Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν παίζει. Μήπως θέλει και κάποια ρύθμιση μέσα από το πρόγραμμα?

 

αποκλειεται να μην παιζει :blink:

 

εγω(και καποιοι αλλλοι χιλιαδες χρηστες των xda) το δουλευω καιρο ετσι και σε 6.1 αλλα και σε 6.0 ρομς και δουλευουν αψογα και o tcmp αλλα και το video sites ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αποκλειεται να μην παιζει :blink:

 

εγω(και καποιοι αλλλοι χιλιαδες χρηστες των xda) το δουλευω καιρο ετσι και σε 6.1 αλλα και σε 6.0 ρομς και δουλευουν αψογα και o tcmp αλλα και το video sites ;)

Και σε εμενα δεν παιζει εκανα εγκατασταση και τα 3 cab αλλα δεν παιζει

Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο προγραμματάκι που δουλεύω τελευταία είναι το MyMobiler μέσω του οποίου μπορείς και έχεις την οθόνη του τηλεφώνου στο desktop του pc με πλήρη έλεγχο του τηλεφώνου.

 

(δεν ξέρω αν έχει ξανααναφερθεί σε αυτό το θέμα αφού με search δεν το βρίσκω)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
MyMobiler

 

Ontws poly kalo kai me pleonektimata enanti tou gnwstou SOTI Pocket Controller Pro opws to oti mporeis na kaneis copy-paste apo tin othoni tou PC sto PPC, na doulepseis me to mouse tou PC to PPC sou (ean to exeis anoixto kai kaneis to mouse terma deksia stin othoni tou ypologisti... mpainei stin othoni tou PPC!!!! ;) ) kai telos... einai kai free! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για μηνυματα με 160 χαρ με οποιο πληκτρολογιο θελουμε υπαρχει και το παρακατω

http://sledge81.freehostia.com/send-greek-sms/

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω πως μπορούμε να αλλάξουμε τις ρυθμίσεις στο phonealarm, όσον αφορά τους χρόνους απενεργοποίησης τόσο του φωτισμού της οθόνης όσο και της συσκευής. Γιατί τώρα όταν επιλέγω κάποιο τύπο λειτουργίας π.χ. "σπίτι", "αυτοκίνητο" κλπ, αυτόματα επιλέγει χρόνους απενεργοποίησης οθόνης και συσκευής (τους ίδιους για όλους τους τύπους) και αναγκάζομαι να πηγαίνω να βάλω αυτούς που θέλω εγώ μέσω των ρυθμίσεων της συσκευής. Ωστόσο όταν κάνω επανεκκίνηση χάνει πάλι τις ρυθμίσεις που έχω βάλει. Υποθέτω ότι θα χρειάζεται κάποια αλλαγή στην registry αλλά πού;;;

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Ontws poly kalo kai me pleonektimata enanti tou gnwstou SOTI Pocket Controller Pro opws to oti mporeis na kaneis copy-paste apo tin othoni tou PC sto PPC, na doulepseis me to mouse tou PC to PPC sou (ean to exeis anoixto kai kaneis to mouse terma deksia stin othoni tou ypologisti... mpainei stin othoni tou PPC!!!! ;) ) kai telos... einai kai free! :happy:

Αυτό το MyMobiler μέσω του οποίου μπορείς και έχεις την οθόνη του τηλεφώνου στο desktop του pc με πλήρη έλεγχο του τηλεφώνου, πολύ θα το θελα. Που το βρίσκουμε???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω πως μπορούμε να αλλάξουμε τις ρυθμίσεις στο phonealarm, όσον αφορά τους χρόνους απενεργοποίησης τόσο του φωτισμού της οθόνης όσο και της συσκευής. Γιατί τώρα όταν επιλέγω κάποιο τύπο λειτουργίας π.χ. "σπίτι", "αυτοκίνητο" κλπ, αυτόματα επιλέγει χρόνους απενεργοποίησης οθόνης και συσκευής (τους ίδιους για όλους τους τύπους) και αναγκάζομαι να πηγαίνω να βάλω αυτούς που θέλω εγώ μέσω των ρυθμίσεων της συσκευής. Ωστόσο όταν κάνω επανεκκίνηση χάνει πάλι τις ρυθμίσεις που έχω βάλει. Υποθέτω ότι θα χρειάζεται κάποια αλλαγή στην registry αλλά πού;;;

Καμιά ιδέα;

 

Είναι στα settings των profiles. Κοίτα τα settings του phoneAlarm και είναι στο ίδιο σημείο που αλλάζεις και τον ήχο χτυπήματος κλπ.

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το MyMobiler μέσω του οποίου μπορείς και έχεις την οθόνη του τηλεφώνου στο desktop του pc με πλήρη έλεγχο του τηλεφώνου, πολύ θα το θελα. Που το βρίσκουμε???

Εντάξει το βρήκα εδώ και πράγματι και εμένα πολύ καλό μου φαίνεται.

Thanks harrispas

Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει συνεχεια το μηνημα οτι εχω δοκιμαστικη εκδοση του LEng τη ειναι αυτο και που θα βρω το κλειδη ?σορυ αλλα εχω να ασχολιθω 1 χρονο με pda και προσπαθω να επανερθω:lol:
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει συνεχεια το μηνημα οτι εχω δοκιμαστικη εκδοση του LEng τη ειναι αυτο και που θα βρω το κλειδη ?σορυ αλλα εχω να ασχολιθω 1 χρονο με pda και προσπαθω να επανερθω:lol:

 

εχεις πμ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ξέρει κανείς ποιο πρόγραμμα δουλεύει σωστά , όταν έρχεται μία κλίση από συγκεκριμένο αριθμό το τηλέφωνο να δείχνει ότι είναι απενεργοποιημένο ?

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ξέρει κανείς ποιο πρόγραμμα δουλεύει σωστά , όταν έρχεται μία κλίση από συγκεκριμένο αριθμό το τηλέφωνο να δείχνει ότι είναι απενεργοποιημένο ?

smartblock αλλα δεν δειχνει απενεργοποιημενο απλα οτι μιλαει και το ιδιο κανει οταν ειναι με αποκρυψη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ξέρει κανείς ποιο πρόγραμμα δουλεύει σωστά , όταν έρχεται μία κλίση από συγκεκριμένο αριθμό το τηλέφωνο να δείχνει ότι είναι απενεργοποιημένο ?

 

Call SMS Blocker to vriskeis sta gnwsta magazakia. An den to vreis steile pm

exei 2 epiloges h mia oti milas kai h deuterh xtupaei mia fora kai meta ton petaei xwris na leei oti einai kateleimeno.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα. αν μπορει καποιος ρε παιδια ας με βοηθησει...

Αυριο φευγω και προσπαθω να βρω και να βαλω το destinator 7 (απο το γνωστο μαγαζι..)

και πραγματικα δε μπορω να βγαλω ακρη.

Μπορει να μου στειλει καποιος ενα πμ να μου πει ποιο αρχειο πρεπει να κατεβασω?

Και καμια οδηγια...

Αν ξερει και τι γινεται με τις καμερες.. Ειναι μεσα στο πακετο?Πρεπει να το βαλω extra?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα πρόγραμμα για να μετράμε το traffic του ιντερνετ για να μη φύγουμε πάνω από το δωρεάν; Και ένα πρόγραμμα να μπλοκάρει τα apps που πάνε να συνδεθούν μόνα τους.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα πρόγραμμα για να μετράμε το traffic του ιντερνετ για να μη φύγουμε πάνω από το δωρεάν; Και ένα πρόγραμμα να μπλοκάρει τα apps που πάνε να συνδεθούν μόνα τους.

 

Ευχαριστώ.

To BatteryStatus ανάμεσα στα δεκάδες πράγματα που κάνει, μπορεί να μετράει και το traffic πολύ καλά. Το GPRS Monitor, κάνει μόνο αυτό, αλλά υπολογίζει και κόστος (σε περίπτωση που δεν έχεις προπληρωμένο όγκο, ή αν τον ξεπεράσεις).

 

Για να μην συνδέεται τίποτα χωρίς να το θέλεις, το NoData σου δίνει τη δυνατότητα να ενεργοποιείς και να απενεργοποιείς το GPRS στη συσκευή σου.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ :)

 

EDIT: Το GPRS monitor έχανε όλα τα data μετά από soft reset.

 

Έβαλα το spb gprs monitor και προς το παρόν πάει καλά.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδια.

Ρε παιδια , λυστε μου μια απορια... υπαρχει καποιο προγραμμα για να βλεπουμε html email απο τα windows mobile? χθες πχ ετυχε και εβλεπα τα mail μου απο το iphone και πραγματικά ζηλεψα που δεν εχω αυτη τη δυνατοτητα στα wm6!

:X
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδια.

Ρε παιδια , λυστε μου μια απορια... υπαρχει καποιο προγραμμα για να βλεπουμε html email απο τα windows mobile? χθες πχ ετυχε και εβλεπα τα mail μου απο το iphone και πραγματικά ζηλεψα που δεν εχω αυτη τη δυνατοτητα στα wm6!

 

Εγω μια χαρα βλεπω html emails... Και στον λογαριασμο του Hotmail και στο λογαριασμο της Forthnet.. Απλα πρεπει να πατησεις τα κλασικα warnings για το html content και να κανεις download ολες τις φωτο..

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιεις απλο push email?

γιατι εγω το vodafone surf + mail , μεσα απο την πλατφορμα του visto κανει προωθηση και δεν εχω html

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...