Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εμενα με κουρασε το ολο θεμα και θα παω στη γκουμουτσα την otterbox defender που εχει και τζαμι και ειναι και θωρηκτο και τελος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά κατέληξα στα samsung screen protector με την Spigen’s Crystal Shell και ο θεός βοηθός!

 

0 στα 2.

Καμια απο αυτες δεν εκατσε σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εχω παρει σβαρνα το 90% των σκρουτζομαγαζων για να συνδιασω τη spigen rugged armor με καποια μεμβρανη

και δεν βρισκω τιποτα.Πληρης αποτυχια το κινητο σε θεμα προστασιας.

Με rugged armor ταίριαξε και η Ultimate shield και η iq shield.. Με άλλες θήκες όμως δύσκολος είσαι.. Τελικά έκοψα λίγο τις γωνίες της iq shield και φαίνεται να μην ξεκολλαει.. Η χειρότερη ζελατίνα πάντως με διαφορά είμαι η Spιgen HD Crystal. Καλύτερη υφή από όλες αλλά δεν κολλάει με τίποτα..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχετα να μου προτεινεται τζαμακι και ας αφηνει μεγαλα κενα καιμην κανει hallo effect.

Για το κανονικο s7.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον με βλεπω να παιρνω την samsung s view cover!την εχει βαλλει κανενας?

 

Την εχω βαλει σε s7 black πολυ καλη και πολυ καλη ποιοτητα αξιζει δεν την εχω βγαλει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Πήγα ρώτησα για νανοτεχνολογία στην οθόνη με 15 ευρώ και ένα χρόνο εγγύηση έχει κάνεις καμία εμπειρία αξίζει??

Έχω το τζαμακι που είναι πιο μικρό από την οθόνη και με χαλάει λίγο..

Edited by nikos154
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ασύρματο φορτιστή χρησιμοποιείται;

Ποια η διαφορά ανάμεσα σε αυτούς τους 2 εκτός του ότι ο ένας φορτίζει το κινητό σε όρθια θέση; Πετυχαίνουν πράγματι Fast Charge και κάνουν ενοχλητικό θόρυβο λόγω του ανεμιστήρα που έχουν;

http://www.e-shop.gr/samsung-wireless-charging-pad-ep-ng930bb-for-galaxy-s7-g930-black-p-TEL.027009

http://www.e-shop.gr/samsung-wireless-charger-pad-type-ep-pn920-black-p-TEL.024556

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ασύρματο φορτιστή χρησιμοποιείται;

Ποια η διαφορά ανάμεσα σε αυτούς τους 2 εκτός του ότι ο ένας φορτίζει το κινητό σε όρθια θέση; Πετυχαίνουν πράγματι Fast Charge και κάνουν ενοχλητικό θόρυβο λόγω του ανεμιστήρα που έχουν;

http://www.e-shop.gr/samsung-wireless-charging-pad-ep-ng930bb-for-galaxy-s7-g930-black-p-TEL.027009

http://www.e-shop.gr/samsung-wireless-charger-pad-type-ep-pn920-black-p-TEL.024556

 

Χρησιμοποιω ασυρματο φορτιστη τα τελευταια 3+ χρονια και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Με charging pads 'noname' κυριως απο ebay και aliexpress χωρις κανενα προβλημα ολο αυτο το διαστημα, ανεμιστηρακι δεν ειχε ποτε κανενας οποτε δεν γνωριζω για τυχον θορυβο, αν το θες για το κομοδινο σου το βραδυ ισως ακουγεται στην υσυχια της νυχτας.

υπολογισε οτι το κινητο θα φορτιζει με 700mah περιπου την ωρα, δεν εχω δοκιμασει wireless fast charger ακομα..

Edited by houla
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου έλεγε κάποιος ότι έχει ανεμιστηράκι δεν θα καταλάβαινες τίποτα από θόρυβο

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιω ασυρματο φορτιστη τα τελευταια 3+ χρονια και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Με charging pads 'noname' κυριως απο ebay και aliexpress χωρις κανενα προβλημα ολο αυτο το διαστημα, ανεμιστηρακι δεν ειχε ποτε κανενας οποτε δεν γνωριζω για τυχον θορυβο, αν το θες για το κομοδινο σου το βραδυ ισως ακουγεται στην υσυχια της νυχτας.

υπολογισε οτι το κινητο θα φορτιζει με 700mah περιπου την ωρα, δεν εχω δοκιμασει wireless fast charger ακομα..

5+ ωρες δηλαδη το s7 edge... Αρκετες αν και για βραδυ δε με πειράζει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα. Μια ερώτηση σκέφτομαι να αγοράσω μεταχειρισμένη μια θήκη Nillkin Qin S-view Leather Book Black. Την έχει κανείς ? Εντυπώσεις? Από κατανάλωση μπαταρίας τι παίζει? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξανά . Μιας και μου ήρθε από το service για αλλαγή οθόνης και είναι πλέον ολοκαίνουριο λέω να του βάλω μια ζελατίνα. Πήρα την Samsung την γνήσια γιατί είχα διαβάσει ψιλό καλές κριτικές . Υπάρχει καμία θήκη που να μη την πετάει? Έχω ήδη την Nilkkin την σιλικόνης και περιμένω μια Spigen slim armor. Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξανά . Μιας και μου ήρθε από το service για αλλαγή οθόνης και είναι πλέον ολοκαίνουριο λέω να του βάλω μια ζελατίνα. Πήρα την Samsung την γνήσια γιατί είχα διαβάσει ψιλό καλές κριτικές . Υπάρχει καμία θήκη που να μη την πετάει? Έχω ήδη την Nilkkin την σιλικόνης και περιμένω μια Spigen slim armor. Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη.

 

Να σε ρωτήσω τις Samsung η ζελατίνα καλύπτει όλη την οθόνη ή στο πλάι είναι πιο μικρή ?? Γιατί σκέφτομαι να την βάλω σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα το samsung vr για το s7 edge μου.

Εκτός από vr games κλπ, θα μπορώ να βλέπω 1080p mkv ταινίες?

Αν ναι με ποιο πρόγραμμα?

 

;);) Με τίποτα δεν πρόκειται να δεις 1080p.... τα pixel σto VR ειναι τεράστια....!!!!!!:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , μήπως παίζει κάποια καλή θήκη και ένα καλό τζαμακι για το samsung galaxy s7 ;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , μήπως παίζει κάποια καλή θήκη και ένα καλό τζαμακι για το samsung galaxy s7 ;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θηκη παρε clear cover της samsung, τζαμακι τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω τις Samsung η ζελατίνα καλύπτει όλη την οθόνη ή στο πλάι είναι πιο μικρή ?? Γιατί σκέφτομαι να την βάλω σε ευχαριστώ!

 

Ολόκληρη καλύπτει η μεμβράνη samsung!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αν εχετε θηκες spigen μην παρετε ζελατινα της Samsung. Βασικα θα την πεταξουν οι περισσοτερες θηκες.Πεταξα ενα 20ρικο με τις Samsung.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...