Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απλα απαιχτοι :lol::lol:

 

κιχ δεν προλαβε να κανει :lol::lol: η εφαρμογη και προστεθηκε στο .... :rolleyes::rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Η αγωνία του Έλληνα χρήστη ppc να αγοράσει αμέσως το software που του αρέσει σε όλο της το μεγαλείο!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Η αγωνία του Έλληνα χρήστη ppc να αγοράσει αμέσως το software που του αρέσει σε όλο της το μεγαλείο!!!:lol:

 

και παντα σε συμφερουσα(για εμας)τιμη...:lol: :D

Link to comment
Share on other sites

:p 24ωρο δεν εκλεισε!!!!:lol: παιζει και στην καρτα;γιατι η εσωτερικη μου παει να τιγκαρει:O

 

στον τιτανα στην καρτα το εχω γιαννη και παει μια χαρα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

στον τιτανα στην καρτα το εχω γιαννη και παει μια χαρα :)

 

Εγώ που προσπαθούσα να το στήσω στην κάρτα, δε γινόταν τίποτα. Μόλις το έβαλα στην main όλα καλά. Πολύ καλό προγραμματάκι btw. keep up the good work fellows!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κακοσχεδιασμένο το SPB Phone Suite... Ειδικά τα εικονίδια για άμεση κλήση είναι τραγικά. Το απλό plugin της O2 είναι ασύγκριτα καλύτερο.

 

Με αυτό και το Profiles for Windows Mobile έχεις τις ίδιες λειτουργίες με μέγεθος 300ΚΒ και όχι 3+ ΜΒ που προσθέτει το Phone Suite... Έχω όλες σχεδόν τις SPB εφαρμογές, και είναι κορυφαίες... αυτή με απογοήτευσε. Θα έχουν αρκετά τουλάχιστον να βελτιώσουν.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πιστεύω οτι ανταγωνίζεται κυρίως το PhoneAlarm, αλλά βλέπω πως έχει πολύ λιγότερες δυνατότητες.

Επιπλέον το phonealarm δεχεται skins και μπορείς να παραμετροποιήσεις το today plugin ανάλογα με τις ανάγκες σου. Όσο για τα 3mb είναι πράγματι πάρα πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποια έυχρηστη σχετικά εφαρμογή για καταγραφή εσόδων/εξόδων? Απλά τα έξοδα θέλω να περνάω προσωρινά στο PPC και όχι να δημιουργώ accounts κτλ κτλ... Έχετε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποια έυχρηστη σχετικά εφαρμογή για καταγραφή εσόδων/εξόδων? Απλά τα έξοδα θέλω να περνάω προσωρινά στο PPC και όχι να δημιουργώ accounts κτλ κτλ... Έχετε κάτι?

εχεις δει το spb finance???

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποια έυχρηστη σχετικά εφαρμογή για καταγραφή εσόδων/εξόδων? Απλά τα έξοδα θέλω να περνάω προσωρινά στο PPC και όχι να δημιουργώ accounts κτλ κτλ... Έχετε κάτι?

 

 

Το καλυτερο ειναι το cash organizer

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πιστεύω οτι ανταγωνίζεται κυρίως το PhoneAlarm, αλλά βλέπω πως έχει πολύ λιγότερες δυνατότητες.

Επιπλέον το phonealarm δεχεται skins και μπορείς να παραμετροποιήσεις το today plugin ανάλογα με τις ανάγκες σου. Όσο για τα 3mb είναι πράγματι πάρα πολλά.

johner πως παραμετροποιεις το today plugin στο phonealarm;

δεν εχω καταφερει να το κανω(πχ θελω να βγαλω την εικονα του e-mail και του

vmail)

Link to comment
Share on other sites

johner πως παραμετροποιεις το today plugin στο phonealarm;

δεν εχω καταφερει να το κανω(πχ θελω να βγαλω την εικονα του e-mail και του

vmail)

 

Υπάρχει ένα πρόγραμμα με το οποίο μπορείς να κάνεις μετατροπές στο skin.

Θα το βρείς στο forum του phonealarm.

Yπάρχουν και κάποια άλλα έτοιμα skins χωρίς το vmail.

Εγώ έχω αυτό: http://www.pocketmax.net/images/pa_skin_myphone.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα πρόγραμμα με το οποίο μπορείς να κάνεις μετατροπές στο skin.

Θα το βρείς στο forum του phonealarm.

Yπάρχουν και κάποια άλλα έτοιμα skins χωρίς το vmail.

Εγώ έχω αυτό: http://www.pocketmax.net/images/pa_skin_myphone.gif

 

ευχαριστω πολυ.το βρηκα.και εγω αυτο θα βαλω

Link to comment
Share on other sites

re paidia to spb shell den einai kalo telika? poio proteinetai stin thesi toy?

Exw to p3300 kai epidi eimai fantaros exw meinei arketa pisw. An tha mporoyse kapoios na moy proteinei akomi kai na moy steilei,poio kata tin gnwmi toy einai to kalytero programma gi ayti tin doyleia,tha me glitwne apo poly xrono,ton opoio den exw!

eyxaristw poly!

Link to comment
Share on other sites

paidia exo pari ena Qtek 9100 kai tha ithela to programa vlc me ton opio mporo na mpo sto doriforiko dekti apo to Qtek mou meso media player.epidi exo real IP spiti mou se opion pc mpeno apo opiodipote simio i apo internet caffe vlepo ta kanalia ta doriforika.den xero an kapios apo sas exi pira me tetia pragmata.pantos sas dino me ikona pou xrisimopio gia na vlepo sto pc.opios exi pira se tetia as apantisi..efxaristo

 

http://personal.telefonica.terra.es/web/n770galaxy/vlc-streaming.png

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να υπάρχει vlc για ppc. Μάλλον θα χρειαστεί να κάνεις streaming από το dreambox μέσω του ngrab και από κει στο ppc σου όπου θα το παίξεις με το tcmp (κατά πάσα πιθανότητα).

 

Όταν λες ότι μπαίνεις από internet cafe δε νομίζω να εννοείς ότι παρακολουθείς κάποιο πρόγραμμα απο κει. Γιατί αν έχεις 5mbps upload στο σπίτι σου πες μου με ποιον isp συνδέεσαι να βάλω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

File Flyboy mpeno internet cafe meso ftp sto Dm mou .den zo ellada.simasia exi an yparxi kapios tropos gia na ta do sto qtek 9100.den xero an tha ftasi i taxitita omos mexri tora mpeno sto menu meso gprs omos den anigoun ta kanalia.ego pistebo oti to vlc eine proto kai meta erxete i taxitita.den xrisimopio to ngrab omos kati alo gia engrafi apo Dm sto pc.Kai tha ithela tin gnomi sou gia to Qtek 9100 pou exo pari.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...