπας σε στιγμες που πραγματικα το χρειαζεσαι...αυτο ειναι το μεγαλυτερο προβλημα γιατι το να κερατωσεις μπορεις να το κανεις και οταν ειστε στην ιδια πολη....

 

 

Συμφωνώ. Δεν εννοούσα ότι το κέρατο θα είναι η βασική σκέψη και στόχος όταν είπα "ερεθίσματα από τους άλλους γύρω μας". Απλά, είναι θέμα χρόνου, όταν έχεις να δεις το άτομο που αγαπάς, πάρα πολύ καιρό, σιγά σιγά κάτι θα αλλάζει μέσα σου, κάτι άλλο θα δημιουργηθεί ανάλογα με τις εμπειρίες και τις καταστάσεις που θα περνάς καθημερινά και σε κάποια "σημεία", θα βρίσκεις βοηθεία-συμπαράσταση κ.λ.π. στην αρχή, από άλλα, ίσως νέα πρόσωπα.

 

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά πάντως στην δική σου περίπτωση :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Thanx :) ...αλλα λιγο δυσκολο το κοβω.....σκοπευω παντως να προσπαθησω οσο μπορω...θα δουμε....

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ !! με τίποτα! και πού ξέρω εγώ τι κάνει η γκόμενα μου στο άλλο άκρο της γής ? :D

Nα την τηλεφωνάω και να μου λέει ήμουνα στην Μαρία για καφέ και περιμένετε εμένα να πιστέψω πως ήταν στα αλήθεια εκει? :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα όχι, αλλά μόλις χώρισα από μία σχέση 3 χρόνων Αθήνα - Μυτιλίνη. Ο λόγος του χωρισμού δεν ήταν η απόσταση ούτε το κέρατο.

Όμως δεν θα το ξαναέκανα όμως. Είναι ψυχοφθόρο.

 

Never again.

:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

ΟΧΙ !! με τίποτα! και πού ξέρω εγώ τι κάνει η γκόμενα μου στο άλλο άκρο της γής ? :D

Nα την τηλεφωνάω και να μου λέει ήμουνα στην Μαρία για καφέ και περιμένετε εμένα να πιστέψω πως ήταν στα αλήθεια εκει? :rolleyes:

 

 

ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ...

 

αμα θέλει να το κάνει αυτό στο λέει και άμα μένετε στον ιδιο δρόμο

και αντε μετά εσύ να μάθεις...

 

Αλλά αν σε μια σχέση δεν υπάρχει εμπιστοσύνη, δεν θα είναι η απόσταση που θα οδηγησει στον χωρισμό

~j77
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω λεω ΟΧΙ και ξανά ΟΧΙ!!!

Τα είχα 2,5 χρόνια με μια που σπούδαζε στη Σαλονίκη (εγω Αθήνα),την έβλεπα κάθε 2 μήνες και μετα απο τον πρώτο χρόνο έγινε ιδιαίτερα παράξενη.

1)Με υποχρέωνε να πηγαίνω σχεδόν μόνο εγω να τη βλέπω (μην πείτε για γονείς που εμεναν πολύυυυ μακρια γιατι οτι ήθελε τους έκανε και κάθε 1μήνα πήγαινε ταξίδια μόνο με τις φίλες της). (ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:Στη σχέση απο μακριά 100% θα γίνεις ο μ....κας της ιστορίας)

 

2)Ζωή; Μετά τη μια το βράδυ ως τις 5 το πρωι, κι αν της έλεγες και τίποτα "πρόσεξε που περπατάς","μη κυκλοφορείς τέτοια ώρα μόνη σε στενά" στο παιζε και ράμπο!(Συμπέρασμα: Αμα δε τη κυκλοφορείς εσυ και ανυσηχείς γι αυτήν ενω εκείνη εχει μυαλό χελιού πάλι γίνεσαι ο .... ξέρετε τι.... της ιστορίας. ΠΡΕΠΕΙ να δει το IRREVERSIBLE και μετά θα δούμε αν θα λέει τα ίδια)

 

3)Συμπεριφορά:Κάποιος πιο πάνω είπε αυτό:

Οι γυναίκες στην πλειοψηφία τους κολλάνε, και το βλέπουν συναισθηματικά. Πάντωτς τουλάχιστον για τους άντρες, η ζωή είναι μικρή,και δεν αξίζει να βάζεις λουκέτο για καμία.

 

Ναι ναι καλά. Ξέρεις τι μου έλεγε εμένα;

"Γιατί να μείνουμε μαζί κι άλλο; Εγω θέλω να κάνω σχέσεις και με άλλους άντρες. Να έχω κι άλλες εμπειρίες (συμπεριλαμβανομένου κ του σεχ) και μετά απο 2-3 χρόνια να πιάσεις μια δουλειά εδω και να μείνουμε μαζί και να τα ξαναφτιάξουμε" (Συμπέρασμα:Στη σχέση απο μακριά 100% ΑΝ η γκόμενα τρωει μόνο απο σένα και μείνει "νηστική" αποκτά μυαλό και ιδέες χελιού!.)

 

Γενικό συμπέρασμα: Αν η σχέση είναι εξ αποστάσεως (<80-100χμ) τότε και θα βλέπεστε συχνά και θα τα πάτε καλά. Αν η σχέση είναι του ίδιου τύπου με την απο πάνω,πιθανόν να ακούσετε τα 3 ίδια πράγματα που άκουγα κι εγω. ΕΣΕΙΣ θα ψυχοπλακώνεστε,ΕΣΕΙΣ θα νευριάζετε,ΕΣΕΙΣ θα στενοχωριέστε. ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΧΕΣΗ απο τόσο μακριά (>>100χμ)

 

Και αυτό:

Οι γυναίκες στην πλειοψηφία τους κολλάνε, και το βλέπουν συναισθηματικά. Πάντωτς τουλάχιστον για τους άντρες, η ζωή είναι μικρή,και δεν αξίζει να βάζεις λουκέτο για καμία.

ανήκει στο παρελθόν πλέον καθώς οι άντρες έχουν γίνει πια πολύ συναισθηματικοί σε βαθμο βλακείας ενω οι γυναίκες έχουν απελευθερωθεί ΤΟΣΟ πολύ που συναγωνίζονται για το ποια θα είναι η πιο τυρρανική και αχόρταγη.

www.valder.tk

Η νεα εποχή έφτασε!

Επίσης επισκεφθείτε το forum μας! Όλοι μια παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχναμε και τη βιολογικη βαση της πιστης. Ειναι εκεινη η ορμονη, της οποιας το ονομα δε θυμαμαι, και η μεγαλη ποσοτητα της οποιας οδηγει σε συναισθηματικο δεσιμο και πιστη σε μια σχεση. Η ποσοτητα αυτης της ορμονης που παραγεται στους αντρες ειναι σημαντικα μικροτερη απο οτι εκεινη στις γυναικες.

 

Βρηκαμε λοιπον τη βιολογικη δικαιολογια μας για την κουτσουκελα, και τον λογο του συναισθηματικου δεσιματος των γυναικων.

 

Τα μεμονωμενα περιστατικα δεν καταρριπτουν τα αποτελεσματα των παραπανω ψυχοβιολογικων μελετων.

 

Ισως το να συνδεουμε την πιστη με το επιπεδο μιας ορμονης στο αιμα, οπως και την αγαπη με τη σοκολατα (βιοχημικα, παντα), να ακουγεται αντιρομαντικο και ψυχρο...

Μαλλον πρεπει να αντιληφθουμε οτι ειναι, κι ολας.

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιες συγχονες νεαρες ελληνιδες δεν ειχαν ελληνιδες μαμαδες (και μπαμπαδες ενιοτε αλλα για οικον. λογο) τοτε 8α ηταν πολυ καλυτερες... Το παιδι το ταιζουμε απο μικρο... Να τα εχει ολα... Να μην του λειψει τιποτα.. Οποτε αμα δεν εχει να νοιαζεται για τα βασικα τοτε τι κανει? Νοιαζεται για το που,ποτε,με ποιον-ους 8α πιει καφε, τι&ποσα ρουχα 8α αγορασει, τι 8α κανει με τον γκομενο της (εχει γκομενο? ωραια, ποτε 8α σοβαρεψει αυτος την σχεση τους, γιατι δεν την σοβαρευει, ας του σπασουμε τα @@ λιγο.Τι? παει για σοβαρα? χαζες ειμαστε απο τωρα? δεσμευσεις? πωπω δεν ειμαι ακομα ετοιμη-γενικα απλως θελει να δει αν μπορει να τα αποκτησει ολα απο αυτον, να δει αν περναει η μπογια της, οχι και να τα κατακτησει ετσιιιι), δεν εχει γκομενο(απαραδεκτο να εχει η φιλη της η μαρια, πρεπει να εχει και αυτη! οχι επειδη τον εχει αναγκη αλλα ετσι γιατι πρεπει να εχει απολα-ας μην ξεχναμε πως ολες οι βασικες της αναγκες ειναι τακτοποιημενες απο τον μ4λ4κ4). Και απλα παιρνω σαν παραδειγμα τις γυναικες επειδη ειμαι αντρας και επειδη κατα την παλαια διαθηκη και την συγχρονη ιστορια αυτες ειναι πιο επηρεπης σε τετοια πραγματα και στο ευμεταβλητο της αποψης τους και οχι μονο. Τα ιδια περιπου χαλια εχουν και οι αντρες... Αντρες? χμμ λιγοι εμειναν... Οταν το αγορι το εχεις μαθει να του τα παρεχεις ολα απο -1 ετων μεχρι 30 και 40 (καποιες φορες) τοτε πως 8α γινει αντρας? να αναλαβει πραγματικες ευθυνες για την ζωη του? Μονο μπουμπης και οχι μονο μπορει να γινει. Και για τι νοιαζεται ενας μπουμπης? να τρωει, να πηδαει και να κοιμαται. Αφου ολα τα αλλα προβληματα του τα εχει λυσει.

 

Τεσπα μακρυγορω, για να διατηρηθει μια σχεση απο αποσταση πρεπει να εχουν και οι 2 δυο πραγματα: ωριμοτητα και σχεδιο ο,τι καποια στιγμη 8α μεινουν μαζι. Κινδυνος υπαρχει να μεινουν για πολυ διαστημα μακρια, να προχωρησουν με τις ζωες τους και να αλλαξουν προτεραιοτητες, πιστευω, αποψεις και το πως_θελουν_αυτο_και_το_αλλο οποτε μετα οταν ξανασμιξουν μαζι να μην ειναι οι ιδιοι και να μην αρεσει ο ενας στον αλλον πια. Αλλοιως αμα συνεχιζουν μια σχεση χωρις να υπαρχουν προυποθεσεις να ζησουν καποια στιγμη στην ιδια πολη (δεν λεω μαζι) τοτε και οι 2 ειτε ειναι αφελεις ή υπερβολικα ρομαντικοι και καποιος απο τους 2 8α την κανει πρωτος και ισως με ασχημο τροπο :-P Ειδικα αν ειναι κατω των 29 τοτε τα πραγματα ειναι χειροτερα...

 

υ.γ. γραφω εξ' ιδιας εμπειριας παντα.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον j77

 

ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ...

 

αμα θέλει να το κάνει αυτό στο λέει και άμα μένετε στον ιδιο δρόμο

και αντε μετά εσύ να μάθεις...

 

Αλλά αν σε μια σχέση δεν υπάρχει εμπιστοσύνη, δεν θα είναι η απόσταση που θα οδηγησει στον χωρισμό

 

 

χαίρομαι που βλέπω άτομα να σκέφτονται όπως εγώ είχα αρχίσει να νοιώθω εξωγήινη!!! :blink:

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, μια ερωτηση !

 

Εγω εμπιστευομαι την κοπελα μου γι'αυτο αλλωστε ειμαι και 3,5 χρονια μαζι της και περναμε κι οι δυο καλα...

Οταν ομως ερθει η ωρα που θα ειμαστε αναγκαστικά μακρια ο ενας απο τον αλλο ποιοι ειναι οι παραγοντες που θα μας κρατησουν ενωμενους; Μονο η εμπιστοσυνη; :worry:

Link to comment
Share on other sites

OXI

 

Oi antres leitoyrgoyn enstiktodos, enw i gynaikes vasi (dikis toys panta :lol: )logikis.. Opote otan mpei synaisthima (apo ton antra) vlepei ta panta vasi toy enstiktoy toy (ayti einai i idaniki gia sena, an ti xaseis ksoflises, klp)enw ekeini vasi logikis koitaei ti tin symferei perissotero.. ara ston 1o tyxonta poy tha tis milisei glyka kai tha tin erethisei egkefalika (einai poly simantika ayta ta 2... :!: )epi kapoio X diastima poy tha eiste makrya tha stin kanei xwris na to katalaveis kai esy tha kathese kai tha :'( meta!!!!!!! O antras prepei na einai kynigos kai i gynaika to thyma(metaforika panta) opws sta palia ta xronia gia na soy einai mia gynaika pisti! otan allazoyn oi roloi kai oi antres gynonte (YPER)synaisthimatikoi se megalytero vathmo twn gynaikwn tote oi gynaikes pernoyn to toyfeki :lol: kai feygoyn!

 

Yg. eixa grapsei allo post alla otan patisa apantisi moy leei oti evala polles eikones kai otan gyrisa "pisw" to palio post den ypirxe :!: kai egrapsa allo :wacko: Twra to yparxon to ekana kai ena copy na me sigoyros :alien:

:)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Panagioths

 

Αν καποιες συγχονες νεαρες ελληνιδες δεν ειχαν ελληνιδες μαμαδες (και μπαμπαδες ενιοτε αλλα για οικον. λογο) τοτε 8α ηταν πολυ καλυτερες... Το παιδι το ταιζουμε απο μικρο... Να τα εχει ολα... Να μην του λειψει τιποτα.. Οποτε αμα δεν εχει να νοιαζεται για τα βασικα τοτε τι κανει? Νοιαζεται για το που,ποτε,με ποιον-ους 8α πιει καφε, τι&ποσα ρουχα 8α αγορασει, τι 8α κανει με τον γκομενο της (εχει γκομενο? ωραια, ποτε 8α σοβαρεψει αυτος την σχεση τους, γιατι δεν την σοβαρευει, ας του σπασουμε τα @@ λιγο.Τι? παει για σοβαρα? χαζες ειμαστε απο τωρα? δεσμευσεις? πωπω δεν ειμαι ακομα ετοιμη-γενικα απλως θελει να δει αν μπορει να τα αποκτησει ολα απο αυτον, να δει αν περναει η μπογια της, οχι και να τα κατακτησει ετσιιιι), δεν εχει γκομενο(απαραδεκτο να εχει η φιλη της η μαρια, πρεπει να εχει και αυτη! οχι επειδη τον εχει αναγκη αλλα ετσι γιατι πρεπει να εχει απολα-ας μην ξεχναμε πως ολες οι βασικες της αναγκες ειναι τακτοποιημενες απο τον μ4λ4κ4). Και απλα παιρνω σαν παραδειγμα τις γυναικες επειδη ειμαι αντρας και επειδη κατα την παλαια διαθηκη και την συγχρονη ιστορια αυτες ειναι πιο επηρεπης σε τετοια πραγματα και στο ευμεταβλητο της αποψης τους και οχι μονο. Τα ιδια περιπου χαλια εχουν και οι αντρες... Αντρες? χμμ λιγοι εμειναν... Οταν το αγορι το εχεις μαθει να του τα παρεχεις ολα απο -1 ετων μεχρι 30 και 40 (καποιες φορες) τοτε πως 8α γινει αντρας? να αναλαβει πραγματικες ευθυνες για την ζωη του? Μονο μπουμπης και οχι μονο μπορει να γινει. Και για τι νοιαζεται ενας μπουμπης? να τρωει, να πηδαει και να κοιμαται. Αφου ολα τα αλλα προβληματα του τα εχει λυσει.

 

Τεσπα μακρυγορω, για να διατηρηθει μια σχεση απο αποσταση πρεπει να εχουν και οι 2 δυο πραγματα: ωριμοτητα και σχεδιο ο,τι καποια στιγμη 8α μεινουν μαζι. Κινδυνος υπαρχει να μεινουν για πολυ διαστημα μακρια, να προχωρησουν με τις ζωες τους και να αλλαξουν προτεραιοτητες, πιστευω, αποψεις και το πως_θελουν_αυτο_και_το_αλλο οποτε μετα οταν ξανασμιξουν μαζι να μην ειναι οι ιδιοι και να μην αρεσει ο ενας στον αλλον πια. Αλλοιως αμα συνεχιζουν μια σχεση χωρις να υπαρχουν προυποθεσεις να ζησουν καποια στιγμη στην ιδια πολη (δεν λεω μαζι) τοτε και οι 2 ειτε ειναι αφελεις ή υπερβολικα ρομαντικοι και καποιος απο τους 2 8α την κανει πρωτος και ισως με ασχημο τροπο :-P Ειδικα αν ειναι κατω των 29 τοτε τα πραγματα ειναι χειροτερα...

 

υ.γ. γραφω εξ' ιδιας εμπειριας παντα.

 

 

τα είπες ΟΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

στις μερες μας οι γυναικες πιστευω οτι δεν λενε ποτε τι ακριβως θελουν Δηλαδη, να το παρουμε απο την αρχη το θεμα Γνωρισες μια κοπελα γινατε ξερω γω φιλοι, μιλατε Σου αρεσει της αρεσεις αλλα.... δεν προκειται αυτη να σου πει "ξερεις θελω να τα φτιαξουμε..." Πρεπει να το κανεις εσυ Μετα... τα φταιαξατε... δεν της δειχνεις καποια συναισθηματα σου (για να ειμαστε και στο θεμα μας μεσω τηλεφωνου ή αλλων μεσων δεν δειχνονται ευκολα, δεν ειναι πιστευτα βασικα..), που ομως αυτα υπαρχουν Αυτη δεν θα στο πει καθολου, περιμενει να το κανεις εσυ πρωτος...και εξακολουθω, στο θεμα μας, και συνεχως να σου λεει "θελω να τα πιστεψω αλλα δεν θελω να πληγωθω μετα..." πρεπει να μου το πεις απο κοντα (Οκ Σ'αυτο συμφωνουμε καπως).... θελει κατι αλλο, οτιδιποτε απο το πιο σημαντικο μεχρι το πιο ασημαντο, δεν θα στο πει θα πρεπει να το καταλαβεις μονος σου και να της το ζητησεις εσυ.... μετα, κατι δεν παει καλα... δεν θα σου πει ξερεις θελο να χορισουμε... θα βαλει αλλον στη μεση...

Ε καλα ρε τι ειδους σχεση ειναι αυτη??? :mad:

 

οπως αναφερτηκαι και πιο πανω οι γυναικες τα θελουν ολα ετοιμα γιατι ετσι εμαθαν απο μικρες, ηταν τα παραχαϊδεμενα του μπαμπα και της μαμας....

 

Και εμεις σαν οι μ......ς της υποθεσεις να τους κανουμε τα χατιρια

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το δικο μου θεμα ειναι ζεστο θα συμφωνησω με 2 αποψεις στις οποιες στηριχτικα και εγω οταν ξεκινησα να κανω αυτη τη σχεση που εχω τωρα και μας χωριζουν 300χλμ(σχεδον 3 ωριτσες αναλογα με το ποσο τρεχεις :p ).....

1)Οτι στο μελλον και οχι στο πολυ μακρινο,μεχρι χρονο το πολυ,υπαρχει περιπτωση να μεινουμε μαζι

2)ΚΑΜΜΙΑ σοβαρη συζητηση η οποια αφορα τη σχεση απο το τηλεφωνο

Προς το παρον το πρωτο ειναι μεσα στα πλανα ακομα,το δευτερο προσπαθουμε ακομα να το καταφερουμε :p

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον j77

 

8 χρόνια . Αθήνα - Σικάγο

 

 

j77: Πλατινένιος χορηγός του ΟΤΕ

ΟΤΕ: Χρυσός χορηγός των Ολυμπιακών Αγώνων 2004

j77 έμμεσα: Χρυσός χορηγός των Ολυμπιακών Αγώνων 2004

 

Αυτοί οι Ολυμπιακοί αγώνες θα είναι οι καλύτεροι, γιατί είναι οι δικοί μας...

 

 

Πέρα από την πλάκα πάντως όπου υπάρχει θέληση υπάρχει τρόπος. Μια σχέση μπορεί να κρατήσει από απόσταστη εφόσον το θέλουν πραγματικά και οι δύο. Επίσης η απόσταση μπορεί να δέσει καλύτερα ένα ζευγάρι.

 

Αααα και για όσους φοβούνται τις απιστίες, μπορεί κάλλιστα ο/η συντροφός σας να σας απατάει στο διπλανό δωμάτιο ενώ εσείς κοιμάστε...

Αν έχει στο χαρακτήρα του/της θα βρεί το χρόνο, το χώρο και την κατάλληλη δικαιολογία...

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον exmanos

 

2)ΚΑΜΜΙΑ σοβαρη συζητηση η οποια αφορα τη σχεση απο το τηλεφωνο

Προς το παρον το πρωτο ειναι μεσα στα πλανα ακομα,το δευτερο προσπαθουμε ακομα να το καταφερουμε :p

 

 

φιλε μανο υπαρχουν καποια πραγματα που δεν μπορεις να τα αποφυγεις απο το τηλεφωνο....

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον valerio

 

j77: Πλατινένιος χορηγός του ΟΤΕ

ΟΤΕ: Χρυσός χορηγός των Ολυμπιακών Αγώνων 2004

j77 έμμεσα: Χρυσός χορηγός των Ολυμπιακών Αγώνων 2004

 

Έχει φάει πολύ ψωμί απο εμένα ο ΟΤΕ.

Αν και απο νωρίς έψαχνα για κάρτες (θυμαμαι από τις πρώτες που είχα αγοράσει ήταν Πουλιάδης) και αν και έχω εδώ και πολλά χρόνια εναλλακτικη PC>PHONE από http://www.dialpad.com μου τρώει πολλά λεφτά.

 

Θα έπρεπε να μου έδινε και λεφτά πίσω... γιατι με τόσες κλήσεις που τερμάτιζε απο αμερική προς ελλάδα για εμένα έβγαζε φράγκα απο εμένα ακόμα και όταν εγώ δεν έκανα την κλήση. αυτά τα λεφτά τουλάχιστον έπρεπε να τα παίρναμε 30%-70% ;)

~j77
Link to comment
Share on other sites

900.000 ΔΡΧ για ενα χρονο χρονοκαρτες

τις τηλεκαρτες του προηγουμενου χρονου δεν τις μετρισα!

τωρα εχω telepassport και εχω βρει την υγεια μου!

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SuRfeRCy

 

φιλε μανο υπαρχουν καποια πραγματα που δεν μπορεις να τα αποφυγεις απο το τηλεφωνο....

 

Το ξερω...το κακο ειναι οτι τετοιες σχεσεις στηριζονται απο το τηλεφωνο......το μονο που κανεις ειναι υπομονη(τι ειναι 6 μηνες ακομα μεχρι να παρει το πτυχιο της? :( )

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...