Jump to content

Meizu M3 Note


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να αγοράσω την συσκευή (από Ελλάδα) και θα ήθελα να φώτα σας.... Αξίζει πιστεύετε 190 ευρώ;;;

 

Φυσικά και τα αξίζει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω να αγοράσω την συσκευή (από Ελλάδα) και θα ήθελα να φώτα σας.... Αξίζει πιστεύετε 190 ευρώ;;;

Μπορείς να το πάρεις και από εδώ http://www.vickmall.com/international-version-meizu-m3-note-5-5inch-fhd-4g-lte-4100mah-smartphone-16gb-stock-in-eu-warehouse-silver.html και βγαίνει κοντά στα 150 ευρώ με σημερινή ισοτιμία.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά και κάτι άλλο δεν υπάρχει πουθενά σε χρυσό χρώμα η συσκευή;

Το Vickmall την έχει σε στοκ αλλα ειναι ακριβότερη και σου έρχεται απο Κίνα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το πάρεις και από εδώ http://www.vickmall.com/international-version-meizu-m3-note-5-5inch-fhd-4g-lte-4100mah-smartphone-16gb-stock-in-eu-warehouse-silver.html και βγαίνει κοντά στα 150 ευρώ με σημερινή ισοτιμία.

 

Αυτό το link που έβαλες έχει ελληνικά και play store κανονικά? Γιατί είδα ότι είναι international έκδοση.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το link που έβαλες έχει ελληνικά και play store κανονικά? Γιατί είδα ότι είναι international έκδοση.

Ναι οι international εκδόσεις έχουν ελληνικά και κατά 99.9% Google services. Τουλάχιστον έτσι ίσχυε μέχρι το m2 note.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Τώρα που εριξα άλλη μία ματιά στις φωτό που έχει ανεβάσει το vickmall έχει περασμένη την global rom οπότε έχει σίγουρα ελληνικό μενού και play store.

Edited by geomos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κι εγώ κάτι γιατί ενδιαφέρομαι για την συσκευή. Θα αναβαθμιστεί με Android 6 ή θα παραμείνει με το 5?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κι εγώ κάτι γιατί ενδιαφέρομαι για την συσκευή. Θα αναβαθμιστεί με Android 6 ή θα παραμείνει με το 5?

 

Σε flyme 6 θα αναβαθμιστεί σίγουρα αλλα λογικά θα αργησει όπως έκανε το m2 note για να πάρει flyme 5.. Τώρα αν η 6 ειναι βασισμένη σε marshmallow ή nougat θα δείξει όταν ανακοινωθεί..πάντως έχουν πει ότι δεν δίνουν έμφαση στις γρήγορες αναβαθμίσεις σε νέα έκδοση του android αλλα στη βελτίωση του flyme

Link to comment
Share on other sites

Σε flyme 6 θα αναβαθμιστεί σίγουρα αλλα λογικά θα αργησει όπως έκανε το m2 note για να πάρει flyme 5.. Τώρα αν η 6 ειναι βασισμένη σε marshmallow ή nougat θα δείξει όταν ανακοινωθεί..πάντως έχουν πει ότι δεν δίνουν έμφαση στις γρήγορες αναβαθμίσεις σε νέα έκδοση του android αλλα στη βελτίωση του flyme

και καλα κανουν...σιγα τις μεγαλες αλλαγες που φερνει καθε χρονο η google στις εκδοσεις...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο που να αγορασω για να εχει play store και ελληνικα ; και σχετικα καλη τιμη ;

 

καλησπερα φιλε μου εγω το πηρα απο alliexpress 143δολλαρια τωρα το εχει ριξει στα 140 δολλαρια-μαζι με την κλασικη θηκη σιλικονης κι ενα tempered και μου εστειλε την εκδοση L681h παρα πολυ ομορφο τηλεφωνο και κανονικη international εκδοση με τον φορτιστη της και την official global rom.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Αν το αγορασεις απο ελλαδα και ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας εχει.Αν το παρεις απο κινα 99 τ εκατο το στελνεις κινα για επισκευη.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Αν το αγορασεις απο ελλαδα και ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας εχει.Αν το παρεις απο κινα 99 τ εκατο το στελνεις κινα για επισκευη.
εχει εγγυηση απο κει που το πηρες εννοεις οχι οτι εχει η meizu εδω δικα της σερβις

γιατι σκεφτομαι να παρω ενα meizu Μεταχειρησμενο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Τι παιζει με notification led? Εχει η οχι εαν ειναι κλειστη η οθονη φωτεινες ειδοποιησεις? πχ φορτιση, μηνυματα, κλησεις κλπ. Αν ξερει καποιος που το εχει θα βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

εχει εγγυηση απο κει που το πηρες εννοεις οχι οτι εχει η meizu εδω δικα της σερβις

γιατι σκεφτομαι να παρω ενα meizu Μεταχειρησμενο

 

Αν είναι ευρωπαϊκό, τότε έχει service επίσημο εδωhttp://www.cellcom.gr/site/gr/partners.html

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ευρωπαϊκό, τότε έχει service επίσημο εδωhttp://www.cellcom.gr/site/gr/partners.html

 

ενοεις οτι ακομα και αν ειναι αγορασμενο απο κινα αν ειναι international εκδοση εχει εγγυηση απο cellcom?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ενοεις οτι ακομα και αν ειναι αγορασμενο απο κινα αν ειναι international εκδοση εχει εγγυηση απο cellcom?

 

Από όσο ξέρω δεν παίζει ρόλο αυτό, αλλά για ποια αγορά προορίζεται η συσκευή. Αυτό το βρίσκουν ελέγχοντας το imei ή το serial number. Οπότε αν το μαγαζί που θα αγοράσεις (όπου και αν βρίσκεται ) έχει προμηθευτεί συσκευές που προορίζονται για Ευρώπη, είσαι οκ.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

ενοεις οτι ακομα και αν ειναι αγορασμενο απο κινα αν ειναι international εκδοση εχει εγγυηση απο cellcom?

Μπορεί να είναι η international έκδοση αλλά να είναι για Ινδια οπότε σίγουρα δεν έχεις εγγύηση.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν χασω το χαρτι της αποδειξης μπορουν να μου το ξαναδωσουν απο το public ?
Link to comment
Share on other sites

Αν χασω το χαρτι της αποδειξης μπορουν να μου το ξαναδωσουν απο το public ?

 

Φυσικά, μην ανησυχείς.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, μην ανησυχείς.
θελει το imei της συσκευης η απλα ονοματεπωνυμο ?
Link to comment
Share on other sites

θελει το imei της συσκευης η απλα ονοματεπωνυμο ?

 

Καλό θα είναι να το έχεις, όπως και ταυτότητα και Αφμ(για τιμολόγια).

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...