Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω 2 μήνες την iq shield case friendly χωρίς αλλοιώσεις ή κάποιο άλλο πρόβλημα.

 

http://www.iqshield.com/iq24696-1-pack-samsung-galaxy-s7-edge-phone-screen-protector.html

 

αυτή λες?

 

θήκη φοράς μαζί?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, αυτή είναι. 10 μέρες περίπου να έρθει.

Φοράω τη γνήσια back cover και τη nillkin nature χωρίς πρόβλημα.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτή είναι. 10 μέρες περίπου να έρθει.

Φοράω τη γνήσια back cover και τη nillkin nature χωρίς πρόβλημα.

 

απο που την πήρες?

σε αυτό το λινκ πήγε και μου έβαζε 12 δολάρια μεταφορικά! εβγαινε 21 δολαρια σύνολο! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

απο που την πήρες?

σε αυτό το λινκ πήγε και μου έβαζε 12 δολάρια μεταφορικά! εβγαινε 21 δολαρια σύνολο! :wacko:

Ναι τόσο βγαίνει και δεν υπάρχει αλλού νομίζω.

Είναι όμως η καλύτερη μιας και είναι η πιο συμβατή με τις περισσότερες θήκες, ανεπαίσθητη αλλοίωση χρωμάτων, πολύ καλή υφή.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάντως εγώ με την screenknight είμαι 1000% ικανοποιημένος. Clear αποτέλεσμα, χωρίς θαμπαδα, τέλεια τοποθέτηση...

 

Φοράει κάνεις spigen neo hybrid?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 μήνες την iq shield case friendly χωρίς αλλοιώσεις ή κάποιο άλλο πρόβλημα.

 

Και εγω αυτην εχω κανα μηνα με rugged armor χωρις προβλημα. Αριστο scroll και με μηδαμινη αλλοιωση χρώματος

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έδωσα τέλος στα περιιτά και πανάκριβα τζαμάκια που ξεκολούσαν ή ράγιζαν με το παραμικρό.

Εδώ και 3 μήνες έχω βάλει ένα εξαιρετικό screen protector που δεν ξεκολάει από πλάγια, δεν αλλιώνει καθόλου τα χρώματα και με απίστευτη αίσθηση κύλισης.

Είχα πάρει για να είμαι σίγουρος 3 κομμάτια αλλά εδώ και 3 μήνες είμαι με το πρώτο χωρίς να κάνει την παραμικρή γρατσουνιά πάνω στην ζελατίνα.

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

 

Φοράει κάνεις spigen neo hybrid?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγώ. αλλά το βαζω κανα 2μηνο και μετά βάζω άλλη θήκη μέχρι να το βαρεθώ. Στο κανει πολύ χοντρό το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Και ποιο είναι αυτό για δώσε περισσότερες πληροφοριες

 

Από έδω το ανέφερε ένας φίλος (δεν θυμάμαι ποιος) και τις παρήγγειλσ...ENKAY

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους βρηκα σιλικονη που μου αρεσει. USAMS απο το γνωστο μαγαζι στο Αιγαλεω. Εφαρμοζει τελεια χωρις να προσθετει ογκο.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ποιο είναι αυτό για δώσε περισσότερες πληροφοριες

 

Από έδω το ανέφερε ένας φίλος (δεν θυμάμαι ποιος) και τις παρήγγειλσ...ENKAY

 

Αυτην εδω ειχε αναφερει ενας φιλος http://www.ebay.com/itm/351709378231?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Απο μερα σε μερα τις περιμενω, πηρα δυο

Link to comment
Share on other sites

Αυτην εδω ειχε αναφερει ενας φιλος http://www.ebay.com/itm/351709378231?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Απο μερα σε μερα τις περιμενω, πηρα δυο

 

Δεν ξέρω αν είναι οι ίδιες διότι έχω πάρει παρόμοιες και δεν είχαν καμιά σχέση......εγώ μιλάω αποκλειστηκά γι'αυτήν http://www.ebay.com/itm/ENKAY-PET-Clear-Full-Screen-Protector-Film-For-Samsung-Galaxy-S7-Edge-/132086737546?hash=item1ec0fbaa8a:g:9qYAAOSwjDZYlx9d

Link to comment
Share on other sites

εγώ. αλλά το βαζω κανα 2μηνο και μετά βάζω άλλη θήκη μέχρι να το βαρεθώ. Στο κανει πολύ χοντρό το κινητό.

Είναι ίδια με την amor?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 μήνες την iq shield case friendly χωρίς αλλοιώσεις ή κάποιο άλλο πρόβλημα.

Η friendly case πιάνει και της edge πλευρές?

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο που την πήρες?

σε αυτό το λινκ πήγε και μου έβαζε 12 δολάρια μεταφορικά! εβγαινε 21 δολαρια σύνολο! :wacko:

 

Καλησπέρα!, λοιπόν να βοηθήσω, όσες μεμβράνες παραπάνω πάρεις, τόσο πέφτουν τα μεταφορικά, ή η τιμή, (δεν ξέρω ποιό από τα δύο), εγώ παρήγγειλα 3 (έχω 2 τηλέφωνα), και πλήρωσα 45 ευρώ περίπου, άρα 15 ευρώ η μία μαζί με τα μεταφορικά. Χρόνος που περίμενα μέχρι την παραλαβή 17 ημέρες εάν θυμάμαι καλά!, δεν τις έχω βάλει ακόμη για να σας πώ εντυπώσεις, όμως μια Spigen που έχω είναι χάλια, έχει ξεκολλήσει από την μία πλευρά και έχει κάνει γρατσουνιές.

Link to comment
Share on other sites

Η friendly case πιάνει και της edge πλευρές?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, φυσικά.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάντως εγώ με την screenknight είμαι 1000% ικανοποιημένος. Clear αποτέλεσμα, χωρίς θαμπαδα, τέλεια τοποθέτηση...

 

Φοράει κάνεις spigen neo hybrid?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχω και εγω screenknight και ειναι ξεκάθαρα η πιο αθλια ζελατινα που εχω δοκιμασει ποτε. Απο την πρωτη κιολας μερα απεκτησε κανενα 100ρι γρατζουνιες απο το πουθενα - δεν εβαλα το σ7 μαζι με αλλο αντικειμενο :ninja: Επισης εχει υφη λες και ακουμπας κακης ποιοτητας σελοφαν και γενικα το μονο θετικο ειναι οτι καλυπτει ολοκληρη την οθονη.

 

Θελω ΤΟΣΟ πολυ να την βγαλω αλλα θελω πρωτα να αγορασω tempered glass. Μηπως εχει να προτεινει κανεις κατι αξιολογο και σε λογικη τιμη? Δεν περιμενω να καλυπτει ολη την οθονη, αλλα οσο μικροτερο κενο στις ακρες τοσο το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω screenknight και ειναι ξεκάθαρα η πιο αθλια ζελατινα που εχω δοκιμασει ποτε. Απο την πρωτη κιολας μερα απεκτησε κανενα 100ρι γρατζουνιες απο το πουθενα - δεν εβαλα το σ7 μαζι με αλλο αντικειμενο :ninja: Επισης εχει υφη λες και ακουμπας κακης ποιοτητας σελοφαν και γενικα το μονο θετικο ειναι οτι καλυπτει ολοκληρη την οθονη.

 

Θελω ΤΟΣΟ πολυ να την βγαλω αλλα θελω πρωτα να αγορασω tempered glass. Μηπως εχει να προτεινει κανεις κατι αξιολογο και σε λογικη τιμη? Δεν περιμενω να καλυπτει ολη την οθονη, αλλα οσο μικροτερο κενο στις ακρες τοσο το καλυτερο.

+1000

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω screenknight και ειναι ξεκάθαρα η πιο αθλια ζελατινα που εχω δοκιμασει ποτε. Απο την πρωτη κιολας μερα απεκτησε κανενα 100ρι γρατζουνιες απο το πουθενα - δεν εβαλα το σ7 μαζι με αλλο αντικειμενο :ninja: Επισης εχει υφη λες και ακουμπας κακης ποιοτητας σελοφαν και γενικα το μονο θετικο ειναι οτι καλυπτει ολοκληρη την οθονη.

 

Θελω ΤΟΣΟ πολυ να την βγαλω αλλα θελω πρωτα να αγορασω tempered glass. Μηπως εχει να προτεινει κανεις κατι αξιολογο και σε λογικη τιμη? Δεν περιμενω να καλυπτει ολη την οθονη, αλλα οσο μικροτερο κενο στις ακρες τοσο το καλυτερο.

 

Την φοράω 3 εβδομάδες γρατζουνιές δεν κάνει

Μη παραπληροφορειτε τον κόσμο

Τζαμακια ότι και να πάρεις θα πετάξεις τα λεφτά σου

Link to comment
Share on other sites

Την φοράω 3 εβδομάδες γρατζουνιές δεν κάνει

Μη παραπληροφορειτε τον κόσμο

Τζαμακια ότι και να πάρεις θα πετάξεις τα λεφτά σου

 

Δεν ειναι ο μονος φιλε που εχει θεμα, το οτι εσυ και κανα δυο αλλα παιδια δεν εχουν θεμα δεν σημαινει οτι δεν εχουν αλλοι ,εγω απ οτι βλεπω οι μισοι εχουν θεμα οι αλλοι μισοι οχι

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας στο s6 plus και μενοντας ικανοποιημενος πηρα ξανα screenknight (πριν ειχα ultimate shield αλλα χρειαστηκε να την βγαλω μια δυο φορες για ασχετο με την ποιοτητα λογο και την πεταξα τελικα) .

Η εντυπωσεις μου παραμενουν οι Ιδιες ,τελεια εφαρμογη,πολυ καλη ηφη,χαμηλη τιμη,γρηγορη παραδοση( μονο μειον ή μειωμενη ελαφρως φωτεινοτητα της οθονης σε σχεση με τη. ultimate shield)...απολυτο value for money.

 

Οσοι εχετε θεμα απευθυνθειτε στην screenknight-εχει πολυ καλο after sales -και ζητήστε αντικατασταση.(το παρεχουν ανετα)

 

Μου ειχαν πιστώσει τα χρήματα για την ζελατινα που ειχα ψωνισει για το note 7 , αφου το κινητο δεν βγηκε:)

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ο μονος φιλε που εχει θεμα, το οτι εσυ και κανα δυο αλλα παιδια δεν εχουν θεμα δεν σημαινει οτι δεν εχουν αλλοι ,εγω απ οτι βλεπω οι μισοι εχουν θεμα οι αλλοι μισοι οχι

 

Με γρατζουνιές έχουν θέμα?

Το παιδί πάντως πίσω είπε ότι την έβαλε με κάρτα σκέτη χώρος ένα πανάκι μπω στην κάρτα

Πιστεύω ότι είναι θέμα τοποθέτησης

Link to comment
Share on other sites

Με γρατζουνιές έχουν θέμα?

Το παιδί πάντως πίσω είπε ότι την έβαλε με κάρτα σκέτη χώρος ένα πανάκι μπω στην κάρτα

Πιστεύω ότι είναι θέμα τοποθέτησης

 

Δεν ξερω φιλε αν υπαρχει θεμα με τις γρατσουνιες ,αλλα σε γενικες γραμμες η συγκεκριμενη εχει επιτυχια 50% ,αντε 60 ,για μενα αυτο λεγετε κακης ποιοτητας προιον ,κανονικα επρεπε να εχει 90% επιτυχια ,να εχει θεμα δηλαδη ενας στους δεκα ,εδω το κακο εχει παραγινει

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η Iq shield δεν φαίνεται να έχει πρόβλημα με θήκες. Συμβαίνει το ίδιο και με την Screenknight;

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Οχι ,η screenknight δεν εχει θεμα, δοκιμασα πολλες θηκες και δεν υπηρχε προβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...