Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ με την 10.3 δεν έχω θέμα στην απόκριση, όμως έχω πρόβλημα με την αυτονομία. Από τότε που ενημέρωσα τη συσκευή βγάζει μια μέρα με το ζόρι. Νομίζω ότι φταίει η έλλειψη 2G διακόπτη πλέον :mad: γιατί ζω σε περιοχή με κακό σήμα και όταν δεν ήθελα 3G το απενεργοποιούσα. Κατά τ' άλλα η συσκευή πετάει και η κάμερα συνεχίζει να με εκπλήσσει :)

 

Ανοιξε 4G αμα εχεις και τελειωνεις εκει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ανοιξε 4G αμα εχεις και τελειωνεις εκει.

 

Δεν έχει. Στην περιοχή που αναφέρομαι δεν έχει 4G κι αν το ανοίξω πέφτει πάλι σε 2 μπάρες 3G.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάτι έκαναν στην τελευταία έκδοση κι έχουμε πάλι μπαταρία όπως στην 9. Δεν είμαι και πολύ δυνατός χρήστης αλλά με 65% είχα μήνες να γυρίσω σπίτι.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάτι έκαναν στην τελευταία έκδοση κι έχουμε πάλι μπαταρία όπως στην 9. Δεν είμαι και πολύ δυνατός χρήστης αλλά με 65% είχα μήνες να γυρίσω σπίτι.

 

Εννοείς κάτι έκαναν προς το καλύτερο;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάτι έκαναν στην τελευταία έκδοση κι έχουμε πάλι μπαταρία όπως στην 9. Δεν είμαι και πολύ δυνατός χρήστης αλλά με 65% είχα μήνες να γυρίσω σπίτι.

 

Ισχυει αυτο,βλεπω διαφορα και στη δικια μου συσκευη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς κάτι έκαναν προς το καλύτερο;

Προς το καλύτερο. Συνήθως σπίτι γύριζα κάτω από 50%.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάτι έκαναν στην τελευταία έκδοση κι έχουμε πάλι μπαταρία όπως στην 9. Δεν είμαι και πολύ δυνατός χρήστης αλλά με 65% είχα μήνες να γυρίσω σπίτι.

 

Εάν έχεις cosmote όπως και εγώ αυτό είναι ότι μιλάς πλέον με 4g και δεν έχεις αυτές τις κουραστικές εναλλαγές στο σήμα που είχε αποτέλεσμα το κάψιμο της μπαταρίας. Εγώ είχα τεράστια θέματα με την ποιότητα της επικοινωνίας και πλέον είναι σαν να έχω καινούριο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις cosmote όπως και εγώ αυτό είναι ότι μιλάς πλέον με 4g και δεν έχεις αυτές τις κουραστικές εναλλαγές στο σήμα που είχε αποτέλεσμα το κάψιμο της μπαταρίας. Εγώ είχα τεράστια θέματα με την ποιότητα της επικοινωνίας και πλέον είναι σαν να έχω καινούριο κινητό.

 

Εννοείς με το wifi calling?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς με το wifi calling?

 

Οχι,το VoLTE λεει.Αμα εχεις καλο 4G σημα αξιζει να το εχεις ανοιχτο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είδε κανένας τιμές για το συγκεκριμένο μοντέλο με τις νέες χωρητικότητες;

500+ για το 32αρι; Πίνουν τίποτα εκεί στην apple μήπως;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είδε κανένας τιμές για το συγκεκριμένο μοντέλο με τις νέες χωρητικότητες;

 

500+ για το 32αρι; Πίνουν τίποτα εκεί στην apple μήπως;

 

 

 

Πάρε το 64ρι που είναι πολύ πιο φθηνό χαχα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το 64ρι που είναι πολύ πιο φθηνό χαχα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δεν ενδιαφέρομαι να το αγοράσω απλά μου φαίνεται πολύ ακριβό.

Δήθεν έλεγαν θα έρθουν οι καινούργιες συσκευές στην ίδια τιμή αλλά διπλάσια χωρητικότητα.

 

Μήπως και διπλάσια τιμή;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν ενδιαφέρομαι να το αγοράσω απλά μου φαίνεται πολύ ακριβό.

Δήθεν έλεγαν θα έρθουν οι καινούργιες συσκευές στην ίδια τιμή αλλά διπλάσια χωρητικότητα.

 

Μήπως και διπλάσια τιμή;

 

Αυτες ηταν οι τιμές τους εξ αρχής δεν διπλασιάστηκαν οι τιμές τους μη τις μπερδεύεις με τα Σκρουτζομαγαζα

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Αυτες ηταν οι τιμές τους εξ αρχής δεν διπλασιάστηκαν οι τιμές τους μη τις μπερδεύεις με τα Σκρουτζομαγαζα

 

Μάλιστα κατάλαβα

Προς το παρών δηλαδή πολύ ακριβές οι μεγάλες χωρητικότητες. Θα πέσουν λογικά στο skroutz με τον καιρό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αυτες ηταν οι τιμές τους εξ αρχής δεν διπλασιάστηκαν οι τιμές τους μη τις μπερδεύεις με τα Σκρουτζομαγαζα

 

Και πάλι όμως θα έπρεπε τουλάχιστον να ειχαν τις τωρινές τιμές των αντίστοιχων μοντέλων που αντικαθιστούν (οχι απο σκρουτζ αλλά απο τις αλυσίδες/παρόχους) 499 και 569 και να έριχναν τις παλιές εκδόσεις...

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι όμως θα έπρεπε τουλάχιστον να ειχαν τις τωρινές τιμές των αντίστοιχων μοντέλων που αντικαθιστούν (οχι απο σκρουτζ αλλά απο τις αλυσίδες/παρόχους) 499 και 569 και να έριχναν τις παλιές εκδόσεις...

 

Καλα το τι θα έπρεπε να εχουν κανει με τις παλιές χωρητικότητες ειναι άλλη ιστορία :O

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει τρόπος να σβήσω αρχεία

π.χ κατέβασα δυο ταινίες από Netflix και πριν ολοκληρωθεί το download το μετάνιωσα.

Βλέπω όμως ότι η μνήμη μειώθηκε αν και δεν ολοκληρώθηκε το κατέβασμα .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει τρόπος να σβήσω αρχεία

π.χ κατέβασα δυο ταινίες από Netflix και πριν ολοκληρωθεί το download το μετάνιωσα.

Βλέπω όμως ότι η μνήμη μειώθηκε αν και δεν ολοκληρώθηκε το κατέβασμα .

Σβησε το Netflix και ξανακατεβασε το.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας.

Παρήγγειλα ένα se 16gb απο σκρουτζομάγαζο και ήθελα να ρωτήσω.

Υπάρχει περίπτωση να είναι fake ;

Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kles
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας.

Παρήγγειλα ένα se 16gb απο σκρουτζομάγαζο και ήθελα να ρωτήσω.

Υπάρχει περίπτωση να είναι fake ;

Ευχαριστώ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Υπάρχει κάποιος λόγος που σε κάνει να πιστεύεις ότι είναι ψεύτικο;

Συνήθως τα μαγαζιά από σκρουτζ είναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Δεν υπάρχει κάποιος λόγος. Απλά μου καρφώθηκε η ιδέα. Ίσα ίσα που έχω πάρει πολλες φορές απο σκρούτζ και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου κόλλησε η ιδέα και είπα να ρωτήσω μήπως έχει ακουστεί τίποτα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Δεν υπάρχει κάποιος λόγος. Απλά μου καρφώθηκε η ιδέα. Ίσα ίσα που έχω πάρει πολλες φορές απο σκρούτζ και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου κόλλησε η ιδέα και είπα να ρωτήσω μήπως έχει ακουστεί τίποτα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Χαχαχ κατάλαβα

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...