Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ' ότι έχω καταλάβει, χωρίς να είναι εμπεριστατωμένο αλλά προσωπική παρατήρηση, το voda uk είναι στην ουσία το ίδιο με το voda gr κ γι'αυτό μόλις βγει το αγγλικό, πολύ σύντομα βγαίνει κ το ελληνικό. Μπορεί να κάνω κ λάθος βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γιατί πρώτα τα βοντα ;

 

 

Εκανα το update & είναι αισθητά πιο γρήγορο. τόσο στο ξεκλεισωμα όσο και στο άνοιγμα της συσκευής!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να περαστεί η oreo σωστά.

Την έχω ήδη κατεβάσει ΟΤΑ σε Ιταλικό ITV.

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν το backup που υπάρχει πλέον στο Android είναι στο ίδιο επίπεδο με αυτό του ios ή θα πρέπει να στήσω το κινητό πάλι από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και οι επίσημες θήκες δεν προστατεύουν απόλυτα...

 

Έπεσε από ύψος περίπου ενός μέτρου με την επίσημη Samsung S View Cover και προσγειώθηκε κλειστό με την οθόνη προς τα κάτω. Θρήνος... Έσπασε ΚΑΙ η LED από κάτω και η οθόνη πλέον αναβοσβήνει και διαλύθηκε το digitizer...

 

Υποθέτω ότι με τις τιμές που παίζουν για οθόνη, πάμε για απόσυρση...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει κάποιος αν αλλάζει το τζαμακι της κάμερας και πιο το κόστος;Γιατί όλος τυχαίως σήμερα ανακάλυψα ότι μου έσπασε και χωρίς να έχει πέσει κάτω το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα το update & είναι αισθητά πιο γρήγορο. τόσο στο ξεκλεισωμα όσο και στο άνοιγμα της συσκευής!

 

Επιβεβαιώνω και εγώ.μπορω να πω πως βλέπω αισθητή διαφορά στην απόκριση της συσκευής και χωρίς να έχω κάνει clean install μπράβοο Sammy

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Καλως μας ηρθε το Oreo. Πριν λιγο μου ηρθε η ενημερωση (1394,97ΜΒ) Οσοι δεν το γνωριζετε μπειτε και τσεκαρετε. Αντε να δουμε ελπιζω τα προβήματα που διαβαζαμε να λυθηκαν!

Υ.Γ Δεν ξερω αν εχει να κανει με τον παροχο (Vodafone εχω) επειδη το διαβασα σε παραπανω σχολιο!

Edited by pepi75
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται σιγά σιγά...

Cosmote, δεν έχει έρθει ακόμα, ίσως λόγω voLTE κλπ, θα αργήσει;

 

SM-G935F

 

Αφου ξεκινησε σε vdf δεν νομιζω να αργησει σε cosmote, wind.....Eιχα διαβασει 12-15 Ιουνιου θα το παρουν ολοι

Despina!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αργούν τόσο πολύ. Σε λίγο θα περάσουν οι δύο μήνες που το έδωσαν στα Αγγλικά και εμείς ακόμα τίποτα....
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο σχεδον 1 εβδομαδα με Ορεο. Εντυπωσεις. Το κινητο σαφως πιο γρηγορο και αλαγκαριστο. Μπαταρια στα ιδια επιπεδα με νουγκατ. Προσωπικα ουτε επαναφορα δεν εκανα. Ειδοποιησεις ολες μια χαρα. Γενικα το samsung experience 9.0 εχει πολυ καλες προσθηκες. Το κινητο το εχω 1.5 χρονο και βγαζω με βαρια χρηση κυριως ομιλια και 4g 4.5 ωρες SOT τουλαχιστον πριν φτασει στο 15%
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αργούν τόσο πολύ. Σε λίγο θα περάσουν οι δύο μήνες που το έδωσαν στα Αγγλικά και εμείς ακόμα τίποτα....

 

Η Sammy το εδωσε τωρα εχει να κανει με τους παροχους. Μην τρελαινεσαι μπορει και εσενα σημερα αυριο να σου ερθει. Απλα να μπαινεις να κοιτας τις ενημερωσεις σου γιατι και και στο αυτοματο να το εχεις μπορει να μην στο βγαλει. Εγω π.χ εχθες που μπηκα δεν ειχε ερθει. Ο συζυγος μπηκε πριν να δει και δεν τον πιστευα κι ολας γιατι κατι τετοια μου τα εκανε :lol: Θα γραψω και εγω εντυπωσεις μολις τελειωσε η εγκατασταση!

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετα απο σχεδον 1 εβδομαδα με Ορεο. Εντυπωσεις. Το κινητο σαφως πιο γρηγορο και αλαγκαριστο. Μπαταρια στα ιδια επιπεδα με νουγκατ. Προσωπικα ουτε επαναφορα δεν εκανα. Ειδοποιησεις ολες μια χαρα. Γενικα το samsung experience 9.0 εχει πολυ καλες προσθηκες. Το κινητο το εχω 1.5 χρονο και βγαζω με βαρια χρηση κυριως ομιλια και 4g 4.5 ωρες SOT τουλαχιστον πριν φτασει στο 15%

 

Σουπερ. Τωρα τελειωσε και εμενα η εγκατασταση θα γραψω και εγω τις εντυπωσεις μου. Παντως προσθεσαν πολλα. Αλλα εγω και με το Nougat δεν ειχα κολληματα, λαγκαρισματα κ.τ.λ μακαρι να τρεχει το ιδιο ομαλα οπως στο Nougat!Στην μπαταρια θελω να δω αν εχει διαφορες

Edited by pepi75
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησαν και στην καμερα τα αυτοκολητα με στικερ και αλλα ωραια καλουδια που εχουν και τα S8/ S9. Οσο το ψαχνω ολο και περισοτερα βρισκω. Και στο always on display, και στο edge προσθεσαν ...
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Η Sammy το εδωσε τωρα εχει να κανει με τους παροχους. Μην τρελαινεσαι μπορει και εσενα σημερα αυριο να σου ερθει. Απλα να μπαινεις να κοιτας τις ενημερωσεις σου γιατι και και στο αυτοματο να το εχεις μπορει να μην στο βγαλει. Εγω π.χ εχθες που μπηκα δεν ειχε ερθει. Ο συζυγος μπηκε πριν να δει και δεν τον πιστευα κι ολας γιατι κατι τετοια μου τα εκανε :lol: Θα γραψω και εγω εντυπωσεις μολις τελειωσε η εγκατασταση!

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σουπερ. Τωρα τελειωσε και εμενα η εγκατασταση θα γραψω και εγω τις εντυπωσεις μου. Παντως προσθεσαν πολλα. Αλλα εγω και με το Nougat δεν ειχα κολληματα, λαγκαρισματα κ.τ.λ μακαρι να τρεχει το ιδιο ομαλα οπως στο Nougat!Στην μπαταρια θελω να δω αν εχει διαφορες

Λαγκαρισματα δεν ειχα και εγω...αλλα ειναι ακομα πιο smooth.....σε ολες τις εργασιες ακομα και οταν το ζοριζεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα δεχτήκαμε..

Για να δούμε!

c91cc29b6d36e692b303f2ff61dda510.jpge1627703c6b00ae3f5509a8e78941f64.jpgecd2a83598cab7be7d3f91be633c4b50.jpg09c0b7b3de6831a3f7dadfc31fd68efb.jpg89958aed2412e157ab6cf6b869a30d92.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

@justapstar ✌

@dgeorge4 λίγο Wi-Fi περισσότερο 4g επειδή ήμουν εκτός σπιτιού, κάργα YouTube & browsing αρκετές κλήσεις!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είχα κάνει εισαγωγή σε νοσοκομείο για μια βραδιά και το έλιωσα στο browsing, YouTube με χαμηλή όμως φωτεινότητα μιας και ήμουν στο θάλαμο...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τώρα με την αναβάθμιση σε oreo δεν βρίσκω την επιλογή άγνωστες πηγές για να την επιλέξω. Την έχουν βγάλει η Εγώ δεν την βλέπω.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τώρα με την αναβάθμιση σε oreo δεν βρίσκω την επιλογή άγνωστες πηγές για να την επιλέξω. Την έχουν βγάλει η Εγώ δεν την βλέπω.
Κάθε φορά που θα θες να εγκαταστήσεις κάτι από άγνωστη πηγη θα σε ρωτάει. Δεν υπάρχει επιλογή να την ενεργοποιήσεις μόνιμα νομιζω

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Οσοι περασατε Oreo αντιμετωπισατε προβλημα με καμια εφαρμογη;

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργεί το winbank wallet, το helium και η αναγνώριση του δακτυλικού αποτυπώματος της revolut.
Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα για πρωτη φορα να παρω screenshot με την κινηση του χεριου αλλα τζιφος...Ειναι ενεργοποιημενη η αναλογη επιλογη στις ρυθμισεις.Καποια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικα.... σε καθε update εχεις ρισκο για τις εφαρμογες σου γμτ...

Υπαρχει καποιος που να δουλευει το Dji Go να μου πει αν δουλευει σωστα; ευχαριστω.

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...