Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα, θα ηθελα να ΜΗΝ μπορω να στελνω mms απο τη συσκευη μου.

Πως μπορω να το κανω αυτο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εχω στα χερια μου ενα κλειδωμενο τηλεφωνο απο τον παροχο Eir στην Ιρλανδια. Οπως μου ειπαν ειναι μια μικρη εταιρια κινητης που δεν ξερουν τι τους γινεται.

Το τηλεφωνο ειναι κλειδωμενο για τον συγκεκριμενο πάροχο και βγάζει "Network Locked Sim card."

 

Υπάρχει κανένας τρόπος να το ξεκλειδώσω?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Σήμερα μου ήρθε update με security patches Σεπτεμβρίου,αγορασμένο από cosmote... μπράβο στην σαμμυ ✌
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

μπορεί κάποιος να μου πεί πως μπορώ να βρώ στο κινητό μου τον Συνολικό χρόνο λειτουργίας και Κλήσεων?

Και όταν λέω συνολικό εννοώ από την ώρα που το αγόρασα....

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό αλλά έσκασε update κάπου στα 150 mb.

(Λογικά ενημέρωση ασφαλείας).

Die hard.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε update με security patches Σεπτεμβρίου,αγορασμένο από cosmote... μπράβο στην σαμμυ ✌

 

Το εβαλες το update? Τι εκδοση ειναι?

Κι εγω cosmote rom εχω αλλα δεν βγαζει καποια νεα ενημερωση.

Ειμαι στην επιδιορθωση ασφαλειας 1 Αυγ 2019.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλες το update? Τι εκδοση ειναι?

Κι εγω cosmote rom εχω αλλα δεν βγαζει καποια νεα ενημερωση.

Ειμαι στην επιδιορθωση ασφαλειας 1 Αυγ 2019.

 

εγω το περασα το update, δεν θυμαμαι εκδοση.

παντως και στο θρεντ του note 9 που επισης εχω (το s7 edge το εχω και καθεται εδω και κανα 10μηνο), υπαρχουν ατομα με cosmote κινητα που λενε πως δεν εχουν παρει το τελευταιο update του note 9.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Το εβαλες το update? Τι εκδοση ειναι?

Κι εγω cosmote rom εχω αλλα δεν βγαζει καποια νεα ενημερωση.

Ειμαι στην επιδιορθωση ασφαλειας 1 Αυγ 2019.

Μια χαρά, όπως ήταν πάει, φυσικά και το πέρασα το update από τότε...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

γιατι δε μπορουμε να σωσουμε πλεον το ονομα καποιας κλήσης παρα μόνο ως ετικέτα?

Μονο αν πατήσω επαφές --> δημιουργία επαφής και κάνω copy paste τον αριθμο (που δε βολεύει)

Θα ηθελα απευθείας να γινεται απο τη λίστα κλήσεων

Link to comment
Share on other sites

γιατι δε μπορουμε να σωσουμε πλεον το ονομα καποιας κλήσης παρα μόνο ως ετικέτα?

Μονο αν πατήσω επαφές --> δημιουργία επαφής και κάνω copy paste τον αριθμο (που δε βολεύει)

Θα ηθελα απευθείας να γινεται απο τη λίστα κλήσεων

 

Μια χαρα γινεται...πατας τον αριθμο και απο το μενου που εμφανιζεται απο κατω επιλεγεις ''i''

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα γινεται...πατας τον αριθμο και απο το μενου που εμφανιζεται απο κατω επιλεγεις ''i''

 

Πατάω το "i" (λεπτομέρειες) και στο μενου που βγαίνει με το ιστορικό των κλήσεων πατάω τις 3 τελείες πάνω δεξιά (διπλα απο την κοινή χρήση) και τη μονη επιλογή που μου δίνει ειναι "διαγραφή κλήσεων απ' το ιστορικό..."

Τι κάνω λάθος? :O

Σ" ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

γιατι δε μπορουμε να σωσουμε πλεον το ονομα καποιας κλήσης παρα μόνο ως ετικέτα?

Μονο αν πατήσω επαφές --> δημιουργία επαφής και κάνω copy paste τον αριθμο (που δε βολεύει)

Θα ηθελα απευθείας να γινεται απο τη λίστα κλήσεων

 

Καλημέρα.

Αν καταλαβαίνω σωστά τι εννοείς, εγώ μπορώ κανονικά να το κάνω αυτό. Όπως πάντα.

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

Πατάω το "i" (λεπτομέρειες) και στο μενου που βγαίνει με το ιστορικό των κλήσεων πατάω τις 3 τελείες πάνω δεξιά (διπλα απο την κοινή χρήση) και τη μονη επιλογή που μου δίνει ειναι "διαγραφή κλήσεων απ' το ιστορικό..."

Τι κάνω λάθος? :O

Σ" ευχαριστώ! :)

 

μετα το ''i'' αντι να πατησεις τις 3 τελειες πανω δεξια , κοιτα στο κατω μερος της οθονης τις 3 επιλογες που εμφανιζονται :wink:

Link to comment
Share on other sites

μετα το ''i'' αντι να πατησεις τις 3 τελειες πανω δεξια , κοιτα στο κατω μερος της οθονης τις 3 επιλογες που εμφανιζονται :wink:

Τελικά έφταιγε το theme μου που έκανε αόρατα τα γραμματα κάτω αριστερά και δεξιά! :O

Ευχαριστώ όλους!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά, όπως ήταν πάει, φυσικά και το πέρασα το update από τότε...

 

Περιεργο, σε μενα δεν εχει ερθει καμια νεα ενημερωση ακομα!!

 

Αλλοι με Cosmote ROM εχετε παρει ενημερωση μετα απο αυτη του Αυγουστου?!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο, σε μενα δεν εχει ερθει καμια νεα ενημερωση ακομα!!

 

Αλλοι με Cosmote ROM εχετε παρει ενημερωση μετα απο αυτη του Αυγουστου?!

 

Εγώ δεν είχα λάβει ποτέ του Αυγούστου. Έλαβα κατευθείαν και μόνο του Σεπτεμβρίου (σε S7 Flat, αν και δε νομίζω ότι παίζει ρόλο).

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και σε μένα κατευθείαν Σεπτεμβρίου ήρθε

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...από Ιουνίου αν θυμάμαι καλά.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα τη γνώμη σας για αντικατάσταση του κινητού μου (Samsung s7 edge). Ποια είναι η πλησιέστερη στο edge καλύτερη συσκευή μέχρι 400 ευρώ ;
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα τη γνώμη σας για αντικατάσταση του κινητού μου (Samsung s7 edge). Ποια είναι η πλησιέστερη στο edge καλύτερη συσκευή μέχρι 400 ευρώ ;

 

Υπάρχουν αρκετές επιλογές, απλά εξαρτάται από ποια εταιρεία θέλεις να επιλέξεις. Αν θες να μείνεις στη Samsung έχεις επιλογές μέχρι κ παλιά ναυαρχίδα να επιλέξεις, αλλά κ επιλογές κάτω από 400€ στην ίδια εταιρεία με μοντέλα A. Τώρα εγώ προσωπικά επέλεξα κινέζικα μοντέλα για να τα δοκιμάσω να έχω κ πιο ολοκληρωμένη γνώμη,και μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Σε όποια περίπτωση πάντως θα δεις διαφορά,το s7 είναι αρκετά καλό μοντέλο ακόμα και σήμερα αλλά δεν παύει να είναι συσκευή 3ετιας.

Edited by gambitzx
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αρκετές επιλογές, απλά εξαρτάται από ποια εταιρεία θέλεις να επιλέξεις. Αν θες να μείνεις στη Samsung έχεις επιλογές μέχρι κ παλιά ναυαρχίδα να επιλέξεις, αλλά κ επιλογές κάτω από 400€ στην ίδια εταιρεία με μοντέλα A. Τώρα εγώ προσωπικά επέλεξα κινέζικα μοντέλα για να τα δοκιμάσω να έχω κ πιο ολοκληρωμένη γνώμη,και μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Σε όποια περίπτωση πάντως θα δεις διαφορά,το s7 είναι αρκετά καλό μοντέλο ακόμα και σήμερα αλλά δεν παύει να είναι συσκευή 3ετιας.

 

Θελεις να μου πεις τι επιλογες εκανες;

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα τη γνώμη σας για αντικατάσταση του κινητού μου (Samsung s7 edge). Ποια είναι η πλησιέστερη στο edge καλύτερη συσκευή μέχρι 400 ευρώ ;

 

Θα σου πρότεινα να περιμενεις μήπως στο Black Friday πέσει λίγο περισσότερο η τιμή του S10e.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να περιμενεις μήπως στο Black Friday πέσει λίγο περισσότερο η τιμή του S10e.

 

Συγγνώμη αν ρωτω κατι που έχει ξανααπαντηθεί, γιατι τοσο μεγαλη διαφορά το δίκαρτο?

 

https://www.skroutz.gr/s/17504089/Samsung-Galaxy-S10e-128GB.html

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορα στην τιμη ειναι κυριως θεμα διαθεσιμοτητας. Τωρα το single δεν υπαρχει σε κανενα μαγαζι ενω το dual σε 65!

Επισης διαθεσιμο το βρισκεις απο 515 ευρω το dual μεχρι εκει ειναι κατοπιν παραγγελιας...

 

Το S10e ειναι πολυ καλο κινητο αλλα για μενα το S7 Edge ειναι αξεπεραστο. Μακαρι να μην το ειχα αλλαξει ποτε... Ανετα θα γυρνουσα και τωρα σε αυτο αν το εβρισκα καινουργιο....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...