Jump to content

[S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν εχει doa και το σκρουτζομαγαζο δεν εχει διαφορα. ειδαλως παρτο απο το πλαισιο

Το σέρβις της εγγύησης είναι πάλι απ την arvato και στις δυο περιπτώσεις? Διάβαζω διάφορα για refurbished κλπ και έχω ανησυχήσει. Που σημαίνει ότι μπορεί να είναι πειραγμένα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το σέρβις της εγγύησης είναι πάλι απ την arvato και στις δυο περιπτώσεις? Διάβαζω διάφορα για refurbished κλπ και έχω ανησυχήσει. Που σημαίνει ότι μπορεί να είναι πειραγμένα?

Πιστευω πως απλα τα ελέγχουν τα καταστηματα πριν τα προωθησουν

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Το σέρβις της εγγύησης είναι πάλι απ την arvato και στις δυο περιπτώσεις? Διάβαζω διάφορα για refurbished κλπ και έχω ανησυχήσει. Που σημαίνει ότι μπορεί να είναι πειραγμένα?

 

ναι στο επισημο σερβις το πας.

Link to comment
Share on other sites

ναι στο επισημο σερβις το πας.

 

Φιλε πιστεύεις οτι υπαρχει κάποιο προβλημα με την συσκευή μου με βαση το τελευταιο ποστ της προηγούμενης σελιδας?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και γώ γιατί το πλαίσιο το χει 50 ευρώ ακριβότερα. Η εγγύηση δέν έχει καμία διαφορά απο σκρουτζ? Αξίζει τα παραπάνω 50 ευρώ ή όχι?

 

Όχι βέβαια. Δεν αξίζει. Γιατί να τους δώσεις τσάμπα 50 ευρώ? Κοροϊδία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντυπωσεις απο phonegallery? Θελω το Gold και τα Kaiser που παιρνω παντα δεν το εχουν.

 

Ευχαριστω παιδια!

 

Σε mail που έστειλα στο kaizer μου ειπαν πως είναι branded tim.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πιστεύεις οτι υπαρχει κάποιο προβλημα με την συσκευή μου με βαση το τελευταιο ποστ της προηγούμενης σελιδας?

 

δεν ξερω, εμενα ειχε ταινια και το ανοιξα εγω στο σκρουτζομαγαζο διοτι το ασημι που πηρα δεν το ειχε δει ζωντανα ο τυπος που το ειχε και με παρακαλεσε να το ανοιξω να το δει.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω, εμενα ειχε ταινια και το ανοιξα εγω στο σκρουτζομαγαζο διοτι το ασημι που πηρα δεν το ειχε δει ζωντανα ο τυπος που το ειχε και με παρακαλεσε να το ανοιξω να το δει.

Παρατήρησα οτι η ταινία που είναι κομμενη είναι στα ουγγαρέζικα , ( η αγγλικη αθικτη)μπορει να ανοίγουν για να δούν αν πετυχε η μεταφορά;

Edited by takis6666

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Το Smarties τί λέει? Έχει αγοράσει κανείς?

Γνωστός μου πήρε s7 απλό και του έστειλαν branded Tim Ιταλίας. Αλλά γενικά σαν μαγαζί είναι αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα απο Πλαίσιο. Δέν το χω ανοίξει ακόμα. Το IMEI το γράφει πουθενά απ έξω ή μόνο μέσα μέσω του phone info που διάβασα?
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα απο Πλαίσιο. Δέν το χω ανοίξει ακόμα. Το IMEI το γράφει πουθενά απ έξω ή μόνο μέσα μέσω του phone info που διάβασα?

 

Μόνο μέσα...

 

Μόνο μέσα...

 

Τωρα το ειδα το γραφει κι απέξω

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

To VR δώρο ισχύει και στο edge ή μόνο στο απλό;

Και στο απλό είδα ότι το δίνουν.

Δύο edge που έχω αγοράσει από κωτσοβολο και πλαίσιο είχαν μαύρη ταινία ασφαλείας και ήταν ελληνικά unbranded. Ένα που αγόρασα από citishop η ταινία ασφαλείας ήταν άσπρη και μέσα στο κουτί είχε σε ένα κομματάκι αυτοκόλλητο το imei του κινητού και ήταν ουγγρικό unbranded. Από το σκρουτζομαγαζο το κεντρικό home button δεν πατιοταν καλά, έπρεπε να το κεντράρεις για να πιάσει αλλά αυτό μάλλον πρέπει να ήταν τυχαίο γεγονός. Κατά τα λοιπά τα ίδια ήταν πλην φυσικά της αρχικής επιλογής γλώσσας

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s21 fe

Link to comment
Share on other sites

Οι αλυσίδες το δίνουν 699 με το vr. O Γερμανός το έχει στα 599, λογικά χωρίς το vr. Προσωπικά θα προτιμούσα του Γερμανού.
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο S7 που πήρα ήταν από skroutz, ουγγρική συσκευη,με άσπρη ταινια ασφαλείας,στα παρελκόμενα είχε και το ανταπτορακι,το δεύτερο που είναι από puplic έχει μαύρη ταινία ασφαλείας,αλλά ενώ στο ταμπελακι με το τι περιέχει η συσκευασία,ενώ έγραφε για το ανταπτορακι,δεν υπήρχε μέσα...

Ακομα ήταν διαφορετική η συσκευασία στα ακουστικά,και οι δύο συσκευές unbranded απλά έχω την εντύπωση ότι η rom ή Ουγγρική από skroutz ήταν καλύτερη από την Ελληνική που εχει η συσκευή των puplic....Κατά τ αλλά εγώ προσωπικά προτιμώ συσκευές από skroutz αν έχει πάνω από 50€ διαφορά σε σχέση με τις αλυσίδες καταστημάτων τύπου puplic κοτσωβολου κλπ κλπ...

Απλα απο puplic πήρα και την άσφαλεια κινητού με 70€,με ισχύ για 2 χρόνια....

Link to comment
Share on other sites

Οι αλυσίδες το δίνουν 699 με το vr. O Γερμανός το έχει στα 599, λογικά χωρίς το vr. Προσωπικά θα προτιμούσα του Γερμανού.

 

Πήρα το S7 Edge από Γερμανό με το Gear Vr στα 599€ + επέκταση εγγύησης ενός χρόνου δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! γνωρίζεται αν στο cityshop ειναι unbranded το συγκεκριμένο μοντέλο? δεν θέλω να έχει logo και εφαρμογες καποιας τηλεφωνιας!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα!! γνωρίζεται αν στο cityshop ειναι unbranded το συγκεκριμένο μοντέλο? δεν θέλω να έχει logo και εφαρμογες καποιας τηλεφωνιας!!!!!

 

Συσκευή φίλου που αγοράστηκε από το συγκεκριμένο κατάστημα ήταν unbranded Ούγγρικη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια! σε ευχαριστώ!!Να το αγοράσω τώρα η να το πάρω τον φεβρουάριο μήπως και πέσει ελάχιστα έστω η τιμή του?
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια! σε ευχαριστώ!!Να το αγοράσω τώρα η να το πάρω τον φεβρουάριο μήπως και πέσει ελάχιστα έστω η τιμή του?

 

Δεν το βλεπω να πέφτει και τοσο.. αξιζει τωρα

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Γιατι δεν νομίζω οτι έχω και πολύ υπομονη!!! θα προβω άμεσα σε αγορά μέχρι τέλος βδομαδας αυριο θα πάω να το δω και απο κοντά!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! γνωρίζεται αν στο cityshop ειναι unbranded το συγκεκριμένο μοντέλο? δεν θέλω να έχει logo και εφαρμογες καποιας τηλεφωνιας!!!!!

 

Το πρώτο s7 το είχα πάρει από citysbop και ήταν unbrandex και Ουγγρική συσκευη...Καλό θα είναι παντος πριν παραγγείλεις να κάνεις και ένα τηλέφωνο να το σιγουρέψει...

Εγώ πάντα έτσι κάνω,γιατί είμαι επαρχία και δεν θέλω να μπλέκω...

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο!! καλύτερα απο το τηλέφωνο γιατι με μηνύματα δεν...Σχετικά με το μαγαζί μπερδεύτικα ενοούσα το > citisshop !!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Γνωρίζει κάποιος αν το galaxy s7 edge από κατάστημα της Vodafone είναι branded ή όχι;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...