Jump to content

Αντιπροσφορές σε φορητότητα καρτοκινητής ΑΠΟ .... Cosmote


jimmiss
 Κοινοποίηση

Φορητότητα ΑΠΟ...... καρτοκινητή Cosmote  

50 members have voted

  1. 1. Φορητότητα ΑΠΟ...... καρτοκινητή Cosmote

    • Δεν επικοινώνησαν μαζί μας από την Cosmote
    • Επικοινώνησαν και δε μας αντιπροσέφεραν κάτι ουσιαστικό
    • Επικοινώνησαν και μας αντιπροσέφεραν ΜΒ (ή...) με κάθε κάρτα >10€
    • Επικοινώνησαν και μας αντιπροσέφεραν ΜΒ (ή...) με κάθε κάρτα >5€
    • Επικοινώνησαν και μας αντιπροσέφεραν ΜΒ (ή...) χωρίς κάρτα


Recommended Posts

αυτές οι προσφορές για ποιο πακέτο ισχύουν? Εγώ έχω WU μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιον από αυτούς?

 

1) Στο 1330 είναι για τα προνομιακά πακέτα.

2) ΔΕ μπορείς να ενεργοποιήσεις καμιά απ'αυτές ΑΝ δε λάβεις το κατάλληλο sms ότι έχεις την κάθε συγκεκριμένη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νούμερο frog στο οποίο εχει περιέλθει το τετράμηνο απο την τελευταία ανανέωση χρόνου ομιλίας και έχει μπεί σε φραγές εισερχομένων και εξερχομένων, μπορεί να ''ταξιδεύσει'' με φορητότητα σε άλλο δίκτυο ή δεν θα το αφήσει η cosmote λόγω φραγών?

Ρωτάω γιατί νούμερο cosmote στο οποίο παρήλθε το δωδεκάμηνο και είναι σε φραγές, η cosmote δεν το αφήνει να φύγει με φορητότητα!

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχω καρτοκινητό whats up student !!! Μετά από αίτημα φορητότητας του αριθμού μου προς vodafone με κάλεσαν από το γνωστό νούμερο 2106290500 την επόμενη ημέρα όμως από όταν έλαβα το SMS και κατάφερα να πάρω 200' προς όλους + 600 mb μετά από ανανέωση για 12 μήνες. Δεν μου ανέφερε το ποσό της ανανέωσης γιατί έτσι κι αλλιώς βάζω 10 ευρώ οπότε δεν με ενδιέφερε. Μόλις ακύρωσα το αίτημα και μου ήρθε επιβεβαίωση μου ήρθε και το πρώτο bonus.

Προσπαθώ να ανεβασω screenshot αλλά μου λέει πως είναι εκτός ορίου!

AΠO THN EΓΓPAΦH ΣOY ΣTH ΠPOΣΦOPA ΠHPEΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛOYΣ & 600MB ΓIA 1 MHNA.KAI MHN ΞEXNAΣ OTI ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 12 MHNEΣ ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΘA EXEIΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛOYΣ & 600MB ΓIA 1 MHNA!

Edited by Belschri
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχω καρτοκινητό whats up student !!! Μετά από αίτημα φορητότητας του αριθμού μου προς vodafone με κάλεσαν από το γνωστό νούμερο 2106290500 την επόμενη ημέρα όμως από όταν έλαβα το SMS και κατάφερα να πάρω 200' προς όλους + 600 mb μετά από ανανέωση για 12 μήνες. Δεν μου ανέφερε το ποσό της ανανέωσης γιατί έτσι κι αλλιώς βάζω 10 ευρώ οπότε δεν με ενδιέφερε. Μόλις ακύρωσα το αίτημα και μου ήρθε επιβεβαίωση μου ήρθε και το πρώτο bonus.

Προσπαθώ να ανεβασω screenshot αλλά μου λέει πως είναι εκτός ορίου!

AΠO THN EΓΓPAΦH ΣOY ΣTH ΠPOΣΦOPA ΠHPEΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛOYΣ & 600MB ΓIA 1 MHNA.KAI MHN ΞEXNAΣ OTI ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 12 MHNEΣ ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΘA EXEIΣ ΔΩPO 200' ΠPOΣ OΛOYΣ & 600MB ΓIA 1 MHNA!

 

Αυτό έγινε αυτές τις μέρες, τελευταία;

ΆΝ ναι, τότε σου αντιπροσέφεραν ότι δίναν σε κάποια WU σε αιτήματα φορητότητας πέρσι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6875289#post6875289

Προφανώς κ με 5€υρη ανανέωση τον προηγούμενο μήνα θα παίρνεις τα ίδια κάθε 1η του μηνός.

 

Να σε ρωτήσω:

Ήταν πολύ καιρό που το έχεις φοιτητικό (δλδ πολλά χρόνια);

Δεν είχες δώσει ακόμα τα 30€ για "τέλη" φορητότητας στη Vodafone, έτσι; Ή όχι;

Και εννοείται ότι συνεχίζεις να έχεις ό,τι παροχές δίνει στα φοιτητικά το WU, έτσι; Δλδ (600΄προς WU + 600ΜΒ κάθε 1η του μηνός, ασχέτως κάρτας), έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό το έχω χρόνια στην cosmote !!! Τα bonus θα μπαίνουν κάθε πρώτη ανανέωση του μήνα που θα κάνω και όχι αποκλειστικά κάθε 1 του μήνα. Είναι η ίδια ακριβώς προσφορά που ίσχυε και πέρυσι την οποία και είχα πάρει ξανα με την διαφορά ότι είχα και έξτρα 600 προς whats up και 600 mb. Τώρα τουλάχιστον εμένα έδωσαν αυτά που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ. Έκανα φορητότητα online από το site της vodafone για συμβόλαιο! Δεν παρέλαβα τίποτα ποτέ, έκανα ακύρωση με του 13894 και ξεμπέρδεψα. (Η vodafone εάν δεν σε έχει πελάτη δεν προχωράει έτσι σε φορητότητα, εμένα με έχει πελάτη σταθερής. Θα ζητήσει δικαιολογητικά διαφορετικά)
Link to comment
Share on other sites

Ωπα

Τετοια θελω να ακουω

 

Για να μιλήσω με κοσμοτε μπας και γινει κάτι...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, μου ήρθε με μύνημα η προσφορά με τα 1500 και 1500, δηλαδή αυτή θα την έχω για πάντα;

 

Στάλθηκε από το CUBOT DINOSAUR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cubot Dinosaur
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, μου ήρθε με μύνημα η προσφορά με τα 1500 και 1500, δηλαδή αυτή θα την έχω για πάντα;

 

Στάλθηκε από το CUBOT DINOSAUR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ξέρει κανείς..Ιδίως ΑΝ δε σου γράφει το sms λήξη δυνατότητας ενεργοποίησης του Α 6.

 

Την Α 8 έχω "στο μάτι":

 

Cosmote_9_2017_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, μου ήρθε με μύνημα η προσφορά με τα 1500 και 1500, δηλαδή αυτή θα την έχω για πάντα;

 

Στάλθηκε από το CUBOT DINOSAUR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για παντα δεν ειναι τιποτα απλα οσο το εχεις ++ευλογησον...++

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρει κανείς..Ιδίως ΑΝ δε σου γράφει το sms λήξη δυνατότητας ενεργοποίησης του Α 6.

 

Την Α 8 έχω "στο μάτι":

 

Cosmote_9_2017_1.jpg

Αυτά τι είναι ?Ενεργοποιούνται στα προνομιακά και πως?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τι είναι ?Ενεργοποιούνται στα προνομιακά και πως?

Προνομιακό μόνο αυτο στο 1330 (προς το παρόν) {όπως το promo4, κατιτις: ψάξτο....:))

Στο 1256:

ΜΟΝΟ για όσους λαμβάνουν το κατάλληλο sms κ εως ότου λέει (ή δε λέει) προθεσμία ενεργοποίησης.

 

Πως είναι (ή ΔΕΝ είναι) δυνατό να τα λάβεις, ψάξτο.

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι (ή ΔΕΝ είναι) δυνατό να τα λάβεις, ψάξτο.

Δεν μας λες κι εμάς πως να λάβουμε τα μηνύματα? Τι να ψάξουμε,το κυνήγι του χαμένου θησαυρού θα παίξουμε? Αν ξέρεις τον τρόπο και θες να βοηθήσεις πεστο αλλιώς μην πετάς ρουκέτες.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες κι εμάς πως να λάβουμε τα μηνύματα? Τι να ψάξουμε,το κυνήγι του χαμένου θησαυρού θα παίξουμε? Αν ξέρεις τον τρόπο και θες να βοηθήσεις πεστο αλλιώς μην πετάς ρουκέτες.

 

Fixed "λύσεις" ΔΕΝ υπάρχουν πουθενά σε αυτή τη ζωή.

 

Όποιος πορεύεται "έτσι" {χωρίς να ψάχνει} , ΑΣ πάθει για να μάθει: Γνωστόν....ΜΠΑΣ και μάθει [το σωστό].....:p

Link to comment
Share on other sites

Άφησες να εννοηθεί οτι ξέρεις με ποιά λογική έρχονται τα εν λόγω sms. Αν θες πες μας λοιπόν αν υπάρχει κάτι,αλλιώς άσε τα μισόλογα. Έχεις κάτι να μας πεις ή όχι?
Link to comment
Share on other sites

Άφησες να εννοηθεί οτι ξέρεις με ποιά λογική έρχονται τα εν λόγω sms. Αν θες πες μας λοιπόν αν υπάρχει κάτι,αλλιώς άσε τα μισόλογα. Έχεις κάτι να μας πεις ή όχι?

 

Όπως το "περιμένεις": ΟΧΙ.

Αλλά:

1) Δεν έχω και καμιά υποχρέωση για όποιον τα θέλει μασημένα.

2) Έτσι κι αλλιώς no prob 4 me.

3) Γνωστόν κ αναμενόμενο.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...