Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω κουραστεί παιδιά να πληρώνω πλέον ζελατίνα και τζάμι. . . . λέω να πληρώσω της spigen μια ζελατίνα την ακριβή αξίζει ή όχι? να ξέρω . . . αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει γιατί είναι αμαρτία να πληρώσω 25 ευρώ . . . ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εμενα καμια απο τις 2 που εχει μεσα δεν κολλησε σο κυρτο μερος.

απο την αλλη οι samsung ζελατινες κολλησαν μια χαρα αλλα δεν μπορουσες να βαλεις καμια θηκη,της πεταγε αμεσως στο πανω και κατω μερος.Μονο με την led view καθονταν στην θεση τους.

Link to comment
Share on other sites

έχω κουραστεί παιδιά να πληρώνω πλέον ζελατίνα και τζάμι. . . . λέω να πληρώσω της spigen μια ζελατίνα την ακριβή αξίζει ή όχι? να ξέρω . . . αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει γιατί είναι αμαρτία να πληρώσω 25 ευρώ . . . ευχαριστώ

 

εγώ έχω κάνει ασφάλεια στο κινητό S7 edge οπότε το έχω χωρίς θήκη. μόνο ζελατίνα.

παρειγγειλα τις οριτζιναλ της σαμσουνγκ από το digideli.

φουσκωμα στις γωνίες, σε μια βδομαδα αχρηστες (βάλε βγάλε στις τσεπες)

τζάμπα τα 8 ευρω + 5 μεταφορικά =13

 

παρείγγειλα της σπίγκεν από ebay 20 ευρω οι δύο.τοποθέτηση κομπλέ.

πάλι από το βάλε βγάλε στις τσέπες χωρίς θήκη σηκώνονται οι γωνίες και ήδη με μία βδομάδα χρήσης ετοιμάζομαι να πετάξω την πρώτη.

 

βαρεθηκα και εγω. επόμενη λύση είναι τοποθέτηση με 15 ευρώ στο μεντια μαρκτ και πας και στην αλλάζουν όσες φορές θες τζάμπα.

τό εχουν κάνει ήδη 2 φίλοι μου και τους είπαν να πηγαίνουν κάθε μερα έστω και με μία φουκάλα.

 

τον είπα τον πόνο μου, ηρέμησα.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω κάνει ασφάλεια στο κινητό S7 edge οπότε το έχω χωρίς θήκη. μόνο ζελατίνα.

 

βαρεθηκα και εγω. επόμενη λύση είναι τοποθέτηση με 15 ευρώ στο μεντια μαρκτ και πας και στην αλλάζουν όσες φορές θες τζάμπα.

τό εχουν κάνει ήδη 2 φίλοι μου και τους είπαν να πηγαίνουν κάθε μερα έστω και με μία φουκάλα.

 

τον είπα τον πόνο μου, ηρέμησα.:shifty:

αυτο ειναι καλο αν εχεις καταστημα κοντα σου.

αλλα και αυτο ταλαιπωρια ειναι.

παντως εγω εχω την bodyguardz και ειμαι ευχαριστημενος,δεν εχει κανει κιχ ακομα(2 μηνες σχεδον).Αν και παραειναι case friendly,ειναι στην θεση της(με θηκη παντα+ασφαλεια εννοειτε).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω το πήρα απόφαση σε αυτό το κινητό και δεν αγορασα καμμια προστασία οθόνης.

Ειδικά οταν είδα εδω ποσο μπλεξιμο είναι και πεταμενα λεφτά λεω ασε, ας κανει και μια τριχια την υγεία μας να χουμε δεν θα σκάσουμε για τα κινητά.

Απο οτι βλέπω καθημερινά έκανα την καλύτερη απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από τις spigen! Εγώ τις πήρα σε συνδυασμό με την Rugged την θήκη τους, και ενώ κόλλησαν τις πρώτες μέρες, τις πέταγε η θήκη στα πλαϊνά. Δεν αξίζει τόσα χρήματα, μιας και δεν είναι και φουλ κάλυψη. Αφήνουν κενά κάτω και πάνω...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έβγαλα και τη γνήσια μεμβράνη σήμερα.. :cry:

Ενώ είχε κάτι ωραίο κοψίματα στις γωνίες για να αγκαλιάζει τέλεια τις καμπύλες της οθόνης, εκεί μαζευόταν σκόνη και ανασηκωνόταν..

 

Βάζω την δεύτερη της spigen που μου έχει μείνει και μετά το αφήνω ελεύθερο κι εγώ αν ξανά χρειαστεί.. :ninja:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για τις απαντήσεις σας . . . ήταν όλες κατατοπιστικες. . . . συμπέρασμα να το αφήσω μάλλον χωρίς ζελατίνα . . . λυπάμαι βέβαια τα χρήματα που έχω δώσει όπως και όλοι μας εδώ . . . αλλά άμα δεν υπάρχει λύση . . . τι να κάνουμε. . . για ασφάλεια νομίζω δεν μπορώ να κάνω για το λόγο ότι έχει περάσει παραπάνω από μήνας και επίσης είναι σε όνομα αλλού διότι το έχω πάρει μεταχείρισμένο . . . ή δεν παίζει ρόλο αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα άθλιο screen protector της spigen που το πέταξα, πήρα μια θήκη της otterbox ένα tempered επίσης otterbox, και συνεργάζονται πολύ καλά. Φαρμακείο βέβαια από δω αλλά δε ήθελα να περιμένω...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

32334606802_ecbb450470_c.jpg20170123_155232 by Mr. Monolithic, on Flickr

32445640866_1d458165ea_c.jpg20170123_155246 by Mr. Monolithic, on Flickr

31674754153_6bd72f3990_c.jpg20170123_155226 by Mr. Monolithic, on Flickr

Edited by Monolithic
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είδα από παλικάρι spigen Tempered Glass και ήταν πολύ καλό... έχει κανείς άλλος από εδώ; fbc5d8a84f481f7502957b5e950e605f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...πηρα τη θηκη της nilkin σε διαφανο γκρι οπως μου ειπε ο panosfx πιο πανω.πανω στο χρυσο καθεται πολυ καλα..τρομερη θηκη με καλο πιασιμο και καλυπτει οσα πρεπει να καλυψει ακομα και τις υποδοχες για φοριστη και ακουστικα... το θεμα ειναι οτι πηρα και ενα τζαμακι απο το ιδιο μαγαζι που το παραγγειλα κ εδωσα 10 ευρω αλλα αποτυχια..το πεταξα αμεσως γιατι δε κολλαγε καλα.. το αφησα γυμνο το κινητο στην οθονη τωρα...το θεμα ειναι με αυτη τη θηκη ποια μεμβρανη/τζαμακι συνεργαζονται?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...πηρα τη θηκη της nilkin σε διαφανο γκρι οπως μου ειπε ο panosfx πιο πανω.πανω στο χρυσο καθεται πολυ καλα..τρομερη θηκη με καλο πιασιμο και καλυπτει οσα πρεπει να καλυψει ακομα και τις υποδοχες για φοριστη και ακουστικα... το θεμα ειναι οτι πηρα και ενα τζαμακι απο το ιδιο μαγαζι που το παραγγειλα κ εδωσα 10 ευρω αλλα αποτυχια..το πεταξα αμεσως γιατι δε κολλαγε καλα.. το αφησα γυμνο το κινητο στην οθονη τωρα...το θεμα ειναι με αυτη τη θηκη ποια μεμβρανη/τζαμακι συνεργαζονται?

http://www.iqshield.com/iq24696-1-pack-samsung-galaxy-s7-edge-phone-screen-protector.html μόνο αυτήν κ τέλος

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

http://www.iqshield.com/iq24696-1-pack-samsung-galaxy-s7-edge-phone-screen-protector.html μόνο αυτήν κ τέλος

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε στέλνει Ελλάδα όμως ή κάνω κάτι λάθος; Μέσω amazon ίσως;

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Στέλνει κανονικά αλλά έχει μεταφορικά δεν υπάρχει καλύτερη κ κάθεται τέλεια με όλες τις θήκες, εγώ τη πήρα από αγγελία σε διπλανό φόρουμ κ έχει κ άλλες δύο
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις άποψη για spigen?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για S7 είναι αυτο το απλό? Βγάζει τέτοιο πράγμα η spigen??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις άποψη για spigen?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τι θες να μαθεις για τις spigen?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το usb otg που είχε μέσα το κουτι με την αγορά με θήκη spigen έχει καταφέρει κανείς να το κουμπωσει? Γιατί εμένα δυστυχώς δεν μπαίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι θες να μαθεις για τις spigen?

Αν μπορείς δες την φώτο που έβαλα. Είναι tempered από spigen μου είπε. Έχει κανείς από εδώ κάτι τέτοιο από spigen?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο θήκη, τζαμάκια και μεμβράνες spigen τα έχω δοκιμάσει και ξεκκολάνε στο πλά'ι',!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς δες την φώτο που έβαλα. Είναι tempered από spigen μου είπε. Έχει κανείς από εδώ κάτι τέτοιο από spigen?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει tempered glass από την spigen για το s7 edge.

Υπάρχει μεμβράνη.

Πακέτο με δύο τεμάχια.

Καλές κοντά στο τίποτα γιατί δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές.

Μόνο iq shield και πάλι από εμένα.

Δεν έγραψα ξανά για iq shield case frienly να μη φανεί διαφήμιση για την αγγελία μου.

Τις έδωσα πλέον.

Από το επίσημο Site γύρω στα 15-16€ βγαίνει συνολικά

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...