Jump to content

Xiaomi Mi 4S


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Xiaomi Mi 4S

 

http://drop.ndtv.com/TECH/product_database/images/2242016122327PM_635_xiaomi_mi_4s.jpeg

 

Highlights

  • 5.0 inch Capacitive touch screen, Diagonal LED-backlit display, FHD 1920x1080 pixels
  • Snapdragon 808 64-bit Hexa Core, GPU: Adreno 418
  • MIUI 7 (based on Android 6.0), 3GB RAM + 64GB ROM
  • Dual Card Dual standy, 1 Micro SIM + 1 Nano SIM or 1 Micro SIM + 1 Micro SD card
  • 13.0MP back camera and 5.0MP front camera,with flashlight and auto focus
  • Networking: 2G GSM 850/900/1800/1900MHz; (BC0 / BC1)
  • 3G WCDMA 850/900/1900/2100MHz; CDMA (BC0 / BC1)
  • 4G FDD-LTE: 1800/2100/2600MHz; TDD-LTE: B38/B39/B40/B41

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια χαρά και αυτό τούμπανο!!!πιστεύω στα 250€ θα κάνει τρομερές πωλήσεις!!αν και το mi 4 έχει λίγο καλύτερη κάμερα..για προστασία οθόνης δεν έχουμε ακούσει κάτι;
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει gorilla glass όπως γράφουν και την ίδια ποιότητα κάμερας με το mi4c..(χειρότερη να μην είναι) τότε το πήρα.
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ίδια είναι αλλα πιο καλή έχει το mi4 μακάρι να έβαζαν απο το mi4...αντε καλοκαίρι να το δούμε στα 230€

 

εμφανίστηκε στο vickmall στα 349.99$ και φυσικά out of stock

Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά πάντως, οι φώτος του Mi4c είναι από τις τοπ που έχω δει σε κινητό! και το Mi4s πάει καρφί για best seller! :)
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά πάντως, οι φώτος του Mi4c είναι από τις τοπ που έχω δει σε κινητό! και το Mi4s πάει καρφί για best seller! :)

 

Όχι αν πωλείται 350 δολλάρια!!!!! Ελπίζω να είναι απλά η τιμή που θέλουν να γδύσουν τους πρώτους... :X

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βλέπω είναι in-stock στο vickmall σε χρυσό στα 330$, δεν ξέρω κατά πόσο είναι σίγουρα ή απλά το ξέχασαν έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Στα 300$ που εχει τωρα με Android 6.0 OS 3G RAM 64GB ROM νομιζω ειναι πολυ καλη επιλογη.

Τωρα στην πραξη θα δειξει.

http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-mi-4s.html

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βλέπω είναι in-stock στο vickmall σε χρυσό στα 330$, δεν ξέρω κατά πόσο είναι σίγουρα ή απλά το ξέχασαν έτσι.

 

Και μολις τώρα βλέπω το χρυσό πάλι (το μόνο που υπάρχει σε στοκ) 299$! Τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ισχύει ότι θα έχει gorilla glass ή είναι μπαρουφες; Άλλοι γράφουν ότι έχει άλλοι όχι.

 

Στο gsm arena δεν το γραφει ουτε στο vickmall δυστυχώς...αυτο με την xiaomi δεν μπορω να το καταλαβω οτι βαζει τοσα καλα και ενα GG 3 η 2 εστω να μην βαζει...

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος η Xiaomi βάζει dragontrail στις συσκευές της.

 

Ουτε καν. Καπως αλλιως το ονομαζε και απλα ειχε περιπου την ιδια ανθεκτικοτητα με τα gorilla glass.

Corning concore το ονομαζει πιο συγκεκριμενα.

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος η Xiaomi βάζει dragontrail στις συσκευές της.

 

Dragontrail βάζει/έβαζε η meizu απ'όσο ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν. Καπως αλλιως το ονομαζε και απλα ειχε περιπου την ιδια ανθεκτικοτητα με τα gorilla glass.

Corning concore το ονομαζει πιο συγκεκριμενα.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Dragontrail

 

Xiaomi Redmi 1S

Xiaomi Redmi 2

 

Λογικά το άλλαξαν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι τετοια νεκρα στα μαγαζια το κινητο δεν υοαρχει ακομη που θενα να δουμε τι τιμες θα το βαλουν μηπως η παρουσιαση του mi5 του εκανε κακο ??? Παντως ειναι μια πολυ καλη συσκευη και αυτη...!!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι τετοια νεκρα στα μαγαζια το κινητο δεν υοαρχει ακομη που θενα να δουμε τι τιμες θα το βαλουν μηπως η παρουσιαση του mi5 του εκανε κακο ??? Παντως ειναι μια πολυ καλη συσκευη και αυτη...!!! ;) ;)

 

στο vickmall σε χρυσό και ασημί στα 270€~ ..γυρω στο καλοκαίρι θα είναι στα 250~ και θα το χτυπήσουμε!!

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Όταν με το καλό κυκλοφορήσει σε μαύρο και η τιμή πέσει κάτω από τα €250 τα ξαναλέμε ;)

 

για πιο κάτω από 250€ δύσκολο!είναι αι το mi 4c..αλλα πουθενά δεν βρίσκω ένα full review ρε παιδί μου..

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελε και πολύ για να μου πάρει τα λεφτά αυτή ή ομορφιά ...

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160316/56ae25df20f7b7d1813df77c92940f42.jpg

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

fm radio εχει? η οπως το mi5?
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

fm radio εχει? η οπως το mi5?

Τι το φαγανε το ράδιο στο 5 ;

Από ότι έχω διαβάσει υπάρχει κανονικά στο 4s.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...