Jump to content

Huawei P9


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποίησε το floatify ..ψαξτο στο google..δεν θέλει ρουτ..έχει απίστευτα πολλές ρυθμίσεις για ειδοποιησεις
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εψαχα και αλλα οπως nils εχουν οντως πολλες επιλογες το θεμα ειναι οτι σε ολα πρεπει να απενεργοποιεις το αποτυπωμα για να μη ξεκλειδωνεις 2 lockscreen. απο μπαταρια αυτο τη κατεβαζει φουλ η οχι?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Υπαρχει τροπος να αλλαξουμε την διαταξη στα πληκτρα κατω που εμφανιζονται για το back,ανοιχτες εφαρμογες κλπ,ή δεν γίνεται?Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Μηπως ξερει κανεις αν στο Huawei P9 4G Dual Sim παιρνουν και οι δυο καρτες δεδομενα η πρεπει να τις αλλαζω θεση καθε φορα ?

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Μηπως ξερει κανεις αν στο Huawei P9 4G Dual Sim παιρνουν και οι δυο καρτες δεδομενα η πρεπει να τις αλλαζω θεση καθε φορα ?

:)

 

Φυσικά και παίρνουν και η δύο κάρτες δεδομένα. Μέσω του μενού ορίζεις εσύ ποια κάρτα θες να χει τα δεδομένα... μάλιστα η μαγεία και αυτής της συσκευής της Huawei είναι όταν μιλάς στην μια γραμμή ενώ σερφαρεις ταυτόχρονα στην άλλη που χεις ορίσει εσύ για τα δεδομένα. :D

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το android 7, ναι θα το πάρει στάνταρ. Τώρα το πότε ..... :rolleyes:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς το android 7, ναι θα το πάρει στάνταρ. Τώρα το πότε ..... :rolleyes:

ναι αυτο εννοω. κατι διαβασα οτι εχει βγει να τη βαλεις manually απο τελη ιουλιου. και περιμενουμε ota.

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια,αν χρησιμοποιεί καποιος το messenger μπορει να μου που αν του χρυπαει οταν έρχεται μήνυμα???Εκανε αναβάθμιση και σταμάτησε να μου χτυπάει...
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει έμενα..

 

Σου εχει κανει την τελευταία αναβάθμιση????Πφφφφφ εμενα δεν χτυπαει καθολου και τα εχω ολα ανοιχτα στις ειδοποιήσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοω. κατι διαβασα οτι εχει βγει να τη βαλεις manually απο τελη ιουλιου. και περιμενουμε ota.

 

Είναι beta έκδοση. Έχει ακόμη αρκετό δρόμο μπροστά της! ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Είναι beta έκδοση. Έχει ακόμη αρκετό δρόμο μπροστά της! ;)

beta? στου αδεφου μου το s7 και σε ενος φιλου το huawei nexus p6 ηρθε χθες...φφ θα περιμενουμε τι να κανουμε

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος για το s7? Για ξαναδες το.

Πέραν από τα nexus κανένα άλλο δεν έχει πάρει official 7 (non beta).

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος για το s7? Για ξαναδες το.

Πέραν από τα nexus κανένα άλλο δεν έχει πάρει official 7 (non beta).

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ωπα σορυ το s6 του αδερφου μου

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

ωπα σορυ το s6 του αδερφου μου

Το s6? Nougat?

 

Δεν ξέρω κανέναν να έχει πάρει update το nougat ακόμη, πέραν των νεξους........

 

 

Κάποιο λάθος κάνεις!

 

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ωπα σορυ το s6 του αδερφου μου

 

Mαλλον καποια αλλη αναβαθμιση εχει παρει. Νougat σιγουρα οχι παντως. Samsung να βγαζει την N τοσο γρηγορα, και σε τηλεφωνο παλιοτερο, δεν υπαρχει περπτωση ουτε μια στις χιλιες. :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον καποια αλλη αναβαθμιση εχει παρει. Νougat σιγουρα οχι παντως. Samsung να βγαζει την N τοσο γρηγορα, και σε τηλεφωνο παλιοτερο, δεν υπαρχει περπτωση ουτε μια στις χιλιες. :lol::lol::lol:

Ετσι ακριβώς.

Καμια marshmallow θα πηρε.

Νugat στη καλυτερη Δεκέμβριο.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

ναι εχετε δικιο. ειδα λαθος. απλα το nexus τη πηρε και την ιδια μερα ηρθε μια αναβαθμιση στο s6 και νομιζα ηταν ιδια
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Απλή σύμπτωση και τίποτα περισσότερο. Για να αρχίσουν να δίνουν νουγκατ έχουμε ακόμη δρόμο.

Βέβαια beta εκδόσεις βρίσκεις να βάλεις αλλά αυτή είναι άλλη ιστορία. (Υπάρχει και για το Ρ9)

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

οοκ ευχαριστω για τη διορθωση. εγω ακομα θα νομιζα οτι απο ωρα σε ωρα θα μου ρθει.. μαλλον θα περιμενα πολυ :)
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση. γιατι οποιαδηποτε εφαρμογη για system info βαζω μου λεει max cpu frequency 1.8 gh.? δεν υποτιθεται οτι εχει4 πυρηνες στα 2.5 και 4 στα 1.8?
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, απο θερμοκρασια πως παει? Με ενδιαφερει για χρηση internet social αλλα και gaming, το νιωθεις να καιει στο χερι? Εχω καει απο το z5c που εχω τωρα και γι'αυτο το ψιριζω τοσο
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση. γιατι οποιαδηποτε εφαρμογη για system info βαζω μου λεει max cpu frequency 1.8 gh.? δεν υποτιθεται οτι εχει4 πυρηνες στα 2.5 και 4 στα 1.8?

Κατέβασε το aida64 και θα σου τα δείξει σωστά.

Καλησπερα, απο θερμοκρασια πως παει? Με ενδιαφερει για χρηση internet social αλλα και gaming, το νιωθεις να καιει στο χερι? Εχω καει απο το z5c που εχω τωρα και γι'αυτο το ψιριζω τοσο

Όλα τα σύγχρονα κινητά με ανάλογες cpu, στο gaming θα σου ζεσταθούν.

Όποιος λέει κάτι διαφορετικό για ανάλογης ισχύος κινητό, σου λέει ψέματα.

Από εκεί και μετά, δεν έχει κάποιο θέμα με υπερθέρμανση.

 

Αν το παίρνεις για gaming, δεν είναι η καλύτερη επιλογή σου. Όχι οτι θα έχει θέμα αλλά σαφώς για gaming υπάρχουν καλύτερες επιλογές εκεί εξω.

 

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...