Jump to content

[S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γραψαμε και ποιο οανω.μονο ενα μοντελο κυκλοφορει εδω sm-g935f το ιδιο ειναι απλα δεν εβαλαν το f!branded μπορει να τυχεις καποιου παροχου!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξεστοκάρει τα edge ο Κωτσόβολος Από ότι φαίνεται.

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/160382-samsung-galaxy-s7-edge-32gb-gold

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Ξεστοκάρει τα edge ο Κωτσόβολος Από ότι φαίνεται.

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/160382-samsung-galaxy-s7-edge-32gb-gold

 

Πολύ καλή τιμή! Μέχρι 17 του μήνα ισχύει η προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την τιμή δεν παίρνεις ούτε αξιοπρεπές κινέζικο ποσο μάλλον μια απ τις καλυτερες καμερες σε κινητό. ...αν δεν ημουν άρρωστος νοτακιας θα το χτυπαγα τώρα .....+2 χρόνια εγγυηση ελληνικης αντιπροσωπιας +αξεσουαρ απεριόριστα. ...καλη τιμή Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την τιμή δεν παίρνεις ούτε αξιοπρεπές κινέζικο ποσο μάλλον μια απ τις καλυτερες καμερες σε κινητό. ...αν δεν ημουν άρρωστος νοτακιας θα το χτυπαγα τώρα .....+2 χρόνια εγγυηση ελληνικης αντιπροσωπιας +αξεσουαρ απεριόριστα. ...καλη τιμή

 

Ακριβως αυτο!!

Link to comment
Share on other sites

Price match και από τα Public.

 

Μαύρο

Λευκό

Χρυσό

 

Τη στιγμή που γράφω δείχνουν όλα άμεσα διαθέσιμα.

 

εξαντλημενο πια...

Link to comment
Share on other sites

στον κωτσοβολο επαιξαν ...π@@στια σημερα... το εβαλαν στα 399 δεν περίμεναν να γινει αυτος ο χαμος , στην ευκαρπια που πηγα μου ειπαν ότι το πρωι περίμεναν 3 ατομα να ανοιξει το καταστημα για να προλαβουν!!

Δωσανε οσα δωσανε και μετα πρεπει να επεσε γραμμη απο πανω ότι δεν υπαρχουν αλλα κομματια ...σε αυτη την τιμη φυσικα! τωρα στο λευκο υπαρχει ξάφνου διαθεσιμοτητα αλλα στα ...499!!!

Δλδ καναν ...διόρθωση στην τιμη , οχι οτι την βαλαν κατα λαθος αλλα δεν πιστευαν οτι θα γινοταν τετοιος χαμος!!! οταν ειδαν την ζητηση κλεισαν την κανουλα και ανεβασαν την τιμη ....

Link to comment
Share on other sites

στον κωτσοβολο επαιξαν ...π@@στια σημερα... το εβαλαν στα 399 δεν περίμεναν να γινει αυτος ο χαμος , στην ευκαρπια που πηγα μου ειπαν ότι το πρωι περίμεναν 3 ατομα να ανοιξει το καταστημα για να προλαβουν!!

Δωσανε οσα δωσανε και μετα πρεπει να επεσε γραμμη απο πανω ότι δεν υπαρχουν αλλα κομματια ...σε αυτη την τιμη φυσικα! τωρα στο λευκο υπαρχει ξάφνου διαθεσιμοτητα αλλα στα ...499!!!

Δλδ καναν ...διόρθωση στην τιμη , οχι οτι την βαλαν κατα λαθος αλλα δεν πιστευαν οτι θα γινοταν τετοιος χαμος!!! οταν ειδαν την ζητηση κλεισαν την κανουλα και ανεβασαν την τιμη ....

 

Φιλε εγω που πηγα δεν εμειναν κομματια απο το edge ουτε για δειγμα!! δουλευει φιλαρακι και μου εδειξε στον υπολογιστη και δεν υπηρχε σε κανενα καταστημα διαθεσιμο!

αλλος φιλος το προλαβε χθες....:( εγω οχι:cry:

Π@υστι@ δεν ειδα πουθενα ....

Link to comment
Share on other sites

Ξεστοκάρει τα edge ο Κωτσόβολος Από ότι φαίνεται.

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/160382-samsung-galaxy-s7-edge-32gb-gold

 

Οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο φίλο walkera82, μιας και από το δικό του ποστ είδα την προσφορά και έκλεισα, απ' ότι διαπιστώθηκε, το τελευταίο κομμάτι edge. Μου έκανε εντύπωση ότι μόλις έκλεισα το δικό μου, στο καπάκι πήγα να κάνω νέα κράτηση και από το site δε με άφηνε πλέον, καθώς επίσης στο λεπτό πάνω είχε εξαφανιστεί και η διαφήμιση του site σχετικά με το s7 και είχε μείνει μόνο αυτή του Α3. Μου το επιβεβαίωσε και η πωλήτρια που πήγα για την παραλαβή ότι ήταν το τελευταίο κομμάτι. :cool: Προς ενημέρωση, η κράτηση έγινε την Πέμπτη το πρωί, κατά τις 11 παρά.

Μου είπε πάντως ότι έγινε χαμός με την προσφορά και ότι κάποιοι είχαν ζητήσει ακόμα και εκθεσιακά!!

 

Ευχαριστώ walkera82 :clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ αν και ομολογουμένως φοβήθηκα όταν το ανέβαζα μήπως θεωρούνταν από τους διαχειριστές ως διαφήμιση κάτι το οποίο δεν ανταποκρινόταν στη πραγματικότητα!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη των 459€ στα media για το απλο S7 πως σας φαινεται? Ειδικα σε συγκριση με skroutz που ξεκινανε απο 412€...μηπως λοιπον να προτιμησω την ασφαλεια του retail για αυτη την διαφορα τιμης? :confused:

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις και το κέρδος των ατοκων δόσεων εφόσον σκέφτεσαι να το κρατήσεις οπότε δεν θα σου φανεί το ποσό αν πχ επιλέξεις 12 ή 18 ή και άτοκες...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη των 459€ στα media για το απλο S7 πως σας φαινεται? Ειδικα σε συγκριση με skroutz που ξεκινανε απο 412€...μηπως λοιπον να προτιμησω την ασφαλεια του retail για αυτη την διαφορα τιμης? :confused:

Καλά είναι, αλλά (αν δεν το βιάζεσαι) ίσως στις εκπτώσεις (10 Ιουλίου) να βγει σε καλύτερη τιμή (ειδικά μετά την προσφορά στα 399 του edge).

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν επείγει η αγορά του, οπότε το να περιμένω κάποια έξτρα προσφορά στις εκπτώσεις είναι πολύ καλή ιδέα που δεν την είχα σκεφτεί ως ενδεχόμενο, ευχαριστώ!

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σε όλους, αποφάσησα (επιτέλους!!) να αλλάξω συσκευή και το s7 edge μου κάνει στενό μαρκάρισμα :lol:

 

Η τιμή βέβαια από public, media κτλ ξεφεύγει αρκετά σε σχέση με skroutz και ήθελα να ρωτήσω απόψεις και εμπειρίες για τα συγκεκριμένα μαγαζιά μιας και η χαμιηλή τιμή με βάζει σε παράξενες σκέψεις:

 

citishop

phonegallery

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καμία παράξενη σκέψη μην έχεις δεν υπάρχει κανένα νόημα να τα δώσεις στο public δες αξιολογήσεις και διάλεξε μαγαζί και ορμα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με ανησυχεί είναι κάποιες κριτικές που κάνουν αναφορά σε ελλατωματικές, ανοιγμένες ή μη γνήσιες συσκευές. Αυτός είναι και ο λόγος περισσότερο που θέλω να δω αν έχει πάρει κάποιος το συγκεκριμένο μοντέλο από κάποιο μαγαζί για να δω εμπειρίες :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με ανησυχεί είναι κάποιες κριτικές που κάνουν αναφορά σε ελλατωματικές, ανοιγμένες ή μη γνήσιες συσκευές. Αυτός είναι και ο λόγος περισσότερο που θέλω να δω αν έχει πάρει κάποιος το συγκεκριμένο μοντέλο από κάποιο μαγαζί για να δω εμπειρίες :)

 

Φιλε μου ελευθερα παρε. Διαβασε αξιολογησεις. Αν εισαι αθηνα κιολας και φοβασαι πηγαινε παρτο απο εκει απευθειας να δεις κιολας οτι ειναι σφραγισμενο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, αποφάσησα (επιτέλους!!) να αλλάξω συσκευή και το s7 edge μου κάνει στενό μαρκάρισμα :lol:

 

Η τιμή βέβαια από public, media κτλ ξεφεύγει αρκετά σε σχέση με skroutz και ήθελα να ρωτήσω απόψεις και εμπειρίες για τα συγκεκριμένα μαγαζιά μιας και η χαμιηλή τιμή με βάζει σε παράξενες σκέψεις:

 

citishop

phonegallery

Στα mm το βλέπω σε προσφορά στα 499 ευρώ + 24 άτοκες:)

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_samsung-galaxy-s7-edge-32gb-black-1178395.html?gclid=CPizjs_j19YCFRpeGQodsRYHBw

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση ✌

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...ουπς 699 γράφει τώρα :(

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση ✌

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...ουπς 699 γράφει τώρα :(

ήταν για λίγες ώρες, όχι για πάντα:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Στα mm το βλέπω σε προσφορά στα 499 ευρώ + 24 άτοκες:)

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_samsung-galaxy-s7-edge-32gb-black-1178395.html?gclid=CPizjs_j19YCFRpeGQodsRYHBw

 

Ευχαριστώ xetasa! Τελικά το έκανα παραγγελία εκείνη τη στιγμή και χθες το πρωί πήγα και το παρέλαβα από ΜΜ. Τουλάχιστον να έχω ένα μαγαζί δίπλα μου να μπορώ να τρέξω αν (ελπίζω όχι) χρειαστεί!

 

Μεγιά μου! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλοδουλετο το εργαλείο ...και σήμερα παραμένει απ τα κορυφαία κινητά ✌
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...