Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις τι παιζει με την Nougat? Γιατι δεν την εχω παρει ακομη; Μονο OTA ψαχνω. Αν το βαλω στον υπολογιστη υπαρχει περίπτωση να την δινει? Το κινητο ειναι απο Ρουμανια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μια ερωτηση τωρα με την Nougat στις εφαρμογες της Edge οθονης στις επαφες σας εχει την καθε επαφη με χρωμα;; π.χ. οταν στην 6.0.1 με καλουσε μια επαφη απο αυτες που ειχαμε στην edge οθονη οταν γυρνουσα το κινητο αναποδα αναβοσβηνε το χρωμα της επαφης απο τα πλαγια (μπλε, ροζ, πρασινο κτλ). Τωρα πλεον αναβει μονο το πρασινο χρωμα. Edited by vaggelis96
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα το εν λόγο κινητό στο μπλε χρώμα :)

Πολύ όμορφο το άτιμο.

Με το που το άνοιξα μ ζήτησε ενημέρωση μια μικρή και μετά τίποτα...η 7ρα δεν έχει έρθει κανονικά σε όλους?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σημερα την BTU αλλαξα και το CSC ολα καλα.Εχω Wind και η αναγνωριση αγνωστων αριθμων ειναι γκρι δεν μπορει να ενεργοποιηθει και σε εσας ετσι ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα το εν λόγο κινητό στο μπλε χρώμα :)

Πολύ όμορφο το άτιμο.

Με το που το άνοιξα μ ζήτησε ενημέρωση μια μικρή και μετά τίποτα...η 7ρα δεν έχει έρθει κανονικά σε όλους?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι ακόμα.εαν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας μέσα Φεβρουαρίου.μονο τα αγγλικά την πήραν.μπορεις να την περάσεις με Odin όπως έκανα και εγώ αλλιώς περιμένεις.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:Στο wipe data factory reset χάνονται όλα τα αρχεία της εσωτερικής μνήμης των 32gb?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα.εαν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας μέσα Φεβρουαρίου.μονο τα αγγλικά την πήραν.μπορεις να την περάσεις με Odin όπως έκανα και εγώ αλλιώς περιμένεις.

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα περιμένω τότε :)

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σημερα την BTU αλλαξα και το CSC ολα καλα.Εχω Wind και η αναγνωριση αγνωστων αριθμων ειναι γκρι δεν μπορει να ενεργοποιηθει και σε εσας ετσι ειναι;

Και σε μένα πάντως με BTU και Vodafone, ανενεργό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα την nougat και μου φαίνεται ότι το λαμπάκι τον ειδοποιήσεων δεν είναι τόσο δυνατό το έχει προσέξει κανένας άλλος αυτό
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:Στο wipe data factory reset χάνονται όλα τα αρχεία της εσωτερικής μνήμης των 32gb?

Τα παντα!Σα να το παιρνεις καινουριο.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς πρόβλημα με wind και 4g?δεν πιάνει με τίποτα με btu... μαλλον φταίει το modem.... χθες μου εκαναν κ μια κλήση απο Αγγλία δεν το σήκωσα... οτι να ναι Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς πρόβλημα με wind και 4g?δεν πιάνει με τίποτα με btu... μαλλον φταίει το modem.... χθες μου εκαναν κ μια κλήση απο Αγγλία δεν το σήκωσα... οτι να ναι

 

εμενα παιζει κανονικα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αλλαξες τίποτα csc έβαλες ελληνικό?

 

ολα της BTU εβαλα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ελληνικό είχες πριν?

 

οχι, πορτογαλιας νομιζω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μήπως εχει να κάνει με modem....

 

οχι φίλε μου (μόνο ρυθμίσεις προεγκατεστημένες)

 

πήγαινε settings - connection - mobile network =σου βγάζει lte στο auto-connect? γράφει τον παροχό σου στο network operator?

 

για την κλήση ψάξε στις εφαρμογές σου.

Link to comment
Share on other sites

οχι φίλε μου (μόνο ρυθμίσεις προεγκατεστημένες)

 

πήγαινε settings - connection - mobile network =σου βγάζει lte στο auto-connect? γράφει τον παροχό σου στο network operator?

 

για την κλήση ψάξε στις εφαρμογές σου.

τα εχω τσεκαρει φιλε μου αυτα εννοείται κατι αλλο φταίει....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα οποίος γνωρίζει ας βοηθήσει γιατί είμαι ολίγοις άσχετος, στης επιλογές προγραμματιστη το έχω απενεργοποιημενο πρέπει να έχω κάτι ενεργοποιημενο? είναι κάτι από αυτά που βελτιώνουν την συσκευή στην απόδοση η την μπαταρία?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα οποίος γνωρίζει ας βοηθήσει γιατί είμαι ολίγοις άσχετος, στης επιλογές προγραμματιστη το έχω απενεργοποιημενο πρέπει να έχω κάτι ενεργοποιημενο? είναι κάτι από αυτά που βελτιώνουν την συσκευή στην απόδοση η την μπαταρία?

Αν δε γνωρίζεις καλυτέρα μην πειράζει τίποτα! Κάτι απλό που μπορείς να κάνεις είναι να αλλάξεις τις Κλίμακες που θα δεις παρακάτω στο screenshot μου, από 1.0 που είναι η προεπιλογή, σε 0.5 ή καθόλου.

Είναι στην ουσία τα εφέ κίνησης, τα οποία όσο τα περιορίζεις τόσο σου δίνει την αίσθηση γρηγοροτερης συσκευής

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170125/031966cf324bcb585f34314f36b10ea8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από χθες ήρθε ota και στο dual η αναβάθμιση παιδιά

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα.εαν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας μέσα Φεβρουαρίου.μονο τα αγγλικά την πήραν.μπορεις να την περάσεις με Odin όπως έκανα και εγώ αλλιώς περιμένεις.

Δεν την έχουν πάρει μόνο τα αγγλικά, έχει αρχίσει ήδη να βγαίνει και για άλλες περιοχές, λίστα έχει εδώ: http://samsung-updates.com/device/?id=SM-G935F&details=Galaxy_S7_Edge

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...