Jump to content

Xiaomi Mi 5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά . Σκέπτομαι να αγοράσω την συσκευή αλλά με προβληματίζει το ότι δεν παίζει η 800 ρα , μιας και είμαι επαρχία ( νησί ) και έχω ακούσει και διαβάσει διάφορα . Το χρησιμοποιεί κάποιος από επαρχία να μου δώσει τα φώτα του :) τι γίνεται γενικά με το σήμα εάν είναι ικανοποιημένος κλπ ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το είχα το κινητό Κατερίνη με cosmote. Η έλλειψη της 800ρας ήταν ο λόγος που το έδωσα. Για εμένα η έλλειψη 4g αλλά και 3g (καθόσον πολλά μέρη που κινούμουν δεν είχαν καν 3g, παρά καλύπτονταν μόνο από την μπάντα 20) ήταν dealbreaker. Κατά τα άλλα το κινητό είναι πολύ καλό.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τη rom που θέλεις στο pc..

Ένωσε συσκευή - PC & στείλε τη rom στο φάκελο "downloaded_rom"..

Εκινησε την εφαρμογή updater στη συσκευή..

Κάνε κλικ πάνω δεξιά & " 'Επιλέξτε πακέτο ενημέρωσης" & διάλεξε το αρχείο στο "downloader_rom "...

Η συσκευή θα αναβαθμίσει & θα εκκινήσει στη νέα rom κλπ...

Και εγώ την έχω μερικές ώρες καλά φαίνεται να πηγαίνει...

 

Το μόνο πρόβλημα που έχω παρατηρήσει μέχρι τώρα είναι στα εικονίδια έχει εξαφανιστεί το διάφανο μέρος τους και έχει καλυφθεί από άσπρη απόχρωση... επιχείρησα να αλλάξω θέματα μπας και επανέλθει τίποτα...

 

Τα υπόλοιπα θα δείξει, από μπαταρία κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησες τον τρόπο που πρότεινε ο daitalos? Ευχαριστώ

Μπορείς να δεις καί τούς τρείς τρόπους εδώ : http://en.miui.com/a-232.html

Έχει σημασία σε ποια rom βρίσκεσαι & ποια θελεις να φλασαρεις..

Από ίδια έκδοση rom απλά update στην ίδια μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον πιο πάνω τρόπο εύκολα.(σέ ορισμένες περιπτώσεις μέσω ανάκτησης μπορεί να υπάρξει αποτυχία & χρειάζεται σκούπισμα όλα τα δεδομένα πρίν, ανάμεσα σε διαφορετικές εκδόσεις)

Όλα τα fastboot αρχεία θα τα βρείς στη τρίτη μέθοδο κάτω (Fastboot Update) μέσω miui rom flashing tool..

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Πάτησε Περιοχή (region) Ινδία για την 8.2.2.0 και μετά Ρωσία για την 8.5.3.0 το είχα διαβάσει στο επίσημο φόρουμ και έπιασε!

Υ. Γ. : Νομίζω την 8.2.2.0 μου την είχε βρει έτσι δεν είμαι σίγουρος...

 

Ευχαριστώ πολύ με το που έβαλα region Ρωσία κατέβασε την τελευταία έκδοση 8.5.3.0

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ με το που έβαλα region Ρωσία κατέβασε την τελευταία έκδοση 8.5.3.0

 

Εγώ τελικά το γύρισα σε Ινδία και με πάει σταδιακά, από την 8.1.2.0 στην 8.1.4.0, τώρα στην 8.2.2.0 και συνεχίζω :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορείς να δεις καί τούς τρείς τρόπους εδώ : http://en.miui.com/a-232.html

Έχει σημασία σε ποια rom βρίσκεσαι & ποια θελεις να φλασαρεις..

Από ίδια έκδοση rom απλά update στην ίδια μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον πιο πάνω τρόπο εύκολα.(σέ ορισμένες περιπτώσεις μέσω ανάκτησης μπορεί να υπάρξει αποτυχία & χρειάζεται σκούπισμα όλα τα δεδομένα πρίν, ανάμεσα σε διαφορετικές εκδόσεις)

Όλα τα fastboot αρχεία θα τα βρείς στη τρίτη μέθοδο κάτω (Fastboot Update) μέσω miui rom flashing tool..

 

Δυστυχώς δεν έχω ασχοληθεί ξανά με αυτές τις διαδικασίες και κάθομαι και τα ψάχνω τώρα όλα αυτά, μήπως και περάσω την ελληνική ρομ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, συνηθως σε τέτοιου είδους προβλήματα συνηθως ευθύνεται το καλώδιο, δοκίμασε με άλλο καλώδιο να δεις.

τελικα ηταν το καλωδιο

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε σταθερή ρομ 8.2.2 γύρισα την περιοχή σε Ρωσία και κατέβασα την διαθέσιμη ενημέρωση που υπήρχε.

Οι διαφορές που βλέπω είναι πολύ μικρές αλλά το βασικό είναι ότι υπάρχει βελτίωση της μπαταρίας.

 

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι γιατί δεν μπορώ να βρω επιλογή για split screen δεν υποτίθεται ότι θα το εχουν ενσωμάτωσει πλέον?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε σταθερή ρομ 8.2.2 γύρισα την περιοχή σε Ρωσία και κατέβασα την διαθέσιμη ενημέρωση που υπήρχε.

Οι διαφορές που βλέπω είναι πολύ μικρές αλλά το βασικό είναι ότι υπάρχει βελτίωση της μπαταρίας.

 

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι γιατί δεν μπορώ να βρω επιλογή για split screen δεν υποτίθεται ότι θα το εχουν ενσωμάτωσει πλέον?

Στην miui9 το έχουν, εσύ miui8 δεν έβαλες?

 

MI 5 via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Λοιπόν παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με το Xiaomi Mi5 μίας φίλης. Χθες ξαφνικά εκει που λειτουργούσε κανονικά παρουσίασε ένα θέμα με την αφή στην οθόνη, μετα από λιγο μαύρισε η οθόνη και το κινητό δεν εκανε απολυτως τιποτα, αναψε για λίγο ύστερα κι ανέβασε πολύ υψήλη θερμοκρασία. Μετά από λίγο ξανά έσβησε κι από τοτε η οθονη είναι μαύρη, με τα δύο κουμπιά αφής να ανάβουν κανονικά, καθώς και το λαμπάκι φόρτισης!

 

Σήμερα το πρωί ομως για έναν περίεργο λόγο άναψε πάλι η οθόνη, αλλά όχι κανονικά (δείτε το βίντεο παρακάτω):

 

Βίντεο: https://streamable.com/xkfxl

 

 

Το κινητό είναι αγορασμένο από site του εξωτερικού και δεν έχει κλείσει χρόνο ακόμα. Έγινε μια επικοινωνία με το site για την εγγύηση, όμως δεν έχουν απαντήσει ακόμα. Βέβαια δεν ξέρω αν εμπιστεύομαι και το site. Αν επιτρέπεται μπορώ να αναφέρω και το site για να μου πείτε γνώμη (εγώ προσωπικά δεν το γνώριζα).

 

Έγινε και μία επικοινωνία με την Xiaomi στην Ελλάδα, αλλά δεν αναλαμβάνουν συσκευή αγορασμένη απο εξωτερικό χωρίς να προέρχεται από Ελλάδα απο τη στιγμή που δημιουργήθηκε ο επίσημος αντιπρόσωπος στη χώρα μας. Μου φαίνεται περίεργο όμως! Να μη δέχονται την εγγύση μου ακούγεται λογικό, αλλα στο email που μου απάντησαν υπονοούν οτί δεν αναλαμβανουν τη συσκευή ουτε με πληρωμή...

 

Το ερώτημα μου είνα αν υποπτεύεστε τι πρόβλημα υπάρχει, είναι δηλαδή θέμα οθόνης, πλακέτας κτλ. Και ποια πιστεύετε οτι είναι η καλύτερη λύση για επισκευή;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Λοιπόν παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με το Xiaomi Mi5 μίας φίλης. Χθες ξαφνικά εκει που λειτουργούσε κανονικά παρουσίασε ένα θέμα με την αφή στην οθόνη, μετα από λιγο μαύρισε η οθόνη και το κινητό δεν εκανε απολυτως τιποτα, αναψε για λίγο ύστερα κι ανέβασε πολύ υψήλη θερμοκρασία. Μετά από λίγο ξανά έσβησε κι από τοτε η οθονη είναι μαύρη, με τα δύο κουμπιά αφής να ανάβουν κανονικά, καθώς και το λαμπάκι φόρτισης!

 

Σήμερα το πρωί ομως για έναν περίεργο λόγο άναψε πάλι η οθόνη, αλλά όχι κανονικά (δείτε το βίντεο παρακάτω):

 

Βίντεο: https://streamable.com/xkfxl

 

 

Το κινητό είναι αγορασμένο από site του εξωτερικού και δεν έχει κλείσει χρόνο ακόμα. Έγινε μια επικοινωνία με το site για την εγγύηση, όμως δεν έχουν απαντήσει ακόμα. Βέβαια δεν ξέρω αν εμπιστεύομαι και το site. Αν επιτρέπεται μπορώ να αναφέρω και το site για να μου πείτε γνώμη (εγώ προσωπικά δεν το γνώριζα).

 

Έγινε και μία επικοινωνία με την Xiaomi στην Ελλάδα, αλλά δεν αναλαμβάνουν συσκευή αγορασμένη απο εξωτερικό χωρίς να προέρχεται από Ελλάδα απο τη στιγμή που δημιουργήθηκε ο επίσημος αντιπρόσωπος στη χώρα μας. Μου φαίνεται περίεργο όμως! Να μη δέχονται την εγγύση μου ακούγεται λογικό, αλλα στο email που μου απάντησαν υπονοούν οτί δεν αναλαμβανουν τη συσκευή ουτε με πληρωμή...

 

Το ερώτημα μου είνα αν υποπτεύεστε τι πρόβλημα υπάρχει, είναι δηλαδή θέμα οθόνης, πλακέτας κτλ. Και ποια πιστεύετε οτι είναι η καλύτερη λύση για επισκευή;

 

Μα καλά, τι μ******ίες είναι αυτές.. Δεν αναλαμβάνουν το κινητό ούτε επί πληρωμή??!! Ότι να ναι..

Υποψιάζομαι πρόβλημα με το digitizer.. Το κινητό μπορεί να φτιαχτεί και μπορείς να μειώσεις κατά πολύ το κόστος της επισκευής. Το μόνο που χρειάζεται είναι υπομονή και χρόνος. Μιας και δεν αναλαμβάνουν αυτοί οι βλάκες, θα πας σε κάποιο ανεξάρτητο σέρβις (όχι σε ένα, θα κάνεις μία έρευνα αγοράς να βρεις την καλύτερη τιμή για να σου κάνουν την επισκευή) ή θα ψάξεις να βρεις έναν γνωστό που το "έχει" με τέτοια θέματα να σου κάνει αυτός τη δουλειά. Δεν είναι δύσκολη η επισκευή, απλά χρειάζεσαι κανα 2 εργαλεία που δεν έχουμε όλοι σπίτι μας.

 

Το ανταλλακτικό θα πρέπει να το αγοράσεις μόνος σου είτε από σκρουτζ - best price είτε από Κίνα μεριά για να μειώσεις το κόστος. Βέβαια θα πρέπει να σιγουρέψουμε που ακριβώς οφείλεται το πρόβλημα.

 

Το ψάχνω εγώ και ελπίζω να υπάρχει και κάποιος άλλος που να γνωρίζει ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα και να βοηθήσει..

Edited by maxmouts
Link to comment
Share on other sites

Στην miui9 το έχουν, εσύ miui8 δεν έβαλες?

 

MI 5 via Tapatalk

 

Η έκδοση που έβαλα είναι η 8.5.3 δεν ξέρω αν είναι miui 9

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση που έβαλα είναι η 8.5.3 δεν ξέρω αν είναι miui 9

 

Όχι, δεν είναι. Το miui9 θα είναι διαθέσιμο μέσα προς τέλη Οκτωβρίου για το mi5 για τις global stable εκδόσεις. Κι εγώ την περίμενα πως και πως, αλλά τελικά δεν με βλέπω να κάνω την αναβάθμιση, τουλάχιστον αν δεν περάσει αρκετός καιρός, να τεσταριστεί πρώτα και να δούμε τα υπέρ και τα κατά..

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση που έβαλα είναι η 8.5.3 δεν ξέρω αν είναι miui 9
Miui8 είναι αν ήταν 9 θα λεγόταν 9.5.3

 

MI 5 via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Miui8 είναι αν ήταν 9 θα λεγόταν 9.5.3

 

MI 5 via Tapatalk

 

Όντως μπροστά στα μάτια μου είναι και δεν το πρόσεξα.

Όταν παω έλεγχο για ενημέρωσεις το γράφει με μεγάλα γράμματα MIUI 8

Link to comment
Share on other sites

Για τους χρηστες του Forum Mi5 που θελουν να αλλαξουν Rom γρηγορα & πολυ ευκολα(η να επαναφερουν τη συσκευη, η flash custom rom-recovery-unlock κλπ) υπαρχει το XiaoMiTool (κατι σαν το Nexus Root Toolkit περιπου) ...Αυτό το πρόγραμμα θα ανιχνεύσει αυτόματα τις πληροφορίες της συσκευής μας, τις ROM που είναι διαθέσιμες για εγκατάσταση,και θα κατεβασει αυτοματα αυτη που θα διαλεξει καποιος & θα τη φλασαρει γρηγορα & πολυ ευκολα (πχ global stable,dev,κλπ)__ Και όλα αυτά χωρίς τη χρήση του εργαλείου MI Flash.!

Το προγραμμα το κατεβαζουμε εδω : https://mega.nz/#!ptZzhJyK!IESe8bifIMherizayYRD8YG6-fd-_BzT3y3lky35w5Y

Aλλο ενα πολυτιμο εργαλειο για χρηστες με Mi5 (κι οχι μονο) που μπορει να βοηθησει γρηγορα & ευκολα...Δοκιμασμενο σε Mi5 Prime με απολυτη επιτυχια...

Περισσοτερα μπορει να διαβασει η να ρωτησει καθενας στο thread του XiaoMiTool στο XDA : https://forum.xda-developers.com/mi-5/how-to/tool-xiaomitool-xiaomi-rom-changing-easy-t3627081

Ενας καλος & λεπτομερης οδηγος χρησης κι εδω : https://www.technobuzz.net/xiaomitool/

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Λοιπόν παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με το Xiaomi Mi5 μίας φίλης. Χθες ξαφνικά εκει που λειτουργούσε κανονικά παρουσίασε ένα θέμα με την αφή στην οθόνη, μετα από λιγο μαύρισε η οθόνη και το κινητό δεν εκανε απολυτως τιποτα, αναψε για λίγο ύστερα κι ανέβασε πολύ υψήλη θερμοκρασία. Μετά από λίγο ξανά έσβησε κι από τοτε η οθονη είναι μαύρη, με τα δύο κουμπιά αφής να ανάβουν κανονικά, καθώς και το λαμπάκι φόρτισης!

 

Σήμερα το πρωί ομως για έναν περίεργο λόγο άναψε πάλι η οθόνη, αλλά όχι κανονικά (δείτε το βίντεο παρακάτω):

 

Βίντεο: https://streamable.com/xkfxl

 

 

Το κινητό είναι αγορασμένο από site του εξωτερικού και δεν έχει κλείσει χρόνο ακόμα. Έγινε μια επικοινωνία με το site για την εγγύηση, όμως δεν έχουν απαντήσει ακόμα. Βέβαια δεν ξέρω αν εμπιστεύομαι και το site. Αν επιτρέπεται μπορώ να αναφέρω και το site για να μου πείτε γνώμη (εγώ προσωπικά δεν το γνώριζα).

 

Έγινε και μία επικοινωνία με την Xiaomi στην Ελλάδα, αλλά δεν αναλαμβάνουν συσκευή αγορασμένη απο εξωτερικό χωρίς να προέρχεται από Ελλάδα απο τη στιγμή που δημιουργήθηκε ο επίσημος αντιπρόσωπος στη χώρα μας. Μου φαίνεται περίεργο όμως! Να μη δέχονται την εγγύση μου ακούγεται λογικό, αλλα στο email που μου απάντησαν υπονοούν οτί δεν αναλαμβανουν τη συσκευή ουτε με πληρωμή...

 

Το ερώτημα μου είνα αν υποπτεύεστε τι πρόβλημα υπάρχει, είναι δηλαδή θέμα οθόνης, πλακέτας κτλ. Και ποια πιστεύετε οτι είναι η καλύτερη λύση για επισκευή;

 

Για να σιγουρευτείς το τι φταίει, προτείνω να συνδέσεις ένα ποντίκι με ένα OTG καλώδιο. Εάν μπορείς να το συνδέσεις με wifi direct σε κάποια συμβατή τηλεόραση ή σε τηλεόραση με κάποιον HDMI to WiFi Direct adaptor θα ήταν κατατοπιστικό για τον εντοπισμό του προβλήματος.

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά, τι μ******ίες είναι αυτές.. Δεν αναλαμβάνουν το κινητό ούτε επί πληρωμή??!! Ότι να ναι..

Υποψιάζομαι πρόβλημα με το digitizer.. Το κινητό μπορεί να φτιαχτεί και μπορείς να μειώσεις κατά πολύ το κόστος της επισκευής. Το μόνο που χρειάζεται είναι υπομονή και χρόνος. Μιας και δεν αναλαμβάνουν αυτοί οι βλάκες, θα πας σε κάποιο ανεξάρτητο σέρβις (όχι σε ένα, θα κάνεις μία έρευνα αγοράς να βρεις την καλύτερη τιμή για να σου κάνουν την επισκευή) ή θα ψάξεις να βρεις έναν γνωστό που το "έχει" με τέτοια θέματα να σου κάνει αυτός τη δουλειά. Δεν είναι δύσκολη η επισκευή, απλά χρειάζεσαι κανα 2 εργαλεία που δεν έχουμε όλοι σπίτι μας.

 

Το ανταλλακτικό θα πρέπει να το αγοράσεις μόνος σου είτε από σκρουτζ - best price είτε από Κίνα μεριά για να μειώσεις το κόστος. Βέβαια θα πρέπει να σιγουρέψουμε που ακριβώς οφείλεται το πρόβλημα.

 

Το ψάχνω εγώ και ελπίζω να υπάρχει και κάποιος άλλος που να γνωρίζει ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα και να βοηθήσει..

Συγγνώμη βρε συνφορουμιτη. Γιατί να αναλάβουν σέρβις συσκευής ακόμα και επί πληρωμή για ένα μοντέλο που δεν έχουν εισάγει επίσημα ποτέ στην Ελλάδα?

Ξέρεις λογιστικά τι σημαίνει για αυτούς? Να ανοίξουν νέους κωδικούς ,να κάνουν παραγγελία τουλάχιστον καμιά 50αρια ανταλλακτικά για το mi5 και μετά να τα κλαίνε? Νομίζεις ότι θα παραγγείλουν ένα digitizer από το eBay και θα το περάσουν?

Όπως σωστά είπες ας το παει σε ένα συνοικιακό σέρβις να κάνει τη δουλειά του.

 

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη βρε συνφορουμιτη. Γιατί να αναλάβουν σέρβις συσκευής ακόμα και επί πληρωμή για ένα μοντέλο που δεν έχουν εισάγει επίσημα ποτέ στην Ελλάδα?

Ξέρεις λογιστικά τι σημαίνει για αυτούς? Να ανοίξουν νέους κωδικούς ,να κάνουν παραγγελία τουλάχιστον καμιά 50αρια ανταλλακτικά για το mi5 και μετά να τα κλαίνε? Νομίζεις ότι θα παραγγείλουν ένα digitizer από το eBay και θα το περάσουν?

 

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όντως, δίκιο έχεις. Το είχα ξεχάσει εντελώς το κομμάτι των μοντέλων που έχουν φέρει στην Ελλάδα. Μεγάλη παράλειψη από μέρους μου..

Link to comment
Share on other sites

Για τους χρηστες του Forum Mi5 που θελουν να αλλαξουν Rom γρηγορα & πολυ ευκολα(η να επαναφερουν τη συσκευη, η flash custom rom-recovery-unlock κλπ) υπαρχει το XiaoMiTool (κατι σαν το Nexus Root Toolkit περιπου) ...Αυτό το πρόγραμμα θα ανιχνεύσει αυτόματα τις πληροφορίες της συσκευής μας, τις ROM που είναι διαθέσιμες για εγκατάσταση,και θα κατεβασει αυτοματα αυτη που θα διαλεξει καποιος & θα τη φλασαρει γρηγορα & πολυ ευκολα (πχ global stable,dev,κλπ)__ Και όλα αυτά χωρίς τη χρήση του εργαλείου MI Flash.!

Το προγραμμα το κατεβαζουμε εδω : https://mega.nz/#!ptZzhJyK!IESe8bifIMherizayYRD8YG6-fd-_BzT3y3lky35w5Y

Aλλο ενα πολυτιμο εργαλειο για χρηστες με Mi5 (κι οχι μονο) που μπορει να βοηθησει γρηγορα & ευκολα...Δοκιμασμενο σε Mi5 Prime με απολυτη επιτυχια...

Περισσοτερα μπορει να διαβασει η να ρωτησει καθενας στο thread του XiaoMiTool στο XDA : https://forum.xda-developers.com/mi-5/how-to/tool-xiaomitool-xiaomi-rom-changing-easy-t3627081

Ενας καλος & λεπτομερης οδηγος χρησης κι εδω : https://www.technobuzz.net/xiaomitool/

 

Μπορείς να περάσεις και την ελληνική xtrv?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οποίος χρησιμοποιεί ROM στο κινητό που χρησιμοποιεί camera2 api ας δοκιμάσει το ported app της Google camera με το HDR+ που χρησιμοποιεί και το Google pixel που έχει βγει στο XDA. Έχω βάλει την τελευταία stable miui 8 ROM από xiaomi.eu που έχει το camera2 api ενεργοποιημένο και η διαφορά ειδικά σε νυχτερινές λήψεις από τη default εφαρμογή της Xiaomi είναι αισθητή. Μπορείτε να τη βρείτε εδώ. https://www.xda-developers.com/google-camera-hdr-ported/

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Γνωρίζουμε αν θα ενσωματωθεί το camera2 api σε κάποια offician εκδοση της ΜΙ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Προς κυκλοφορία] Xiaomi Μi 5
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...