Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία θήκη scorpio ποσες μέρες εκανε περίπου?

 

περίπου 15 μέρες Μαριε

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κοιτάω για θήκη ποια προτείνετε και ποιο t-glass κάθεται καλά;

Μήπως να δω book θήκες, έχουν περισσότερη ασφάλεια σε περίπτωση πτώσης;

Link to comment
Share on other sites

προχθες αγορασα το s7 εβαλα την θηκη της samsung πολυ καλη φαινεται.. απο προστασια οθονης κοιταω στο ebay για αυτην τι λετε ?

http://www.ebay.com/itm/Tempered-Glass-Curved-Full-Cover-Screen-For-Samsung-Galaxy-S7-Edge-Clear-Case-/222041240118?var=&hash=item33b2b07236:m:ml-9ZbQOo5aYcgqkNNrRL5A

κανουν δουλεια ?? ή να παρω αυτη που λεει ο φιλος πιο πανω την

IQ Shield LiQuidSkin ??

Link to comment
Share on other sites

Λάθος, δεν λειτουργεί έτσι (ίσως σε ελάχιστες ασφαλιστικές). Ασφαλίζεις το αυτοκίνητό σου για ένα ποσό και αν δεν ζητήσεις ο ίδιος αλλαγή, το ποσό δεν αλλάζει. Όταν βέβαια έρχεται η ώρα αποζημίωσης δεν ισχύει το ποσό του ασφαλιστηριου αλλά η τρέχουσα τιμή. Επαναλαμβάνω στις περισσότερες ασφαλιστικές

H Αnytime/Interamerican πάντως λειτουργεί με τον τρόπο που περιέγραψα. Συγκεκριμένα τσέκαρα τις ανανεώσεις μου και κάνει απομείωση αξίας μια φορά το χρόνο (σε εξάμηνα συμβόλαια).

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Αυτή εδώ την έχει δοκιμάσει κανένας

;

Δεν ξέρω αν θα μπορεί να χρησιμοποιηθει μαζί με θήκη spigen slimarmor...

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα...

 

θελω μια θηκη για το s7 edge λεπτη με καλή εφαρμογή ..να μη βγαίνει έυκολα και κατα προτιμηση διαφανές ..

αυτη που εχω τώρα επεισης έχει ενα θέμα και δε κουμπώνει καλα ο φορτιστής της samsung και τη βγαζω οταν το φορτιζω ..αυτο οφειλεται στο οτι δεν εχει μεγαλο κενο ..

επεισης θελω μια φτηνη και καλη μεμβρανη ( οχι γυαλι) γιατι αυτη που εχω παει να ξεκολλησει. καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καμιά καλή κλαρτούλα microSD για το S7edge? έψαξα λίγο και είμαι ανάμεσα σε 2,

 

1: https://gyazo.com/2645be67b3751b321417aa86513cfd4d

 

2: https://gyazo.com/e242da65105111e27219f48a97b9dba0

 

έχει κανείς δοκιμάσει κάποια από τις 2; ή καμία άλλη πρόταση;

 

ααα και αυτή https://gyazo.com/bebc7e7b74d09ee8927ea13087eaf295

 

ευχαριστώ :)

Edited by innes
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα τελικά το slickwraps skin που παραγγειλα.

Η παραγγελία έγινε 22 Δεκεμβρίου έστειλαν 6/1 μάλλον ειχαν πολλη δουλειά γιατι τα είχαν μιση τιμή λογω γιορτων.

Το περασα ολο το σκιν γύρω γύρω πηρε περίπου καμμια ώρα. Τα πιο δύσκολα κομμάτια είναι πάνω κατω και οι γωνίες.

Γενικα θέλει πιστολάκι και πολλη υπομονή. Μετά απο αρκετο τρίψιμο δείχνει να έχει στρωσει τελεια.

Σε σύγκριση με το Dbrand του αδερφου μου είναι λιγο πιο σκληρό ίσως λογω καρμπον, αυτός έχει ξυλο μπαμπου.

 

Μερικές σελίδες πίσω έβαλε ο φίλος kountoura φωτο πως φαίνεται για όποιον θέλει να το δει.

Link to comment
Share on other sites

Off topic

Το dbrand skin από το site τους το παραγγείλατε? Δε πέρασε φαντάζομαι κάποιο τελωνείο. Σωστά?

Φιλε αυτο είναι slickwraps αλλη εταιρεία ιδιο προιον όμως.

Οχι δεν πέρασε καθόλου, γράψαν απο μονοι τους αξια 2 δολάρια επάνω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα...

 

θελω μια θηκη για το s7 edge λεπτη με καλή εφαρμογή ..να μη βγαίνει έυκολα και κατα προτιμηση διαφανές ..

αυτη που εχω τώρα επεισης έχει ενα θέμα και δε κουμπώνει καλα ο φορτιστής της samsung και τη βγαζω οταν το φορτιζω ..αυτο οφειλεται στο οτι δεν εχει μεγαλο κενο ..

επεισης θελω μια φτηνη και καλη μεμβρανη ( οχι γυαλι) γιατι αυτη που εχω παει να ξεκολλησει. καμια ιδεα?

 

Nillkin Nature 0,6mm.Αν εχεις μαυρο ή ασημι τηλεφωνο παρτην σε διαφανο γκρι να μην κιτρινισει με τον καιρο ευκολα.

Απο ebay κανει 4-5€.Απο Ελλαδα skroutz θα σου βγει παραπανω.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θήκη που να προεξέχει στο μπροστινό μερος ώστε σε μια πτώση να μη χτυπήσει απευθείας η οθόνη;

Είχα μια στο s3 και μ'εσωσε.

Και αν υπάρχει tempered glass που να πιάνει όλη την οθόνη με την καμπύλη την πλαϊνή.

Edited by SAKISART2
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να προτινω κατι, οσοι εχουν βαλει tempered glass και εχου "φαει" τι γωνιες προκειμενου να μην το πεταει, μπορουν να ανεβασουν μια φωτο να δουμε πως τα καταφεραν? Ετσι οποιο και να παρουμε θα μπορουμε να το εφαρμοσουμε επιτελους.
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανενας κατι τετοιο αξιζει ??

http://www.gearbest.com/other-cell-phone-accessories/pp_437163.html?wid=21

 

Πηρα εγω και το περιμενω.θα ανεβασω μολις ερθει

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Nillkin Nature 0,6mm.Αν εχεις μαυρο ή ασημι τηλεφωνο παρτην σε διαφανο γκρι να μην κιτρινισει με τον καιρο ευκολα.

Απο ebay κανει 4-5€.Απο Ελλαδα skroutz θα σου βγει παραπανω.

 

θα τη παραγγειλω απο δω φιλε γιατι δε μπορω την αναμονη του εξωτερικου..επεισης συμβαδιζει με τα protectors αυτη? ποιο Protector προτινεις?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα άθλιο screen protector της spigen που το πέταξα, πήρα μια θήκη της otterbox ένα tempered επίσης otterbox, και συνεργάζονται πολύ καλά. Φαρμακείο βέβαια από δω αλλά δε ήθελα να περιμένω...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα άθλιο screen protector της spigen που το πέταξα, πήρα μια θήκη της otterbox ένα tempered επίσης otterbox, και συνεργάζονται πολύ καλά. Φαρμακείο βέβαια από δω αλλά δε ήθελα να περιμένω...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν μπορεις βαλε καμια φωτο για να δουμε το αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα άθλιο screen protector της spigen που το πέταξα, πήρα μια θήκη της otterbox ένα tempered επίσης otterbox, και συνεργάζονται πολύ καλά. Φαρμακείο βέβαια από δω αλλά δε ήθελα να περιμένω...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο ποιο φαρμακειο τα πηρες??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ παιδιά εβαλα ενα σκιν γύρω γυρω και έχω βρει την υγεία μου στο σπίτι.

Το κρατάω τις πιο πολλές ώρες γυμνό και αν παω καπου περναω μια θηκη λεπτη και τέλος

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ παιδιά εβαλα ενα σκιν γύρω γυρω και έχω βρει την υγεία μου στο σπίτι.

Το κρατάω τις πιο πολλές ώρες γυμνό και αν παω καπου περναω μια θηκη λεπτη και τέλος

 

Το skin βοηθάει καθόλου στο πιάσιμο του κινητου;

Το δούλεψα κάνα δυο μέρες χωρίς θήκη (μ' αρέσουν γυμνά τα κινητά, έχω το edge) αλλά γλιστράει σαν ψάρι ρε παιδιά!!

Τώρα του φοράω μια nillkin nature και ειναι τέλεια!! Δε χάνει καθόλου σε εμφάνιση και βελτιώνει πολύ το πιάσιμο!!

Πήρα και μια spigen liguid crystal για περισσότερη προστασία για εξωτερικές συνθήκες.

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Το skin βοηθάει καθόλου στο πιάσιμο του κινητου;

Το δούλεψα κάνα δυο μέρες χωρίς θήκη (μ' αρέσουν γυμνά τα κινητά, έχω το edge) αλλά γλιστράει σαν ψάρι ρε παιδιά!!

Τώρα του φοράω μια nillkin nature και ειναι τέλεια!! Δε χάνει καθόλου σε εμφάνιση και βελτιώνει πολύ το πιάσιμο!!

Πήρα και μια spigen liguid crystal για περισσότερη προστασία για εξωτερικές συνθήκες.

Επειδή το έχω ολο περασμένο νομίζω βοηθαει παρα το μεταλλικό που εχει εξαρχής

Σε γενικές γραμμές αν βρεις ενα σκιν που να σου αρέσει βοηθάει πολυ να αποφυγεις τις τριχιες γυρω γύρω και να το ακουμπας χωρις φόβο σε επιφάνειες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...