Jump to content

Xiaomi Mi 5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

σημερα παρελαβα απο gearbest το mi5 3/32.ειχε κρατηθει στο τελωνειο απο 23-12-16.πληρωσα δασμους κατα την παραλαβη απο ελτα 24+12=36 ευρω..!νομιζω καλα ειναι γιατι εχω ακουσει και χειροτερα...

 

οσο για το κινητο,ειμαι πολυ εντυπωσιασμενος απο εμφανιση τουλαχιστον..τα αλλα θα τα δω στην πορεια..

με nl post είχες παραγγείλει κ σου ήρθε φίλε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα απο gearbest το mi5 3/32.ειχε κρατηθει στο τελωνειο απο 23-12-16.πληρωσα δασμους κατα την παραλαβη απο ελτα 24+12=36 ευρω..!νομιζω καλα ειναι γιατι εχω ακουσει και χειροτερα...

 

οσο για το κινητο,ειμαι πολυ εντυπωσιασμενος απο εμφανιση τουλαχιστον..τα αλλα θα τα δω στην πορεια..

 

Όντως, εχουμε δει να πληρωνουν και περισσότερο.

Πόσο το αγόρασες και πότε?

Link to comment
Share on other sites

το αγορασα περιπου 6 /12/16 το εστειλαν μετα απο μια εβδομαδα και απο τις 18/12 περιπου ηταν ελλαδα...κρατηθηκε αρκετες μερες στο τελωνειο..

 

Ηταν με sg post.Η τιμη του ηταν γυρω στα 230 ευρω και με κουπονι γυρω στα 218 ευρω.ειχα και μια επιστροφη 60$ απο gearbest απο παλαιοτρο κινητο και τελικη τιμη μου βγηκε στα 178 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

το αγορασα περιπου 6 /12/16 το εστειλαν μετα απο μια εβδομαδα και απο τις 18/12 περιπου ηταν ελλαδα...κρατηθηκε αρκετες μερες στο τελωνειο..

 

Ηταν με sg post.Η τιμη του ηταν γυρω στα 230 ευρω και με κουπονι γυρω στα 218 ευρω.ειχα και μια επιστροφη 60$ απο gearbest απο παλαιοτρο κινητο και τελικη τιμη μου βγηκε στα 178 ευρω...

 

Να'σαι καλά και να το χαρείς!

Έκανες καλή επιλογή.

Αν δεν είχαμε το φόβο του τελωνείου και τις καθυστερήσεις αυτό θα έπαιρνα κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα Γιωργο..πραγματικα αλλη ποιοτητα το τηλεφωνο!Νομιζω σε αυτα τα χρηματα ειναι η καλυτερη επιλογη!
Link to comment
Share on other sites

τελικά το μειονέκτημα που λένε πως η συσκευή είναι πολύ εύθραυστη, ισχύει εσείς που το έχετε;

 

Ε αμα το πιασεις απο τις δυο ακρες και προσπαθησεις να το σπασεις θα ισχυει φανταζομαι:lol: αλλα σοβαρα οχι δεν εχει κανενα θεμα. Ειναι ενα κινητο απο γυαλι ομως. Αν το εχεις χωρις θυκη και σου πεσει ασχημα κατω προφανως θα σπασει οπως καθε αλλο κινητο απο γυαλι.

Link to comment
Share on other sites

τελικά το μειονέκτημα που λένε πως η συσκευή είναι πολύ εύθραυστη, ισχύει εσείς που το έχετε;

 

Για να μπορέσουμε να πούμε εάν είναι εύθραυστο θα πρεπε να μας έχει σπάσει αλλά ευτυχώς την έχουμε γλυτώσει και ας γλιστράει σαν χελι:)

Εμένα πάντως μου έχει πέσει δύο φορές αλλά χωρίς να σπάσει και δεν το έχω σε θήκη..

Παίζει βέβαια ρόλο το πώς θα πεσει, ποιο μέρος θα ακουμπήσει πρώτα κάτω κλπ.

Πάντως εδώ εάν θυμάμαι καλά, ένας μονο φίλος είχε αναφέρει πως του έσπασε..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχει κανείς να προτείνει θήκη για το κινητό;

Έχω παραγγείλει ipaky σε χρυσό-μαύρο, την έχει κανείς;

Και tempered glass γιατί αυτό που είχε για δώρο δεν μου φαίνεται και τόσο ποιότητας..

Link to comment
Share on other sites

απο θηκη αυτη πηρα.πολυ ωραια,εχει ματ αισθηση,εφαρμωζει πολυ ωραια και καλυπτει και τις γωνιες που ηθελα...http://www.ebay.com/itm/MSVII-Ultra-Thin-Glossy-or-Sandstone-Hard-Back-Case-Cover-For-Xiaomi-Mi-Redmi-/112180429016?var=&hash=item1a1e7980d8:m:mvU9jgklRiqYzqK-flRNdTA

 

και tempered glass...http://www.ebay.com/itm/100-Original-Nillkin-9H-Tempered-Glass-Film-Screen-Protector-For-Xiaomi-Mi-5-Mi5-/201536643742?hash=item2eec85229e:g:Cx0AAOSwwpdW2BBQ ή και τη 9H+ λιγο πιο ακριβη..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ανοίγω την συλλογή και με πετάει αμέσως έξω... Προλαβαίνω να διαβάσω.. Είναι απενεργοποιημενη δεν θέλει άδεια.... Κάτι τέτοιο!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω να το χτυπησω σήμερα...

 

Δουλεύει καλά το 4G?

NFC , GPS γνώμες;

Θα πάρει Android 7 από ότι άκουσα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω να το χτυπησω σήμερα...

 

Δουλεύει καλά το 4G?

NFC , GPS γνώμες;

Θα πάρει Android 7 από ότι άκουσα?

http://en.miui.com/thread-480449-1-1.html

https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/6120-7-1-19-Xiaomi-MI-5/#files

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το Mi5 απο ισπανικη αποθηκη της geekbuying.

Η αισθηση στο χερι που αφηνει ειναι φανταστικη.

 

Ηρθε με Miui global 8.0.2.0, ειναι οντως η επισημη με OTA updates?

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα το Mi5 απο ισπανικη αποθηκη της geekbuying.

Η αισθηση στο χερι που αφηνει ειναι φανταστικη.

 

Ηρθε με Miui global 8.0.2.0, ειναι οντως η επισημη με OTA updates?

 

με γεια σου! Λογικα ναι επισημη ειναι. Ποσο πηγε και ποσες μερες εκανε?

 

http://en.miui.com/download-299.html#443 αυτη ειναι η τελευταια επισημη για τσεκαρε μεσα απ το κινητο απο το μενου της αναβαθμισης αν θα στην εμφανισει.

Edited by ggkogkas
Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι πιο ακριβά από Ισπανία δεν συμφέρει καλύτερα να το πάρεις από Ελλάδα αλλιώς Κίνα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι πιο ακριβά από Ισπανία δεν συμφέρει καλύτερα να το πάρεις από Ελλάδα αλλιώς Κίνα.

και ομως απο 250 ξεκιναει απο ισπανια http://www.geekbuying.com/category/ES-Warehouse-1652/ και απο 300 εδω στα σκρουτζομαγαζα.

Link to comment
Share on other sites

και ομως απο 250 ξεκιναει απο ισπανια http://www.geekbuying.com/category/ES-Warehouse-1652/ και απο 300 εδω στα σκρουτζομαγαζα.

 

+ τα μεταφορικά έρχεται ακριβώς στην τιμή του skroutz.

Link to comment
Share on other sites

+ τα μεταφορικά έρχεται ακριβώς στην τιμή του skroutz.

ναι οκ εχεις δικιο ,τωρα το δοκιμασα, νομισα οτι ειναι τελικη η τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι αν μπεις στην διαδικασία να το πάρεις από έξω να το πάρεις όσο γίνεται πιο φθηνά από ότι στην Ελλάδα αν σου βγει ίδια τιμή τότε καλύτερα από Ελλάδα να έχεις και πιο άμεση εξυπηρέτηση αν κάτι πάει στραβά.

 

Στάλθηκε από το XTRV Miui Greek redmi note 3G via tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Aπο Ισπανια ηρθε στα 282ε με εξτρα "ευρωπαικη εγγυηση" (ωπερ και σημαινει πως αν παθει κατι το στελνω Ισπανια και διορθωνεται/αντικαθισταται απο εκει).
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Προς κυκλοφορία] Xiaomi Μi 5
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...