Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια κανα προγραμα για φωτο;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι ακριβώς δεν σε κατάλαβα. Επεξεργασία φωτογραφιών, προβολή;
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για το TextMaker και το DocumentsToGο.

 

Λοιπόν, έβαλα το Text Maker.

Δεν συμπαθεί τα ελληνικά και τα ελληνικά word μου τα βγάζει κινέζικα.

 

Αλλά το κυριότερο είναι ότι τώρα που το κατήργησα, δεν μπορώ να ανοίξω κανένα αρχείο word ή excel, παρότι τα ξαναπέρασα από την αρχή στην κάρτα μνήμης.

 

:devil::devil::devil:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπάρχει πρόγραμμα για ελληνικό ορθογράφο στα μηνύματά?η κάποιο που να ενσωματώνει λέξεις απο database στο t9...??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σημερα μολις ειδα oti βγηκε το spbMobileShell3.5 ειναι αρκετα ανανεωμενο και απ΄ οτι φαινεται πολυ λειτουργικο. Πρεπει να το δειτε στην κεντρικη σελιδα αυτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σημερα μολις ειδα oti βγηκε το spbMobileShell3.5 ειναι αρκετα ανανεωμενο και απ΄ οτι φαινεται πολυ λειτουργικο. Πρεπει να το δειτε στην κεντρικη σελιδα αυτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

εχει μερικες μερες που εχει δωθει ;)

 

ειναι πολυ καλυτερο απο το 3.01 :)

 

το δοκιμαζω (περιστασιακα) και ομολογω πως ειναι πολυ πιο σταθερο :confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

που το κανουμε free download???

spbMobileShell3.5

 

**************

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρήκα εξελληνισμένη version.

Εκτος αν σου δίνει επιλογή γλώσσας κατα την διάρκεια του setup. Το γνωρίζει κανείς;

 

εγκατεστησε το Μιχαλη,θα κανει αυτο απο μονο του την εγκατασταση των ελληνικων.

 

αρκει να εχεις τα regional settings στα ελληνικα;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησε το Μιχαλη,θα κανει αυτο απο μονο του την εγκατασταση των ελληνικων.

 

αρκει να εχεις τα regional settings στα ελληνικα;)

Πάντα άψογος!

Σε ευχαριστώ φίλε :)

Link to comment
Share on other sites

Garmin poi loader με πανω απο 1000 σημεια ενδιαφεροντος (pois):)

 

περισσοτερα και οδηγιες εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2941706#post2941706

 

garmin_poi_loader.rar

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σχετικά με το SPB Mobile Shell 3.5 έχει τρελά προβλήματα.......

Το πρώτο είναι ένα κόλλημα που τρώει αρκετές φορές....και κολλάνε όλα δεν ανταποκρίνεται καθόλου η touch screen και το δεύτερο είναι το high drain που κάνει πολλές φορές.... Με λίγα λόγια τρώει πολλή πολλή μπαταρία....σε 1 ώρα έχω δει και 10%...ο επεξεργαστής μένει ζεστός κλπ κλπ....απεγκαταστάθηκε από μένα......:(

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμενο προγραμμα το χρησημοποιω εδω και 1 1/2 εβδομαδα και το λειτουργω πληρες. Δεν εχω παρατηρησει καμια ατασταλια απο πλευρας αυτου, ισα-ισα εμεινα πολυ ικανοποιημενος. Δεν παρατηρησα αποτομη μειωση της μπαταριας οπως αναφερεις. Αν σε βοηθαει εχω το HTC P3470
Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμενο προγραμμα το χρησημοποιω εδω και 1 1/2 εβδομαδα και το λειτουργω πληρες. Δεν εχω παρατηρησει καμια ατασταλια απο πλευρας αυτου, ισα-ισα εμεινα πολυ ικανοποιημενος. Δεν παρατηρησα αποτομη μειωση της μπαταριας οπως αναφερεις. Αν σε βοηθαει εχω το HTC P3470

 

Ναι πράγματι πολλοί έχουν πει ότι τους δουλεύει άψογα.... επίσης πάρα πολλοί με touch hd και άλλα έχουν αναφέρει ένα συγκεκριμένο κόλλημα που τρώει και δεν δουλεύει καθόλου η touch screen καθώς επίσης και το battery drain φαινόμενο που ανέφερα....

Είναι γνωστά προβλήματα πλέον και πιστεύω ότι πολύ σύντομα θα βγει fix τουλάχιστον για το bug του κολλήματος που είναι major..... :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα, υπάρχει κάποιο πληκτρολόγιο με ελληνικό Τ9? Να υποθέσω ότι οι συσκευές με query πληκτρολόγιο (δεν είχα ποτέ μου) και ελληνική ROM ούτε αυτά έχουν, σωστά?
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα, υπάρχει κάποιο πληκτρολόγιο με ελληνικό Τ9? Να υποθέσω ότι οι συσκευές με query πληκτρολόγιο (δεν είχα ποτέ μου) και ελληνική ROM ούτε αυτά έχουν, σωστά?

Απο οσα εχω δοκιμασει δεν εχω βρει καποιο εκτος απο τα μαμισια που να υποστηριζει Τ9

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σχετικά με το SPB Mobile Shell 3.5 έχει τρελά προβλήματα.......

Το πρώτο είναι ένα κόλλημα που τρώει αρκετές φορές....και κολλάνε όλα δεν ανταποκρίνεται καθόλου η touch screen και το δεύτερο είναι το high drain που κάνει πολλές φορές.... Με λίγα λόγια τρώει πολλή πολλή μπαταρία....σε 1 ώρα έχω δει και 10%...ο επεξεργαστής μένει ζεστός κλπ κλπ....απεγκαταστάθηκε από μένα......:(

Σου προτεινω το spb 2,5 ειναι το πιο βολικο και σταθερο κατα τη γνωμη μου...

Link to comment
Share on other sites

Σου προτεινω το spb 2,5 ειναι το πιο βολικο και σταθερο κατα τη γνωμη μου...

 

Και το 3.0.1 στο οποίο γύρισα και εγώ (μετά τα τρελά προβλήματα του 3.5) νομίζω είναι μια χαρά..... Σταθερό και χωρίς κανένα ίχνος επιβάρυνσης (αισθητό τουλάχιστον) για την μπαταρία......

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Και το εμπιστευεσαι να βαζεις κωδικους σε ενα τετοιο προγραμμα?

 

γιατι οχι? και γιατι να εμπιστευτω αλλα προγραμματα τοτε?

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι? και γιατι να εμπιστευτω αλλα προγραμματα τοτε?

 

Γενικά μια άγνωστη....πρωτοεμφανιζόμενη εταιρεία, μη δοκιμασμένη με σχόλια από πολλούς χρήστες εγγυμονεί κινδύνους όπως και να το κάνεις.....

Προφανώς ο καθένας αποφασίζει μόνος του για το που θα δώσει τα προσωπικά του δεδομένα αλλά η αλήθεια είναι ότι και εγώ συμμερίζομαι τις ανησυχίες του a4art ;)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κανενα profile application για pocket pc. Για το δικο μου ειδικοτερα;

Εχω φαει τον κοσμο και δεν βρισκω τιποτα. Τι ειναι αυτο το πραγμα....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σαν αυτό που αναφέρεται εδώ εννοείς;

 

Eπειδη δεν εχω τηλεφωνο, αλλα pocket pc αυτο που με ενδιαφερει πιο πολυ ειναι το επιπεδο φωτεινοτητας της οθονης. Δηλαδη να εχω 3 -4 προφιλ με διαφορετικα επιπεδα φωτεινοτητας για καλυτερη αυτονομια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγο καιρό έχει κυκλοφορήσει από την SPB το News.

Ουσιαστκά κατήργησαν το Insight και στη θέση του κυκλοφόρησαν (αναβάθμισαν) το News. Έχει πολύ ωραιότερα γραφικά καθώς και ψευδο-animations όταν αλλάζει σελίδες.

Κατά την εγκατάσταση θα σας ρωτήσει αν επιθυμείτε να διατηρήσετε τα data του Insight. Συμβουλεύω οχι. Καλύτερα να αντιγράψετε τα templates σας σε έναν άλλο φάκελο και να τα εισάγετε εκ νέου στο News. Εξάλλου και οι ρυθμίσεις του προγράμματος είναι ελάχιστες.

 

Για όσους έχουν παίξει με μαγειρεμένες roms, πιθανόν το Insight να μην έκανε scrol στα άρθρα. Με το News λύνεται ;)

 

περισσότερα στο spbsoftwarehouse.com

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...